پس از Coronavirus اجازه را هرگز فراموش نکنید: جمهوری خواهان بی پروا قرار داده و زندگی ما در خطر

Senate Majority Leader Mitch McConnell, a Republican from Kentucky, gives a thumbs up as he returns to his office after his opening remarks at the U.S. Capitol in Washington, D.C., U.S., on Wednesday, March 25, 2020. McConnell said the Senate is going to stand together and pass this historic relief package today. Photographer: Al Drago/Bloomberg via Getty Images

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می دهد thumbs-up به عنوان او را از بازگشت به دفتر کار خود پس از سخنان افتتاحیه خود در بسته امداد در واشنگتن دی سی در تاریخ 25 مارس سال 2020 است.

عکس: Al Drago/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

“مبارزه انسان در برابر قدرت” نویسنده چک Milan Kundera معروف اعلام کرد “این است که مبارزه از حافظه با فراموشی.”

در اینجا در ایالات متحده هر دو سیاستمداران و تمایل به کوتاه ترین کوتاه خاطرات. وجود دارد مقدار جمعی “فراموشی” که در واشنگتن دی سی و نیویورک و فراتر از آن.

در نظر آن دسته از سیاستمداران و صاحب نظران که تشویق غیر قانونی اشغال عراق در سال 2003 در حالی که دروغ پراکنی در مورد سلاح های کشتار جمعی و در ادامه به برگزاری مهم و با نفوذ و موقعیت خود را در سیاست و در رسانه ها; یکی از آنها است و حتی در دوره به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در ماه نوامبر. امروز چند ذکر است عراق در رابطه با هر یک از این سیاستمداران و یا صاحب نظران.

کسانی که بانکداران و اقتصاددانان که حمایت فاجعه آمیز سیاست های اقتصادی کمک کرد که علت سقوط مالی در سال 2008 همچنان به سخنرانی بقیه از ما در مورد نحوه اجرای اقتصاد است. امروز چند ذکر است این تصادف در رابطه با هر یک از این افراد است.

من تعجب می کنم که: آیا ما همان اشتباه را پس از ایالات متحده بهبود از بیماری همه گیر کوروناویروس شاید بزرگترین سیاسی و اقتصادی و بحران بهداشت عمومی در تاریخ آمریکای مدرن? خواهد شد ما را ببخش و کسانی که آن را به شدت اشتباه است و در معرض خطر زندگی ما ؟ ما خود را فراموش نادرست و غفلت و رفتار ،

فقط من حدس می زنم اگر ما رها “مبارزه انسان در برابر قدرت” به قول Kundera.

شده است وجود دارد مقدار حرکت از goalposts در هفته های اخیر به عنوان بی شماری از محافظه کاران سعی کنید وانمود کنید که آنها همیشه گرفته Covid-19 جدی وجود دارد تکرار شده اند و بی پروایی نشان دادن تلاش های چهره های برجسته در سمت راست (به عنوان به خوبی به عنوان دموکراتیک شهردار نیویورک) خود را زودتر کره زمین ناپدید می شوند کردن حافظه ،

هرگز فراموش نکنید که: رئیس جمهور ایالات متحده ادعا کرد که coronavirus “کاملا تحت کنترل” از آنجا که آن را تنها “یک نفر در آینده از چین”; او گفت: آن را به طور معجزه آسایی “ناپدید”; او در مقایسه با آن به آنفولانزا; او تلاش برای جلوگیری از بیمار آمریکایی در کشتی کروز شدن و گرفتن تست از آنجا که او دوست داشت “این شماره ها که در آن آنها”; و او به نام نگرانی از گسترش ویروس دموکراتیک “جعل.” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز برگزار روزانه کاخ سفید جلسات مطبوعاتی که در آن او berated مطبوعات; گفت: بی شماری نهفته است; هرگونه “مسئولیت در همه” برای بحران و تحت فشار قرار دادند و اثبات نشده و پرخطر مواد مخدر به عنوان یک ممکن است برای درمان این بیماری افزود: “آنچه شما را مجبور به از دست دادن؟” به عنوان هزاران نفر از آمریکایی ها از دست داده و زندگی خود را به Covid-19 رئیس جمهور bragged در مورد تلویزیون خود را رتبه بندی و Facebook followers, در حالی که همچنین مصرف توییتر potshots در هیلاری کلینتون بیش از بنغازی و ایمیل.

هرگز فراموش نکنید: اعضای این برگ برنده دولت پیشنهاد کرد که coronavirus بود و نه فقط “موجود” اما موجود “بسیار نزدیک به مهر و موم شده.” آنها در مقایسه با مرگ و میر ناشی از Covid-19 به مرگ و میر ناشی از سیگار کشیدن و مصرف مواد مخدر; آنها حتی اخراج نیروی دریایی کاپیتان برای جسارت به صدای زنگ در مورد گسترش ویروس روی خود هواپیما حامل و او بعد از آزمایش مثبت برای این بیماری خود را. رئیس جمهور son-in-law, Jared کوشنر اعلام کرد زنده در تلویزیون ملی که استراتژیک ملی ذخیره شد “قرار است به ذخایر ما” و نه برای استفاده با سخت ضربه متحده است.

