یک میله J. Lo ماندن مثبت در مورد برنامه ریزی خود را به تعویق افتاد عروسی

مصمم به گفت: “من!” الکس رودریگز و جنیفر لوپز در حال فکر کردن “فعالانه” وقتی که می آید به برنامه ریزی خود را به تعویق افتاد عروسی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بازنشسته بازیکن بیس بال, 44 گفته سرگرمی امشب در دوشنبه 20 آوریل که او و زرنگ ستاره 50 و نگه داشته در تماس با خود را “هسته گروهی از مردم” به بحث در مورد برنامه های جدید برای عروسی خود را. ما هفته پیش گزارش داد که این زن و شوهر که درگیر در مارس 2019, برنامه ریزی شد به کراوات گره در تابستان امسال — اما روز بزرگ خود را انداخته بود با جهانی COVID-19 شیوع.

“ما تا به حال یک جلسه در زوم” رودریگز توضیح داد. “[ما] از نوع فقط رفتن بیش از آنچه که بعد از 12 ماه بود و ما باید سه یا چهار تغییرات مختلف چگونه است که می تواند نگاه.”

Alex Rodriguez and Jennifer Lopez Staying Positive About Postponed Wedding
الکس رودریگز و جنیفر لوپز حضور در 77 سالگی سالانه جوایز گلدن گلوب در ژانویه 5 سال 2020 در لس آنجلس ، Rob Latour/شاتر

برنامه ریزی مراسم عروسی نبود تنها موضوع که این تیم رفت و در طول مجازی خود را نشسته. بازنشسته MLB نرم افزار و نامزدش حتی نگاه به آینده به طرح های بالقوه تور تاریخ و فیلم کنسرتهایی که می توانست تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“معمولا زمانی که شما تعهد یک سال — که آیا [از نظر] برنامه ریزی و یا مالی — شما هرگز فکر می کنم که آن را برای متوقف کردن این” رودریگز گفت: همکاران. “بنابراین ما نیاز به توان بسیار سیال فکر می کنم ما و فقط فکر می کنم بسیار فعالانه.”

روز قبل از سابق یانکی اعتراف کرد که او و لوپز در تلاش بودند به دنبال تصویب همه گیر خود آشپز کلوین فرناندزگفت: ما به طور انحصاری که زن و شوهر در حال تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در شکست. “آنها تا به حال به آن فشار پشت, که خوب است, اما شما می دانید که آنها تا به حال به دلیل,” او گفت:. “سریع تر از ایالات متحده می شود قرنطینه به طور کامل سریع تر ما از این.”

Alex Rodriguez and Jennifer Lopez Staying Positive About Postponed Wedding
جنیفر لوپز و الکس رودریگز حضور 91 سالانه جوایز اسکار در تاریخ 24 فوریه 2019 در لس آنجلس ، Andrew H. واکر/BEI/شاتر

لوپز قبلا نازل Ellen DeGeneres که زن و شوهر نیست کاملا مطمئن شوید که چه اتفاق خواهد افتاد با خود قریب الوقوع nuptials. “ما فقط نوع در یک الگوی برگزاری مانند بقیه جهان” او در آن زمان گفت. در حالی که این جفت ارز امیدوار به راه رفتن پایین راهرو هر چه زودتر به جای بعد هر دو آنها سپاسگزار برای خود ایمنی و سلامت در این زمان دشوار است.

“من فکر می کنم مهم ترین چیز برای همه است که به تمرین زیادی نظم و انضباط و ماندن در خانه” رودریگز روز دوشنبه گفت:. “ما باید برای انجام این کار با هم و هر فرد می شمارد … ما بسیار سپاسگزار هستیم اول از همه به سالم. [آن را] باعث می شود شما قدردانی از چیزهای کوچک در زندگی و این باعث می شود شما سپاسگزار برای همه چیز است که ما داریم. ما سالم است و ما در حال لگد زدن همراه در تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم.”

هر چند برنامه های خود را هنوز هم ممکن است در هوا در حال حاضر یک منبع گفت:” ما در اوایل این ماه که “J. Lo می خواهد به ازدواج با یک میله پس از مدت کوتاهی همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>