Adam Sandler, جوک در روح مستقل جایزه سخنرانی پس از مراسم اسکار گیری

آدام سندلر به شوخی در مورد شناخته شده تر برای شخصیت او را از او خوب به نظر می رسد که او برنده 2020 Film Independent Spirit Award در شنبه 8 مارس بعد از به ثمر رساندن یک نامزدی اسکار.

“چند هفته به عقب زمانی که من نقل قول را تمام کردن, توبیخ توسط آکادمی آن را به من یادآوری زمانی که من به طور خلاصه با حضور در دبیرستان بود و نادیده گرفته شده برای آرزو سالنامه عالی دسته ‘بهترین به دنبال'” سندلر 54 گفت: در NSFW سخنرانی خود را به عنوان پذیرفته شده بهترین مرد منجر جایزه برای نقش خود در جدا نشده سنگهای. “که جایزه داده شد به ژان ژاکت پوشیده, پر, موهای douchebag به نام کاپیتان جنکینز.”

“اما همکلاسی های من بود افتخار من با گفته کمتر معتبر طراحی از بهترین شخصیت’,” او اضافه شده است. “و امشب به من نگاه در اطراف این اتاق من می دانم که روح مستقل جوایز “بهترین شخصیت’ جوایز هالیوود. بنابراین اجازه دهید همه کسانی که قلم موهای douchebag مادر–kers خود را دریافت اسکار فردا شب خوش تیپ خود را خوب به نظر می رسد محو خواهد شد در زمان در حالی که ما شخصیت مستقل برای همیشه خواهد درخشید.”

سندلر که تشویق بسیار حضار نامزد دریافت جایزه بود در کنار کریس Galust (Give Me Liberty), کلوین هریسون جونیور (لوس), Matthias Schoenaerts (موستانگ) و رابرت پتینسون (فانوس). او deadpanned که همکار خود را نامزد “را در حال حاضر و برای همیشه شناخته شده و بچه ها که دست به f—پادشاه آدام سندلر.”

او همچنین با کنایه آمیز است که فیلم های مستقل “شده اند بخش بزرگی از آدام سندلر اکوسیستم” از بیلی مدیسون (“بی باک نگاه به آموزش و پرورش آمریکا از طریق چشمان یک ممتاز مخالف”) به The Waterboy (“من سوزاننده اکتشاف کالج آمریکایی روی میز و آن دستکاری اجتماعی به چالش کشیده ورزشکاران”).

“من سعی کردم به من بگویید با حقایق واقعا روح مستقل در حالی که همچنین تجاری برخی از واقعا نگران کننده بزرگ حقوق” او به طعنه.

در علاوه بر این به شنبه شب زنده زاج را جایزه, جدا نشده سنگهای همچنین برنده بهترین کارگردان (جاش و بنی Safdie) و بهترین تدوین.

سندلر بود و خنده دار واکنش در ماه ژانویه به گرفتن جایزه اسکار نامزدی برای عملکرد خود را.

“خبر بد: Sandman در هیچ عشق از آکادمی” او توییتی در تاریخ 13 ژانویه در حالی که ارجاع The Waterboyکه در آن کتی بیتسکه به ثمر رساند خود را تا سال 2020 نامزدی اسکار, بازی های برگزار شده ، “خبر خوب: Sandman می تواند به توقف پوشیدن لباس. تبریک به تمام دوستان من که نامزد کردم به خصوص مادر.”

این داستان وحشت آمریکایی ستاره است که نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای ریچارد Jewell — در پاسخ به سندلر را صدای جیر جیر. “من شما را دوست دارم من بابی بوچر!!! شما دزدیدند!! اما مادر شما را دوست دارد!!!” 71-ساله نوشت. “من آموخته شهری جدید در زبان عامیانه کلمه برای شما! شما دا بز!! نه یکی از ما غذا خوردن در خانه ،

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>