هرگز فراموش نکنید: از اعضای جمهوری خواه کنگره در زمان عکس مسخره گسترش Covid-19; رفت و شنا در استخر سنا ساعت پس از آزمایش برای بیماری; اصرار بر دست دادن با خبرنگاران در کاپیتول هیل و گفت: موکلین خود که آن را “بزرگ زمان به تنها بیرون رفتن, رفتن به یک رستوران محلی” — در روشن سرپیچی از مشاوره های علمی اجتماعی و فاصله. که میلیون ها نفر از آمریکایی ها گذاشته شد از شغل خود رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در زمان یک آخر هفته طولانی در سفارش به اویختن با دوستان خود در دیوان عدالت برت Kavanaugh خانه در کنتاکی; هفته بعد او گذشت یک محرک لایحه که بیشتر برای کمک به شرکت های بزرگ از آمریکایی های معمولی و او پس از آن تعطیل سنا برای زنگ تفریح.

هرگز فراموش نکنید: عربستان فرمانداران سراسر کشور حاضر به نزدیک سواحل حاضر برای جلوگیری از بیرون رفتن به شلوغ اماکن عمومی و یا حاضر به گوش دادن به مشاوره علمی اجتماعی فاصله و یا وانمود می شود غافل از آن است. با شروع ماه آوریل به عنوان تلفات نصب شده هشت فرمانداران در ایالات متحده آمریکا به حال “تصمیم گرفت در برابر صدور ایالت دستورات اصرار ساکنان خود را به ماندن در خانه” — و همه آنها خواهان.

هرگز فراموش نکنید که: Fox News میزبان کاهش یافت و بیش از یک دیگر بین ماه های ژانویه و مارس به اخراج و یا بی اهمیت جلوه دادن تهدید از کروناویروس که یکی به عنوان “یکی دیگر از تلاش برای استیضاح رئیس جمهور”; یکی دیگر گفت: بیشتر آنها در مورد آن را یاد “کمتر وجود دارد که به نگرانی در مورد”; در حالی که در عین حال یکی دیگر اعلام کرد که “این امن ترین زمان برای پرواز.” بزرگترین نام در, فاکس نیوز, Sean Hannity, نه تنها در مقایسه با کروناویروس به آنفلوآنزای فصلی, اما او همچنین پیشنهاد کرد که ممکن است آن را یک “deep-دولت” توطئه علیه مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که متهم دموکرات “weaponizing یک بیماری عفونی” به “چماق زدن” ،

هرگز فراموش نکنید که: ده ها تن از دیگر جناح راست شخصیت های رسانه ها که بد تعبیر کردن یک گراف و ادعا کرد که “کروناویروس است که کمتر خطرناک تر از آنفولانزای فصلی” برای افراد زیر 60; که تمسخر کسانی که هشدار در مورد خطرات ناشی از این ویروس به عنوان یک “روز قیامت فرقه”; چه کسی پیشنهاد کرد که ما ممکن است “بهتر است اگر ما به [coronavirus] برای همه” به منظور نجات بازار سهام; که تعجب که آیا آن “ممکن است بهتر است اجازه دادن به چند صد هزار نفر می میرند.” Glenn Beck, که پس از متهم کردن باراک اوباما از تلاش برای کشتن بیماران خود را با “مرگ پانل” اصرار داشت که همسر آمریکایی ها باید چشم پوشی از خطر عفونت و بازگشت به کار از آنجا که “حتی اگر ما همه مریض من ترجیح می دهند که از کشتن این کشور است.”

هرگز فراموش نکنید که: متعدد راست مسیحی و کشیشان پروتستان که سعی در سرزنش coronavirus در همه چیز از “transgendering” از “بچه های کوچک” به “جهان است که تبدیل آن به عقب بر خدا.” یکی از آنها دستگیر شد در فلوریدا پس از هجوم محلی coronavirus محدودیت و برگزاری بسته بندی خدمات کلیسا. یکی دیگر ادعا کرد که تخریب این ویروس توسط باد “باد خدا” در آن و در طول خطبه.

هرگز فراموش نکنید آنچه که این مضحک و بی پروا مردم در حق گفت و انجام داد, چگونه خطرناکی کشید و آنها رفتار آمریکایی به عنوان شغل از دست داده بودند در خود میلیون ها نفر و در آمریکا زندگی می کند از دست داده بودند در هزار است. هرگز فراموش نکنید و از همه مهم هرگز گوش دادن به هر یک از این افراد در مورد هر چیزی هرگز دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>