دردناک تاخیر در Coronavirus پژوهش قرار می دهد زنان باردار و نوزادان در معرض خطر


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در اواخر ماه ژوئن و پس از سه ماه از نزدیکی سکوت در موضوع مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در نهایت وزن در یک سوال از اهمیت حیاتی برای میلیون ها نفر از آمریکایی زنان و خانواده: چگونه خطرناک است coronavirus برای زنان باردار و مادران جدید?

CDC شده است تصریح می کند که زنان باردار به نظر نمی رسد در معرض خطر ابتلا به عوارض شديد از ویروس. اخیرا در اواخر ماه مه یک سخنگو گفت ProPublica, “شواهد موجود نشان می دهد که زنان باردار باید همان خطر بیماری شدید از COVID-19 به عنوان بزرگسالانی که حامله هستند.”

پس از آن آژانس به طور ناگهانی تغییر تن خود را. در اولین معاینه ایالات متحده در COVID-19 در دوران بارداری, CDC یافت می شود که مادران باردار با این ویروس تا به حال 50 درصد بالاتر شانس بستری بودن در بخش مراقبت و 70% بالاتر شانس بودن انتوبه از nonpregnant زنان در باروری سال است.

حامله لاتین و سیاه و سفید زنان آلوده بودند به طور قابل توجهی در نرخ بالاتر از زنان سفید پوست, محققان گزارش شده است. در جولای 2, حداقل 30 باردار و مادران جدید با این ویروس فوت کرده است.

که اخبار جدی کافی است. اما آنچه که بسیاری از کارشناسان بر داشت واقعا نگران کننده بودند خودنمایی شکاف در اطلاعات که مطالعه قرار گرفته است.

CDC اذعان کرد که مهم سلامت اطلاعات از دست رفته بود حدود سه چهارم از زنان باردار مبتلا به این ویروس از جمله اینکه آیا آنها تا به حال شرایط موجود یا مورد نیاز یک ICU بماند و یا تهویه مکانیکی. برای اکثریت قریب به اتفاق زنان آمریکا در سن باروری که تست مثبت — در مورد 326,000 زنان از طریق ژوئن 7 — وجود دارد هیچ اطلاعاتی در مورد بارداری وضعیت در همه.

محققان حتی نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از بستری مادران-to-be — 31.5 درصد از زنان باردار در این مطالعه — پذیرفته شده بود به دلیل COVID-19 مقابل چگونه بسیاری از آنها در بیمارستان به دلایل دیگر مانند تولد.

ناقص CDC گزارش یک مشکل است که OB-GYN ارائه دهندگان و محققان در ایالات متحده شده اند فرسایش مورد از این بیماری همه گیر آغاز شد. به دلیل بیماری های نوظهور می تواند عواقب فاجعه بار برای زنان باردار و نوزادان خود را نزدیک نظارت جدید بیماری در این جمعیت آسیب پذیر مهم است. بنابراین ارتباط سریع با ارائه دهندگان تلاش برای نگه داشتن بیماران خود را امن است.

اما ایالات متحده در نظام سلامت تلاش برای درک تاثیر coronavirus در مادران و نوزادان شده اند و پا به حالت صاف, scattershot و agonizingly کند.

سوراخ در CDC داده ها “شگفت انگیز است. من دروغ نمی گم” گفت: سیندی M. P. دوک یک OB-GYN که اجرا می شود نوادا باروری موسسه در لاس وگاس. “تکان دهنده است به درک که ما نه یک سیستم یکنواخت در محل” برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل اساسی و میر مادران و نوزادان اطلاعات سلامت در طول زمان بحران.

“در زمان ما بهترین اطلاعات در دسترس گفت:” کریستینا هان یک maternal-fetal متخصص است که در بالينی دانشکده در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس, دانشکده پزشکی “این بیماری همه گیر خواهد شد.”

