پیش از کارولینای جنوبی, رای, جو بایدن, چهره های سوالات بیش از ادعای حقوق مدنی فعالیت

به عنوان جو بایدن مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی جلوتر از اصلی مسابقه در اواخر این ماه او باید برنده برای احیای امید خود را از تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور است که در مواجهه با سوالات بیش ادعا می کند که او در زمان جنبش حقوق مدنی به عنوان یک دانش آموز در 1960s.

شان کینگ برجسته جانشین برای بهداشت ، برنی ساندرز (و سابق رهگیری نویس) جلب توجه به بایدن اغلب گیج کننده است و در برابر اظهارات متناقض در مورد آنچه که نقش او به عنوان یک مرد جوان در مبارزه برای برابری نژادی در ایالت دلاور.

به عنوان پادشاه اشاره کرد در خبرنامه طول بایدن اولین اجرا برای ریاست جمهوری در سال 1987 و پس سناتور غالبا در توصیف خود را به عنوان یک نوجوان فعال مدنی تنها به برداشت کسانی که ادعا می کند بعد. بیش از سه دهه بعد در خدمت داشتن زیر اولین رئیس جمهور سیاه بایدن به نظر می رسد که معکوس خود را دوباره و در حال حاضر توصیف خود را به عنوان یکی از شرکت کنندگان در لغو تبعیض نژادی مشخص تظاهرات در جوانان خود را.

در کینگ حساب بایدن حرفه ای پادشاه برجسته تناقضات متعدد در سابق معاون رییس جمهور ادعا می کند که او درگیر در مبارزه برای desegregate سینما و رستوران در Delaware در 1960s و او را متهم به دروغ گفتن کاری به نفع با رای دهندگان.

بایدن انتخاباتی اصرار دارد که حمله بی اساس است با اشاره به شهادت از دوستان قدیمی که می گویند که او در زمان شرکت در حداقل دو تظاهرات علیه تبعیض نژادی به عنوان یک مرد جوان: راه رفتن از یک کسی که شام میخورد در ویلمینگتون در سال 1961 که حاضر به خدمت همکلاسی سیاه و سفید, و سپس در اینجا تفکیک ریالتو سینما در سال 1962.

“پیشبرد حقوق مدنی و سرنگونی سیستمیک نژادپرستی در قلب که جو بایدن است” مبارزات انتخاباتی خود را سریع واکنش مدیر اندرو بیتس گفت: رهگیری. “معاون رئیس جمهور مفتخر است که او در اعتراض به نفع desegregating این ریالتو در سال 1962.”

قبلی اظهارات بایدن و سابق دلاور امور خارجه رئیس جمهور NAACP که پشت در حساب خود ریچارد “ماوس” اسمیت هر دو ادعا کرد که آنها اعتراض در خارج از ریالتو در سال 1965. اسمیت گفت: واشنگتن پست سال گذشته که اینجا ریالتو در سال 1965 با او بود بایدن اولین حقوق مدنی اعتراض. در مصاحبه با رهگیری این هفته اسمیت نسبت داده شده خود را haziness در مورد تاریخ خود را در حال حاضر سن 71.

Bates گفت که معاون رئیس جمهور سابق که در حال حاضر 77 بود همچنین مخلوط کردن خرما. “به عنوان اغلب اتفاق می افتد زمانی که مردم یادآوری حوادث بیش از 50 سال پیش گاهی اوقات تاریخ دقیق بوده است اما آنچه تغییر کرده است هرگز خود افتخار مشارکت در این وکالت” Bates گفت.

اگر چه پادشاه قادر به تولید مدرک قطعی که بایدن نه در اعتراض به فیلم و تئاتر و او برجسته بارز تناقضات و اشتباهات در سابق معاون رئیس جمهور در زمان گیج کننده حساب از فعالیت های خود را در دهه 1960 که ترک مقدار زیادی از اتاق را برای منتقدان تمایل به کفر او.

با توجه به مخاطرات درگیر — بایدن گفت: کمپین اهدا کنندگان در نیویورک در روز پنج شنبه است که او با تکیه بر کارولینای جنوبی آفریقایی جامعه به تحویل او به نفع خود او نیاز به عقب بر گردیم در مسابقه در برابر ساندرز — آن را به ارزش ردیابی خطوط بایدن ادعا می کند به عنوان آنها در طول سال تغییر کرده.

