یک غروب شهر را می بیند اول خود را سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

تصویر در Facebook نشان داد سه نفر مطرح مشت — یکی سفید و یکی قهوه ای یکی سیاه و سفید با برچسب پل تزیین شده با حروف بزرگ. تاریخ و محل دیدار بود در پایین: دوشنبه, ژوئن 4. محل: آنا, Illinois.

یک زندگی توجه کردند. در آنا?

در ماه نوامبر, من می خواهم به چاپ داستان در مورد این ایلینوی جنوبی شهر شهرت به عنوان یک غروب شهر — جایی که مردم سیاه و سفید نمی شد خوش آمدید پس از تاریک و افسانه در مورد آنچه آنا مخفف: “ain’t No N— مجاز است.” این مقاله هم زده تا احساسات قوی در شهر که در آن تمام مقامات دولتی و افسران پلیس و تقریبا تمام معلمان سفید هستند. در حالی که بسیاری از زمان و ساکنان سابق به من نوشت به اشتراک گذاشتن داستان خود را در مورد نژاد پرستی در منطقه دیگران تقبیح داستان تداوم یک-N-A شهرت.

یک زندگی موضوع اعتراض در آنا. بود که در پشت آن است ؟ چگونه بسیاری از مردم خواهد پیوست ؟ چه واکنش بود ؟

و چه این معنی را برای یک-N-A ؟

“من وحشت زده به انجام این کار. من قصد ندارم به دروغ گفت:” جسیکا مور, 25, یکی از سازمان دهندگان.

او افزود: “من با تجربه نژادپرستی در آنا تمام زندگی من.”

مور است که او بزرگ شده تا در Ullin یک شهر کوچک در حدود 20 دقیقه در جنوب آنا. او اولین حافظه از قربانی نژادپرستی در آنا زمانی رخ داد که او 8, او به من گفت. او به عنوان ترک آنا خارج شده و با مادرش که سفید است مور گفت: او به خاطر یک زن فریاد در او و پس از او به طور تصادفی تحت فشار قرار دادند یک سبد خرید به ماشین او بارها و بارها خواستار مور N-word. زمانی که او بزرگتر شدم و شروع به رفتن به کافه ها و رستوران ها در آنا او گفت: مردم با تماس با N-کلمه بیش از حد.

مور یکی از یک گروه کوچک از افراد جوان در ایلینوی جنوبی پیشرو در منطقه اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس و در حمایت از سیاه و سفید زندگی در بسیاری از شهرهای با سابقه مانند آنا. بسیاری از سازمان دهندگان نمی دانند دیگر یک ماه پیش. و بسیاری مانند مور جدید هستند به این علت است.

پس از او گرفت و او اولین اعتراض در پدوک, کنتاکی, on May 31, مور گفت: رهبران وجود دارد او را تشویق به سازماندهی در جامعه و به او برخی از راهنمایی. چند روز بعد یک lightbulb رفت: “آن زمان برای نشان دادن آنا” او فکر می کردم.

آنا ساکن تکیه دولت کلمن, 19, توافق. این دو به همراه چند تن از دیگر افراد جوان از منطقه ملاقات با آنا رئیس پلیس برایان واتکینز به توضیح طرح خود را در اعتراض به. واتکینز گفت: او به آنها گفت که او می خواست برای اطمینان از آنها احساس امن آمدن به شهر برای انجام این کار, اما همچنین انتظار می رود برخی از مخالفان از ساکنان.

“ما تا به حال هرگز یک تظاهرات در شهر مثل این” واتکینز, که گفت که او زندگی می کردند در آنا برای 45 سال بعد از آن به من گفت. (او ترجیح به استفاده از کلمه “نشان دادن” به جای “اعتراض” او گفت: “چرا که “مردم اعتراض با شورش.”)

زمانی که واتکینز اطلاع ساکنان از طریق شخصی خود را در Facebook صفحه در مورد این رویداد پس از درخواست بیش از 350 سهام و 600 نظر است که در بازه زمانی از روی کنجکاوی به ستایش برای ترس.

“من امیدوارم که هر کس آماده است برای محافظت از کسب و کار خود را با نیروی بی رحم!” نوشت: یک دیدگاه از این منطقه است.

“چه مدت انجام این کارها به طور معمول آخرین??” دیگری نوشت.

