تاریخچه کوتاه از ایالات متحده در اجرای قانون نفوذ تظاهرات

زمانی که هری جورج تام و جو نشان داد تا در یک انبار در خارج از فیلادلفیا اجاره ای توسط معترضان, سازمان, شدند, بلافاصله مشکوک. مردان ادعا می شود “اتحادیه نجاران” از اسکرانتون پنسیلوانیا منطقه ساخته شده است که مراحل — فقط نوع کمک به معترضان مورد نیاز است. آنها در حال آماده شدن برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سال 2000 که در آن حزب خواهد بود نامزد جورج دبلیو بوش است. در سراسر کشور متحد, سازمان برنامه ریزی شد شبیه تظاهرات در کنوانسیون ملی دموکرات ها در لس آنجلس است.

یکی از نشانه های عدالت اجتماعی جنبش در زمان خود بود عروسک. سازمان آینده شد موفق تظاهرات در سیاتل در نوامبر سال 1999 در برابر سازمان تجارت جهانی و در واشنگتن دی سی در مارس سال 2000 در برابر صندوق بین المللی پول و بانک جهانی و تا به حال موفق به تغییر شکل سیاست جهانی شدن است. افزایش کاغذ مچاله عروسک نورد را از طریق خیابان به صورت جداگانه ساخته شده شناور, پیش بینی هوا جشن گرفتن دلسوز پوشش رسانه ای و مقابله با مقامات روایت است که معترضان بودند nihilists به سادگی relishing در اموال تخریب.

چهار نجاران خوب بودند با یک چکش اما بسیار در مورد آنها تا به حال معترضان با احتیاط آنها در واقع نفوذی. در گفتگو “آنها بسیار سیاسی و یا به خوبی آگاه” به یاد می آورد کریس هرمس سازمان در “توفنده حزب” خاطرات خود را از این امر است. آنها بزرگتر و عضلانی تر از بسیاری از معترضان به او نوشت و آنها اصرار بر نوشیدن آبجو در حالی که کار با وجود این سازمان’ ممنوعیت نوشیدن در انبار. در بحث ها و جلسات آنها اظهار حق معترضان برای از بین بردن اموال و جسمی مقاومت در برابر بازداشت. جنبش عمدی فقدان سلسله مراتب چپ سازمان با کمی توانایی خود را در عمل سوء ظن از نفوذ حتی به عنوان آنها در حال تبدیل شدن بیشتر استادانه در sussing چنین تحریک.

در اوت 1, اولین روز کامل جمهوری خواه کنوانسیون پلیس احاطه شده انبار شناخته شده به عنوان “وزارت Puppetganda,” اعدام جرم, دستگیری و ضبط عروسک, شناور, نشانه ها و مواد دیگر مورد استفاده قرار گیرد در آینده راه پیمایی. پلیس دروغ علنا گفت که سازمان برنامه ریزی شده بود تظاهرات خشونت آمیز و اشاره آینه در ساخت بمب و مواد پنهان بودن در انبار. که خلاصه presaged دیگر بازداشت دسته جمعی در اعتراض رهبران در طول هفته و پس از ضرب و شتم در داخل زندان و حتی 1 میلیون دلار اوراق قرضه.

زمانی که حکم برای انبار حمله شد unsealed آن را در نهایت تایید کرد که هری جورج تام و جو شده بود و سربازان دولت اختصاص داده شده به نفوذ این گروه و تولید بهانه ای برای حمله به. همه اتهامات علیه puppeteers بودند در نهایت کاهش یافته و حماسه در نهایت هزینه شهر میلیون ها نفر در طرح دعوی در دادگاه در شهرک (با مقدار کار قانونی رهبری رادیکال وکیل لری Krasner که در حال حاضر فیلادلفیا دادستان منطقه).

این یک واقعیت تاریخی است که این قسمت نشان می دهد که اجرای قانون غالبا ارتشاح مترقی جنبش های سیاسی با استفاده از عامل تحریک که می خواهیم دیگران را به شرکت در خشونت است. آن را نیز یک واقعیت تاریخی است که بیشتر به ندرت چنین تحریک ارتکاب اعمال خشونت آمیز خود را.

رسانه ها می پردازد و توجه کمی به چنین نفوذی برای دلایل مختلف است. از یک طرف رسانه های شرکت های بزرگ گرفته هرگز شور و شوق زیادی در بازجویی اقدام دولت در میان شورش و یا عمده تظاهرات مگر اینکه آن عمل می رود شدید بر روی خط و یا اهداف اعضای رسانه ها. موضوع تحریک نیز مملو از منظر معترضان و جنبش سازمان به عنوان آن می تواند منجر به پارانویا است که موجب تضعیف همبستگی و جنبش ساخت. آن است که اغلب تلفیق شدهاست با استعاره از “خارج از آشوبگران” و استفاده شده توسط مقامات و یا دیگر مخالفان و معترضان به سلب مشروعیت خشم در نمایش دادن برخی از معترضان یا حامیان آنها انگیزه ای برای بی اهمیت جلوه دادن واقعیت از اقدامات تحریک آمیز.

