استاد نامیده می شد یک پدوفیلیا به دلیل از کار خود را. دانشگاهیان در حال نگه داشتن فاصله خود را.

University of Texas at Austin, June12, 2018. Years of efforts to prevent sexual harassment of women in the fields of science, engineering and medicine have not succeeded, and a sweeping overhaul is needed in the way universities and institutions deal with the issue, a major new report by a national advisory panel concluded on Tuesday. (Ilana Panich-Linsman/The New York Times)

دانشگاه تگزاس در آستین دانشگاه در June12, 2018.

عکس: Ilana Panich-Linsman/نیویورک تایمز از طریق Redux

در دسامبر 9, 2019 در 3:30 صبح یک آجر از سقوط از طریق پنجره خانه Thomas K. هوبارد یک کلاسیک استاد دانشگاه تگزاس در آستین. احتمالا همان شب کسی با رنگ “فرزند متجاوز” در کنار درب و یک چکش و داس در جلوی خانه خود را. بیشتر نقاشی های دیواری کشف شد برخی از مایل از هوبارد صفحه اصلی: “PEDO هوبارد, سازمان دیده بان خود را به عقب.”

زیر شب حدود ده نقاب دار از اعضای یک گروه دانشجویی به نام آتش معتادان انباشته در تاریکی در هوبارد ایوان و چمن. آنها در درب و شعار, “توماس هوبارد بیا بیرون. پدوفیلیا شما نمی توانید پنهان!” بعد از پلیس همراهی هوبارد دور در یک ماشین معترضان عمدتا زنان باقی مانده در خیابان فریاد از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. آتش معتادان ارسال شده 50 دقیقه ویدئو از این رویداد در توییتر. هوبارد چپ شهر.

اقدامات علیه هوبارد آمد و در پایان یک فصل از تظاهرات خواستار فسخ دو شاغل اساتید موجود در نقض دانشگاه جنسی سوء سیاست های 2017 و 2018 به طور موقت به حالت تعلیق و دوباره برای 2019-2020 مدت است. فعالان همچنین فشار به دولت برای انتشار اسامی تمام کارکنان که اجرا کردم گرفتار این سیاست ها; دانشگاه در پیروی ژانویه. از 17 متخلفان, 10 شغل خود را از دست. بسیاری از کسانی که از کار اخراج شده بودند و سطح پایین کارکنان: یک ماشین ظرفشویی, سرایدار. اگر نابرابری طبقاتی در دانشجويان ذهن هیچ یک خواسته دولت به rehire ماشین ظرفشویی. به جای این گزارش به نظر می رسید تنها به تقویت این ظن که تصدی اعطا مجوز به آزار و اذیت.

در واقع واکنش های ابراز شده در ژانویه دانشجو-سازمان رویداد صورتحساب به عنوان “باز گفت و گو با UT رهبری در مورد سوء رفتار جنسی سیاست ها و شیوه های” روشن ساخته است که تنها یک چیز را برآورده فعالان. رئيس دانشگاه با اشاره به فرهنگ تغییر دهید. یک زن پاسخ داد: “چگونه است که این فرهنگ قرار به تغییر اگر شما همچنان به نگه داشتن [این] اعضای هیئت علمی در کارکنان؟” شهردار ابراز اعتقاد به این که مردم می توانند “یادگیری و رشد است.” “هیچ” نشانه رز در مخاطب است. به عبارت دیگر تبر همه آنها را.

چند نام نامگذاری شد در این فروم. هنوز هم وجود دارد یک تفاوت بین هوبارد و مردان در این گزارش. کسانی که مردان مرتکب اعمال در نقض دانشگاه سیاست و/یا قانون: از حمل بار ممنوع مبنی بر رابطه با یک دانش آموز فارغ التحصیل به معرض دانش آموزان یا همکاران به ناخواسته لمس جنسی, نظرات, و یا وسیله. در مقابل در 30 سال تدریس هوبارد دریافت کرده هیچ شکایتی از سوء رفتار جنسی. و نه او تا به حال مرتکب یک جرم جنایی. او در حال هدفمند برای سخنرانی. هوبارد یک محقق برجسته است بهترین و شناخته شده برای کار خود را در pederasty — عشق و رابطه جنسی بین بزرگسالان و پسران نوجوان در دوران باستان است. بسیاری از کار خود را به نگرانی های درس خوان اعماق مطالعات کلاسیک. اما نه همه.

