ابی لی میلر نشان می دهد کشیدن نتایج: دیدن قبل و بعد از عکس

در کنار او حرکت می کند. ابی Lee Miller تحت یک جراحی کشیدن صورت روش زیر را با سرطان, نبرد, مستند تجربه برای پزشکان.

این رقص مامان ستاره 53 ساله به بینندگان نگاه کردن به درون در روند دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از دوشنبه, فوریه 10 قسمت از بحث نشان می دهد. “امروز من اینجا هستم در دکتر Simoni در بورلی هیلز برای کشیدن و من می ترسم” او اعتراف کرد. “من فقط نمی مانند سوزن است.”

میلر اعتراف کرد که او “گوشی فقط با قلم” به عنوان این تیم در Simoni جراحی پلاستیک مشخص شده صورت و گردن قبل از عمل.

Abby Lee Miller Reveals Facelift Results See Before After Photos
ابی لی میلر می رود به شام در اکتبر 19, 2019 در لس آنجلس ، مگا

“اولین بخشی است که برای انجام لیپوساکشن گردن و شما می توانید ببینید که این چربی کم کم بیرون آمدن از طریق آن لوله,” دکتر گفت که واقعیت star پاسخ داد: “شما نیاز گالن از آن است.”

به عنوان میلر دراز روی میز جراح شروع به کار در یکی دیگر از بخش. “در حال حاضر ما در حال شروع با چهره و ما در حال ساخت برش کوچک در اطراف گوش ها برای به دست آوردن دسترسی به صورت چربی و عضلات,” او توضیح داد.

پزشکان نیز منتشر شد یک قبل و پس از مقایسه نتایج خود را.

Abby Lee Miller Reveals Facelift Results See Before After Photos
ابی لی میلر: قبل و بعد از. پزشکان

تلویزیون, شخصیت, شد, مبتلا به لنفوم غیر هوچکین در مارس سال 2018 است. او تحت شیمی درمانی عمل جراحی اورژانس و چند ستون فقرات شیپور خاموشی قبل از ضرب و شتم این بیماری است.

میلر واقعی رو در مورد سلامت او مبارزات در مارس 2019. “شما قطعا احساس تنهایی می کنم. من سه نفر از دوستان آنجا بودند [در بیمارستان اما] من تنها فرزند پدر و مادر من هر دو مرحوم و من ازدواج نکرده من اصلا خواهر و برادر را به تکیه بر روی” او گفت: ما هفته به طور انحصاری در زمان. “همین دلیل است که برای من, اگر من درگذشت, آن را واقعا مهم نیست. بودند افرادی که مراقبت در مورد من اما نیست کسی وابسته به من است.”

مربی رقص اشاره کرد که بهبود او بود “سخت کار سخت” قبل از توضیح در چه حد او آمده است. “آن را از لحاظ جسمی و عاطفی تخلیه,” او گفت:. “مرگ آسان راه برون رفت از وضعیت مثل من. در وضعیت من به غیر روحانی که در بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه و کسانی که 10 دقیقه بروید و در قلب من فقط متوقف می شود که آسان بود. رفتن را از طریق عمل جراحی و دوره نقاهت, قصد درمانی, یادگیری چگونه به انتخاب یک مسواک و مسواک زدن دندان های خود را دوباره یادگیری چگونه به نشستن در تخت خواب بدون افتادن بیش از تلاش برای به دست آوردن پای راست را به حرکت دوباره به من پا به تکان دادن که سخت بود.”

میلر در ظاهر پزشکان پخش دوشنبه, مارس 10. چک لیست های محلی خود را.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>