پس شفاعت برای خانه آزادی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس NSA Whistleblower واقعیت برنده آزمون های مثبت

آژانس امنیت ملی whistleblower واقعیت برنده آزمایش مثبت برای coronavirus در زندان در Forth Worth, Texas, جایی که او در خدمت یک رکورد جمله برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد امنیت ملی خطر با رسانه ها با توجه به خواهر بریتنی برنده است.

در صبح روز دوشنبه بریتنی برنده توییتی که خواهر واقعیت تا به حال ایمیل فرستاده شده از زندان می گویند که او آزمایش مثبت برای Covid-19 و که او با آن مواجه است مقابله به مثل برای پوشش رسانه ای اخیر را نگران کننده افزایش تعداد افراد مبتلا به این بیماری در زندان از جمله bunkmate.

“رسما Covid-19 مثبت است. من در حال انتقام در برابر شدت برای مقالات هفته گذشته است.”

“رسما Covid-19 مثبت” واقعیت برنده نوشت: با توجه به صدای جیر جیر. “من در حال انتقام در برابر شدت برای مقالات هفته گذشته است.”

در این ایمیل که برنده ارسال می شود را به خانواده او و خواهرش به اشتراک گذاشته شده با رهگیری او همچنین گفت: او است که به طور خاص برای سخت درمان از جمله ساخت اظهارات در مورد او مثبت coronavirus آزمون. “همچنین گارد او را تبریک گفت برای تست مثبت” بریتنی برنده در توییتر نوشت.

بریتنی برنده گفت: تشخیص تنها تقویت فوریت به خارج از زندان است.

“خواهر من واقعیت برنده ثبت شده است برای بخشش بی فایده است برای اعمال دلسوز انتشار و رد شده است و در حال حاضر هنوز هم در حال انتظار برای ‘سریع’ پاسخ به درخواست تجدید نظر او دلسوز برای انتشار. اما او نمی تواند به استطاعت صبر کنید دیگر به خصوص در حال حاضر که او را رسما COVID-19 مثبت” بریتنی برنده گفت: رهگیری در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “اگر او شروع به تجلی شدید علائم COVID ما هیچ اعتماد به نفس است که او خواهد بود به اندازه کافی برای مراقبت و یا حتی دیده می شود توسط یک دکتر در FMC Carswell چرا که این موارد در واحد منفجر شده اند در روزهای اخیر.”

واقعیت برنده عفونت می آید پس از خانواده و تیم حقوقی صرف ماه التماس برای دادگاه برای کمک مالی به او دلسوز انتشار در طول همه گیر اجازه می دهد او را به پایان برساند از مقدار کوتاه از زمان باقی می ماند که در حکم او با خیال راحت در خانواده او را از راه دور در جنوب تگزاس در منزل. او وکیل مدافع هشدار داده بود در یک قبلی پرونده که شیوع کروناویروس در زندان “را تهدید می کند به نوبه خود او را 63 ماه حبس به حکم اعدام.”

که نبرد قانونی را برای انتشار طی این بیماری همه گیر است که در علاوه بر این به یک بخشش درخواست در ماه فوریه با دفاع تیم که استدلال که “ما ملی روند شفا نمی شروع تا زمانی که ما ببخش ما پیشگویان حقیقت.”

در ماه آوریل قبل از عمده شیوع در برنده, زندان, Randal سالن قاضی از منطقه جنوبی از گرجستان در Augusta کاهش یافته است به شنیدن پیشنهاد او برای دلسوز انتشار. او نوشت که او در زندان فدرال مرکز پزشکی برای زنان مزمن مسائل مربوط به سلامت خواهد بود “احتمالا مجهز بهتر از بیشتر برای مقابله با هر گونه شروع COVID-19 در آن زندانیان.” فقط چهار روز پس از او صادر شده خود را انکار زندان گزارش اول خود را به مرگ یک زندانی زن باردار مبتلا به ویروس است.