جنجال آغاز شد و در سال 1987 زمانی که بایدن راه اندازی اولین پیشنهاد برای ریاست جمهوری با یک تماس برای بازگشت به آرمان گرایی از ’60s — ریخته گری خود را در سن 44 به عنوان یک عضو از یک نسل است که تغییر کرده بود آمریکا از طریق آن فعالیت. که درخواست تجدید نظر بود و اغلب مربوط توسط آشکار از خاطرات شخصی خود را دخالت در ضد تبعیض نژادی تظاهرات.

“چشم انداز است که من اعلام امروز در اینجا است که برخی از رویا لوله و یا صرف رمانتیسیسم; این چیزی کمتر از یک میراث ما نسل” بایدن گفت: نمایندگان به کالیفرنیا دموکراتیک کنوانسیون Feb. 3, 1987. “زمانی که من 17 سال مانند بسیاری از شما من شرکت در تحصن به desegregate رستوران ها و خانه های فیلم از ویلمینگتون.”

“در جوانان ما را تغییر داد و آمریکا و” جو بایدن گفت: خواندن از یک اسکریپت گردد برای او استراتژیست پت Caddell. “هنگامی که ما راهپیمایی ما نمی مارس برای یک 14-نقطه برنامه و یک کاغذ سفید; ما راهپیمایی برای تغییر نگرش, که آیا آن را به حقوق مدنی یا حقوق بشر یا محیط زیست و یا فرهنگ ما و یا پایان دادن به جنگ در ویتنام. ما عمیقا تغییر چهره این ملت است.” هدف از نامزدی خود را با او گفت برای الهام بخشیدن به اقدام جمعی است. “نه انتخابات ، انتخابات از ما.”

او به نیوهمپشایر سه هفته بعد اما بایدن آغاز شده بود به فرد این دستاوردها از نسل او که Caddell اسکریپت به حال از بازیگران به عبارت کلی تر. “راه این کشور بوده است نقل مکان کرد به چیزهای زیادی است که با شور و شوق و تعهد” نامزد دانشجویان گفت: در سنت پل در کنکورد. “زمانی که من در راهپیمایی جنبش حقوق مدنی, من نمی مارس با 12 نقطه برنامه; من راهپیمایی دهها هزار نفر دیگر به تغییر نگرش و ما تغییر نگرش است.”

بایدن مشاوران تلاش ناموفق برای ارنج زدن او را در اسکریپت یادآوری کرد که او شخصا در راهپیمایی این روزنامه نگار ریچارد بن کرامر بعد گزارش خود را در سال 1992 کتاب در مورد کمپین “آنچه در آن طول می کشد.” با توجه به Cramer بایدن مشاوران بعد به او گفت که نامزد خواهد اذعان خطا در هر زمان به او تذکر داده شد و پس از آن بارها تکرار آن در کمپین بلیزرز.

کرامر که در مقدمه کتاب خود یک نگاه جامع شش پیشرو در مبارزات انتخاباتی برای نامزدی حزب دموکرات در سال 1988 بود که او دوباره بررسی کردیم جزئیات هر مکالمه او گزارش شده بین یک کمپین مشاور و یک نامزد با شرکت کنندگان قبل از انتشار. به دور از دعوا Cramer ‘ گزارش بایدن بعد از ستایش کار خود را به عنوان “تیز و روشنگری” در هنگام درگذشت روزنامه نگار در سال 2013.

“من از جنبش حقوق مدنی,” نامزد گفت: حامیان در یک جمع کوچک در کلرمونت, New Hampshire در مارس 1987. “من یکی از آن بچه ها که نشسته و راهپیمایی و تمام چیزهای که.”

اما در یک کنفرانس خبری در واشنگتن که در ماه سپتامبر بایدن به نظر می رسید به جمع شدن همه ادعا تا به حال شخصی, نقش در جنبش حقوق مدنی. “در طول 1960s, من در واقع بسیار نگران در مورد جنبش حقوق مدنی می شود.” “من نه فعال. من مشغول به کار در سیاه استخر شنا در سمت شرق از ویلمینگتون ، من درگیر شد در آنچه که آنها فکر می کردند که آنچه را که آنها احساس شد. من درگیر شد اما من نه راهپیمایی. من در سلما من نیست هر جای دیگر. من یک suburbanite بچه که یک دوز از قرار گرفتن در معرض به آنچه اتفاق می افتد به سیاه و سفید آمریکایی خود در شهر است.”