نظرات به من یادآوری داستان افرادی که در آنا به من گفت در مورد شایعات پخش از طریق شهر در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 بود که مردم سیاه و سفید از قاهره حدود 30 دقیقه جنوبی شد تا در آینده به آنا به شورش. که هرگز اتفاق افتاده است اما برخی از ساکنان به یاد داشته باشید انتظار با اسلحه در مورد آن انجام داد.

آنا عضو شورای شهر برایان میلر گفت که او دریافت تماس از ساکنان در مورد سیاه و سفید زندگی توجه کردند. من و او صحبت شده است از ماه نوامبر زمانی که او اظهار داشت: در Facebook پست در مورد داستان من و گفت: “Uhm من حدس می زنم [An-N-A] نمی شود چون شما در حفظ و نوشتن در مورد یک موضوع که بلند رفته است.”

من قدردانی ما frank بحث و گفتگو در مورد داستان و در مورد جامعه خود را. جدید عضو شورای شهر میلر گفت که او مصمم است برای پاک کردن یک-N-A ننگ. زمانی که ساکنان نام او را با نگرانی در مورد اعتراض او گفت که او به آنها گفت که این یک شانس برای تغییر آنا شهرت و این که “من از شما انتظار برای انجام بخشی خود را.”

روز اعتراض یک پست رسمی Facebook صفحه برای آنا ابراز احساسات مشابه: “در ماه های اخیر شهروندان به خشم آمده بودند بیش از یک مقاله نوشته شده در مورد آنا. خوب عمل کار برآید به سخندانی. امشب فرصتی است که ما به جهان نشان می دهد آنچه که ما ساخته شده است.”

مور یکی از سازمان دهندگان گفت که او انتظار می رود حدود 60 نفر را نشان می دهد. او اشتباه بود.

نزدیک به 200 تن از آنا خیابان. بسیاری از آنها جوان بودند و سفید و توصیف خود را از ایلینوی جنوبی. دیگر ساکنان منطقه جمع آوری در طول مسیر به تماشای یک رویداد بسیاری فکر می کردند که هرگز ببینید.

الکسیس مباشر, 21, که در آنا و به سازماندهی مارس گفت که او صرف مقدار زیادی از آن bawling. اشک زمانی آغاز شد که او شروع به درک که چگونه بسیاری از مردم نشان داده بود. او به یاد زمانی که او مورد آزار واقع در آنا دبیرستان. او گفت که او می خواهد آنا به یک محل که در آن او احساس می کند او می تواند شروع یک خانواده و جایی که او نمی خواهد که به نگرانی در مورد فرزندان خود احساس درد و احساس او در حال رشد وجود دارد.

“من همیشه خجالتی” مباشر گفت. “دیگر نه.”

“ما باید بیشتر افرادی که تحصیل کرده با صدای بلند و چه کسی می تواند ایستادن برای افرادی که نمی توانند.”

هنگامی که او در راهپیمایی های گذشته برخی از آنا ساکنان او به رسمیت شناخته شده که او گفته بودند فریاد در اعتراض به “خارج شدن از شهر خود,” او گفت: او می دانست که او حق انجام کاری.

بنابراین آیا Aveon Winfield دیگر سازمان که در نزدیکی Grand زنجیره ای. زمانی که او شنیده تماشاچیان بارها و بارها با استفاده از N-word, Winfield, 21, گفت که او نگه داشته و چشم خود را بر روی زمین ثابت و در راهپیمایی. وینفیلد را برای سال کار کرده در سلامت روان مرکز در آنا. او فکر او یک زن, رنگ, روز خود را صرف در یک شهر که در آن برخی از ساکنان هنوز هم مورد استفاده نژادی تهمت.

کلمن گفت که او می خواست اعتراض به نشان می دهد ساکنان دیگر که “تغییر از اینجا شروع می شود.” کلمن و خانواده اش نقل مکان کرد به آنا از شیکاگو سه سال پیش, او گفت:. او می دانست آنچه که آنا ایستاده بود اما گفت که او فکر نمی کنم آن را تا زمانی که یک مشتری در محلی مک دونالد که در آن او کار می کرد حاضر به او اجازه پور قهوه خود را.

در میان راهپیمایان بود عید پاک اسمیت.

