پس از بر دستور FBI به “شناسایی جنایی سازمان” فعالان بودند مرعوب در خانه و در محل کار

“من تا به حال هرگز هر اجرا فهم با پلیس قبل از. من هرگز به زندان و هیچ سابقه کیفری تا زمانی که اف بی آی نشان داد تا به محل کار آن ترس شاش از من می گوید:” کتی یک 22 ساله که با این نسخهها کار برای وادار سازد خدمات شرکت در کوکویل یک شهر دانشگاهی در میانه تنسی. “من واقعا فکر می کردم رفتن به از دست دادن کار من است. کل تجربه وحشتناک بود.”

نقل مکان کرد و با تصویری از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, کتی — که درخواست او تنها بود شناسایی شده توسط نام — و یکی از دوستان ایجاد کرده بود, Facebook رویداد برای یک زندگی توجه به تجمع در کوکویل عمومی مربع در چهار شنبه, ژوئن 6. او به زودی در ارتباط با دیگر کوکویل مردم محلی که می خواستند برای کمک به برنامه ریزی رویداد و شور و شوق رشد به عنوان کلمه از تجمع گسترش یافته است.

“من هرگز سازماندهی یک تظاهرات قبل از من فقط winging آن” کتی گفت. “من انتظار نداشتم که بسیاری از مردم را نشان می دهد اما یک شب 600 نفر پاسخ دهید می خواهم در Facebook.”

ضد معترضان سازماندهی خود را Facebook, گروه, محافظت, کوکویل در برابر غارتگران که به سرعت افزایش یافته و به بیش از 1000 عضو دارد. برخی از اعضای این گروه مشخص شد که کتی اصلی سازمان از آینده تجمع و شروع به ارسال اطلاعات شخصی خود را و ساخت تهدیدات خشونت آمیز.

“این رویداد برای این تجمع شده بود تا حدود چهار روز هنگامی که ما شروع به گرفتن تهدید به مرگ” کتی گفت. “این بیش از حد بود. من غرق شد.”

کتی در نهایت حمایت از این تجمع — و یک گروه محلی دانش آموزان دبیرستانی در زمان بیش از برنامه ریزی — اما او در حال حاضر بدست توجه FBI مشترک با تروریسم نیروی کار یا JTTF یک فدرال هماهنگ شبکه ای از ماموران اجرای قانون محلی که تحت نظر اف بی آی به جمع آوری اطلاعات در مورد تهدیدهای تروریستی است.

در ژوئن 4, عوامل تبدیل شده و اعلام نشده در کتی کار کشیدن خود را خاموش و به یک کامیون بزرگ در شن پارکینگ به سوال او در مورد اتصال به آینده رالی و به antifa — شل جنبش ضد فاشیستی به تازگی به عنوان یک سازمان تروریستی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کتی تا به حال شنیده هرگز از آنها.

به عنوان رهگیری است که قبلا گزارش شده ماموران اف بی آی بازجویی شده اند بازداشت معترضان خود را در مورد باورهای سیاسی ظاهرا به دستور دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr. بار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار اظهارات نادرست را دارد که پیچیده شبکه ملی antifa فعالان نفوذ محلی تظاهرات علیه خشونت پلیس به enflame خشونت اعلام کرد که antifa یک داخلی سازمان تروریستی در مه 31.

بار نیز به کارگردانی JTTF به “شناسایی جنایی سازمان و محرکین” حتی اگر antifa هیچ ساختار سازمانی و اف بی آی های داخلی خود ارزیابی را پشتیبانی نمی کند با این ادعا که antifa است به نحوی weaponizing تظاهرات

هفته بعد در طول چهار روز, کتی و حداقل سه تن دیگر از فعالان در کوکویل که جمعیت فقط 34,000 دریافت بازدید سرزده توسط عوامل که سوال آنها در مورد وابستگی سیاسی خود و اینکه آیا آنها تا به حال اطلاعات در مورد خارج از آشوبگران برنامه ریزی برای ربودن اعتراضات محلی.

“چه JTTF در حال انجام است تکان دهنده است اما ما شاهد این اتفاق می افتد قبل از اینکه در طول دوران مک کارتی زمانی که اف بی آی و دیگر سازمان های مختلف مورد بررسی قرار گرفته فعالان با هدف دلسرد و یا سرد آزادی بیان” گفت: خواهد York, یک وکیل است که متخصص در آزادی بیان موارد و عضو موسس ملی وکلا صنفی Nashville فصل. “اگر جنبش برای پلیس اصلاحات و عدالت نژادی, سکس از کون, در کوکویل تنسی و سپس آن را به وضوح لمس عمیق عصبی در این کشور است. فدرال و محلی سازمان های پلیس در تلاش برای مقابله با این حرکت به احتمال زیاد به استفاده از این تاکتیک به فعالان فکر می کنم دو بار در مورد برگزاری چنین رویداد دوباره به خصوص در جوامع روستایی.”

