پس از گزارش ما کانکتیکات مقامات مصرف مسکن تفکیک


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

نا امید با کمبود گزینه برای خانواده های کم درآمد در کانکتیکات تونی حومه فرماندار و رهبر از دولت سنا خواستار اقدامات جدید برای جلب شهرها برای ساخت مسکن مقرون به صرفه تر.

رژیم صهیونیستی. ند لمانت یک دموکرات گفت که او آماده است به کراوات دولت هزینه های حمل و نقل در ارتقاء مرفه جوامع — از جمله به عنوان جدید و یا بازسازی قطار متوقف می شود — به محلی تصویب مقرون به صرفه تر پروژه های مسکن.

“اگر شما می خواهید برخی از کمک های مالی که برای حمل و نقل hub, من می خواهم مسکن مقرون به صرفه به بخش بزرگی از آن” فرماندار گفت.

نظرات ساخته شده در طول گسترده مصاحبه ضبط شنبه برای CT آینه “ثابت عادات” پادکست دنبال یک سری از مقالات منتشر شده توسط آینه و ProPublica نشان دادن طول ثروتمند شهرها رفته اند برای جلوگیری از مسکن مقرون به صرفه و با فرمت افرادی که به آن نیاز دارید. این منحصر به فرد منطقه بندی مورد نیاز ارائه شده اند کانکتیکات یکی از مهمترین تفکیک متحده در این کشور است.

فرماندار نظرات به نظر می رسد عقب نشینی از دولت او موضع قبلی که تاکید محلی, کنترل و آمد به دیگر رهبران دولت خواستار عمل است.

رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem مارتین Looney یک دموکرات از, New Haven گفت که شکستن جیب فقر خواهد بود یک اولویت در جلسه قانونی آغاز می شود که در کمتر از دو هفته.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از جوامع در این دولت است که باید نادیده گرفته و تعهد خود را به طور کامل به قبول برخی از مقرون به صرفه مسکن” Looney گفت. “ما باید برای شکستن از طریق نفاق از دلایلی است که مردم را در بسیاری از موارد برای حمایت از مسکن خانواده در جوامع خود.

“ما باید برای ادامه به شهادت به این واقعیت است که ما نمی باید به درجه ای از مسکن مقرون به صرفه است که ما باید” او ادامه داد. “و که جوامع باید قادر به تکیه بر محلی منطقه بندی و شیوه های محلی به حدی است که آنها در حال حاضر به نوار توسعه آن در جوامع خود. این یک مسئله که در آن نیازهای دولت نیاز به را مقدم بر نیاز یا خواسته — از فردی شهرها.”

Looney سخنان آمد در یک کنفرانس مطبوعاتی حزب دموکرات مجلس سنا جلسه برگزار شده روز شنبه به پرده مسائل آنها قصد دارند در این جلسه قانونی.

شهردار Hartford یک شهرستان که در آن 39 درصد از مسکن است که متعلق به مردم فقیر گفت: دولت نیاز به رها کردن سیاست هایی که باید ترک محله در سراسر شهرستان تفکیک شده.

“ما همیشه بحث در شهرهای ما در مورد مبارزه با فقر و تلاش برای کمک به خانواده های زندگیشان را اداره کنند اما حقیقت این است که ما باید یک نرخ فقر در جوامع ما چون ما با سیاست های ساخته شده این جامعه است که می تواند تنها بود فقیر” شهردار لوقا Bronin گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه گذشته در هارتفورد در رس آرسنال محله.

این اولین بار بود که Bronin فقط دو هفته به دور دوم خود را علنا متمرکز متمرکز فقر در کانکتیکات شهرستانها. این کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ به ساکنان محلی’ نهفته ناکامی با شرایط مسکن خود را به شهردار محل به هوا نگرانی های خود را.

“من در مورد این فکر می کردم اما بیشتر وقت من صرف در این دفتر بیشتر من را ببینید عمیق عواقب ناشی از سیاست های ما در انتخاب مسکن و توسعه که منجر به برخی از starkest نابرابری شما پیدا کردن هر نقطه در کشور” Bronin گفت: در آن مصاحبه.