شدت مکالمه در اطراف تظاهرات که به خشونت کشیده شد و زندگی یا مرگ عواقب ناشی از سیم پیچ در طرف اشتباه از افکار عمومی و برگ اتاق کوچک برای یک ظریف بحث است. مانند یک مکالمه ممکن است آن را آسان خواهد بود برای بحث در مورد تفاوت بین خشم یک جمعیت و اعمال آن در نهایت طول می کشد. یک جمعیت عصبانی باقی می ماند که بدون خشونت و درگیر در صفر اموال تخریب کمتر مشروع عصبانی از یکی که می کند. اغلب تنها تفاوت این است که آیا و چگونه خشم است و باعث افزایش یافت.

در تظاهرات در سراسر کشور طی هفته گذشته روشن بازیگر افزایش خشونت به طور کلی نبوده است یک معترض و یا حتی جناح راست infiltrator اما پلیس خود را. در تجمع پس از تجمع مردم مشاهده کرده اند که غارت و تخریب تنها آغاز شد و پس از پلیس به اتهام ضرب و شتم یک جمعیت و یا شلیک گاز اشک آور و یا گلوله های لاستیکی به آن است. در موارد دیگر می توانید آن را تنها با یک عمل با یک معترض به نور جرقه. با توجه به هرج و مرج طبیعت از تظاهرات آن را محتمل است که هر کس که مقصر برای صدمه به اموال است نقش بازی. اما به عنوان ادامه تظاهرات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای همیشه روش های خشونت آمیز سرکوب ممکن است نقش تحریک پلیس در تظاهرات است که ارزش تحمل در ذهن است.

President of the Senate of the Italian Republic Francesco Cossiga attending the 16th National Congress of the Christian Democratic Party. Rome, February 1984 (Photo by Alberto RoveriMondadori Portfolio by Getty Images)

رئیس مجلس سنای جمهوری ایتالیا فرانچسکو Cossiga حضور 16 ملی کنگره از حزب دموکرات مسیحی در رم در ماه فوریه 1984.

عکس: Alberto Roveri/Mondadori نمونه کارها توسط گتی ایماژ

در سال 2008 فرانچسکو Cossiga یکی از مهم ترین چهره های سیاسی در پس از جنگ جهانی دوم ایتالیا ارائه یک نگاه اجمالی نادر پشت پرده در جهان چگونه به نظر می رسد به مردم در بالای دولت رو در مقیاس بزرگ شد.

Cossiga خدمت کرده بود به عنوان نخست وزیر و سپس رئیس جمهور ایتالیا. قبل از آن در اواخر دهه 70 او به رهبری وزارت کشور. در این دوره او برای بدنام خشونت است که با او قرار جناح چپ تظاهرات به رهبری توسط دانش آموزان. این است چگونه نیویورک تایمز گزارش داد این وضعیت در سال 1977: “افراط گرایان در میان دانش آموزان ایجاد هرج و مرج در تعدادی از شهرستانها ایتالیایی با یک موج از تیراندازی و نابودی است.”

به عنوان سیلویو برلوسکونی دولت در مواجهه مشابه تهدید تظاهرات Cossiga خواست آنها را به تکرار خود راهکار:

[آنها] باید انجام آنچه که من انجام وقتی که من وزیر کشور. … عقب نشینی پلیس از خیابان ها و کالج ها نفوذ جنبش با تحریک آماده برای هر چیزی [تاکید از ماست] و برای ده روز اجازه معترضان نابود مغازه ها و رایت کردن ماشین و تنظیم شهرستانها ور. سپس جسارت با حمایت مردمی … پلیس باید بدون رحمت و ارسال همه آنها را به بیمارستان. نه دستگیری آنها به دلیل دادستان فقط می خواهد آنها را از حق دور اما ضرب و شتم همه آنها را ضرب و شتم و اساتید است که آنها را تشویق کنند.

این بار به نظر می رسد ذکر این احتمال که دولت تحریک می کردند برخی از این خشونت بار و پس از آن نه به عنوان واقعیت اما به عنوان یک اتهام از “چپ احزاب و روزنامه ها.”