الی اندرسون, یک جوان 19 ساله دانشجوی کالج در تعطیلات تابستان بازگشت به خانه در کوکویل تصمیم به سازماندهی بداهتا Black Lives Matter تجمع در کوکویل میدان عمومی در روز سه شنبه, ژوئن 2. کمی پس از 3 بعد از ظهر اندرسون و دوستان او اعلام کرد در Instagram داستان که وجود دارد خواهد بود یک تظاهرات مسالمت آمیز در میدان شهر در 5 p. m. اچ برداشت اندرسون در 4:30 بعد از ظهر به سر به تجمع زمانی که او یک تماس از مادر خود گفت: “اف بی آی است که در اینجا و من نمی دانم چه اتفاقی می افتد.”

اندرسون با عجله به خانه. در زمان او وجود دارد و این دو عامل رفته بودند و مادر او در یک حالت وحشت. او گفت: Eli آنها تا به حال دیدم FBI اعتبار.

“عوامل به او گفت که آنها تا به حال شده است نظارت بر رسانه های اجتماعی من و بر این باور است که من ممکن است اطلاعات در مورد antifa آمدن به شهر” اندرسون گفت. “گفتم:” چه می شود دمار از روزگارمان درآورد توسط antifa?’ من حتی هرگز از آن شنیده می شود قبل از.”

“گفتم:” چه می شود دمار از روزگارمان درآورد توسط antifa?’ من حتی هرگز از آن شنیده می شود قبل از.”

بعدی شب, در شب جمعه, ژوئن 3, Mackenzie رندال یک 21 ساله رشته مهندسی برق عمده در تنسی فناوری دانشگاه مبهوت شدم که دو JTTF عوامل نشان داد تا به آپارتمان او نشده است.

این عوامل گفت: Randall آنها می خواستم به صحبت کردن با او در مورد رسانه های اجتماعی پست های ارائه شده برای کمک به ارائه حمل و نقل به محلی Black Lives Matter اعتراض مجموعه ای که برای روز شنبه. Randall اجازه ماموران به خانه اش که در آن آنها شروع به سوال او در مورد او عبارت “سازمان های تروریستی در تلاش برای آمدن به تظاهرات مسالمت آمیز در کوکویل.”

“او از من پرسید اگر من می دانستم که هر کسی در antifa یا تا به حال چیزی شنیده در مورد antifa آینده به کوکویل,” Randall گفت. این عوامل نیز ذکر شده در پست خصوصی Randall تا به حال ساخته شده بر روی خود را Facebook صفحه که تنها می تواند دیده می شود او Facebook دوستان است.

“آنها بسیار تهدید آمیز” او گفت:. FBI نیست پاسخ به درخواست برای نظر. یکی از JTTF افسران که مصاحبه کتی Randall و اسمیت است که یک معاون برای Putnam County Sheriff ، کلانتر را کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

“اگر جنبش برای پلیس اصلاحات و عدالت نژادی, سکس از کون, در کوکویل تنسی و سپس آن را به وضوح لمس عمیق عصبی در این کشور است.”

کتی به یاد می آورد یک تجربه مشابه. “آنها در تلاش بودند به من احساس افراد خطرناک قرار بود برای آمدن به کوکویل و فقط رایت گه به زمین و به ما بد نام” کتی گفت. “من آن را دوست دارم احساس خالص بود ارعاب. آنها نمی خواهند ما به این تجمع است.’

روز بعد عوامل نیز نشان داد سرزده به خانه اندرو اسمیت, گلهای 52 ساله وزیر پروتستان و مربی در تنسی فناوری. اسمیت ثبت کوتاه مدت ارز. اسمیت بسیاری از صحبت کردن در موعظه به عوامل مورد عدالت اجتماعی وزارت عیسی مسیح است.

“من فکر می کنم آنها متوجه شدم آنها زدم در درب و نمی خواهید برای ترساندن من” اسمیت گفت. “آنها نمی توانند از وجود هر گونه سریعتر است.”

این JTTF رشد کرده بود در ایالت تنسی پس از 11 سپتامبر 2001. “بسیاری از سازمان های عشق JTTF چرا که آنها می توانید نگه داشتن یک معاون و یا یک عامل و مجبور به پرداخت حقوق و دستمزد خود را به دلیل FBI برای پرداخت آن” مارک میلر سابق ایالت تنسی سپاهی و کوکویل عضو شورای شهر گفت: رهگیری.

“وجود دارد یک تیم کامل از JTTF cyber security عوامل در نشویل که فقط مانیتور مردم Facebooks” میلر گفت. “من می دانم از این که یک مامور اجرای قانون ما تا به حال مقدار زیادی از کلاس ها در آن است.”

با وجود این ترس دامن زده توسط JTTF افسران جمعیت زیادی هنوز معلوم به تجمع در کوکویل شنبه گذشته. معترضان برگزار شد نشانه هایی است که گفت: “عشق همسایه ات را مانند خود تو” و “پایان خشونت پلیس” و گوش خود را به عنوان همسایه مشترک داستان بیش از یک بلند گو حرف زدن. آن یک روز آفتابی است. وجود دارد هیچ دستگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>