پس از Coronavirus لغو است اوهایو انجام به اندازه کافی به آن پست الکترونیکی-در انتخابات عادلانه است ؟

با کروناویروس همه گیر پایان بخشیدن به دموکراتیک اولیه فصل متحده در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای ایمن نگه داشتن خود را در انتخابات است. در اوهایو دولت نمایندگان مجلس با تصویب یک طرح برای نگهداری طولانی رای-با-ایمیل اولیه انتخابات از طریق مارس 28 در حالی که خاموش کردن تقریبا همه در شخص رای گیری. در حال حاضر از ضرورت اوهایو اتحاد پیوست معدود کشورهایی است که در حال حاضر در درجه اول انجام انتخابات از طریق پست. اما رای گیری گروه های مدافع حقوق بشر هشدار می دهند که گیج کننده چند مرحله فرایند disenfranchise رای دهندگان در یک مقیاس بزرگ است.

در آستانه اوهایو برنامه ریزی شده در مارس 17 اولیه انتخابات کالیفرنیا ، مایک DeWine اعلام کرد که دولت در بهداشت عمومی مدیر خواهد که نظر سنجی بسته می شود برای جلوگیری از گسترش این ویروس هجوم حکم دادگاه. DeWine تصمیم به توقف فرد در رای گیری روز به دنبال فشار برای چهار متحده برنامه ریزی شده برای به تعویق انداختن رای خود را در انتخابات مقدماتی حزب. به جای اوهایو به رای دهندگان بیش از یک ماه به درخواست برای یک رای و پست الکترونیکی آن را در.

یک ائتلاف از رای گیری سازمان های حقوق از جمله اتحادیه زنان رای دهندگان اوهایو در حال حاضر شکایت دولت بیش از آن “دست و پا گیر رای-با-ایمیل فرایند” استدلال از آن “موانع غیر قانونی” است که آمار سیاه و قهوه ای رای دهندگان سخت ترین. در علاوه بر این به نگرانی در مورد روند خود طرفداران خواستار دولت تمدید مهلت ثبت نام رای دهندگان. تنها Ohioans که برای رای دادن ثبت توسط 18 فوریه مهلت واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات مقدماتی; رای گیری گروه های حقوق بشر می گویند که تحت ملی ثبت نام رای دهندگان عمل می کنند و اوهایو قانون اساسی که مهلت باید تمدید شده است. تحت این فرآیند جدید هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از Ohioans خواهد داد تا و یا قادر به بازیگران یک رای در همه گفت جن میلر مدیر اجرایی اتحادیه زنان رای دهندگان اوهایو.

“شما نمی توانید فقط با پلک زدن چشم خود را و تمام رای-با-پست الکترونیکی انتخابات آن کار نمی کند که راه” میلر گفت. “در درجه اول رای-با-ایمیل متحده باید هشت تا 10 هفته از روند نه چهار. رای دهندگان رای هیچ برنامه ای وجود ندارد روند. معمولا وجود دارد رها کردن جعبه و رای مراکز در سراسر شهرستان. بنابراین خط پایین این است: این کشور این دولت است مجهز برای اجرای انتخابات در طول بیماری های همه گیر و شرایط اضطراری — ما نیاز به ارتقاء و به روز رسانی ما سیستم انتخابات امروز است.”

اگر شما در حال حاضر نیست که یک رای گیری شما باید برای ارسال یک درخواست به درخواست یک absentee ballot. اوهایو وزیر امور خارجه, وب سایت می گذارد از این سه راه برای انجام این کار: چاپ یک absentee ballot درخواست و یا یک غایب رای گیری درخواست های ارسال شده به شما را در پست الکترونیکی خود تماس بگیرید county تخته از انتخابات به آنها ایمیل شما غایب رای گیری درخواست خود را برای absentee ballot درخواست. اگر شما خود را یک چاپگر و می توانید نسخه قابل چاپ کردن این نرم افزار شما آن را پر کنید آن را امضا و ایمیل آن را به هیئت انتخابات ارائه خود را مهر و تمبر و در بسیاری از موارد خود پاکت — فقط برای دریافت رای گیری خود را. برخی از فروشگاه های مواد غذایی نیز به مردم اجازه انتخاب کنید تا absentee ballot برنامه های کاربردی از طریق یک ابتکار از وزیر امور خارجه فرانک لاروس و اوهایو فروشنده انجمن.

