مترقی رقیب مورد حمله قرار گرفت برای تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ، او برنده به هر حال.

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس را تبدیل به یک نقطه کانونی در سراسر کشور تظاهرات پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس با سیاستمداران محلی از شهر نیویورک به لس آنجلس وزن جدید کاهش بودجه به ادارات پلیس. در حالی که برخی از منتقدان اخراج این ایده به لحاظ سیاسی غیرقابل دفاع یک شورای شهر انتخابات در واشنگتن این هفته ارائه می دهد درس چگونه سیاستمداران موفق می شود در حالی که هل دادن مواضع جسورانه در پلیس.

Janeese لوئیس جورج 32 ساله دموکراتیک سوسیالیست ، قاطعانه برنده انتخابات در سی بخش 4 — شمالی بخشی از شهر با وجود مواجهه با هفته از حملات از حریف خود را که او بیش از حد رادیکال در پلیس. او سرنگون متوسط وقت حمایت از شهردار سی موریل Bowser توسط یک حاشیه 54-46 درصد است.

لوئیس جورج بخش 4 مادری زد بر روی یک پلت فرم در حال گسترش مقرون به صرفه مسکن ایجاد بالاتر شغل پرداخت, مبارزه با پول در سیاست و حمایت از عدالت کیفری اصلاحات. او همچنین مبارزات انتخاباتی در demilitarizing پلیس و جابجایی بخشهایی از اداره پلیس شهری بودجه به سمت خدمات اجتماعی و پیشگیری از خشونت ابتکارات — یک موقعیت به خود جلب کرد که خشم حامیان از حریف خود براندون تاد.

دموکرات ها برای اصلاحات در آموزش و پرورش-DC طرفدار منشور مدرسه وکالت گروهی که تایید تاد ارسال از یک سری از mailers در هفته منتهی به جمعه انتخابات در نظر گرفتن لوئیس جورج نظرات خارج از چارچوب و لکه او به عنوان ضد پلیس.

“این بسیار مأیوس کننده برای من است که آنها در تلاش بودند تا با استفاده از پیام من از demilitarization به من می گویند اهمیتی نمی دهند در مورد ایمنی که دلیل دقیق من صحبت کردن بود چون من معتقدم که ما باید امن باشد,” او گفت: رهگیری.

تاد متوسط و سابق جمهوری خواهدر مقابل نامیده می شود برای قرار دادن بیشتر پلیس در خیابان و تمجید از شهردار برای پیشنهاد افزایش به MPD بودجه. او همچنین به طور مداوم رای دادند در مقابل برخی از پیشرفته ترین اسکناس به عبور از شورای میز. او یکی از چهار نمایندگان مجلس به رای دادن در برابر این شهر پرداخت می شود ترک قانون در سال 2016 و به او رای به لغو رای گیری اندازه گیری است که باید به تدریج حذف این شهر نوک حداقل دستمزد. (اکثریت رای دهندگان خود را در بخش حمایت های اندازه گیری.)

مانند بسیاری از شورشیان نامزد جورج لوئیس را به چالش تاد شد, نبرد دشوار از جمع آوری کمک های چشم انداز. اما از طریق گردآوری قوی مردمی حمایت او قادر به غلبه بر آن با شرکت در سی سال اول از تامین مالی عمومی انتخابات که در آن نامزدها چرخید پکس و کمک های مالی شرکت ها و محلی خود سهم همسان 5:1. تاد کاهش یافته است به شرکت در این برنامه با این استدلال عمومی, دلار بهتر بود صرف جاهای دیگر.

لوئیس جورج خواست سیاستمداران دیگر با توجه به اینکه آیا آن را بی خطر به پشت پررنگ پلیس اصلاحات به گام تا.

“از این زمان است که زمان برای رهبران سیاسی را در یک محل راحت اما در جایی از شجاعت” او گفت:. “اگر شما ایستاده با مردم خواهد آمد و نشان می دهد تا برای شما.”

لوئیس جورج کرده است به خصوص هماهنگ به عدالت کیفری مسائل پس از زمان او به عنوان یک دانش آموز در هوارد قانون جایی که او آموخته است که در مورد بسیار زیاد قدرت اختیاری که دادستان نگه دارید. او در زمان این دانش با او هنگامی که او رفت و به کار به عنوان دستیار دادستان منطقه در فیلادلفیا که در آن او می گوید که او صحبت کردن در برابر آنچه که او را دیدم به عنوان شدیدتر مجازات همان جرم که مرتکب شده بودند. در سال 2016 او آمد به دی سی برای این شهر کار دادستان دفتر رهبری و تلاش در بخش اطفال عمومی خود را ایمنی بخش است که تشویق جایگزین زندان زمان.

