پس از Rep. ریچارد نیل امن $3 میلیارد دلار برای صنعت سوخت زیستی, پسر امن لابی شغل

سال گذشته، صنعت سوخت زیستی، تقلا برای کمک از واشنگتن، یک فشار کنسرت در کنگره برای تضمین یک خط عمر از حمایت مالیات دهندگان ساخته شده است.

دولت ترامپ فراهم کرده بود چشم پوشی و الزامات دقیق تر برای ممپلیت ها برای تولید سوخت های زیستی تحت استاندارد سوخت تجدید پذیر – برنامه ای که از سال 2005 وجود داشته است به تشویق تغییر به سمت سوخت مصنوعی تولید شده از مواد آلی. اما یک کاهش در یک اعتبار کلیدی مالیاتی در سال ۲۰۱۸، همراه با تغییرات ی که در RFS ایجاد شد، منجر به یک سری خاموش ی شدن گیاه اتانول شد.

پس از ماه ها لابی گری، این صنعت یک قهرمان فراتر از متحدان سنتی خود در هیئت آیووا در Rep. ریچارد نیل، رئیس قدرتمند کمیته راه و ابزار مجلس، که نظارت بر سیاست مالیاتی پیدا کرد.

حزب دموکرات ماساچوست، در یک سری از مانورهای قانونگذاری برای حفظ سطح هزینه های دولت، یک معافیت مالیاتی به شرکت های سوخت زیستی به ارزش 3 میلیارد دلار در سال تحویل داد. اعتبار مالیاتی به عنوان یک موفقیت بزرگ برای صنعت مورد تگرگ قرار گرفته است, که با آینده ای نامشخص مواجه شده است به عنوان دولت ترامپ است tweaked الزامات سازمان حفاظت محیط زیست در صنعت پالایش به منظور کاهش مشوق های تولید اتانول.

این ماده، به مفاین هایی که سوخت های زیستی را با هم ترکیب می کنند، شامل روغن سویا و سوخت های مبتنی بر ذرت، با ۱ دلار در هر گالن در اعتبارات مالیاتی، می دهد. همچنین این امکان به مخلوط کن های سوخت زیستی تا سال ۲۰۱۸ که توسط صنعت مورد تگرگ قرار گرفته است، سود پس فعال می دهد.

هدیه قانونگذاری به دنبال یک سری از کمک های PAC از بزرگترین شرکت های اتانول و سوخت زیستی در آمریکا به مبارزات انتخاباتی نیل، سنت است که غنی سازی مبارزات انتخاباتی سینه جنگ اکثر قانونگذاران در کمیته مالیات نوشتن. صنعت لابی و PACs گره خورده به صنعت سوخت زیستی در مجموع اهدا بیش از 20،000 دلار به کمپین نیل.

پس از تمدید مالیات به عنوان بخشی از لایحه omnibus امضا شده در ماه دسامبر گذشته تصویب شد، صنعت سوخت زیستی جعل روابط حتی نزدیک تر است. ماه گذشته، برندان نیل، پسر قانونگذار، به عنوان لابی گر برای ترستل انرژی، یک شرکت سوخت زیستی مستقر در کالیفرنیا و متخصص در سیستم های تولید کربن پایین استخدام شد.

برندان، دستیار سابق کمپین انتخاباتی نیل و یک مقام سابق با TC Energy، شرکتی که قبلاً با نام TransCanada شناخته می شد، به درخواست ی اظهار نظر پاسخ ی نداد. Trestle Energy and Neal did not respond to a request for comment either.

ائتلافی از گروه های لابی فعال در این موضوع، نیل را به خاطر تمرکزش بر این موضوع ستایش کرد.

ما از رئیس کمیته راه و ابزار مجلس برای پیشنهاد خود برای تمدید این سیاست های مالیاتی از طریق سال 2020 تشکر می کنیم، چندین سازمان صنعتی فعال در فشار نوشت، از جمله انجمن سوخت های زیستی پیشرفته. “تمدید سه ساله پیشنهاد خوش آمدگویی است که همه ما از آن حمایت می کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>