برنده عفونت به نظر می رسد بخشی از یک سنبله فوق العاده در موارد تایید شده در زندان است. در وب سایت خود را که آهنگ Covid-19 عفونت در آن امکانات اداره زندانها گزارش شده بود 200 مورد در میان افراد زندانی در FMC Carswell حدود ظهر روز دوشنبه. توسط دوشنبه شب که تعداد بیش از دو برابر به 509. رهگیری ایمیل و نام اداره زندانها به دنبال یک توضیح در مورد افزایش موارد است. اداره تایید تعداد و ارائه اطلاعات عمومی در مورد آن coronavirus ردیابی و سیاست از جمله این که تست منابع تبدیل شده اند بیشتر در دسترس فدرال زندانها را استادانه درست شده در مورد چگونگی افزایش رخ داده در FMC Carswell.

برنده تیم حقوقی معتقد است که او زمینه ای شرایط پزشکی او از جمله نیروی هوایی-عصر تشخیص پرخوری او را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. اخیرا در جولای 13, خود, دفاع, تیم, ثبت, حرکت به یک آتلانتا دادگاه تجدید نظر هشدار به آنها که ویروس موارد تا به حال نزدیک به سه برابر برنده زندان در یک هفته “قرار دادن واقعیت در زندگی و تهدید خطر با گذشت هر روز.”

آتلانتا وکیل جو وایتلی که نشان دهنده برنده گفت: رهگیری روز دوشنبه که دفاع تیم است ارزیابی خود گام های بعدی و هنوز هم معتقد است که یک دادگاه تجدید نظر باید در نظر درخواست خود را به صورت دلسوز انتشار به خصوص در نور در حال تکامل درک درستی از سلامت طولانی مدت اثرات coronavirus و این واقعیت است که یک زندان با کمتر بیمار زندانیان خواهد بود امن تر برای کارکنان و زندانی افرادی که باقی می ماند.

دولت وکلای مدافع که محاکمه برنده تحت جنگ جهانی اول دوران جاسوسی عمل را به مخالفت با پیشنهاد او برای دلسوز انتشار این استدلال که آن را “خط پریدن” برای برنده به درخواست به صرف همه گیر با خیال راحت در خانه اش. از آمریکا وکیل بابی کریستین کاهش یافته است به نظر برنده را تشخیص.

FMC Carswell گفته آنها فرستاده رهگیری را پرس و جو در مورد برنده و مورد اتهام قصاص به اداره زندانها اما اداره نمی پاسخ به این سوال توسط انتشارات زمان.

برنده شد و به طور گسترده ای گزارش شده بود به منبع برای یک ماه ژوئن 2017 مقاله منتشر شده توسط رهگیری در یک NSA سند که دقیق حملات فیشینگ توسط روسیه اطلاعات نظامی در محلی ایالات متحده انتخاباتی. رهگیری دریافت سند ناشناس و شرکت مادر آن نگاه اول رسانه های کمک به برنده قانونی صندوق از طریق آزادی مطبوعات دفاع صندوق پس از یادگیری از او بازداشت.

“این خشم من است که سیستم قضایی ما است بنابراین تعصب در برابر کسانی که بدون پول و یا اتصالات.”

Billie برنده-Davis, the whistleblower مادر گفت: رهگیری در بیانیه ای که او است “را ویران کرد و وحشت زده” با عفونت است. “این خشم من است که سیستم قضایی ما است بنابراین تعصب در برابر کسانی که بدون پول و یا اتصالات” برنده-دیویس گفت: یک مرجع سیاسی متصل متهمان که باید اجتناب شود, زندان, در این بیماری همه گیر مانند راجر, سنگ, اعتماد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صندلی پل Manafort.

مستند اقدامات در FMC Carswell از زمان شروع این بیماری همه گیر را به شدت محدود زندانیان دسترسی به خارج از منزل و هوای تازه برنده-دیویس گفت: با وجود شواهد رو به رشد است که این ویروس می تواند معطل در فضاهای بسته و محدود است و خطر انتقال در خارج از منزل پایین تر است.

“من به شدت می خواهم این کابوس به پایان برای او” برنده-دیویس گفت: رهگیری.

حتی در حال حاضر که خلاف کاران است قرارداد این ویروس در معرض خطر خود طرفداران و تیم حقوقی صرف سال تلاش برای جلوگیری از — خواهر بریتنی گفت: رهگیری آنها را “هرگز توقف جنگ” برای بیرون آوردن او از زندان است. او افزود: “واقعیت تعلق دارد در خانه که در آن او می تواند با خیال راحت قرنطینه و می توانید دریافت مراقبت های پزشکی کافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>