بازیگر مگی Siff در فضیلت سیگنالینگ و آلرژی او به رسانه های اجتماعی

چرا بايد اهميت بدي

چون یک همه گیر می تواند یک زمان روانپزشک روی صفحه نمایش روی نیمکت ارائه دهد تا افکار خودش را گره بزند.

گاهی اوقات، بهترین کار این است که ساکت بمونید. برای بازیگر مگی سِف، که در مین با خانواده اش در طول احساسات قدیمی همه گیر و دوباره مهربان، در مین هول کرده، حساب عدالت نژادی آمریکا قدرتمند بوده است. حتی اگر شما صحبت های او را نمی شنوند بسیار در مورد آن.

“من به عنوان یک فرد سفید فکر می کنم، بسیاری از فضیلت در حال رفتن وجود دارد، “Siff می گوید در آخرین قسمت از نمایش کارلوس واتسون ،جدید اواخر شب سبک صحبت نشان می دهد در دسترس در حال حاضر در یوتیوب. و من فکر می کنم این واقعا کار ماست که بکنیم و بشنویم که چه اتفاقی می افتد و به شکلی واقعا متفکرانه و دقیق در می وهم می فهمیم که چگونه می توانیم متحد هم دست هم بشويم و درست انجامش بدهيم.”

ممکنه به خاطر شخصیتش باشه چهره خانوار از نشان می Sons of Anarchy دهد میلیاردها، پسران آنارشی و مردان دیوانه ،Siff نیز خود توصیف درون گرا. بازیگر ی مستقر در بروکلین می گوید: «من به رسانه های اجتماعی حساسیت دارم.

“آیا شما فکر می کنم که اساسا از محل ترس می آید؟” از کارلوس واتسون میزبان می پرسد. شاید این یک نوع ترس باشد، “Siff پاسخ می دهد. برای این کار باید یک فرد عمومی داشته باشد. بايد بگي که من اينطوري هستم اين برند منه این چیزی است که من به آن اعتقاد دارم و این چیزی است که من می خوام در این باره بگم. براي من که احساس دروغ مي کنه

من در میان مردم جهان که اساسا بیکار هستند.

“مگي سيف”

اکثر استودیوهای تلویزیون و فیلم از ماه فوریه تعطیل شده اند. و این بر جدول زمانی Billionsمیلیاردها اثر می گذارد، برنامه تلویزیونی شوتایم که در آن Siff ستاره به عنوان وندی روآدس، روانپزشک- تقدیر – مربی عملکرد صندوق و همسر به براش نیویورک دادستان کل. نمایش در وسط فیلمبرداری قسمت های جدید در نیویورک بود که برای هفته های زیادی نقطه داغ همه گیر بود.

Siff می تواند COVID-19 را ببینید که یک بار آن را بازگشت بخش بزرگی از نمایش. به طور کلی، من احساس می کنم که دوندگان نمایش ما در ساخت نشان دادن و انعکاس و شکست وقایع جاری و جهان قدرت و قدرت کارگزاران بسیار خوب هستند، “Siff می گوید.

تا اون موقع، اون وقت بيشتري رو با خانواده ميگذرونه، و ميخونه تا-نهيشي کوتس، پختن و بافندگی. “من در میان مردم جهان که اساسا بیکار هستند، او شوخی می کند، “بنابراین من باید چیزی را پیدا کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im