بعد از کشتن 18 ساله, آندرس Guardado LA معترضان مبارزه با محدودیت های پلیس اصلاحات

در یکشنبه شب, روز پدر, کریستبل Guardado تلاش برای پیدا کردن کلمات به عنوان او به مداحان برای پسر خود. او خطاب به صدها تن از معترضان که تا به حال جمع آوری شده در آگورا هیلز کالیفرنیا به تقاضای عدالت برای آندرس Guardado — 18-year-old, لاتینی پلیس در خارج از خودرو روز پنجشنبه گذشته در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

پس از تیراندازی Guardado بود که کار به عنوان یک گارد امنیتی در مغازه شش بار Los Angeles County sheriff نمایندگان گزارش خبرگزاری و احتمالا نابود نزدیکی دوربین های امنیتی و در زمان DVR است که فروشگاه ها تمام فیلم فیلم برداری توسط دوربین های مدار بسته قبل از اخذ حکم. معترضان راهپیمایی از محل تیراندازی به کامپتون کلانتر ایستگاه با شعارهای “ما نشان می دهد نوار!” و “¡Asesinos!”

تظاهرات روز یکشنبه برگزار شد یونیون del Barrio — سوسیالیستی سازمان تشکیل شده در سال 1981 — با کمک از Guardado خانواده و گروه های محلی از جمله سیاه و سفید زندگی می کند توجه به لس آنجلس. تمرکز خود را پس از هفته از اعتراضات را برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در عدالت برای Guardado و ارتباط بین پلیس و سرمایه داری و شکست از پلیس اصلاحات.

Guardado به ضرب گلوله کشته شد تقریبا یک روز پس از معاونان کشته Terron بون — نیم-برادر یک مرد به دار آویخته شدند در کالیفرنیا پارک هفته قبل. هر چند Guardado مرگ نشده تولید شده تا حد رسانه ملی پوشش به عنوان دیگر افغانستان باید آن را داده جدید انرژی به جنبش علیه خشونت پلیس در کالیفرنیا به ویژه در میان Latinos. در کالیفرنیا, Latinos را تا 39 درصد از جمعیت این ایالت اما نشان داده و 46 درصد از افراد کشته شده توسط پلیس بین 2016 و 2018.

ران Gochez عضو یونیون del Barrio گفت: در آخرین لحظه اعتراض بود به یک “قهوه ای و سیاه و وحدت عمل” به دلیل سیاه پوست و لاتین در جوامع در حال قربانی به همان “پلیس تروریسم است.” او اضافه کرد که بر اساس پاسخ آنها را دیده ام از پلیس وجود دارد خواستار رشد را در سازمان شروع به تمرین مسلح دفاع از خود.

“ما آن را تروریسم به دلیل تروریسم تعریف شده است که وحشیانه به زور و خشونت استفاده شده است در برابر یک جمعیت برای تحمیل دستور کار برخی از نوع” Gochez گفت. “آن است که نقش پلیس بازی در جامعه ما: آنها تحمیل وضعیت موجود در دستور کار غنی است.”

در پایان این تظاهرات علیه خشونت پلیس کلانتر نمایندگان چادری ضد شورش در پاسخ به شلیک گلوله های لاستیکی و فلفل-اسپری بمب برای متفرق کردن صلح آمیز جمعیت.

Guardado پسر از مهاجرانی که به آمریکا از السالوادور مشغول به کار بود دو شغل به عنوان یک گارد امنیتی و تحصیل به یک مکانیک در لس آنجلس تجارت-دانشکده فنی. او کشته شد در نزدیکی اتوبان بدن, فروشگاه, جایی که او مشغول به کار بود آن شب. با توجه به لس آنجلس کلانتر Guardado “تولید” یک تفنگ نگاه نسبت به نمایندگان و شروع به در حال اجرا به دور از جلوی خودرو فروشگاه. مقامات روشن نیست آنچه که آنها به معنای “تولید” اما باید گفت که آنها باور نمی تفنگ شلیک شد و در هر نقطه. در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی سروان. کنت Wegener از قتل اداره گفت که Guardado نمی شد با پوشیدن یک تفنگ کمربند و یا مشخص شده و که “.40 کالیبر نیمه تپانچه او حمل شد مجاز نیست.” او همچنین زیر 21 این سن لازم به نیروهای گارد امنیتی در ایالت کالیفرنیا است.