“من درگیر شد اما من نه راهپیمایی. من در سلما من بود و نه هر جای دیگری” بایدن گفت: در سال 1987.

یک سخنگوی بایدن انتخاباتی استدلال به رهگیری این هفته است که این بیانیه بود نه به عنوان آن به نظر می رسید کامل جمع شدن از نامزد قبلی ادعا می کند اما به جای تلاش برای روشن است که او هرگز در مقابل خطوط عمده حقوق مدنی راهپیمایی.

یک هفته بعد در سپتامبر. 23, 1987, بایدن کاهش یافته است از این مسابقه با اعتبار خود را در ژنده پوش پس از وحی که او نقل بدون مجوز از یک محرک سرگذشتی سخنرانی توسط انگلیسی ها کار رهبر نیل Kinnock در یک بحث در آیووا و از رابرت اف کندی در سخنرانی خود به این کنوانسیون در کالیفرنیا شده بود متهم به سرقت ادبی در مدرسه قانون است.

در بایدن را خاطرات “وعده برای حفظ” منتشر شده در سال 2007 به عنوان او آماده برای اجرا برای ریاست جمهوری دوباره او به یاد می آورد که سرقت ادبی رسوایی باعث شده بود یک کهکشان مارپیچی از شک و تردید از خبرنگاران در مورد حتی صداقت از داستان او گفت: در مورد جوانان است. “خبرنگاران درخواست شد اگر من واقعا می خواهم شده است بخشی از یک گروه که در اعتراض به درمان یک دبیرستان تیمی که نمی تواند خدمت در ویلمینگتون رستوران” بایدن نوشت: “و اگر من واقعا می خواهم پشتیبانی از تلاش برای desegregate مرکز شهر سینما.”

اما هیچ جا در آن خاطرات را بایدن اشاره داشتن در واقع شرکت در جنبش حقوق مدنی به عنوان یک دانشجو. او توصیف آنچه که او یاد گرفته در مورد مسابقه از یک کار تابستانی در سال 1962 زمانی که او تنها سفید نجات غریق در استخر عمدتا سیاه و سفید بخش از ویلمینگتون. بیش از ناهار و در طول بازی بسکتبال بعد از کار بایدن نوشت: سیاه و سفید خود را همکاران او درباره تاثیر نژادپرستی در زندگی خود را.

“گاهی” بایدن نوشت: “دوستان من را به من بگویید در مورد اینکه مجبور به نشستن در بالکن در تفکیک سینما در مرکز شهر.” کسانی که مکالمات بایدن مشاهده تقویت “دراماتیک درس” او جذب می شود روزانه “درباره تبعیض نژادی و حقوق مدنی از روزنامه ها و تلویزیون است.”

با توجه به این که در کتاب خاطرات توصیف زمان خود را در دبیرستان و کالج در جزئیات به نظر می رسد عجیب و غریب که بایدن موفق به ایجاد هر گونه ذکر است در تمام آنچه که او در حال حاضر به عنوان توصیف تجربیات سازنده: اینجا از این تفکیک ریالتو سینما و حضور در حقوق مدنی سازماندهی جلسات در Rev. اوتیس شاه ماهی اتحادیه کلیسای باپتیست. در مورد اختلاف بیتس بایدن سخنگوی استدلال که این کتاب نوشته شده بود که چیزی از مانیفست خود را برای انتخاباتی 2007 و در نظر گرفته نمی شد به یک جامع زندگینامه.

بایدن دوم اجرا برای ریاست جمهوری به طول انجامید تنها چند ماه طولانی تر از او, اول, پایان, پس از سال 2008 آیووا قفقاز اما در مناظره ظاهر تولید قابل توجه لحظه. بایدن خواسته شد ناظر به پاسخ به انتقاد که نظرات او در مورد یکی از رقبای خود را پس از سن. باراک اوباما بودن “پاک و بیان” شد نژادی حساس است.

