سنبله در افراد در حال مرگ در صفحه اصلی نشان می دهد Coronavirus مرگ و میر در هوستون ممکن است به بالاتر از گزارش


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله تهیه شده با همکاری NBC News.

HOUSTON — When کارن Salazar متوقف شده به بررسی او و مادرش در شب 22 ژوئن او در بر داشت او را در شکل بدتر از او انتظار می رود. مادر Felipa مدلین, 54 فقره شکایت در مورد درد قفسه سینه و خستگی علائم است که او نسبت به یک جدید درمان دیابت او می خواهم آغاز شده روز قبل از آن.

مدلین که تا به حال دیده می شود یک دکتر آن روز اصرار داشت او خوب بود. اما Salazar, 29, متوجه شده است که هنگامی که مدلین غیر روحانی کردن سینه او رو به افزایش بود و در حال سقوط به سرعت — به عنوان اگر او نمی تواند گرفتن نفس خود را.

“من او را برداشت دست من و گفت:” من متاسفم. من می دانم که شما نمی خواهید برای رفتن به بیمارستان اما من خواستار آمبولانس,'” سالازار گفت.

در حالی که Salazar بر روی گوشی های با 911 اعزام او به طور ناگهانی در گذشت. سپس او را متوقف تنفس.

“مادر! مامان!” سالازار به یاد فریاد در تلاش برای از خواب بیدار شدن او.

با توزیع کننده بر روی بلندگوی تلفن Salazar اقدام به احیاء بارها و بارها با فشار دادن دست او را در قفسه سینه مادر در سکوت دعا برای او به وحشت زده شدن و برگشت به زندگی است. اما در زمان هوستون متخصصین وارد خانه اش در شمال هوستون مدلین مرده بود.

روز بعد کالبد شکافی نشان داد علت اصلی: COVID-19.

“ما هرگز فکر نمی کردم آن COVID,” سالازار گفت. “ما حتی نمی متوجه او تا به حال آن را.”

مدلین مرگ بخشی از یک مشکل روند در هوستون.

به عنوان coronavirus موارد افزایش inundating بیمارستان و منجر به تست کمبود سرعت در حال رشد تعداد هوستون ساکنان منطقه در حال مرگ هستند در صفحه اصلی با توجه به NBC News و ProPublica بررسی هوستون آتش نشانی داده است. تعداد بیشتری از این در خانه مرگ تایید شده اند به این نتیجه COVID-19 شهرستان هریس معاینات پزشکی داده ها را نشان می دهد.

قبلا گزارش نشده پرش در افراد در حال مرگ در خانه است آخرین شاخص از نصب بحران در منطقه احاطه شده توسط یک ملت را بدترین و سریع ترین رشد شیوع کروناویروس. در روز سه شنبه رکورد 3,851 مردم در بیمارستان بستری شد برای coronavirus در منطقه هوستون بیش از نرمال مراقبت های ویژه ظرفیت و ارسال برخی از بیمارستان ها تقلا برای پیدا کردن کارکنان اضافی و فضا.

این چشم انداز مثبت در تعداد زیادی از مردم در حال مرگ قبل از آنها حتی می تواند رسیدن به بیمارستانی در هوستون تساوی تشابه به آنچه اتفاق افتاده در شهر نیویورک در مارس و آوریل هنگامی که وجود دارد افزایش در تعداد دفعات آتش نشانان در پاسخ به پزشکی, تماس, تنها به کشف کنند که فرد نیاز به کمک در حال حاضر مرده است. این افزایش همچنین اکو کسانی که گزارش شده در طول شیوع بیماری در دیترویت و بوستون زمانی که تعدادی از افراد در حال مرگ در خانه شروع به پریدن کرد به عنوان coronavirus موارد رسید.

در حالی که به مراتب بیشتر از افراد درگذشت COVID-19 در این شهرستانها از درگذشت تا کنون در هوستون محققان و متخصصین می گویند که روند ناگهانی در صفحه اصلی مرگ و میر در تگزاس بزرگترین شهر در مورد دلیل آن را نشان می دهد که این ویروس تلفات ممکن است عمیق تر از آنچه به نظر می رسد در مرگ رسمی برگه و روزانه بستری شدن در بیمارستان ،

بسیاری از افرادی که در خانه هستند و تست شده برای COVID-19 گفت: دکتر جرمی فاوست یک طب اورژانس پزشک در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون ، در شهر نیویورک به عنوان مثال تنها 16 درصد از 11,475 در صفحه اصلی مرگ و میر در بین ماه های فوریه و ژوئن نسبت داده شده به COVID-19 با توجه به داده ها از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“وجود دارد هیچ واکنشی تست” فاوست گفت و اشاره کرد که بازرسان پزشکی به طور انتخابی مورد موارد آنها را. “وجود دارد هیچ فشاری به آن COVID مرگ است.”