Bronin ملحق شد روز جمعه گذشته توسط, کانکتیکات, ایالات متحده سناتور کریس مورفی و ریچارد بلومنتال هر دو حزب دموکرات. آنها در ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری بیشتر برای ساخت مخلوط درآمد مسکن در هارتفورد به جای تمرکز بر مسکن به طور کامل متعلق به فقرا است. آنها همچنین خواسته آژانس فدرال برای افزایش مقدار بخش 8 کوپن ارزش هستند به طوری که دارندگان کوپن می توانید استطاعت به زندگی در محله بهتر و افزایش اجرای عادلانه قوانین مسکن برای کاهش تبعیض است. آینه و ProPublica گزارش این ماه است که در حالی که فدرال بخش 8 مسکن انتخاب کوپن ایجاد شد سال پیش با هدف به دریافت کنندگان یک انتخاب در مورد که در آن به زندگی می کنند, یارانه اغلب تله مردم در جوامع تلاش.

Bronin و فرماندار ملاقات روز سه شنبه برای بحث در مورد مراحل خاص است که می تواند گرفته شده است.

“من می خواهم برای به دست آوردن بیشتر در بازار-نرخ مسکن در اینجا در هارتفورد” لمانت گفت: در این پادکست ضبط چهارشنبه. “من نمی خواهم این را به عنوان یک محل [فقط] برای مردم فقیر. من می خواهم این را به عنوان یک محل برای همه است.”

فرماندار با اشاره به جوامع مانند Simsbury و دیگران در Fairfield County, از جمله زادگاه خود از گرینویچ است که برجسته شد در آینه و ProPublica را بررسی است.

“شما می دانید, من فکر می کنم آنها آجیل نمی اجازه می دهد تا خود را downtowns به توسعه کمی نیست که بیشتر از چند مسکن به مسکن بیشتر مقرون به صرفه نیست و اجازه می دهد تا بیشتر از جامعه خود را به زندگی می کنند که در آن کار می کنند,” او گفت:.

مقامات محلی در شهرها است که باید رد مسکن مقرون به صرفه نقطه به نقطه ضعیف زیرساخت های عمومی مسدود شدن خیابان ها, عدم پیاده رو و نگرانی در مورد ازدحام بیش از حد به عنوان دلایل انکار پروژه ها.

لمانت دولت همیشه چنین نبوده است قوی. خواسته چندین بار در طول سال اول خود را در دفتر به بحث در مورد خود را مقرون به صرفه مسکن, سیاست, فرماندار گفت که او ترجیح داده به ترک تصمیم گیری در مورد آنچه که می شود توسعه یافته — یا نمی کند — به مقامات محلی.

یک هویج یا چوب ؟

این لمانت دولت و حزب دموکرات معتقدند که بیشتر مشوق های مورد نیاز برای شهرها برای ساخت مسکن کم درآمد. آنها نظرات متفاوتی دارند هر چند در مورد اینکه آیا کسانی که نمی باید عواقب.

“من می خواهم برای شروع با یک هویج به شما حقیقت را بگویید” لمانت گفت.

در هر صورت مدیر خانه مترقی حزبی که شامل 44 از 151 اعضای کانکتیکات مجلس نمایندگان با انتشار بیانیه ای از طرف انجمن گفت: قانونگذاران فقط خوشحالی این بحث است که در نهایت آورده بودن به خط مقدم.

“مترقی انجمن حمایت از هر گونه تلاش مجلس برای مسکن بیشتر مقرون به صرفه” در این بیانیه از الی سابین مدیر مترقی ائتلاف خواند. وی با اشاره به لوایح متعددی که اعضای آن معرفی شده قبلی قانونی جلسات برای مقابله با منحصر به فرد منطقه بندی با شهر مقامات و عادلانه قوانین مسکن. “ما متعهد به پیشبرد معنی دار صورتحساب دوباره این سال است.”

با تکیه بر انگیزه اما آن شک دارند.

حقوق مدنی وکلای گفت: آنها بر این باورند ارتباط حمل و نقل بودجه به مسکن مقرون به صرفه خواهد شد که تنها یک ضربه. چرا که برخی از جوامع مرفه نیستند که علاقه مند در آوردن در حمل و نقل عمومی گفت: ارین Boggs رهبر باز جوامع اتحاد غیر انتفاعی حمایت گروه در کانکتیکات.

“آنها کاملا خوشحال و بدون این پول” او گفت:. “در تاریخ تبعیض نژادی و حقوق مدنی در کشور ما این را نمی توان با انگیزه به تنهایی. ما نیاز به مطلقا خوب فکر طریق سیستم به آدرس شهر که منطبق نیست.”

به همین ترتیب دولت ایالت سعود انور, D-ساوت ویندزر و روسای قوه مقننه مسکن کمیته گفت که او ترجیح میدهد با استفاده از مشوق دارد اما در جوامع که در آن وجود دارد یک نقش برای محکم رویکرد است.

“شاید که یک محل که در آن ما با استفاده از یک چوب” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im