برای پیگیری coronavirus در زنان باردار و نوزادان خود را CDC است آموزش بهداشت محلی بخش به بررسی یک جعبه استاندارد مورد فرم گزارش اگر یک بیمار در حال حاضر باردار است. حوزه های قضایی نیز می تواند تکمیل “اختیاری مکمل فرم” ارائه اطلاعات در مورد شدت بیماری و نتایج در مادران و نوزادان یک سخنگوی گفت.

این یک سیستم است که تضمین می کند وجود خواهد داشت اطلاعات تناقضات زمان وقفه و شکاف. “ما در حال صحبت کردن در مورد میلیون ها نفر از مواردی هستند که نیاز به گزارش به CDC در حال حاضر” هان گفت: “و این که پزشکان در حال مراقبت از این بیماران لازم نیست که زمان برای پر کردن کامل در مورد گزارش اشکال.”

CDC است “آغاز COVID-19 بارداری نظارت” با توجه به مطالعه آن مشغول به کار با ادارات بهداشت محلی برای بهبود جمع آوری داده ها رفتن به جلو. اما محققان نمی دهد هر گونه اطلاعات.

“ما نیاز به تنظیم شود تا قبل از شیوع برای گرفتن اطلاعات در مورد چگونه گونه های جدید و یا در حال ظهور و یا reemerging پاتوژن بر زنان باردار و نوزادان گفت:” دنیس Jamieson که صرف 20 سال در CDC مطالعه باروری بیماری های عفونی و در حال حاضر سر OB-GYN گروه در دانشکده پزشکی دانشگاه اموری در آتلانتا. “و من فکر می کنم آن را روشن … که [CDC] نیز آماده به انجام این کار است.”

آن را ندارد به این بد

زمانی که COVID-19 در اروپا وارد این زمستان محققان در انگلستان آماده بودند.

عدم آمادگی توسط H1N1 شیوع 2009 و مصمم به اجازه دهید که اتفاق می افتد دوباره موسسه ملی تحقیقات بهداشت با صدور فراخوان برای مطالعات در سال 2011 است که می تواند به بالا و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان آینده همه گیر رسید. نه طرح ها انتخاب شدند,, تمام, تمرکز بر آنفلوآنزای اما سازگار به انواع دیگر شیوع; سپس آنها را “hibernated” — را در خود نگه دارد پروتکل به صورت دوره ای مورد بررسی و تجدید نظر در انتظار اقدام دولت.

زمانی که آژیر شروع وافغان این فوریه هشت مطالعات راه اندازی شد از جمله یکی از آنها انگلستان Obstetric سیستم نظارت یک پژوهش پلت فرم اختصاص داده شده به نادر اختلالات دوران بارداری است. “به من گفته شد برای فعال کردن [آن را] در روز جمعه گفت:” ماریان شوالیه استاد از مادر و کودک سلامت جامعه در دانشگاه آکسفورد “و در روز دوشنبه, ما جمع آوری داده ها.”

این UKOSS طراحی شد بلند پروازانه — جامع آینده نگر مطالعه COVID-19-زنان باردار مبتلا در خدمات بهداشت ملی را 194 زنان بیمارستان; آن را نیز ساده بر اساس دو صفحه فرم الکترونیکی با تمام اطلاعات بیمار ناشناس نگه داشته. برنامه ریزی دقیق محققان اجازه به سرعت حرکت می کند بدون اینکه بیش از حد عجله شوالیه نوشت: در یک پست وبلاگ برای BMJ مجله “به حداقل رساندن خطرات ناشی از انتشار در بهترین حالت گمراه کننده و یا در بدترین حالت به اشتباه اطلاعات” — مشکلاتی که آلوده به دیگر مشخصات بالا COVID-19 مطالعات.

توسط اواسط ماه مه UKOSS عرضه شده در اولین یافته های حاصل از تجزیه و تحلیل هر زن باردار بستری در انگلستان از ماه مارس تا اواسط آوریل که تست مثبت برای ویروس 427 در کل. مادران به شود به نظر نمی رسد به عنوان بیمار به طور کلی از COVID-19 که آنها تا به حال از آنفلوآنزای H1N1 و سارس اما سیاه و زنان خاورمیانه به مراتب مردها در بیمارستان بستری شود با این ویروس بیش از زنان سفید پوست بودند. حدود 1 در 10 زنان شد تا بیمار آنها مورد نیاز حمایت های تنفسی. پنج مادران و نوزادان پنج درگذشت.