بایدن در پاسخ به تکرار مکرر خود را ادعا می کنند که او الهام گرفته شده بود وارد سیاست و مبارزه برای برابری نژادی. “من رو درگیر در سیاست چون جنبش حقوق مدنی می شود.” او سپس با اشاره به پشتیبانی قوی خود را از رای دهندگان در ایالت دلاور و قانونی دستاوردهای مانند حمایت شرکت از تجدید قانون حق رای. “هیچ کس می داند که من در دولت من هیچ کس که من مشغول به کار در ایالات متحده کنگره” بایدن گفت: “تا کنون فکر در مورد تعهد من به حقوق مدنی است.”

اوباما پشت تریبون کنار بایدن در پا به تایید برای شخصیت مرد او را بعد از انتخاب به معاون رئیس جمهور. “من مطلقا هیچ شک و تردید در مورد آنچه که در قلب خود و تعهد است که او را با احترام به برابری نژادی در این کشور” اوباما گفت. “من خواهد شد ارائه برخی از شهادت به عنوان آنها می گویند در کلیسا که جو است که در سمت راست از مسائل و مبارزه هر روز بهتر از آمریکا است.”

با عنوان ” معاون رئیس جمهور بایدن مراجعه کننده در روز حداقل پنج نوبت به داشتن نقش بازی در جنبش حقوق مدنی.

در سال 2010 او در شرح حال خود گفت ژول Witcover که این جنبش تا به حال به شکل سیاسی خود آگاهی است. “من همیشه بچه در دبیرستان به بحث در مورد حقوق مدنی” بایدن در مصاحبه ای گفت:. “من نمی انجام هر گونه معامله بزرگ اما من راهپیمایی چند بار به desegregate فیلم تئاتر در مرکز شهر ویلمینگتون.”

Witcover گزارش داد که مایک پری که بازی فوتبال دبیرستان با بایدن در حال حاضر زمانی که تیم تصمیم گرفت به راه رفتن از ذغال گودال ویلمینگتون, کسی که شام میخورد زمانی که آنها کشف کردند که خود را تنها سیاه و سفید هم تیمی فرانک Hutchins شد مجاز به نشستن با آنها در سال 1961. پری نیست به یاد بیاورید که ایده آن را ترک کنند اما بایدن بازیگران خود را در نقش رهبری زمانی که او گفت: بیشتر چشمگیر نسخه از همان داستان به یک خبرنگار از ویلمینگتون اخبار مجله در سال 1982.

“من به سازمان حقوق مدنی تحریم چرا که آنها نمی خواهد در خدمت بچه ها سیاه و سفید. یکی از بازیکنان فوتبال سیاه بود و ما به آنجا رفت و به آنها گفت: آنها نمی خواهد او خدمت می کنند. و من گفتم به دیگران ‘هی ما نمی توانیم در آن وجود دارد.’ بنابراین همه ما چپ” بایدن به این روزنامه گفت. “این بسیار مختصر و نه تند و زننده. من قصد روشن شد به تحریم. به خاطر دارم در مدت کوتاهی پس از آن آنها شروع به خدمت بودند.”

Hutchins بود که برای اولین بار, سیاه, دانشجو برای حضور در Archmere آکادمی در کلیمنت دلاور در ابتدا مورد مناقشه بایدن حساب از حادثه گفتن Philadelphia Inquirer در سپتامبر سال 1987 که او فکر بایدن غافل بود که او اجازه داده نشده بود به رستوران. چند روز بعد Hutchins کردهاند کسانی که شک و تردید در گفتن ویلمینگتون اخبار, مجله که بایدن این خاطره که احتمالا درست است.

Witcover بیوگرافی از بایدن باعث می شود هیچ اشاره ای او را از پیوستن به در هر گونه اعتراض در حالی که او یک دانش آموز در دانشگاه دلاور از 1961-1965 و یا در دانشکده حقوق در دانشگاه سیراکیوز از سال 1965 تا 1968.

