Adam Levine معذرت خواهی برای Maroon 5 را “غیر حرفه ای” کنسرت در شیلی


Adam Levine Apologizes for Maroon 5’s ‘Unprofessional’ Concert in Chile
Adam Levine از Maroon 5 انجام می دهد در طول نیمه وقت لس آنجلس نشان می دهد قوچ v New England Patriots سوپر باول در مرسدس بنز ورزشگاه در آتلانتا و جورجیا در تاریخ 3 فوریه 2019. هان لیونل/ABACA/INSTARimages.com

روز بد ؟ Adam Levine عذرخواهی برای عملکرد خود را در طول Maroon 5 کنسرت در Viña del Mar آهنگ های بین المللی جشنواره در شیلی در روز پنج شنبه 27 فوریه با استناد به “مشکلات فنی است.”

“من واقعا می خواهم به آدرس واکنش به این کنسرت و به نوعی توضیح خودم چون من احساس می کنم مثل شما بچه ها سزاوار این که” “Moves Like Jagger” خواننده 40 گفت: از طریق Instagram داستان در جمعه, فوریه 28. “شما می دانید که در یک گروه شما بازی بسیاری از نشان می دهد و من خیلی پرشور و هیجان زده در مورد کنسرت و در مورد من و در مورد گروه بودن ما و ما بهترین را برای شما بچه ها راستش شما می دانید انجام من را خیلی جدی. گاهی اوقات بیش از حد جدی است.”

او افزود: “و به صورت کاملا فرانک, وجود دارد برخی از چیزهایی که من عقب نگه sonically شب گذشته و من اجازه دهید آنها را دریافت و آن را تحت تاثیر چگونه با من رفتار شد بر روی صحنه بود که غیر حرفه ای, و من برای آن عذرخواهی می کنیم.”

لوین در ادامه برای به اشتراک گذاشتن که مسائل فنی را برای او چرا که او می خواست به “صدا خوب است.” این برنده جایزه گرمی توضیح داد: “من تلاش زیادی است. و گاهی اوقات آن را واقعا برای من سخت, ماسک, مبارزه, و به طوری که من به شما اجازه بچه ها پایین و عذرخواهی می کنم.”

CHV اخبار گزارش روز پنج شنبه که Maroon 5 در اواخر برای مجموعه خود را ایجاد تلویزیون و مجریان ماریا لویزا گودوی و مارتین Càracamo به “پر کردن در برای دقیقه که شد ابدی برای کسانی که در حال حاضر.”

با توجه به شیلی خروجی Levine شد نا امید زمانی که مخاطبان سنگ به همراه Maroon 5 آهنگ “She Will Be Loved” گفتن جمعیت “اگر شما می خواهید به انجام کار پیش بروید.”

در یک ویدیو فیلم برداری, پشت صحنه, Levine شنیده می شود گفت که یک تلویزیون نشان می دهد. بود که یک کنسرت است.”

طرفداران نبودند خوشحال با گروه عملکرد و زمان به توییتر به شدت هنرمند بودن غیر حرفه ای.

“شپشو نشان می دهد در Viña del Mar بچه ها.. دیده نمی شود چنین unprofessionalism در حالی که خوب” یک کاربر گذراند از طریق توییتر. “شما باید از طرفداران خود را برای بخشش… وجود دارد هیچ بهانه ای برای انجام چنین کار ضعیف است.”

دیگر نا امید طرفداران نوشت: “شما را دوست دارم اما موسیقی خود را نشان می دهد در Viña del Mar بود و بی احترامی به هر فن که پرداخت می شود و منتظر برای دیدن شما زندگی می کنند. بسیار خسته کننده است.”

Levine شده است در درجه اول با تمرکز بر Maroon 5 پس از او اعلام کرد خروج خود را از صدای در مارس 2019 پس از 16 فصل اجرا شود. گروه در حال حاضر در آن سال 2020 تور است که متوقف می شود و در سراسر شمال و جنوب آمریکا تا سپتامبر سال 2020 است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>