Aaron Paul Gushes در مورد یک #GirlDad تماس آن ‘بزرگترین نقش’

Aaron Paul است عشق به زندگی با او 23-ماه-پیر دختر داستان و نظر پدر هر دو را “بزرگترین نقش” و “بزرگترین مسئولیت است.”

“این واقعیت که من آن را فقط زیبا, سالم, خوشحال, دختر, که اجرا می شود و فریاد می زند به من می اندازد و اسلحه خود را در اطراف من و تماس با من ‘پدر’ مانند یک رویای به حقیقت می پیوندند” بازیگر 40 ساله گفت: ما هفتگی در روز شنبه, آوریل 1 در بازی های بزرگ را با دادن صندوق رویداد.

چرا که او را مانند یک فن بزرگ بودن #girldad اخبار از کوبه برایانت و 13-year-old daughter کون بزرگ, مرگ بر Breaking Bad زاج “در بزرگترین راه است.” آیداهو بومی و همسرش لورن Parsekianشده اند صحبت کردن در مورد افسانه بسکتبال را fatal helicopter crash “در تمام طول روز هر روز” پل رفت تا بگویید ما.

Aaron-Paul-girldad-Story
Aaron Paul, همسرش لورن Parsekian و دختر داستان Annabelle پل عضویت 2019 Sun Valley Film Festival ‘قهوه Talk’ جایزه پیشگام با توجه به آرون پل در 15 مارس 2019. مریت/Radarpics برای SVFF/شاتر

پس از او و بازیگر, 33, استقبال از نوزاد خود را در فوریه 2018, امی برنده زندگی جدیدی دست پیدا کرده است “به معنی.” او توضیح داد: “این شادی که عشق هیچ کس احتمالا می تواند آن را درک کنند تا خود را دارند. من بسیاری از برادرزاده و خواهرزاده و من آنها را دوست دارم به مرگ اما لحظه ای که من تا به حال فرزند من آن را واقعا احساس زندگی من آغاز شد. فقط تماشای همسر من تبدیل شدن به یک مادر است که هیبت الهام بخش و بسیار زیبا.”

این BoJack Horseman ستاره “امید” است که او و Parsekian به داستان خواهر و برادر و در آینده اما در حال حاضر آنها با تمرکز بر کودک نو پا خود را و پیدا کردن زمان برای خود. “ما باید قوانین من در سمت راست پایین جاده به طوری که آنها آسان برای برخی تماس سریع نگهداری از کودکان” پل گفت: ما از تاریخ خود شب. “ایده آل, تاریخ شب یک کنسرت زیبا. پیاده روی به یونانی, یک شام خوب و یا فقط یک شام ساده و یک فیلم است.”

او و بومی کالیفرنیا بحباله نکاح در اوردن, در مارس 2013 در کلبه غرفه در فاجعه باری در مرتع پرورش احشام در مالیبو کالیفرنیا. زن و شوهر, ملاقات در کوچلا و به اشتراک گذاشته شده خود را برای اولین بار بوسه بر روی یک چرخ و فلک در جشنواره موسیقی.

Aaron-Paul-and-Bryan-Cranston
آرون پل و Bryan Cranston شرکت در سال 2020 بزرگ بازی بزرگ را در جزیره ستاره در فوریه 01, 2020 در میامی فلوریدا. بابی Metelus/گتی ایماژ برای به عقب صندوق

دو سال بعد از عروسی, پل نمی تواند صبر کنید به بچه ها گفت: ما در ماه مارس 2014. “چه خوش شانس بچه ها به لورن به عنوان مادر خود” او بوده در آن زمان. “من فقط امیدوارم که آنها همه دختران کوچک — تمام نسخه مینیاتوری از لورن چرا که این امر می تواند سرگرم کننده به تماشای او. آنها لازم نیست به همه لورن اما حداقل یکی! کمی کوتاه لورن. من دوست دارم به تماشای او رشد کنند.”

با گزارش توسط Alexandra Hurtado

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>