افزایش در-صفحه اصلی مرگ و میر نیز ممکن است منعکس افرادی که می ترسند برای رفتن به بیمارستان به دلیل COVID-19 و کسی که بمیرد از حملات قلبی سکته مغزی دیابت و شرایط دیگر نه به coronavirus فاوست گفت.

در نهایت فاوست گفت: کارشناسان بهداشت عمومی در تلاش برای ارزیابی تلفات از COVID نیاز به مطالعه و بررسی چگونگی بسیاری از مرگ و میر بیش از حد وجود دارد در یک منطقه خاص و چه جمعیتی از کسانی که درگذشت متفاوت از آنچه ممکن است انتظار می رود. “اگر وجود دارد سنبله بزرگ در خانه, مرگ و میر, اما هیچ, واقعی افزایش مرگ و میر کلی آن را فقط مرتب کردن بر اساس از میان صندلی های عرشه.”

چنین تجزیه و تحلیل زمان طول می کشد, در بخشی به دلیل مرگ گواهینامه ها را مشاهده کنید بلافاصله.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون گفت: این افزایش در-صفحه اصلی مرگ و میر نشان دهنده طبیعت از راه COVID-19 حملات بدن. در اوایل او گفت: پزشکان با تمرکز بر علائم تنفسی اما مطالعات موردی در نیویورک و جاهای دیگر نشان داد این ویروس نیز باعث مشکلات قلبی جدی است که می تواند منجر به مرگ ناگهانی.

“و به نظر می رسد اتفاق می افتد هر دو در اوایل و اواخر دوره بیماری” hotez را بازتوییت کرد گفت. “بنابراین بیماران دوره نقاهت و پس از آن آنها می آیند از بیمارستان به خانه و آنها می میرند. و یا آنها هرگز تشخیص داده و اولین تجلی است که مرگ ناگهانی. به طوری که بسیار ترسناک جنبه COVID-19 و چرا ما نیاز به کار سخت به سرعت گسترش یافته چرا که شما حتی نمی توانید این شانس را به دنبال توجه پزشکی.”

در منطقه هوستون این روند دیده می شود در کالبد شکافی انجام شده توسط Harris County موسسه علوم قانونی. در میان افرادی که فوت کرده بود به طور غیر منتظره در شهرستان معاینات پزشکی نسبت داده شده فقط شش مرگ و میر به COVID-19. در ماه ژوئن تعداد شروع به پریدن کرد به 19 با بسیاری از این موارد در آینده در نیمه دوم سال همزمان با افزایش تعداد تایید coronavirus موارد به صورت محلی. از آنجا که پزشکی قانونی تنها انجام کالبد شکافی در کسری از موارد این اعداد به صورت جامع و کامل نیست.

به طور گسترده تر هوستون پاسخ اضطراری نیز شاهد افزایش مرگ و میر در طول ایست قلبی می نامد.

داده ها از هوستون آتش نشانی نشان می دهد که 45 درصد پرش از ماه فوریه در تعدادی از ایست قلبی تماس به پایان رسید که با امدادگران اعلام افراد مرده در هنگام ورود خود را در صحنه است. در ماه مارس این اداره ثبت شده حدود 250 مرده در هنگام ورود تماس بیشتر از هر ماه در دو سال گذشته تا آن نقطه. در ماه ژوئن تعداد رشد به حدود 300 بیش از 75 بیش از هر کدام از دو مورد قبلی Junes. و در جولای 3, مقامات گفت که این گروه با تجربه ترین جمله تماس های تلفنی در یک روز در حافظه اخیر: 18.

این را شامل نمی شود موارد که در آن آتش نشانان در پاسخ باید تلاش برای احیای یک فرد اما ناموفق بودند که نیز اندکی افزایش پیدا کردند از اوایل این سال است.

هوستون مقامات آتش نمی تواند برای برخی می گویند آنچه را در رانندگی افزایش می دهد اما ارشد سروان. ایزابل آسمان-عقاب گفت: به نظر می رسد به کروناویروس بحران است. برخی از کسانی که مرده به محض ورود جدی به حال مشکلات اساسی و درک نمی کنند آنها همچنین بیمار با COVID-19 آسمان-عقاب گفت. دیگران به سادگی تاخیر در مراقبت های پزشکی برای بیش از حد طولانی او گفت: احتمالا به دلیل آنها می خواهم دیده می شود, گزارش های خبری در مورد سبب شیوع بیمارستان.