به عنوان یک نامزد او خواست برای پایان دادن به جرم حبس و نظامی پلیس پایان دادن به همکاری با اداره مهاجرت و گمرک و decriminalizing مواد مخدر و کار.

این بود که این مواضع به خود جلب کرد که حملات از DFER-DC. یکی میلر بودجه توسط گروه تحریف یک صدای جیر جیر لوئیس جورج ارسال شده در اکتبر که وعده داده شده محروم از اداره پلیس محلی و پول را به “خشونت وقفه” برنامه های.

این DFER-DC تامین می شود میلر فرستاده شده به بخش 4 رای دهندگان ادعا لوئیس جورج “BRAGGED:” من را محروم از MPD!” آن هشدار داد در مقابل اجازه دادن به لوئیس جورج او را “مضر ایده” به شورای شهر و ادعا کرد که او به دنبال قطع افسران پلیس.

Image-1-copy

میلر ارسال شده توسط DFER-DC که تایید براندون تاد حمله Janeese لوئیس جورج.

عکس: به دست آمده توسط رهگیری

میلر دیگر بودجه توسط DFER-DC کشیده پاسخ لوئیس جورج داده بود به مترو DSA پرسشنامه خارج از چهار چوب.

پرسشنامه خواسته بود در مورد اینکه آیا او از تلاشهایی به “demilitarize و خلع سلاح” ادارات پلیس. لوئیس جورج گفت: بله و توضیح داد: “ما در حال گفت نهاد مدنی و مردمی در نظر گرفته شده است برای محافظت از همه ما از برخی از مشکوک تهدید اما واقعیت این است که جرم یک مشکل بهداشت عمومی است نه یک نبرد نظامی مخالفان. تغییر و تحول در ادارات پلیس آمریکا به خصوص MPD به واحدهای نظامی آموزش دیده برای اشغال بسیار جوامع وعده حفاظت از یکی از بزرگترین خطرات برای آینده زندگی شهری.”

این DFER-DC mailers بخوانید “ما افسران پلیس اختصاص داده اند زندگی خود را به نگه داشتن بخش 4 خانواده امن است. اما Janeese لوئیس جورج خواستار آنها را ” یکی از بزرگترین خطرات برای آینده زندگی شهری,'” نشان می دهد او بدنام کردن افسران به طور خاص و نه نظامی از بخش های خود را.

DFER-DC مدیر رامین طاهری کاهش یافته است به نظر در mailers یا در Lewis جورج برد اما یک ایمیل به در گفت که گروه او می ایستد در حمایت از خشونت پلیس تظاهرات سازماندهی در پی فلوید مرگ است. “ماموریت ما همیشه برای انتخاب نامزد خواهد شد که مبارزه با به عقب آموزشی بی عدالتی است که بیش از حد بسیاری از کودکان سیاه و سفید, صورت, و مانند بسیاری از ما با تأمل در چگونه ما می تواند بهتر متحد در از بین بردن نژادپرستی نظاممند در منطقه است.”

او قبلا گفته واشنگتن شهر کاغذ که گروه خود گردد آن mailers بر اساس رای گیری های اخیر که اکثر بخش 4 رای دهندگان کمتر به احتمال زیاد برای رای دادن برای کسی که می خواستم به قطع افسران پلیس از زور است. تلفن نظرسنجی که انجام شد Garin-هارت-یانگ تحقیقات در اواخر ماه آوریل نیز گفت: Todd تا به حال 22 درصد استفاده بیش از لوئیس جورج است و او بعید است به نفع اکثریت 25 درصد از آن رای دهندگان مردد. طاهری گفت: شهر کاغذ آنها به نقل از لوئیس جورج به درستی در تبلیغات خود را.

در مصاحبه لوئیس جورج لعنتی DFER-DC و تاکید کرد که برش پلیس بودجه نیست مترادف با برش افسران.