برنامه باید دریافت شده توسط این شهرستان از هیئت انتخابات قبل از ظهر امروز در مارس 25. اما برخی از ترس تنگ مهلت ممکن به مردم زمان کافی برای رفع هر گونه اشتباه که اتفاق می افتد در طول راه. هر دو دولت فرماندار و وزیر امور خارجه شد به نفع ژوئن 2, اولیه, اما جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی جلو رفتم و با عجله به هر حال جدول زمانی. “بسیاری از مردم هنوز فکر می کنم که روز انتخابات است در ژوئن 2, دیگران فکر می کنم آنها خواهید بود قادر به رفتن رای دادن در فرد است که ما می دانیم درست نیست و بسیاری از مردم در حال مبارزه برای دریافت برگه های رای خود در زمان” میلر گفت.

مورگان هارپر 36 سال مترقی گرفتن دموکراتیک Rep. جویس بیتی در اوهایو 3rd کنگره منطقه می گوید: این روند به مقدار یک نظرسنجی مالیات. “شما باید به منابع اضافی را قادر به اعمال حق خود را به رای” هارپر گفت. “این رفتن به یک مانع برای مردم همیشه اما به خصوص در طول بهداشت جهانی بیماری همه گیر. ما در حال ارائه مشاوره به مردم برای نه واقعا ترک خانه های خود.”

هارپر با اشاره به کاهش درآمد رای دهندگان و دانشجویان مواجه پردیس تعطیلی و افراد مسن به عنوان برخی از گروه های که به صورت قابل توجهی موانع برای رای دادن در انتخابات آینده. کاهش میزان مشارکت در طول تاریخ محروم جوامع نیز می تواند تا پایان کج نتایج سوی رئیس وقت مجلس.

“موضوع دیگری که ما در مورد به عنوان به خوبی برای جمعیت مهاجر: 11 درصد از 3rd District خارجی است-به دنیا آمد و بسیاری از مردم تکیه مترجمان برای کمک به آنها حرکت روند رای گیری در دسترس بود که در رای گیری اولیه اصلی ما قبل از روز انتخابات” هارپر گفت. “اما در این لحظه که در آن ما باید stay-در-خانه سفارشات و مردم نمی توانند با خیال راحت به دیگر خانه های مردم را به کمک به آنها را از طریق صحبت که رای درخواست نرم افزار روشن نیست که آیا آنها در حال رفتن به قادر به دریافت از طریق این فرایند خود به خود.”

سعی کنید به این فرایند را آسان تر و در دسترس تر هارپر کمپین دست-ارائه absentee ballot برنامه های کاربردی برای رای دهندگان در 3 منطقه. رای دهندگان می توانند با مراجعه به کمپین وب سایت و پر کردن یک فرم ساده برای دریافت نرم افزار همراه با یک پاکت نامه در آستان خود. تا کنون مبارزات انتخاباتی دریافت کرده است بیش از 2000 درخواست.

“این است که بسیار گیج کننده است و برای فرد به طور متوسط که دارای مقدار زیادی در رفتن, جدید عوامل استرس زا وارد زندگی خود هر روز در حال حاضر آن ممکن است بیش از حد به حرکت در واقع از طریق این فرایند است. بنابراین ما نیاز به این را به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است و سعی کنید به قطع در برخی از این مراحل اضافی برای مردم,” او گفت:.

گذشته از گسترده تر سیستمیک و راه حل مانند خودکار ثبت نام رای دهندگان و یا ساخت روز انتخابات یک روز تعطیل ملی هارپر معتقد است که این روند می تواند ساده تر شده است با دور انداختن کاغذ درخواست نرم افزار در دسترس نباشد. “این کهنه,” او گفت:. ساخت absentee ballot روند درخواست “کاملا دیجیتال” و “تلفن همراه پسند” در علاوه بر این به ارائه رای دهندگان با پیش پرداخت هزینه او افزود که “enfranchise خیلی بیشتر از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>