Cossiga شده بود یک استاد قانون اساسی و میانه رو حزب دموکرات مسیحی. زمانی که او نخست وزیر شد در سال 1979 جیمی کارتر سفیر ایتالیا را دیدم این را به عنوان یک “عالی توسعه” و Cossiga حفظ یک رابطه قوی با امریکا است. هیچ خط مستقیم بین Cossiga و امروز تظاهرات در ایالات متحده آمریکا است اما خود را به عنوان مثال نشان می دهد که این هیچ fevered تئوری توطئه به این باور معقول و معتبر و ارقام ببینید provocateur تاکتیک های قانونی — حتی اگر بسیاری از آنها محتاط تر است.

بهترین مستند استفاده از تحریک توسط دولت ایالات متحده رخ داده در دفتر تحقیقات فدرال را ضد اطلاعات برنامه یا COINTELPRO از سال 1956 تا 1971. دلیل این اسناد در دسترس است چرا که گروهی از شهروندان بی خانمان به یک دفتر اف بی آی در پنسیلوانیا — اتفاقا فقط یک درایو کوتاه از انبار هدفمند توسط پلیس در سال 2000 و به سرقت برده فایل های که آنها پس از تصویب به رسانه ها. این به نوبه خود منجر به کنگره تحقیقات که بازدارنده برداشته سست اطلاعات بیشتر.

در یکی از بدنام مثال در مارس سال 1970 یک خبرچین کار برای هر دو تاسکالوسا پلیس و اف بی آی سوخته در یک ساختمان در دانشگاه آلاباما در طول اعتراضات اخیر دانشگاه ایالتی کنت دهیم. پلیس پس از آن اعلام کرد که تظاهرکنندگان درگیر شدن در یک غیر قانونی مجمع و بازداشت 150 نفر از آنها را.

در یکی دیگر از شناخته شده مورد یک مرد با نام مستعار “تامی مسافر” بازدید های متعدد نیویورک کالج های دولتی نما به عنوان یک رادیکال عضو از دانشجویان برای یک جامعه دموکراتیک. او را تشویق همراهی دستیارش به ربودن یک کنگره و ارائه آموزش کوکتل مولوتف. دو دانش آموز در هوبارت کالج عمل کرده و پیشنهادات خود را firebombed پردیس ROTC ساختمان. در نهایت از آن بیرون آمد که نام کامل تامی Tongyai و او هر دو به صورت محلی و پلیس و اف بی آی است.

لیست در می رود و از وجود دارد. جان توس عضو جامعه تبدیل خبرچین اف بی آی کمک جمع آوری بمب و قرار آنها را بر روی یک کامیون ارتش. یک خبرچین اف بی آی در رادیکال سیاسی سازمان آب زیرزمینی در زمان بخشی در بمباران یک سینسیناتی ، برجسته عضو جانبازان ویتنام علیه جنگ و خبرچین اف بی آی — تحت فشار قرار دادند برای “تیراندازی و بمب گذاری” و حمایت خود را ظاهرا در واقع منجر به بمب گذاری و تهدید بمب. یک خبرچین اف بی آی در سیاتل سوار یک جوان سیاه به نام Larry Ward به دفتر املاک و مستغلات است که در خانه مشغول تبعیض و او را تشویق به جای یک بمب وجود دارد; پلیس در انتظار بودند و کشته بودند ، سیزده Black Panthers متهم به توطئه برای منفجر کردن مجسمه آزادی پس از دریافت 60 میله های دینامیت از یک خبرچین اف. پس از 28 نفر به زور وارد یک ساختمان فدرال برای از بین بردن فایل پیش نویس در سال 1971 یک خبرچین اف بی آی bragged “من آموخت که آنها همه چیز را می دانستند.” تمام 28 تبرئه شدند که نقش او نازل شد.

اف بی آی همچنین اجازه خبرچینان در درون جناح راست سازمان برای شرکت در خشونت علیه فعالان پیشرو. گری توماس رو که نفوذ Ku Klux Klan در سال 1960 ارائه FBI با سه هفته هشدار داد که کلان در حال برنامه ریزی برای حمله به آزادی سواران ورود در آلاباما از شمال. FBI ایستاده بود و اجازه حملات رخ می دهد. پلیس محلی به کلان 15 دقیقه به حمله به فعالان. در آن 15 دقیقه سفید supremacists — از جمله Rowe — مجموعه ای از آزادی سوار اتوبوس آتش در تلاش برای سوزاندن آنها زنده است.

رو نیز ممکن است نقش مهمی در بدنام 1963 بمباران 16th Street Baptist Church در بیرمنگام آلاباما که به کشته شدن چهار دختران جوان است. او در این خودرو با سه نفر دیگر از Klansmen در سال 1965 هنگامی که آنها را تعقیب و به قتل Viola Liuzzo یک مادر پنج از دیترویت که می خواهم سفر به سلما. رو دریافت مصونیت برای شهادت علیه هموطنان خود و داده شد به عنوان یک شغل در ایالات متحده مارشال توسط لیندون جانسون دادستان کل.