“این واقعیت است که آنها را دیدم من پلت فرم به عنوان یک ضعف به جای گفتگو را در جامعه در مورد آنچه در آن به معنی امن صحبت می کند به هدف نهایی خود که اصلاح آموزش و پرورش است اما حفظ قدرت در درون سیستم سیاسی ما,” او گفت:. لوئیس جورج همچنین اشاره کرد که زمانی که سی Councilmember و آموزش و پرورش صندلی دیوید گروسو صحبت کردن در مورد نظامی پلیس هر دو در سال 2017 و به تازگی به عنوان یک چند روز پیش, DFER-DC نمی شی.

موضوع DFER-DC حملات در Lewis جورج تبدیل شده اند به خصوص مربوط به تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس اصلی رفته در طول هفته گذشته در سراسر کشور در میان خشونت پلیس تظاهرات. در حالی که فعالان را به نام های طولانی برای همان نوع از اصلاحات لوئیس جورج قهرمانان مقامات منتخب در سراسر کشور در حال حاضر مصرف توجه داشته باشید. روز چهارشنبه رئیس شورای شهر لس آنجلس معرفی یک اندازه گیری درخواست کارکنان شهرستان برای پیدا کردن تا $150 میلیون دلار ممکن است کاهش به محلی اداره پلیس و به سرمایه گذاری مجدد آن بودجه به جوامع فقیر و جوامع از رنگ. در نیویورک, دولت بهداشت ، جولیا Salazar به تازگی استدلال برای برش اداره پلیس نیویورک را 6 میلیارد دلار بودجه و انتقال آن دلار به سازمان های غیر انتفاعی و خدمات بهداشت روان.

در سی و یک گروه کر در حال رشد از فعالان سیاسی را خواستار شده است پال خواستار قطع بودجه دولت از MPD که یکی از 10 بزرگترین ادارات پلیس در کشور است. شورای شهر در حال حاضر در حال بررسی Bowser پیشنهاد بودجه که افزایش بودجه پلیس با 3.3 درصد — و در نتیجه بودجه بیش از 500 میلیون دلار — همراه با یک 11 درصد کاهش به خشونت در برنامه های پیشگیری است.

“من فکر می کنم آن را آسان برای مردم را به تکیه بر روی انجام کارهای مشابه دوباره و دوباره از آرامش گفت:” لوئیس جورج هنگامی که درباره بودجه پیشنهادی. “اما نقطه تا زمانی که شما متوجه است که انجام همان چیزی که بارها و بارها قصد ندارم به تولید نتایج: از شما می خواهم.”

Makia سبز محلی سازمان با خانواده های شاغل که جاسازی شده خودش در Lewis جورج کمپین گفت: رهگیری که او معتقد است منفی mailers معکوس.

“آنها کامل شکست خورده تلاش در گمراه کردن رای دهندگان و قرار دادن چهارم تاکتیک ترساندن,” او گفت:. “آنها سعی در گمراه کردن در مورد Janeese ضبط برنامه ها و پشتیبانی از ما و به جای من فکر می کنم آن را کمک به تقویت مردم را حل و فصل و به نوبه خود بیشتر حامیان منفعل به فعال هستند.”

لوئیس جورج قابل توجه بود و این حمایت نه فقط DSA و WFP اما اتحادیه های کارگری مانند واشنگتن معلمان, Union, Unite Here محلی 25 و SEIU محلی 500.

Black Lives Matter DC و پناهگاه راهنمایی و رانندگی و همچنین حمایت لوئیس جورج — اول خود را سیاسی تاییدیه همیشه. “ما را ساخت تاییدیه آرامی” مارس index on censorship یک سازمان با موضوع زندگی دی سی گفت: در ماه نوامبر. “Janeese[‘s] سیاست و بودجه اولویت های اطراف عمومی ایمنی پلیس و پرداختن به درون جامعه خشونت مطلع هستند با ارزش ها و اصولی است که نه تنها چین با ماست اما خواهد شد در نتیجه ایمنی واقعی.”

Benjy توپ سخنگوی متحد در اینجا محلی از 25 به نام لوئیس جورج را یک پیروزی برای سازمان کار و کارگران است. “کمپین نشان داد که زمانی که ما متحد قدرتمند ائتلاف کارگران مستاجر, مترقی, حمایت از گروههای مردمی و فعالان می شکست حتی بیشتر عمیق به جیب شرکت های بزرگ, منافع,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>