مطالعه ارائه شده در این نوع از داده های با کیفیت بالا است که پزشکان و سیاستگذاران ارزش ترین: populationwide علمی دقیق و بلافاصله عملی. انگلیسی, سازمان های پزشکی به سرعت صادر شده جدید راهنمایی در مورد افزایش خطرات برای زنان از رنگ.

گروه پزشکی نیز مجددا در اوایل توصیه هایی است که زنان در سه ماهه سوم باید به جلوگیری از کار تنظیمات مانند کار به عنوان یک پزشک یا پرستار در خط مقدم است که می تواند آنها را در معرض ویروس. که بسیار محافظه کارانه تر از موقعیت پزشکی آمریکا سازمان ها و کارفرمایان گرفته اند با استناد به عدم تحقیق است که نشان می دهد یک رویکرد متفاوت است. شوالیه گفت: UKOSS یافته های دقیق اجتماعی فاصله در اواخر بارداری. “اینجا جایی است که ما می بینیم اکثر زنان مبتلا به بیماری بحرانی. خبر خوب این است که زنان در حال حاضر می دانم که زمانی که آنها شروع باید به خصوص مراقب باشند.”

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند UKOSS’ فعال بزرگ-عکس روش این است که دقیقا آنچه مورد نیاز بود در آمریکا است که حدود 4 میلیون تولد سالانه حدود پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان بریتانیا — و گسترده نژادی و نابرابری در مادر و نوزاد نتایج که COVID-19 به احتمال زیاد تنها گسترده تر شد. توسط یکی از برآورد بیش از 16,000 زنان آمریکایی می تواند با آلوده coronavirus زمانی که آنها به هنگام تولد این سال است.

اما انگلستان به مراقبت های بهداشتی جهانی می دهد که دولت دسترسی به مقادیر زیادی از اطلاعات بیمار ساخت در مقیاس بزرگ تحقیقاتی مانند UKOSS مطالعه بیشتر امکان پذیر است. ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی است که تکه تکه و ناکارآمد بسیاری از اطلاعات خود را در جعبه سیاه و سفید.

این دو کشور نیز رویکرد بسیار متفاوت به سلامت مادران نمونه چگونه آنها مقابله با بارداری های مربوط به عوارض و مرگ و میر. انگلستان رفتار هر مرگ مادر مانند بهداشت عمومی فاجعه; ایالات متحده به سختی می توانید پیگیری از آن مرگ و میر مادران مشکل است.

سلامت زنان به طور کلی گرایش به یک چاره اندیشی موقت برای محققان آمریکایی و سیاستگذاران گفت: باربارا لوی معاون سابق رئیس جمهور برای سیاست های بهداشتی در کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان در حال حاضر مشاور در واشنگتن دی سی منطقه است. در سیستم بهداشت و درمان شده است که بودجه کافی برای دهه بارداری و مسائل مربوط به دریافت به خصوص کوتاهی.

“اگر ما شاهد red-hot دکمه به افزایش نگرانی ما پس ما فقط نیست به خصوص کنجکاو در مورد آنچه که ممکن است در جریان است.” در عین حال ریسک این نوع از جمعیت بر اساس تحقیقات نمی تواند بالاتر لوی گفت. “این است که آینده جهان ما. این است که نسل بعدی.”

وصله با هم یک نظر

با شروع از ابتدا بسیار محدود مورد گزارش از چین بوده است وجود دارد یک سیل از مطالعات به دنبال پر کردن اطلاعات خالی در مورد COVID-19 و بارداری. در ایالات متحده بسیاری از تحقیقات آمده است از نقاط داغ مانند نیویورک شهرستان, سیاتل و شیکاگو که در آن پزشکان در تلاطم این بیماری همه گیر را در گزارش خود بيماران تحت فشار قرار دادند و از یافته های خود را با سرعت فوق العاده خطرناک.