مدیر فروشگاه خودرو اندرو هانی و اعضای Guardado خانواده اختلاف این ادعا که آندرس Guardado مسلح بود. آنها اصرار دارند که تفنگ LASD بهبود است نه خود توصیف او به عنوان یک مرد جوان که تا به حال “هیچ سابقه ای از مشکلات” و گفت که او به سادگی فرار از پلیس به خاطر او ترسیده بود. هانی گفت که این گروه در زمان امنیت فیلم از مغازه خود را قبل از به دست آوردن حکم و در یک ویدئو گرفته شده توسط Memo تورس از لا تاکو اشاره در نقاط که در آن دوربین شکسته شد به دیوار.

آندرس Kwon, سیاست, مشاور ارشد سازمان در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا گفت: پلیس قتل Guardado است “فوق العاده نگران کننده” و گزارش از افسران تصرف دوربین می تواند به میزان تخریب و یا مانع با شواهد آن است که نه تنها در برابر پروتکل او گفت: “به طور بالقوه جنایی و غیر قانونی است.” او اشاره کرد که کلانتر سابقه طولانی خودداری پرونده مربوط به قتل و سوء دیگر. Los Angeles County Sheriff الکس Villanueva, Kwon گفت: “خارج از کنترل unhinged و واقعا فکر می کند که او را بالاتر از قانون است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد اتهامات که افسران نابود شواهد و مدارک در صحنه LASD در پاسخ با یک لینک به نظر پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی اضافه کرد که “هیچ اطلاعات اضافی در دسترس در این زمان است.” در این کنفرانس مطبوعاتی گفته است که آنها “ضبط” شش یا هفت دوربین های نزدیک به جستجو برای کارت های حافظه است. آنها مدعی بودند که هیچ کدام از دوربین های دیجیتال تا به حال کارت های حافظه و DVR آنها در زمان نبود به هر چیزی متصل به طوری که آنها در حال حاضر هیچ فیلم از آن شب.

“این فوق العاده به اعتراض و راهپیمایی اما اگر روز بعد ما به عقب برویم به تماشای novelas و لیکرز بازی, همه چیز یکسان باقی می ماند.”

اجرای قانون مقامات حاضر به توضیح دهید که دقیقا چه چیزی منجر به تیراندازی و یا به طور مستقیم آدرس این اتهام که آنها را نابود شواهد — خشم جامعه است. افسران درگیر بودند نیز پوشیده نیست دوربین بدن به عنوان برنامه اجرای متوقف شده است و بحث برای سال. روز دوشنبه LASD قرار می گیرد “امنیت نگه دارید” در پزشکی قانونی کالبد شکافی به این معنی است که این نتایج را نمی توان منتشر شد تا برگزاری برداشته شده است. اعضای خانواده بر این باورند Guardado به ضرب گلوله کشته شد ،

“کلانتر ادعا کرده حتی قبل از قتل آندرس Guardado که آنها ملاقات کرد همه از ‘8 نمی توانید صبر کنید توصیه” گفت: تکواندو با اشاره به مجموعه ای از پلیس اصلاحات توسط کمپین صفر است. “اول از همه که درست نیست. حتی اگر آن را متوقف نمی شود آنها را از کشتن آندرس Guardado که نمی شود آنها را از کشتن Terron Boone روز قبل که نمی شود آنها را از کشتن من فکر می کنم حداقل پنج نفر پس از قتل جورج Floyd — در یک ماده از سه هفته — با جهان،”

یونیون del Barrioکه تشکیل شد در سال 1981 است که یک سوسیالیست سازمان اختصاص داده شده به ترویج “استراتژی علم و ساختارهای لازم برای معکوس کردن ظلم و ستم” از مکزیک و آمریکای لاتین از مردم در ایالات متحده است. آنها اعضای یک تعداد کالیفرنیا شهرستانها از جمله لس آنجلس و سن دیگو اخنرد ریورساید و سن خوزه همراه با اعضای, El Paso, تگزاس; ققنوس; و شهر نیویورک است.

Gochez گفت که یک تفاوت بین گروه های سیاسی سازماندهی و برخی از شورش های اخیر علیه خشونت پلیس در شهرهای دیگر این است که حرکت آن خواستار “جامعه دفاع از خود” با استناد به گروه مانند Black Panthers و قهوه ای برتس نفوذ سازمان پدید آمده است که در طول Chicano جنبش حقوق مدنی.