اما صحبت در 2012 مارتین لوتر کینگ جونیور رویداد روز در گیررد کالج در فیلادلفیا بایدن گفت که در ماه اوت سال 1965 هنگامی که شاه خطاب اعتراض در خارج از دروازه مدرسه به تقاضای آن لغو تبعیض نژادی مشخص شد در نزدیکی دلاور “smitten توسط دکتر شاه و کار در راه کوچک در جنبش حقوق مدنی — در تفکیک سالن های سینما در دولت من بود.”

“من می توانم به یاد داشته باشید به عنوان یک بچه در ویلمینگتون, کار در سمت شرق در سال 1965 هنگامی که یک پسر به نام مارتین لوتر کینگ ایستاده بود در خارج از دروازه های این کالج, 47 سال پیش در” بایدن افزود: با توجه به کاخ سفید متن. “من با او در خارج از دروازه. من در خارج از ریالتو تئاتر در ویلمینگتون.”

در واقع اینجا از تفکیک ریالتو تئاتر صورت گرفت بیش از دو سال زودتر ماندگار از نوامبر سال 1962 تا ماه مه 1 سال 1963 زمانی که صاحب تئاتر کوتاه آمد و توافق به اعتراف سیاه مراجعان. دلاور مجمع عمومی ممنوع تبعیض نژادی در اقامت بعد از آن سال با این قانون که به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. Elbert Carvel on Dec. 18, 1963.

در نوامبر سال 1962 یک گروه عمدتا سفید معترضان آغاز شد و پنج ماه مبارزات انتخاباتی از اینجا خارج از ریالتو تئاتر در ویلمینگتون به تقاضای پایان دادن به تبعیض نژادی است.

در یک آدرس به NAACP در تابستان سال 2012 بایدن به یاد می آورد با ریچارد “ماوس” اسمیت سابق عضو باند شد که سازمان دلاور امور خارجه رئیس جمهور در یک کلیسا “صحبت کردن در مورد desegregating این ریالتو و ملکه سینما.” دو مرد ملاقات به عنوان نوجوانان در سال 1962 زمانی که بایدن در زمان کار در تابستان به عنوان نجات غریق در قیمت اجرای استخر در شرق ویلمینگتون. در آن زمان ملکه تئاتر فیلم شده بود desegregated برای 11 سال با توجه به مایکل Nazarewycz را “تاریخی سینما دلاور.”

این بایدن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر می گوید که او تنها در زمان شرکت در تظاهرات علیه تبعیض نژادی از ریالتو و هر گونه ارجاع به دیگر سالن های تئاتر در خطا بود.

اسمیت گفت: در مصاحبه با رهگیری که او را در اینجا از ریالتو حتی اگر او تنها 13 سال سن در هنگام مبارزات انتخاباتی آغاز شد که بایدن نیز اعتراض کردند. اسمیت همچنین گفت که او حضور در بحث از حقوق مدنی در حوزه های مختلف سیاه کلیساها در دلاور با بایدن اما بعید به نظر می رسد که هر یک از کسانی که در مورد برنامه ریزی اینجا از ریالتو از آنجا که کمپین به رهبری یک روحانی.

معاصر روزنامه حساب از اینجا از ریالتو گزارش شد که در آن سازمان یافته توسط کشیش آلبرت Dreisbach جونیور 29 ساله سفید کانن از اسقفی کلیسای جامع سنت جان که عام شهروندان نگران گروه برنامه ریزی شده آن تظاهرات در تمام سفید هانوفر کلیسای پروتستان و لرزنده دوستان جلسه خانه در ویلمینگتن. در اولین روز از اینجا بیشتر از 18 معترضان سفید ویلمینگتون اخبار مجله گزارش شده است.

یک Dec. 8, 1962, اخبار مجله گزارش گفت: حضور به حال تورم به 180 در ماه دوم از ریالتو تظاهرات و اشاره کرد که جمعیت شد “عمدتا سفید طبقه متوسط و حرفه ای.”

سه سال بعد در سال 1966 Dreisbach خوست زمانی که او روزه با یک همکار در اعتراض به تبعیض نژادی از اسقفی وابسته به Lovett مدرسه در آتلانتا یک اعتراض بود که با حمایت پادشاه.