روند کلی شده است تا حدودی اطمینان بخش: COVID-19 می دهند زنان باردار بسیار بیمار است اما بسیاری از به نظر می رسد بدون علامت باقی می ماند و یا تبدیل شدن به تنها کمی بیمار است. وجود دارد که باید چند مورد مشکوک به “انتقال عمودی” — مادران عبور این ویروس را به نوزادان خود را در رحم مادر — اما کسانی که باقی می ماند در دست بررسی و بسیاری از نوزادان متولد شده به COVID-19-مثبت زنان انجام داده اند خوب است. برخی از پرچم های قرمز نیز آمده است: یک زن و شوهر از موارد مربوط به قلب عوارض نشانه ای از اختلالات جفت و گزارش بدون علامت زنان که spiraled پس از زایمان.

داده های اساسی در بسیاری از این گزارش مورد است با هم تداخل دارند و گیج کننده با کمی و یا بدون بررسی دقیق به دامپزشک یافته است. “در هیچ یک از این سری می تواند ما را در برخی از زمینه جمعیت مخرج و نه درجه ای که آنها تحت تاثیر تعصبات” ذاتی در مقیاس کوچک در مطالعات انجام شده در یک بیمارستان و یا شهرستان نایت نوشت: در BMJ تفسیر. “نتایج به دست آمده در نتیجه تقریبا غیر ممکن است برای تفسیر.”

در ضمن متعدد تلاش های در حال انجام برای انجام در مقیاس بزرگتر طولانی مدت بیشتر علمی و مطالعات دقیق است که می تواند یک عکس فولر چگونه ویروس بر زنان باردار و نوزادان در بخش های مختلف از ایالات متحده (که به احتمال زیاد متفاوت از چگونه آن را تحت تاثیر زنان در انگلیس یا سوئد یا ایران). در اواخر ماه مه موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی اعلام کرد یک جارو ابتکار یک سری از مطالعات در 12 نهادهای علمی در آن Maternal-Fetal Medicine واحد شبکه برجسته زنان تحقیقات مشترک در آمریکا این شبکه که مربوط به اواسط 1980s و امتداد از رود آیلند به یوتا است “بسیار ماشین خوب روغن است که می تواند قرار داده پروتکل به محل به سرعت گفت:” دیانا بیانچی دوران بارداری یک متخصص ژنتیک است که سران این NICHD, که یکی از موسسه ملی بهداشت.

یک مطالعه مقایسه کنید زنانی که تحویل داده شده در سایت های مختلف بین ماه های مارس و دسامبر سال جاری با زنانی که تحویل در همان بیمارستان در همان دوره در سال 2019 بیانچی گفت. “آنها درخواست اول از همه با وجود تفاوت در تعداد مرگ و میر ؟ وجود دارد تفاوت در تعداد سزارين بخش شده است که انجام می شود ؟ وجود دارد تفاوت از نظر مادری در نزدیکی کنند ؟ … اگر ما هر گونه افزایش بروز عوارض و مرگ و آنچه پس از آن فرض است و تفاوت در این است با توجه به COVID.” مطالعه دیگری را به دنبال خواهد داشت 1,500 COVID-19-مثبت زنان باردار به درک دوره بیماری و درمان آن.