“این فوق العاده به اعتراض و راهپیمایی اما اگر روز بعد ما به عقب برویم به تماشای novelas و لیکرز بازی, همه چیز یکسان باقی می ماند,” او گفت:. “مردم در قدرت باقی می ماند, در قدرت و آنها را درک کنند. آنها به شما اجازه به ما اعتراض زیرا آنها می دانند که در نهایت مردم را خسته از اعتراض. بنابراین ما خواستار جامعه به سازماندهی خود را در یک راه است که ما می توانیم در واقع دفاع از جوامع ما است.”

Image-from-iOS-4

معترضان در مقابل سالن دادگستری در مرکز شهر لس آنجلس به گوش دادن به سلینا و جاناتان Abarca هر دو عموزاده Guardado تقاضا عدالت در 24 ژوئن 2020

عکس: Aída چاوز/رهگیری

خواستار تحقیقات مستقل به تیراندازی و مرگ Guardado در حال رشد هستند. مظنونان حمله به دانشگاه کالیفرنیا Nanette Barragán و ماکسین واترز در اوایل این هفته به نام دادستان کل خاویر بکررا برای انجام تحقیقات به تیراندازی. “حد اغلب جوان قهوه ای و سیاه و سفید مردان در یک شلیک اولین سوال بعد’ سناریو با افسران پلیس” دموکرات به قانونگذاران گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما نمی خواهد از آن برای آن است که آیا در آتلانتا و یا مانند این مورد در جنوب لس آنجلس است.”

تکواندو گفت که کلانتر است و نه همکاری با دفتر بازرس کل و این مورد خواستار دادستان کل — “که نه تنها قدرت بلکه وظیفه” — به درگیر شدن. “به عنوان رئیس مامور اجرای قانون دادستان کل دارای یک قانون اساسی مسئولیت نظارت بر کلانترها,” Kwon گفت. اما شده است وجود ندارد هر نشانه ای که دادستان کل خواهد دخالت در این مورد و او معتقد است که آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد بدون اضافی سیاسی و اجتماعی ، سنسور. کامالا هریس که قبلا به عنوان دادستان کل کالیفرنیا و دایان فاینستاین شده اند قابل ملاحظه ای خاموش.

قبل از عکسبرداری از Guardado جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس لس آنجلس شده بود به دست آوردن شتاب و شتاب در رشد در سراسر کشور تظاهرات. تحت فشار از فعالان شهردار اریک Garcetti اعلام تعهد خود را به برش پلیس بودجه به میزان 150 میلیون دلار و انحراف از بودجه به برنامه هایی که خدمت بهتر به سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. اما او پیشنهاد اولیه برش را تا کمتر از 5 درصد از این اداره کل هزینه های ترک نیمی از بودجه شهرستان است رفتن به پلیس.

مردم بودجه لا ائتلافی به رهبری Black Lives Matter, LA, تماس, برای, بزرگترین سهم از کل بودجه اختیاری حدود 45 درصد برای رفتن به آنچه در آن خواستار “جهانی کمک های اولیه و مدیریت بحران است.” در مورد 1.64 درصد خواهد بود اختصاص داده شده برای اجرای قانون و پلیس با توجه به گزارش خود را.

Black Lives Matter لا نیز در تلاش برای خراب کردن لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey برگزاری تظاهرات هفتگی خود را در خارج از دفتر. Lacey حرفه ای دادستان است که از سود میلیون دلار در کمک های مبارزات انتخاباتی از پلیس اتحادیه های کارگری روبرو خواهد شد جورج Gascón سابق سان فرانسیسکو دادستان منطقه با حمایت آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز در ماه نوامبر انتخابات.

در اعتراض به این هفته صدها نفر از مردم ملاقات کرد در مقابل دفتر او در سراسر سالن دادگستری در مرکز شهر لس آنجلس به گوش دادن به سلینا و جاناتان Abarca هر دو عموزاده Guardado تقاضا عدالت برای خود و اعضای خانواده. “او زد چرا که او نگران بود زیرا آنچه که 18 سال نمی خواهد نگران باشم؟” سلینا Abarca گفت: بکاهند. “آنها او را به ضرب گلوله شش بار در پشت او است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>