توماس Newlon یک وکیل محیط زیست در سیاتل که در اینجا از ریالتو به عنوان یک 10 ساله — مادرش یک فعال مدنی به نام مارتا هارت Newlon آورده کودکان خود را با او به اعتصاب تئاتر — تایید یک ایمیل به رهگیری که همه از معترضان زمانی که او وجود دارد ، در مرحله بعد از مبارزات انتخاباتی, سیاه معترضان از جمله دانشجویان خارجی از آفریقا حضور در نزدیکی کالج, زمان نقش پیشرو. Newlon گفت که او هیچ خاطره ای از دیدن بایدن در اعتصاب خط اما به دلیل اعتراض به طول انجامید بیش از پنج ماه و بایدن شد و سپس ناشناخته 19 ساله است که با حضور او در برخی از صحنه است.

اینجا از تئاتر بود قطعا در اخبار در طول بایدن را در سال دوم در دانشگاه Delaware. نوامبر. 30, 1962 نسخه از مدرسه هفتگی روزنامه دانشجویی حتی شامل یک تماس برای دانش آموزان به عضویت در این اعتراض همراه با Rev. Dreisbach شماره تلفن.

یکی دیگر از دانشگاه دلاور در زمان بتسی استراليايي عضو یک گروه به نام دانشجو به کمیته مبارزه با تبعیض است. Marston و یک گروه از سفید و سیاه و سفید بازداشت شدند در یک رستوران در دوور پایتخت کشور در سال 1962 در حالی که اعتراض خود را به تفکیک. او گفت: در یک مصاحبه تلفنی در این هفته است که در حالی که بایدن بود و بخشی از دایره وجود دارد بسیاری از انواع مختلف ضد تبعیض نژادی تظاهرات اتفاق می افتد در این زمان است که او آگاه بود و نه از همه آنها.

Marston سفید بود که دانش آموز bailed از زندان های سیاه و سفید در جامعه گفت که او حتی از این واقعیت آگاه است که کنگره برابری نژادی و یا هسته ای, نیز در حال اجرا یک پروژه برای به چالش کشیدن تبعیض ها و رستوران ها در طول مسیر 40 در Delaware در همان است که گروه دانشگاه فعال بود. او فارغ التحصیل شد و در سال 1962 قبل از ریالتو تظاهرات و غافل بود از آنها را در زمان.

با عنوان ” معاون رئیس جمهور و در حال حاضر به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری بایدن همواره ذکر تجربه های شخصی خود را از مبارزه برای برابری نژادی در حقوق مدنی وقایع و در حالی که مبارزات انتخاباتی برای رای از جامعه است.

صحبت کردن در سال 2013 در مراسم بزرگداشت وحشیانه سرکوب حقوق مدنی تاکید بر ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما در سال 1965 بایدن حتی ابراز تاسف از این که او پیوستن به راهپیمایان در سلما در زمان.

من درگیر شد و در دولت من در یک راه کوچک بود که هنوز هم مبارزه طولانی بقایای جیم کلاغ” بایدن گفت: “اما من پشیمان و اگر چه آن را بخشی از آنچه که من قرار است برای گفتن عذر خواهی آن زمان من 48 سال به از اینجا دریافت کنید. من باید اینجا بوده ام. من باید اینجا بوده ام. این یکی از تاسف است که من و بسیاری از نسل من اند.”

در 2014 مارتین لوتر کینگ جونیور بعد صبحانه در واشنگتن سازماندهی شده توسط Al Sharpton این شبکه اقدام ملی بایدن گفت: دوباره که او تا به حال بازی یک نقش کوچک در حقوق مدنی مبارزه است. “من هیچ بزرگ می لرزد کشیش در جنبش حقوق مدنی — من فقط یک بچه است اما من رو درگیر در desegregating سینما و کمک به شما ممکن است به یاد داشته باشید Rev. Moyer در دلاور و هرمان هالووی سازمان ثبت نام رای دهندگان درایوهای بیرون آمدن از کلیساها بدانند چگونه ما بودند رفتن به حرکت می کند.”

از آنجا که ریالتو اعتراض سازماندهی شده بود توسط یک سفید اسقفی کشیش و مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر می گوید که این تنها حقوق مدنی اعتراض بایدن درگیر بود به عنوان یک مرد جوان وجود دارد هیچ توضیح روشنی از خود مکرر اشاره به حضور سازماندهی جلسات در سیاه و کلیساها. به نظر می رسد ممکن است که بایدن است conflating بعد از بازدیدکننده داشته است به کلیساها پس از او در سیاست درگیر در دهه 1970 میلادی با وقایع که در طول 1960s.

