طرفداران سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از توده مرز اخراج


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

سازمان های حمایتی باید شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از 16 سال از بودن شتابزده برای بازگشت به هندوراس پس از او عبور به آمریکا هفته گذشته برای پیوستن به پدرش. این اولین چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست های توده اخراج از مرز crossers که بر اساس آن نزدیک به 45,000 مهاجران — از جمله 2,000 کودکان — رانده شده اند در خارج از ایالات متحده

کت و شلوار واصل شد سه شنبه شب در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا تگزاس, حقوق مدنی, پروژه مرکز جنسیتی و پناهندگان مطالعات و آکسفام. یک قاضی قرار داده است تا 24 ساعت نگه دارید و بر روی این پسر را اخراج انتظار بررسی بیشتر از این پرونده است.

در حالی که کت و شلوار محدود به پسر, این مجموعه گسترده تر بحث بر سر قانونی بودن این سیاست است. طرفداران متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان بهانه ای برای نقض ایالات متحده و قوانین بین المللی.

گمرک و حفاظت مرزی سخنگو گفت ProPublica: “به عنوان یک ماده از سیاست CBP نمی توانم اظهار نظر در انتظار دادخواهی. اما عدم اظهار نظر باید تلقی شود به عنوان قرارداد یا شرط ضمن عقد با هر یک از این اتهامات است.”

در ماه مارس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از صدور یک فرمان محرومیت مهاجران غیر مجاز از ورود به ایالات متحده به منظور استوار مبهم قانون فدرال دادن قدرت دولت به ممنوعیت ورود افراد یا چیزهایی است که می تواند “معرفی” یک بیماری عفونی — در این مورد رمان coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است, پنهان در مورد اجرای آن از سی دی سفارش. اما در آوریل ProPublica داخلی به دست آمده مرزی گشت ارشاد. ارشاد دستور عوامل شتابزده اخراج مهاجران به آنها CDC منظور اعمال می شود بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها ممکن است مورد آزار و اذیت در کشور — غربالگری مورد نیاز از عوامل زیر متحده آمریکا قانون مهاجرت.

یک قانون جداگانه نیاز به تمام غیر مجاز-کودکان مهاجر (به جز برای مکزیکی ها) ورود به آمریکا بدون پدر و مادر خود را به بیش از تبدیل به وزارت بهداشت و خدمات انسانی در عرض 72 ساعت به طوری که آنها را می توان با یکی از بستگان در آمریکا در حالی که به دنبال وضعیت حقوقی. اما دولت اذعان دارد که افراد زیر سن قانونی ورود به ایالات متحده نیز در حال اخراج تحت سی دی سفارش.

کت و شلوار معتقد است که بهداشت عمومی قانون نیست ایجاد یک جداگانه روند مهاجرت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور غیر قانونی با استفاده از آن برای ایجاد یک. با تکیه بر اسناد منتشر شده توسط ProPublica, طرفداران استدلال می کنند که دولت با نقض قوانین نیاز به حمایت اضافی برای مهاجران که از ترس آزار و اذیت و برای کودکان ورود به ایالات متحده بدون پدر و مادر خود را.

CBP سخنگو گفت ProPublica که از ژوئن 2, 2,175 “تک افراد زیر سن قانونی” بوده اخراج شده. سخنگوی ادعا کرد که “کودکان بی سرپرست” هنوز در حال پردازش تحت قوانین مهاجرت اما “تک افراد زیر سن قانونی” در حال پردازش تحت سی دی سفارش. وقتی پرسیده شد که چه کسی “بدون همراه کودک” به جای “تک جزئی” این سخنگو گفت: “من نمی توانم شما را با ارائه اطلاعات است که آن را به عنوان اجرای قانون حساس است و می تواند مورد سوء استفاده توسط انسان قاچاقچیان و فعالان است. اما نشانه هایی از قاچاق و پزشکی در شرایط اضطراری می تواند کسی زیر 18 فرآوری شده از طریق اداره مهاجرت و با اشاره به HHS.”

کودک در این مرکز از طرح دعوی در دادگاه است که اشاره به حرف اول خود را, J. B. B. C. پدرش کارلوس Barrera رودریگز, زندگی در آمریکا است و در حال بررسی پرونده پناهندگی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه نوجوان فرار هندوراس در بهار امسال پس از تهدید توسط اعضای باند. زمانی که او با عبور از مرز به, El Paso, تگزاس, اما او داده نشده بود از هر فرصتی برای توضیح دهد که چرا او از ترس بازگشت به هندوراس.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که پدر دریافت تماس از یک ناشناس رسمی درخواست او برای تایید پدر, هویت, اما او گفت: هیچ چیز در مورد پسر خود را محل. برای آخرین پنج روز کت و شلوار مدعی 16 سال برگزار شده است در یک هتل. او در اصل برنامه ریزی شده برای قرار دادن در یک شنبه پرواز به هندوراس قبل از قاضی صادر اقامت موقت سه شنبه شب.

“J. B. B. C. است به نمایش گذاشته هر گونه علائم COVID-19” طرح دعوی در دادگاه ایالت “است و در سلامت خوب است.”

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد مهاجرت که باید ، ایمیل [email protected] (تعداد سیگنال های ارائه شده در صورت درخواست). در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>