درباره ما آب و هوا مهاجرت مدل

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ProPublica, با مجله نیویورک تایمز و بودجه توسط مرکز پولیتزر استخدام جغرافی برایان جونز در کالج برای ساخت یک نسخه توسعه یافته از یک آب و هوا مهاجرت مدل که جونز به حال انجام شده با بانک جهانی برای آن 2018 گزارش “ناگهانی.” این مدل با هدف درک چگونگی تغییر آب و هوا ممکن است منجر به جمعیت تغییرات در آمریکای مرکزی و مکزیک از جمله مردم چگونه ممکن است حرکت در سراسر مرز بین این کشور و ایالات متحده است.

جونز’ کار در نظر پنج خاص قابل قبول اجتماعی و اقتصادی و آب و هوا سناریو برای آینده است که باعث می شود آن را ممکن است به بررسی اهمیت نسبی انواع مختلف آب و هوا و اجتماعی آتی در نظر نفوذ خود را در رانندگی مهاجرت. این حالات را به حساب نسخه استاندارد جهانی توسعه اجتماعی و اقتصادی از جمله مرز, مدیریت, رشد تولید ناخالص داخلی و تجارت — مورد استفاده توسط سازمان ملل, دانشمندان, در ترکیب با سطوح آینده جوی جهانی کربن غلظت همچنین استاندارد جهانی آب و هوا دانشمندان است.

  1. خوشبین/مرجع سناریو است که در آن اثرات آب و هوا به سرعت در حال کاهش و در مقیاس جهانی وجود دارد و منطقه ای و همگرایی نسبت به سطوح بالاتری از توسعه در سراسر آمریکای مرکزی و مکزیک است.

  2. یک سناریوی بدبینانه که در آن اثرات تغییر آب و هوا هستند در پایان بالا از زمان قابل قبول حالات و چالش های قابل توجهی به توسعه اقتصادی و اجتماعی وجود داشته باشد در سراسر منطقه تشدید شکاف بین آمریکای مرکزی و ایالات متحده است.

  3. بیشتر آب و هوا-دوستانه سناریو که جفت کمتر شدید آب و هوا نتیجه با همان چالش اقتصادی و اجتماعی در آینده به عنوان سناریوی بدبینانه.

  4. بیشتر توسعه پسند سناریو که به شرح زیر بدبین آب و هوا در آینده اما فرض فراگیر تر توسعه مسیر که در آن رشد اقتصادی منطقه ای رخ می دهد به سرعت.

  5. متوسط سناریو است که در آن توسعه اقتصادی و اجتماعی رخ می دهد به سرعت در سراسر منطقه همراه با یک سطح متوسط از تغییر آب و هوا.

به عنوان بخشی از تعهد خود ارزیابی کار آماری که جونز انجام ProPublica و این بار به دنبال بازخورد از هشت دانشمندان برجسته در این زمینه به ما کمک کند ارزیابی روش ها و داده های ساخته شده را به مدل سازی و برای درک بهتر این مدل محدودیت داره.

انتقادات و پیشنهادات خود را گنجانیده شده به روش فراهم می کند که ویژگی های بیشتر جزئیات در مدلسازی تلاش است. که سند توصیف و آدرس محدودیت های مدلسازی فرایند و برخی از نگرانی های مطرح شده توسط ما داوران که شامل هر دو ویژگی های انتقادات و سوالات در مورد چگونه یافته خواهد بود ارائه شده است. در میان این سوال مطرح شد که آیا به اندازه کافی وجود دارد داده ها و شواهد برای حمایت از همه از علی اثر مدل و اینکه آیا کار خواهد به من قرض بدهید یک حس کاذب از دقت با توجه به عدم قطعیت ذاتی در این فرآیند است. این کارشناسان همچنین هشدار داد که آن را دشوار خواهد بود به می دانم که چگونه به روابط علی فرض در مدل را در طول زمان تغییر و غیر خطی تغییر را نمی توان پیش بینی کرد و یا نمایندگی و در روت مدل است اما به احتمال زیاد به رخ می دهد. اکثر گفت: مدل ارائه شده یک ابزار ارزشمند برای تجسم وسیع مسیر آینده آب و هوا, اثرات مهاجرت و مفید بود برای تمایز آن کمک می کند تا برای قرعه کشی بین دسته گسترده ای از سیاست پاسخ.

مدل سازی تلاش و همچنین به عنوان بازخورد نیز اطلاع یافته های ما و داستان سرایی. ما مشاهده مدلسازی کار به عنوان نشان دادن ممکن است به طور کلی مسیر برای آینده و نه به عنوان بتن پیش بینی. مدل سازی باقی می ماند فقط یک حمایت از مولفه های گسترده ما در گزارش جهانی مهاجرت و تغییر دهید.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>