ترافیک زمان بمب ؟ صرف نظر کردن از راه آزمون و آینده ایمنی جاده

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل گرفتن گواهینامه رانندگی خود را نه به عنوان مهم به عنوان حفاظت از زندگی دیگران.

با الهام از گرجستان تصمیم به اعطای مجوز رانندگی بدون آزمون, 17 ساله در نیوجرسی فارغ التحصیل دبیرستان جیک اسنایدر درخواست خود را از دولت, فرماندار, فیل مورفی به دنبال مشابه راه گریز.

با عنوان “اجازه می دهد تا 17 ساله برای دریافت گواهینامه رانندگی خود را در نیوجرسی بدون تست جاده,” اسنایدر را در مبارزات انتخاباتی Change.org کردم 11,000 امضا ظرف پنج روز آخر ماه. در حالی که نیوجرسی تغییر نکرده قوانین خود اسنایدر دادخواست نشانه یک روند است که کارشناسان نگرانی می تواند کشور را به سوی یک بحران با هزاران تست رانندگان در جاده ها در ماه های آینده.

در ماه مه یک ویسکانسین برنامه آزمایشی بخشیده تست جاده ها به صورت مشروط و گواهینامه رانندگی برای رانندگان زیر سن 18 سال است که با موفقیت به اتمام آموزش های مورد نیاز. با گروه از وسایل نقلیه موتور آزمون مراکز بسته تگزاس در اواخر ماه آوریل مجاز کسانی که با دولت مجوز یادگیرنده و در غیر این صورت واجد شرایط برای درخواست موقت یا محدودیت مجوز برای به دست آوردن یکی به سادگی با درخواست آن را.

Waiving تست جاده الزامات … خواهد بود کوته بینانه و خطرناک حرکت می کند.

الکس اپستاین شورای ملی ایمنی

“Waiving تست جاده نیاز به دریافت گواهینامه رانندگی خود را … خواهد بود کوته و خطرناک در حرکت است که بادها تا با قرار دادن تمام کاربران جاده در معرض خطر” می گوید: الکس اپستاین مدیر ایمنی حمل و نقل در شورای امنیت ملی.

وسیله نقلیه موتور, تصادفات هستند علت شماره یک نوجوان مرگ و میر در ایالات متحده است. و هنگامی که مستندات آسانسور به طور کامل کارشناسان انتظار افزایش اتومبیل ها در خیابان به عنوان احتیاط مسافران جلوگیری از حمل و نقل عمومی.

گرجستان پس از مواجهه با انتقاد از عقب نشینی کرد و گفت که 20,000 دانش آموزانی که بهره مند از چشم پوشی اکنون باید تست سپتامبر. 30.

راهنمایی و رانندگی اجتناب می تواند این بحران قریب الوقوع اجازه می دهد خصوصی شخص ثالث مدارس رانندگی برای تست نامزدها به دنبال مجوز خود را می گوید کریستی Warthan رئیس جمهور 843 اجازه’sDrive یک مدرسه در Summerville, South Carolina.

Warthan می گوید که آنها اسپری ضد عفونی کننده تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و محل پلاستیک slipcovers بر روی صندلی هر بار یک دانش آموز در ماشین می شود. در حالی که استاد و دانشجو نمی تواند حفظ کند توصیه می شود 6 فوت از یکدیگر هر دو درجه حرارت گرفته شده و دانش آموز سوال در مورد اخیر سابقه پزشکی. “من مدرسه رانندگی به تنهایی دارای چهار افسران ایمنی که گواهی به اداره تست جاده” او به من می گوید.

برای Warthan مطمئن شوید که هر کس در پشت چرخ تست شده است به درایو با خیال راحت شخصی است و پس از او تقریبا از دست او فرزند ارشد دختر در یک تصادف جاده. “من متعهد به انجام همه چیز را من می توانید مطمئن شوید که دیگر خانواده ها را در همان وضعیت” او می گوید.

با تشکر از آرام هنجارها در طول بیماری همه گیر در حال حاضر ممکن است خیلی دیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>