من برای اولین بار ملاقات عید پاک در سال 2018 پس از تعدادی از آنا ساکنان پیشنهاد من با او صحبت کنم. در زمان اسمیت و او شش فرزند شد یکی از چند سیاه زندگی در خانواده آنا. پسر ارشدش Arieh به حال برنده Illinois state کشتی قهرمانی برای کلاس وزن خود را. او انتخاب شد بازگشت پادشاه آنا-جنسبرو جامعه ، من در مورد نوشت: چگونه خانواده را به چالش کشیده بسیاری از ساکنان سفید’ مفروضات در مورد مردم سیاه و سفید در حالی که بی سر و صدا تلاش برای حفظ تعادل خود و وضعیت عمومی در جامعه با خصوصی درد نژادپرستی آنها تجربه کرده است.

عید پاک گفت: او از دست داده است برخی از دوستان در آنا و به طور صریح در مورد تجربه خود را وجود دارد از این داستان منتشر شد. هفته گذشته خانواده اش نقل مکان کرد و حدود 20 دقیقه دور به مورفیسبرو. او گفت که او را به ماندن در آنا تا زمانی که فرزندان او به پایان رسید مدرسه وجود دارد, اما او تا به حال مشکل پیدا کردن یک خانه راحت برای اجاره. او تصمیم گرفت به مارس قبل از او در سمت چپ او گفت: چرا که او احساس او “نیاز به آن را ببینید.”

“چگونه می خواهیم به یکی از اولین سیاه و سفید, خانواده ها و نه رفتن به اعتراض؟” عید پاک گفت.

در اوایل در اعتراض یک سخنران بود که سفید یادآوری این جمعیت از علائم ارسال شده در اطراف شهر محدودیت در Arieh افتخار مثبت کنتراست به نشانه طولانی شایعه شده یک بار هشدار داد, مردم سیاه و سفید به خارج از شهر بود قبل از تاریک.

دو افکار زده عید پاک. برای اولین بار او گفته بود که به عنوان یک فرد سیاه و سفید در آمریکا “به طور معمول زمانی که نام خود را به نام در آن را به دلیل آن را در یادبود.” دوم: آن “را نمی دور نژادپرستی چون یک بچه دارای یک عنوان در مدرسه خود را.”

اعتراض مسالمت آمیز به پایان رسید. پلیس هیچ دستگیری. هیچ اموال آسیب دیده بود.

این تظاهرات تحت پوشش در سراسر منطقه و تمرکز از یک همشهری داستان در مورد شهر های کوچک سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات که منتشر شد توسط ملی, اخبار رسانه های.

تیتر یک داستان در جنوب Illinoisan اشاره شعار تکرار در اعتراض: “ain’t No منفی مجاز” های جدید, مثبت و تاب-N-A.

میلر این عضو شورای شهر گفت: او را به فکر کردن در مورد ساخت حیاط نشانه برای ساکنان با شعار. همه خوش است در آنا, او گفت:.

من او را خواسته آنچه او فکر می کند می تواند انجام شود به نشان می دهد که فراتر از اعتراض.

“این مسئولیت ما را به تغییر همه چیز است که رفتن در اطراف در اینجا” میلر گفت. “اگر مردم فقط مایل به صحبت کردن با افراد دیگر همه چیز تغییر خواهد کرد بسیار سریعتر است.”

از من خواسته برخی از سازمان دهندگان بیش از حد, آیا آنا هنوز هم سزاوار-N-A.

مور نمی کنم, اگر او گفت: “افرادی هستند که در آنا که هنوز به آنا نام آن است.”

اما کلمن مخالفت کرد. این شهر است که هنوز هم یک-N-A, او گفت:.

“مردم در شهر باید به تغییر در جهت آن را تغییر دهید. آنها باید آن را به معنی چیزی دیگری” کلمن گفت. “آنها نمی شود نژادپرست است.”

اما او افزود: “تغییر در جایی شروع می شود و اگر یک گروه از نوجوانان که به آنهایی که به انجام آن پس از آن می شود.”

PS: ما کمک به یادگیری بیشتر در مورد شما و چگونه شما فکر می کنم ما در حال انجام و وارد را به نفع خود یک ProPublica حمل و نقل کردن کیسه با در نظر گرفتن سالانه ما خواننده نظرسنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>