پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به کرات کلروکين به عنوان یک Covid-19 درمان یک مرد مرده در تلاش برای خود درمانی

سه بار در آخرین هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه طلبیده مشاوره و تبلیغ شواهد حدیثی که ضد مالاریا, داروی کلروکين فسفات ممکن است درمان Covid-19. “آن بوده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی” رئیس جمهور گفت: “بنابراین ما می دانیم که اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده آن را نمی خواهید برای کشتن هر کسی است.”

روز یکشنبه کلروکين فسفات کشته شدن کسی. یک زن و شوهر مسن در آریزونا که می ترسید که آنها تا به حال شده است با آلوده coronavirus اما ظاهرا تا به حال نمی, تهیه یک نسخه از این ماده شیمیایی استفاده می شود برای تمیز کردن تانک ماهی و آن را بلعیده. در عرض 30 دقیقه هر دو مریض شد و مجبور به عجله به ققنوس-منطقه بیمارستان که در آن مرد درگذشت و همسرش همچنان تحت مراقبت ويژه است.

“با توجه به عدم قطعیت در اطراف Covid-19 ما درک می کنیم که مردم در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای جلوگیری و یا درمان این ویروس اما خود درمانی است راه را برای انجام این کار” دکتر دانیل بروکس مدیر پزشکی بنر سم و دارو, مرکز اطلاعات ققنوس در بیانیه ای گفت.

زن و شوهر بینى نیست منتشر شده توسط, بنر, بهداشت, بیمارستان, جایی که آنها تحت درمان قرار گرفتند و آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده که در آن آنها به دست آمده کلروکين فسفات اگر چه اجتماعی-رسانه, خبرگزاری Storyful گزارش هفته گذشته که بطری قرص معمولا در آکواریوم استفاده می شود به ضرب گلوله کشته بود در قیمت در eBay از $9.99 به 1250 $در روز پنج شنبه.

یک سخنگوی بیمارستان که درمان این زوج گفت که او نمی دانید که در آن آنها فکر کردم که کلروکين فسفات استفاده می شود برای تمیز کردن آکواریوم بود امن برای مصرف انسان, اما, فاکس نیوز, وب سایت تیتر هفته گذشته تاری تفاوت. “مواد مخدر پاک تهمت FDA برای coronavirus تست نیز موجود در مخازن ماهی,” روباه گفت: خوانندگان خود را.

بروکس گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که خود سم مراکز تماس گرفتن از مردم درخواست اگر آنها می توانید با استفاده از داروها یا محصولات خانگی برای درمان Covid-19. برخی از تماس های مورد کلروکين باعث چه Brooks به نام “اطلاعات غلط است که آنها در حال به دست آوردن از interweb و تلویزیون است.”

نیجریه نیز گزارش دو مورد از کلروکين مسمومیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان یک Covid-19 درمان است. کشور آفریقایی مرکز کنترل بیماری هشدار داد نیجریه روز جمعه که کلروکين تایید شده است به عنوان یک درمان برای این بیماری توسط سازمان بهداشت جهانی است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عنوان هشدار از Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا immunologist که گفت که حتی اگر این دارو همچنین برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس بدون مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی تصادفی نبود که در عین حال ممکن است به مطمئن شوید که کلروکين موثر بود یا بی خطر برای افراد مبتلا به Covid-19 پاندمی بیماری تنفسی. در حالی که کلروکين تنها به ندرت خطرناک برای افراد مبتلا به مالاریا Fauci گفت: “آنچه ما نمی دانیم که زمانی که شما آن را قرار داده در زمینه بیماری دیگری که آیا آن را بی خطر است.”

“ما در حال تلاش برای حمله به یک تعادل” Fauci گفت: “بین ساختن چیزی با یک پتانسیل از یک اثر به مردم آمریکا در دسترس است در همان زمان که ما آن را تحت نظارت یک پروتکل است که به ما اطلاعات برای تعیین اگر آن را واقعا امن و واقعا موثر است.”

در شنبه تهمت نادیده گرفت که احتیاط و توییتی که یک درمان ترکیبی از هیدروکسی کلروکین کمتر سمی مشتق از کلروکين و آنتی بیوتیک آزیترومایسین — که اجرا شد به شش بیمارانی که بهبود از Covid-19 این ماه در فرانسه — اتحاد “یک فرصت واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

“رئیس جمهور این است که صحبت کردن در مورد امید برای مردم” Fauci گفت: زمانی که در مورد صدای جیر جیر در یک جلسه در روز شنبه. “کار من به عنوان یک دانشمند” او افزود: “این است که در نهایت به اثبات بدون شک که مواد مخدر نه تنها امن است که آن را در واقع کار می کند.”

