یک مدرسه در نوجو کشور باز ماند. سپس مردم شروع به نشان دادن علائم.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان برخی از مدارس در این کشور بزرگترین رزرو بومیان آمریکایی دستور داده شد به حساب coronavirus دانش آموزان در یال سنگی مدرسه شبانه روزی در شمال شرقی آریزونا ادامه داد: حضور در کلاس.

مدرسه نبود و قرار بود در جلسه در مارس 16. رژیم صهیونیستی. mlb اعلام کرده بود که مدارس دولتی خواهد بود بسته به عنوان دولت اقدام به کنترل گسترش coronavirus.

اما صبح که ساکنان در کوچک ملت ناواهو جامعه راک, خال اتوبوس در حال اجرا خود را در مسیرهای معمول.

آنها به رهبری Rocky Ridge پردیس که در آن بیش از 100 نفر با حضور در کودکستان تا کلاس هشتم.

مدرسه ندارد و با رعایت آریزونا دستور. این عمل توسط اداره آموزش و پرورش هند یک آژانس فدرال که نظارت 183 دانشگاه و خوابگاه در سراسر کشور است.

این مدیر آژانس تونی Dearman دستور داد برخی از دانشگاه ها به در مارس 14, نامه با استناد به نگرانی های که ویروس “ممکن است تشکیل فوری خطر به سلامت و ایمنی است.”

معلوم نیست اگر یال سنگی بود در میان کسانی که در مدارس. پردیس باقی مانده است باز یک روز دیگر و برخی از کارکنان در ادامه جلسه به مدت حداقل دو روز بیشتر به طور بالقوه در معرض کودکان و معلمان به یک کارمند که بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به مصاحبه ها و متون به دست آمده توسط Arizona Republic.

در مارس 25, کارکنان آموخته از طریق یک پیام متنی است که یک کارگر نگهداری در مدرسه تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. در یک Facebook پست دو روز بعد اقدام اصلی تیموتی Clashin اعلام کرد که دولت فدرال بسته مدرسه پس از آن بود که “با آلوده COVID19 ویروس.”

او همچنین به اشتراک گذاشته شده است که 55 ساله آموزش و پرورش تکنسین فوت کرده اما گفته است که معلوم نیست اگر مرگ او در ارتباط بود به کوروناویروس.

مدرسه بسته شدن به دلیل مثبت coronavirus مورد اول گزارش نوجو بار در روز پس از اصل Facebook post. پست به دست آمده توسط Arizona Republic شده است حذف شده است.

یک Facebook پست اقدام توسط مدیر Rocky Ridge مدرسه شبانه روزی, تیموتی Clashin که نام اشتباه بود. پست گرفته شده است. (تصویر به دست آمده توسط Arizona Republic)

نه رهبران در یال سنگی و نه BIE را برای عموم منتشر شد, اطلاعات در مورد اینکه آیا هر گونه دیگر کارکنان قراردادی ویروس. Clashin نیست پاسخ به تماس و یا ایمیل به دنبال مصاحبه. یک BIE سخنگوی کاهش یافته است به نظر. او نمی خواهد می گویند که چگونه بسیاری از BIE مدارس باید کشف موارد از coronavirus با استناد به تحقیقات جاری.

“تحقیقات در حال انجام است و اطلاعات اولیه در انتظار تایید” این سخنگوی Genevieve Giaccardo گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “امور هند نمی توانید به اشتراک گذاری و یا ارسال اطلاعات است که نمی تواند تایید توسط محققان و پزشکان است.”

پنج نفر گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که آنها می دانستند کسی که در یال سنگی که تا به حال تبدیل شدن به بیمار است. حداقل چهار نفر از کارکنان و دو دانش آموز بیمار شد با نشانه های سازگار با COVID-19 با توجه به مصاحبه ها و پیام های متنی.

یک کارمند و فرزندان او تا به حال تب و سرفه مداوم اما نمی تواند تست شده است. کارمند دیگری است که در حال حاضر در بیمارستان بستری در ققنوس و تنفس از طریق دستگاه تنفس مصنوعی همسرش گفت: در یک پیام به صورت متن.

“هر کس نگران بود در مورد بیماری رفتن در اطراف” گفت: یک جامعه اقامت با خانواده در مدرسه که خواسته نمی شود شناخته شده است.

ملت ناواهو هایش با کروناویروس

موانع راه اندازی توسط ملت ناواهو اداره پلیس به اجرای 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد. (حسن نیت ارائه میدهد از دفتر ملت ناواهو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور)

این ویروس به سرعت گسترش از طریق ملت ناواهو که در سراسر امتداد نقاط آریزونا و یوتا و نیومکزیکو و دارای جمعیت بیش از 330,000 هر چند هر شهروند زندگی در رزرو.

