صدا در خشونت

چرا شما باید مراقبت از

چرا که شما نمی توانید چاقو و سپس به او بگویید نه به درد.

  • غارت در شهرهای ایالات متحده در هفته های اخیر واقعا باید با مرگ جورج فلوید.
  • غارتگران بودند در نظر گرفتن یک گام رادیکال به توزیع مجدد ثروت و عمل کردن در برابر یک سیستم شکسته.
  • بدون خشونت ما ممکن است دیده نشده اتهامات عنوان شده علیه افسران پلیس و یا سریع پلیس اصلاحات.

من انتخاب کنید تا پلنگ-چاپ-و-سیاه و سفید قاب و شگفت زده هستم در وزن خود را. عینک آفتابی به هیچ وجه به من اما من هرگز طراح با تجربه و آنهایی که از نزدیک. “آنها برای حدود $435 ،” 22 ساله خلاق و کارآفرین در شیکاگو به من می گوید. شانل سایه فقط یکی از آیتم های او غارت شده از Saks Fifth Avenue در میشیگان خیابان مرکز شهر در آنچه که او می گوید یک تقسیم دوم تصمیم گیری است.

“من هنوز خوب چند پا دور از پنجره ها و این شخص بزرگ سیاه و سفید به نظر می رسد بر من و می گوید: ‘بیا برو ما هستیم. ما در آن است. من بگو لعنتی, خوب, من حدس می زنم ما در آن و سپس” او به من می گوید — از او می پرسد که نام خود را نمی تواند چاپ دلایل آشکار — که ما نشستن در آپارتمان خود. نیمی سفید و نیمی-Latino, او به نظر می رسد سفید است و به خوبی آگاه از خود امتیازی است که به دلیل.

او میسازد آنچه او تخمین می زند به 10000 دلار غارت کالا. من از او بخواهید در مورد گناه و این که آیا هر یک از غارت تا به حال با قتل جورج فلوید که به او پاسخ می دهد: “من بود … فکر کردن در مورد سرمایه داری و این واقعیت است که این فروشگاه را درمان نمی کند هر کسی با توجه مگر اینکه شما یک über-سفید ، که در آن نقطه من بود: آنچه در این فروشگاه تا به حال انجام داده برای من ؟ یا انجام شده برای جامعه به طور کلی؟”

این در حال تلاش برای توزیع مجدد قدرت و ثروت را به چالش کلاس سیستم به کانال نا امیدی و درد و شنیده شود.

این چیزی که در مورد خشونت و ناآرامی و ضرب وشتم است که همراه با تظاهرات اخیر. آنها واقعا در مورد فلوید, اما آنها نباید به راحتی رد کرد یا نه.

غالب نظر در سراسر طیف ایدئولوژیک شده است در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز. نظرات در غارت و چپاول است متفاوت باشد بر اساس آنچه شما در حال گرفتن و که شما در حال گرفتن از آن. هنگامی که آن را کاغذ توالت یا موارد از آب آن باعث می شود بیشتر حس برای اکثر مردم است. اما عمده قطع زمانی که آنها را ببینید تلویزیون های کفش و کیف های طراحی شده در حال بريدن دور.

هیپ هاپ آیکون Trina زیر آتش سنگین آمد و پس از اشاره به تظاهر کنندگان در شهر میامی به عنوان “حیوانات.” ویرژیل Abloh, Louis Vuitton, خلاق, مدیر و بنیانگذار برچسب مد خاموش سفید شد روند در توییتر پس از عزاداری تخریب دوست خود شان Wotherspoon را دور دو فروشگاه و خود فروشگاه در لس آنجلس. حتی خواننده رپ و فعال Killer Mike گفت: همکار خود را Atlantans به “بهتر از به آتش کشیدن خانه خود ما.”

بر خلاف مسالمت آمیز معترضان وجود دارد که به اجرای عدالت برای فلوید و دیگر غیر مسلح سیاه پوست کشته شده توسط پلیس سفید افسران تظاهر کنندگان مختلف استخوان را انتخاب کنید. فلوید مرگ اتفاق افتاده است آن را به زمان مناسب آن را انتخاب کنید. آنها پس از به دست آوردن مواد و آنها نمی arsonists. بسیار شبیه به جوان غارتگر من صحبت کرد و با آنها در حال تلاش برای توزیع مجدد قدرت و ثروت را به چالش کلاس سیستم به کانال نا امیدی و درد و شنیده شود. بعلاوه غارتگران دیدن این کسب و کار به انجام هیچ چیز برای جامعه و آنها فرض ضرر و زیان خواهد شد تحت پوشش شرکت های بیمه.

و باختری قطعا موثر در گرفتن توجه. این بود تا پس از مینیاپولیس, نیویورک فیلادلفیا و شهرهای دیگر رفت تا در شعله های آتش که فلوید قاتل متهم شد. و آن را تا حوزه پلیس و ماشین پلیس تخریب شد که افسران که ایستاده بود و تماشا فلوید می میرند گرفته شد خاموش در خیابان. اتهام درک چوین به روز رسانی شد از سوم درجه به قتل درجه دوم در نور از ناآرامی.

شاید اگر همان سطح از خشونت شکسته بود برای Tamir برنج, مایکل براون, Philando کاستیا اریک گارنر و بسیاری دیگر وجود دارد که قوی تر شده اند اتهامات علیه ماموران و یا تغییرات در سیاست مانند سبد بان کی مون که در مجلس نیویورک گذشت, در این هفته.

فلوید را مورد نشده است. اگر ماموران پلیس تبرئه عنوان شده است که اغلب مورد بوده است و حتی در موارد نادر زمانی که اتهامات آورده شده است انتظار خشونت را انتخاب کنید تا سمت راست که در آن به سمت چپ خاموش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>