تحقیقات مقدماتی تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده توسط پروفسور دیدیه Raoult یک virologist که هدایت مدیترانه عفونی و گرمسیری بیماری موسسه در مارسی. با توجه به یک غیر همکار بررسی پیش نویس مقاله نوشته شده آنلاین در هفته گذشته Raoult و همکارانش شروع درمان 26 Covid-19 بيمار با هیدروکسی کلروکین در اوایل این ماه. پس از شش روز 14 از آنها “بودند virologicaly درمان” از جمله شش که آنها نیز تحت درمان با آزیترومایسین نسبت به دو گروه کنترل از 16 نفر که نمی توانید با مواد مخدر.

Raoult ادعا می کنند که این مطالعه نشان میدهد اثر هیدروکسی کلروکین در Covid-19 شده است سوال خود را برای اندازه بسیار کوچک و برخی از عجیب و غریب در اینجا چگونه آن را انجام شده است. پس وجود این واقعیت است که شش نفر از این بیماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین به حال عوارض جانبی در عرض سه روز: یکی از درگذشت سه حذف شدند از مطالعه آنها انتقال به بخش مراقبت های, یک آزمایش منفی برای این ویروس و یک متوقف شد و درمان به دلیل حالت تهوع. کسانی که شکست به سادگی کاهش یافته از این مطالعه آمار.

مراکز کنترل بیماری ها توضیح داده شده Raoult کار به عنوان “یک مطالعه کوچک” که گزارش “هیدروکسی کلروکین به تنهایی و یا در ترکیب با آزیترومایسین کاهش می یابد تشخیص از” کوروناویروس “در دستگاه تنفسی فوقانی نمونه ها در مقایسه با غیر تصادفی در گروه کنترل و اما نه ارزیابی بالینی بهره مند شوند.”

به عنوان متی Herper از آمار خبر توضیح داد: “سه چهارم از زمان دارو در برابر بیماری های عفونی است که نگاه امیدوار کننده در مطالعات بودند یا بی اثر و یا تا به حال عوارض جانبی ساخته شده است که آنها را غیر قابل استفاده” پس از آزمایش های بالینی بزرگتر.

Raoult خود توصیف ماوریک که خرس شباهت عبور به دکتر هارولد Nbsp تهمت سابق شخصی پزشک بر اساس کار خود را بر روی تحقیقات انجام شده در چین در اوایل این سال است.

محققان از ووهان موسسه ویروس شناسی و ووهان ملی ایمنی زیستی آزمایشگاه گزارش داد که هیدروکسی کلروکین می تواند مانع از عفونت رمان coronavirus در شرایط آزمایشگاه. به عنوان CDC یادداشت محققان در چین “گزارش داد که کلروکين درمان Covid-19 بیماران بالینی و پايدار بهره مند شوند در مقابل یک گروه مقايسه” که منجر به این دارو که توصیه می شود به عنوان یک درمان ضد ویروسی وجود دارد.

با توجه به newsweekly Le Nouvel Observateur در حالی که او است که با نفوذ ترین میکروبیولوژیست در فرانسه Raoult را outsized شخصیت و عشق به مبارزه رنگ ها چگونه کار خود را درک است توسط همسالان و مقامات بهداشت عمومی. یک تغییر آب و هوا منکر او در تمسخر پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر گفت: ویروس “نه توجیه اقدامات شایسته اتمی فاجعه است.”

او را تمسخر و تحقیر برای این نوع رویکرد به بیماری های همه گیر است که جدید نیست. اپیدمی افسران مانند کسانی که کار وادار زمان خاموش شدن از زندگی عمومی در بریتانیا و ایالات متحده هستند “شارلاتان” او گفت: علم مجله در سال 2012. “وجود دارد صفر نمونه در بیماری های عفونی از چیزی که پیش بینی شده توسط مدل,” او اضافه شده است.

Raoult حتی یک کتاب جدید در مورد کوروناویروس این هفته “شیوع خطرات واقعی و آلارم کاذب” که در آن او استدلال می کند که “این وحشت است که تا حد زیادی به دلیل مبالغه از مطبوعات که می داند که ترس ‘به فروش می رساند.'” به جای جهانی از سلول Raoult نشان می دهد, پاسخ بهتر خواهد بود به تقلید از کره جنوبی و آلمان — با ramping تا تست بسیار است که افراد آلوده می تواند به شناسایی و جدا برش مرگ و میر.