یک رویکرد متفاوت به اولویت مطالعه سرچشمه در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و UCLA. ایده این است برای ساخت یک بزرگ در سراسر کشور ثبت زنانی که قرارداد COVID-19 در هر نقطه در بارداری و به دنبال آنها را برای حداقل یک سال پس از تولد صدمه دیدن و یا سقط جنین. یک هدف کلیدی برای ایجاد رجیستری بیشتر از لحاظ جغرافیایی به لحاظ نژادی و اقتصادی متنوع از نمونه ای از بسیاری از دانشگاهی بر اساس مطالعات “از آنجا که ما می خواهم نتایج را به دقت منعکس کننده نمایندگی واقعی حامله افرادی که در حال نهفته COVID 19” گفت: ونسا Jacoby استادیار در UCSF که یکی از سرب محققان. به این منظور این محققان در حال کار با تولد طرفداران در جوامع از رنگ در سراسر کشور برای دریافت کلمه به شرکت کنندگان بالقوه به طور مستقیم; آنها نمی نیاز به یک پزشک یا بیمارستان به بخشی از. در چند هفته اول بسیاری از زنان ثبت نام کرده بودند باردار مراقبت های بهداشتی کارگران است.

یکی دیگر از UCSF-بر اساس مطالعه آرزوی رجیستری تمرکز خواهد کرد در اوایل بارداری, زمانی که خطرات برای بزرگترین نقص هنگام تولد و سقط جنین و هدف در نهایت ثبت نام از 10 ، 000 شرکت کنندگان است.

“این بیماری است بنابراین فروتنی به دلیل آن را به انسان و ما در حفظ و یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد مظاهر آن در زمان واقعی” Bianchi گفت. “ما باید نه از طریق رفته نه ماه چرخه با زنان باردار است. و بنابراین من خیلی نگران عواقب ناشی از عفونت در سه ماهه اول.” او با اشاره به Zika یک پشه-borne virus است که زمانی تصور می شد به بی ضرر خواهد بود چرا که این علائم در مردان و nonpregnant زنان اغلب بسیار خفیف. تنها بعد از نوزادان به نمایش گذاشته ویرانگر عصبی معلولیت را محققان متوجه چه خطرناک ویروس واقعا بود.

گزارش های اخیر از COVID-19 اثر غیر منتظره مانند یک تهدید کننده زندگی التهابی سندرم در کودکان — تشدید ارائه دهندگان unease. در Facebook گروه OB-GYNs با 4,400 اعضای پزشکان اخیرا معاملاتی داستان در مورد هشدار دهنده اگر بسیار حدیثی, افزایش سقط جنین و مرده زا در برخی از شیوه های خود را. اما OB-GYNs نمی دانم که آیا آنچه آنها از دیدن واقعی بود سنبله ناشی از COVID-19 افزایش ناشی از چیز دیگری است و یا آماری fluke بزرگ خود اضطراب. و چه آنها نگران ممکن است گزارش در مورد اختلالات انعقادی در جوان nonpregnant بزرگسالان معنی باردار و مادران جدید که در حال حاضر بیشتر در معرض تهدید کننده زندگی لخته شدن خون?

“شکاف در دانش — آن را سرد گفت:” جین ون قطع لس آنجلس-منطقه OB-GYN که مدیر پزشکی در Maven سلامت زنان پزشکی از راه دور پلت فرم و کمک می کند تا اداره Facebook ، “این بسیار پریشان تحریک انتظار می رود به یک متخصص در یک موضوع است که ما صرف ما تمام زندگی اختصاص داده شده به, اما برای آن نداریم پاسخ در حال حاضر آنها واقعا مهم پاسخ به قادر به.”

حقیقت این است که پاسخ ممکن است دست نیافتنی برای مدت زمان طولانی. “این ویروس را نگه می دارد تعجب آور ما” گفت: Sonja راسموسن مدیر سابق CDC را از بیماری های عفونی در حال حاضر یک استاد اطفال و اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا دانشکده پزشکی. “درست شد برای Zika و ابولا بیش از حد.” یکی از مهم ترین درس های گذشته شیوع بیماری او گفته است که “شما نمی تواند بیش از حد اعتماد به نفس در اوایل. آن را فقط نشان می دهد اهمیت جمع آوری اطلاعات و نمی شود بیش از حد مطمئن شوید که در مورد آنچه شما فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن قبل از شما جمع آوری آن داده است. شما می کردم برای نگه داشتن ذهن باز.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>