پلیس محلی خبرچینان بدون آشکار اتصال به اف بی آی به عمل بیش از حد. یک معاون کلانتر ثبت نام به عنوان یک دانش آموز در SUNY بوفالو و کمک به دانش آموزان برای ساخت و آزمایش بمب. یکی دیگر از خبرچین های مطرح شده به عنوان یک دانش آموز در شمال شرقی ایالت ایلینوی کالج رهبری تحصن دانشجویان برای یک جامعه دموکراتیک و تشویق هموطنان برای خرابکاری در وسایل نقلیه نظامی است.

به زودی پس از COINTELPRO کشف شد و در سال 1971 اف بی آی اعلام کرد که این توقف تمام فعالیت های. علامت احساس دستیار مدیر FBI در حال حاضر نیز شناخته می شود بدنام “گلو عمیق” منبع برای باب وودوارد و کارل برنشتاین بعدها گفت که این اداره تا به حال ساخته شده و از هیچ تلاشی برای دیدن است که “قانون اساسی ارزش ها محافظت می شود.”

هنگامی که و این که آیا FBI همیشه متوقف شد اما یک سوال باز است. در سال 1975 یک خبرچین نیویورک تایمز گفت که او تا به حال درگیر در COINTELPRO مانند فعالیت تا زمانی که او می خواهم به ترک سال قبل است. این شامل تشویق یک گروه مائوئیست به منفجر کردن یک اتوبوس در سال 1972 جمهوریخواه در میامی.

در هر صورت نیروهای پلیس در آمریکا ادامه همان تاکتیک. در سال 1978 یک افسر مخفی تشویق دو بیچاره فعالان جوان برای به دست گرفتن کنترل یک برج تلویزیونی در پورتوریکو. هنگامی که آنها وارد شدند داغستان توسط 10 پلیس. Tellingly وقتی پورتوریکو دولت خواسته اف بی آی برای بررسی آنچه اتفاق افتاده است, FBI به دولت برسد. بالا FBI رسمی بعد از این به نام “coverup.”

پس از 9/11, FBI رو پشت در کسب و کار تشویق اعمال خشونت آمیز در یک بزرگ راه — اگر چه آنها به طور کلی خیلی بیشتر مراقب باشید به مرحله قبل از خشونت در واقع رخ داده است. زمانی که روزنامه نگار (و رهگیری مشارکت کننده) ترور Aaronson ایالات متحده مورد بررسی قرار تعقیب برای تروریسم بین المللی در دهه پس از حملات او در بر داشت پنج نمونه از واقعی توطئه. در مقابل 150 نفر تحت تعقیب در نیش عملیات وجود داشت که تنها به لطف تشویق FBI و خبرچینان. با توجه به Aaronson, “اف بی آی خیلی بهتر است در ایجاد تروریست ها از آن است که در ابتلا به تروریست ها است.”

همان تاکتیک استفاده شده است برای تولید ادعا تروریسم داخلی توطئه. در سال 2008 فعال محیط زیست اریک McDavid محکوم به 20 سال زندان برای توطئه برای آسیب هاله سد در کالیفرنیا است. هشت سال بعد یک قاضی دستور داد او منتشر شد به این دلیل که FBI به حال نکردن مدارک و شواهد در مورد یک دولت خبرچین. در سال 2012 FBI و آن خبرچین اساسا ایجاد یک طرح برای منفجر کردن یک پل در کلیولند از کل پارچه کشیده و پنج اشغال فعالان به آن است.

اخیرا FBI در مبارزه با تروریسم بخش اختراع چیزی به نام “سیاه هویت افراط گرایی” جنبش است. به عنوان به تصویر کشیده شده توسط FBI گزارش تهدید خیالی جنبش می خواند که کاملا شبیه به گفته های مطرح شده توسط سازمان در طول روز از COINTELPRO. سازمان ملی از اجرای قانون مدیران گفت: این “resurrects تاریخی منفی میراث آفریقایی حقوق مدنی آمریکا به رهبران بودند که unconstitutionally هدفمند و حمله فدرال و ایالتی و محلی سازمان های اجرای قانون.”

که ما به ارمغان می آورد به روز در حال حاضر. در این تاریخ به این معنا نیست که اف بی آی یا پلیس محلی در حال حاضر اقدام به تحریک در طول زمان ناآرامی. اما این به آن معنا است که چنین فعالیت هایی است که به وضوح یک خیابان است که باز است به ایالات متحده آمریکا نیروهای پلیس به دنبال تضعیف تظاهرات و تشدید خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>