به عنوان Irish Times خبرنگار لارا Marlowe اشاره Raoult “سهام خاص استکبار با مغلوب ساختن پیشی جستن” و برزیل جمهور Jair Bolsonaro که دستور داد این کشور را برای تولید مقادیر انبوه از کلروکين در روز شنبه. “در این زمینه من, من یک ستاره در سراسر جهان,” او به این روزنامه گفت: La Provence. “I don’t give a damn آنچه دیگران فکر می کنم. من یک خارجی است. من رگه جلوتر از دیگران است.”

مانند تهمت و Bolsonaro, Raoult همچنین scoffs در پیش بینی آب و هوا فاجعه است و کمتر از ستارگان ، ده زیردستان در موسسه او اجرا می شود, امضا نامه ای از شکایت در سال 2017 گفت: آنها “اغلب خوار, مسخره, humiliated, در معرض ماچو بحث نامناسب نگرش کلامی و مجادلات.” یک مصاحبه تصویری ارسال شده در موسسه کانال یوتیوب آغاز می شود با Raoult مباهات خود را بالا رتبه بندی در یک وب سایت به نام Expertscape.

هنوز هم تهمت و Bolsonaro هستند که نه تنها افراد مضطرب برای پیدا کردن اگر کلروکين کار ممکن است.

روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو از نیویورک اعلام کرد که دولت تا به حال به دست آمده 750,000 دوز کلروکين, 70,000 دوز هیدروکسی کلروکین و 10000 دوز آزیترومایسین و انجام خواهد خود را به مواد مخدر محاکمه.

در میان گزارش می دهد که این دارو در حال حاضر احتکار, Cuomo, صدور یک فرمان اجرایی در روز دوشنبه قطع نظر از هر تجربی استفاده از مواد مخدر در خارج از دولت-مصوب محاکمه. “هیچ داروساز باید انصراف هیدروکسی کلروکین یا کلروکين به جز زمانی که نوشته شده است به عنوان تجویز شده برای یک FDA تایید شده نشانه ای; و یا به عنوان بخشی از یک دولت به تصویب کارآزمایی بالینی مرتبط با Covid-19 بیمار که دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 با چنین نتیجه تست مستند به عنوان بخشی از نسخه” منظور گفت. “دیگر هیچ تجربی و یا پیشگیری کننده استفاده مجاز خواهد بود و هر مجاز تجویزی محدود است به یکی از چهارده روز نسخه بدون پر کردن مجدد است.”

Nevan Krogan یک زیست شناس در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که در حال مطالعه امکان درمان مواد مخدر برای Covid-19 نیویورک تایمز گفت که پزشکان “نیاز به مراقب باشید” با کلروکين به این دلیل که مواد مخدر به نظر می رسد به هدف بسیاری از انسان سلولی پروتئین است و می تواند بسیاری از عوارض جانبی سمی.

روز یکشنبه Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به یک مصاحبه به مجله علمی است که در آن او توضیح داد که مشکل از نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن از گفتن چیزهایی که درست نیست در طول جلسات. “من نمی تواند پرش در مقابل میکروفون و او فشار پایین” Fauci گفت.

یکشنبه شب دولت بیشترین ارشد immunologist مورد حمله قرار گرفت عصر توسط استیو هیلتون یک مشاور سابق دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا که به معرفی گسترده اقدامات ریاضت. هیلتون که پشتیبانی عظیم به کاهش برنامه های اجتماعی در بریتانیا زمانی که او در دولت متهم Fauci و دیگر مقامات بهداشت عمومی از “هل دادن ما به سمت رکود بزرگ دیگری است.”

“شما می دانید که عبارت مشهور, درمان بدتر از بیماری؟” هیلتون خواسته با این استدلال که خاموش کردن کل اقتصاد یک واکنش افراطی.

یک زمان کوتاه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در همه کلاه “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.” او سپس پیشنهاد کرد که او ممکن است ابطال مقامات بهداشت عمومی به زودی و با پایان اقتصادی shutdown در مارس 30. “در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

Fauci بود که مهمترین آنها وجود ندارد و از اتاق جلسه کاخ سفید روز دوشنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این مستند ممکن است نیاز به پایان دادن به زودی و با ذکر حدیثی دیگر گزارش را در قالب یک نیویورک پست داستان در مورد یک مرد با Covid-19 در فلوریدا که متقاعد شده یک دکتر به او کلروکين و در حال حاضر ظاهرا در حال بهبود است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیان خود تمایل به راه اندازی مجدد اقتصاد اجتماعی کاهش فاصله ارشاد حتی اگر که کمک می کند تا ویروس گسترش رئيس جمهور خواسته شده بود که در آن Fauci بود و اگر او موافقت کرد. “من فقط با او برای مدت زمان طولانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او را قبول ندارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im