آسمان-عقاب گفت: او و او crewmates اول متوجه بیشتر مردم در حال مرگ قبل از امدادگران وارد هفته پیش قبل از اینکه داده های داخلی را تایید روند.

“به طور معمول این بیماران را به نام ما قبلا و در حال حاضر آنها در حال انتظار بیش از حد طولانی به این دلیل که شاید آنها نمی خواهند به حمل و نقل به بیمارستان” آسمان-عقاب گفت. “در حال حاضر ما در حال ابتلا به آنها را زمانی که آنها در حال حاضر در ایست قلبی و, آن را خیلی دیر است.”

پس از نزدیک به سه دهه در آسمان-عقاب گفت: او عادت به این واقعیت است که بسیاری از مردم او را به نام کمک به زنده ماندن نیست. اما آن را خسته کننده او گفت: زمانی که تماس می آید خیلی دیر است که هیچ چیز او می تواند انجام دهد هنگامی که او می رسد.

“و سپس شما را از استرس COVID وضعیت در بالا از آن, که در آن ما به سمت چپ تعجب, ‘است که این شخص در حال مرگ به دلیل COVID?’ این می افزاید: یک لایه دیگر از ترس به کار است که بعد از روز شروع به اضافه کردن تا” آسمان-عقاب گفت: با اشاره به ترس از ابتلا به این ویروس و یا انتقال آن به دیگران است.

دکتر داریو گونزالس معاون مدیر پزشکی شهر نیویورک آتش نشانی گفت: تعدادی از ایست قلبی می نامد که این گروه تا به حال برای پاسخ به در مارس و آوریل طاقت فرسا بود. در اوج نیویورک شیوع آتش نشانی بود در پاسخ به بیش از 300 ایست قلبی تماس در هر روز در مقایسه با روزانه به طور متوسط فقط 65 تماس های سال قبل است.

“روانی تلفات در ارائه دهندگان مهم است” گونزالس گفت. “شما می توانید از دست دادن یک یا دو اما هنگامی که آن را به طور مداوم رفتن, رفتن, رفتن. … آن را فقط به نظر می رسید مانند آن و در رفت.”

گونزالس گفت که نگرانی در مورد پاسخ اول با اختلال استرس پس از سانحه.

“اگر ما در برخورد با موج دوم که برای رفتن به یک مسئله بزرگ برای ما و بیمارستان” گونزالس گفت. “می تواند مردم — پرستاران و پزشکان EMTs و پزشکان — آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره ؟ همه را دوست دارد به می گویند که آنها را به چالش افزایش, اما وجود دارد فقط خیلی چالش شما می توانید مقابله با است.”

بعد از مرگ مادرش ناگهان سالازار گفت که او و خواهر و برادر او بوده است در یک حالت ثابت از وحشت نگران است که پدر خود را و یا یکی دیگر از عزیزان می تواند بود. سالازار را به حال مشکلات بهداشت و درمان قبل از اینکه او قرارداد COVID-19 اما هیچ کدام که بلافاصله تهدید کننده زندگی.

سالازار گفت: پدر او که پس از تلاش و شکست برای احیای مادر با ماساژ قفسه سینه او می خواست به CPR درس.

“حداقل در آن من می دانید چه باید بکنید اگر این اتفاق می افتد دوباره به شخص دیگری دارم” او گفت:. “از آنجا که سمت راست وجود دارد در حال حاضر شما فقط خالی است.”

به عنوان هوستون coronavirus بحران عمیق تر — با بیمارستان منطقه, گزارش, پایه تخت ICU پر فراتر از ظرفیت — Salazar شده است هشدار دوستان و بستگان به این ویروس به طور جدی. او را وحشت زده است که او ممکن است قرارداد این ویروس و تصویب آن را به پدر خود زندگی می کردند که با مادر خود, اما تست منفی هفته گذشته است.

که سمت چپ پدرش خوزه Salazar, 51, به غمگین تنهایی.

“به من گفت: پدر من ‘من نمی تواند در خانه خود را در حال حاضر'” کارن سالازار گفت. “”من می دانم که شما احساس تنهایی به تنهایی در خانه ای که مادر من گذشت. ما در حال حاضر از دست ما مادر ما نمی توانیم شما از دست دادن بیش از حد.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de