رهبران قبیله ای تایید اولین مورد مثبت یک زن 46 ساله بیمار از Chilchinbeto آریزونا در 17 مارس است. جامعه از حدود 1 ، 000 نفر در حال حاضر در نظر گرفته کانون coronavirus در ملت ناواهو بود که برای اولین بار در رزرو برای دریافت یک پناهگاه در محل سفارش. Navajo County, که شامل Chilchinbeto دارای 149 موارد تایید شده از coronavirus بالاترین از هشت شهرستان در رزرو.

همانطور که از دوشنبه شب قبیله تا به حال تایید 384 مورد از این رمان coronavirus.

پانزده نفر پس از ابتلا به این ویروس است که به خصوص مرگبار در رزرو در جوامع از راه دور. این است تمام قبیله را سالمندان جمعیت و ساکنان که همه هستند اما قطع از امکانات مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات ضروری است.

“COVID-19 موارد و مرگ و میر در حال رشد در نرخ هشدار دهنده در ملت ناواهو” جاناتان Nez این ملت ناواهو رئیس جمهور گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

متزلزل سریع گسترش رهبران قبیله ای سعی در خاموش کردن کل رزرو اجرای یک شب حکومت نظامی و منع همه غیر ضروری سفر این آخر هفته آینده. پلیس جریمه ساکنان که نقض سفارش.

Nez پیش بینی کرده است که این موارد خواهد اوج خود در اواسط ماه مه.

“ما استقامت را از طریق این. من نمی دانم چرا این اتفاق می افتد. ما فقط نمی دانم چرا اما خدا می داند” Nez گفت. “ما فقط با قرار دادن ایمان ما در نماز ما قرار داده و ما ایمان به خالق ما است که ما می دانیم که ما غلبه خواهد کرد.”

“آنها در حال تلاش برای نگه داشتن آن را تحت کاری ادامه داده اند”

به عنوان رهبران ملت ناواهو تقلا برای تعطیل کردن فعالیت های خود و به اشتراک گذاری اطلاعات با قبایل اعضای BIE مدارس رزرو را ارائه چند جزئیات.

BIE شده است و تمایلی به انتشار اطلاعات در مورد آن در مدارس و یا 46,000 دانش آموزان ثبت نام شده در آنها است. اعضای کنگره و شکایت به تازگی به عنوان آخرین سال است که آژانس تا به حال محروم کارکنان در یک اورگان مدرسه شبانه روزی از صحبت کردن به آنها مانع رسیدگی به راش از مرگ و میر.

“این فقط Rocky Ridge مدرسه شبانه روزی. این BIE” گفت: یک عضو جامعه با خانواده در مدرسه. فرد خواسته ناشناس باقی می ماند برای محافظت از خانواده خود را حفظ حریم خصوصی.

آژانس است و نه علنا اذعان کرد مرگ یک کارمند از طوبی شهرستان مدرسه شبانه روزی حدود سه ساعت در شمال فونیکس که فوت پنج شنبه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 بستگان تایید کرد.

در یال سنگی, پیام های متنی به دست آمده توسط جمهوری نشان می دهد که مدرسه گفت که کارکنان آنها مجاز به صحبت علنی و اعلام کرد تحقیقات داخلی به چه خبر از عفونت به بیرون درز کرد نوجو بار.

و در Kaibeto مدرسه شبانه روزی در نزدیکی مرز ایالت یوتا دو تن از کارمندان آزمایش مثبت برای COVID-19 و سه قرنطینه می شوند و در انتظار نتایج آزمون گفت: Bahozhoi Kinsel که رئیس جمهور مشورتی هیئت مدیره مدرسه.

“آنها در حال تلاش برای نگه داشتن آن را تحت کاری ادامه داده اند” Kinsel گفت: از BIE.

هیئت مشورتی که انتخاب شده است اما برخوردار تقریبا هیچ قدرت بیش از این مدرسه فرستاده Dearman این BIE مدیر یک نامه در مارس 30, متهم آژانس از به خطر انداختن مدرسه کارکنان و دانش آموزان به دلیل دائمی بسته به حال هنوز رتبهدهی نشده است را اعلام کرد.

توسط جمعه Kinsel گفت که BIE موافقت کرده بود به Kaibeto. نامه ارسال شده به مدرسه در Facebook صفحه نشان داد که همه BIE مدارس باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. آژانس تایید نشده است و تصمیم گیری است.

Kinsel گفت که تصمیم خیلی دیر آمد.

“ما به آنها گفت که چه باید بکنید و آنها گوش نمی,” Kinsel گفت. “در حال حاضر نگاه کنید چه اتفاقی می افتد.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>