اسمیت سابق NAACP رسمی گفت: رهگیری که بایدن را مهم ترین کمک به نژادی عدالت در دلاور آمده بود پشت درهای بسته و بعد از او برای اولین بار برنده انتخابی در 1970s.

هنوز هم در شبکه اقدام ملی مارتین لوتر کینگ جونیور بعد صبحانه در سال گذشته بایدن گفت که نسخه دیگری از همان داستان است. “در ماه اکتبر از من دعوت شد که ملی حقوق مدنی موزه در ممفیس به دریافت آزادی جایزه” بایدن گفت: “چیزی که من نشسته در کلیساها در سمت شرق از ویلمینگتون آماده — و راه بعدی به دو خاخام های یهودی — آماده به بیرون رفتن و desegregate سینما در, دلاور, من هرگز فکر در زندگی من خواهد بود شایسته و من هنوز هم مطمئن نیستید که من شایسته آن است.”

در حالی که معلوم نیست که خاخام بایدن با اشاره به آن است که درست است که یهودیان در زمان بخشی در تلاش برای desegregate این ریالتو. یک گزارش از ویلمینگتون اخبار مجله در ماه دسامبر سال 1962 اشاره کرد که شرکت کنندگان “پروتستان کلیسای کاتولیک روم لرزنده یکتاپرستی یهودی پیرو کلیسای اسقفی, انسان.”

در یک مبارزه انتخاباتی در واترلو, آیووا, on Dec. 5 بایدن بار دیگر تاکید کرد که کار خود را در زندگی آغاز شد در ناشناخته کلیسا در ایالت دلاور. “من آموزش و پرورش, برگرد., Doc, در کلیسای سیاه و سفید — یک شوخی نیست — زیرا هنگامی که ما استفاده می شود برای دریافت سازمان یافته در روزهای یکشنبه به بیرون رفتن و desegregate سینما و چیزهایی که ما می خواهم آن را انجام دهد از طریق کلیسا.”

“زمانی که من یک نوجوان بود در دلاور واقعی من رو درگیر در جنبش حقوق مدنی,” بایدن گفت: عبادت در بیت لحم کلیسای باپتیست در کلمبیا, کارولینای جنوبی در ماه گذشته. “من می خواهم به Rev. شاه ماهی کلیسای, که در آن ما می خواهم به منظور پاسخگویی به سازماندهی و شکل که در آن ما در حال رفتن به, آیا ما بودند رفتن به desegregate این ریالتو سینما و یا آنچه که ما می رویم به انجام. من به آموزش و پرورش برای املاک در کلیسا.”

مانند بسیاری از 1960s دلاور حقوق مدنی رهبران بایدن نقل به عنوان کلید تأثیرات خود را در چشم انداز Rev. اوتیس شاه ماهی کور واعظ و فعال است که در حال حاضر مرده است. هنگامی که او در گذشت در سال 1996 بایدن خواست زمان در طبقه سنا برای سوگواری “از دست دادن یک دوست و مربی که به عنوان مثال ساخته شده و مردم بهتر و بهتر جامعه از همه ما است.”

در کارولینای جنوبی نشانه هایی وجود دارد که بایدن حمایت در میان رای دهندگان سیاه که حدود 60 درصد از رای دهندگان دموکرات است شروع به لغزش دور.

روی پاشنه های جدید ملی نظرسنجی نشان داد که بایدن انداختن از انتخاب اول 49 درصد از رای دهندگان در ماه گذشته فقط 27 درصد در این ماه پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر, حامیان رقبای خود می گویند که حمایت خود را در کارولینای جنوبی می تواند دهانه قبل از این دولت رای در دو هفته. “جو بایدن نبود انتخاب شده به عنوان یک همسر در حال اجرا برای باراک اوباما, چرا که او یک فعال حقوق مدنی” JA مور, یک نماینده دولت از چارلستون, S. C., که با حضور بایدن رویداد روز سه شنبه نیویورک تایمز گفت. “این بود که او امن سفید انتخاب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>