یک مقاله منتشر شده در مجله Thymos و در برنامه درسی حداقل یکی از دوره های خود را تبدیل به یک کوب در برابر او. در “رضایت جنسی و نوجوانان مرد و یا چه می تواند ما را از یونانیان” هوبارد به تصویر می کشد pederasty در واجب درخشان ضوابط و نشان می دهد که آن را به یک مدل برای تفکر در مورد زمان سنین رضایت. او معتقد است که آمریکا باید خود را با قوانین بیشتر در خط با’ فعالیت جنسی واقعی و با بسیاری از کشورهای دیگر که در آن سن رضایت جنسی به طور کلی در محدوده 14 تا 16 (در تگزاس است 18). او پیشنهاد می کند که پسر بود به بیان خود “طبیعی و قدرتمند میل جنسی” از جمله با همکاران. هنوز فقط به عنوان او را از غفلت به محل pederasty در چارچوب یک برده-برگزاری زن-انقیاد جامعه او را رد فمینیستی “اشتغال ذهنی” با حقوقی جنسیتی بی طرفی به عنوان “عجیب” و می گوید: دختران باید “حفاظت شده” تا 17 یا 18 چرا که آنها “به راحتی تحت فشار” و ممکن است باردار شوید. ظاهرا دختران بدون میل جنسی و بیش از حد گنگ به استفاده از روش های پيشگيری از بارداری.

در 30 سال تدریس هوبارد دریافت کرده هیچ شکایتی از سوء رفتار جنسی. و نه او تا به حال مرتکب یک جرم جنایی. او در حال هدفمند برای سخنرانی.

نشانهای توسط پردیس معترضان اخبار صبح دالاس editorialized که مالیات دهندگان باید به حمایت مالی از چنین سطل زباله قرار دادن هوبارد “پژوهش” و “بورس تحصیلی” در ترساندن نقل قول. روز بعد در نامه ای به سردبیر UT Austin جمهور گرگ Fenves توافق کردند که هوبارد ایده ها “ظالمانه است.” پردیس جزوه ذکر شده “تلاش های پایین تر از سن قانونی” برای اولین بار در میان استاد جنایات. و او برنده هیچ دوستان در میان برخی از فمینیستها با صدای بلند انتقاد UT عنوان IX تجاوز جنسی سیاست ها و تحقیقات آنها بر اساس.

هوبارد منتشر Q&A به سعی کنید برای پاسخ به منتقدان خود را. در آن و در گفتگو با او را تقبیح ناکافی بودن توییتر ویکی پدیا و مطبوعات محلی برای دریافت حقایق مستقیم و یا بحث در مورد مسائل پیچیده است. هیچ یک از این “کارشناسی بورس تحصیلی” او به من گفت که. اصرار او بر منطقی گفتمان داوری توسط خوانندگان با درجه پیشرفته صدا تقریبا دلتنگ.

اما هر کسی که قضاوت آن یک مقاله بد نیست fireable جرم. و در واقع مردم معقول و منطقی (از جمله من) موافقم که ما در سنین بالا از رضایت در حالی که در نظر گرفته شده برای محافظت از کودکان از بزرگسالان شکار در واقع تنبیه اصولی, نوجوانان, رابطه جنسی (با توجه به تاثیر عدالت بیش از 100 ، 000 نفر در مجرم جنسی ثبت شکست قانون به افراد زیر سن قانونی).

در عین حال بر خلاف دیگر دانشگاهیان مقصر خود انداز هوبارد است که در سرما. تقریبا هیچ کس نمی خواهد صحبت می کنند در رکورد این مقاله برای یا علیه او. یک دانش آموز که تحسین او تا به حال “هیچ قدرت و هیچ ایستاده” و می ترسید جذب نوع اشتباه توجه است. یکی classicist گفت: آنها احترام هوبارد بورس و حمایت از حق آزادی بیان اما پیدا کردن خود را در پس انداز لحنی که آنها را به واجد شرایط که حمایت و نمی دانم اگر که کمک خواهد کرد یا به او صدمه دیده است. به ظاهر آشکار متحدان مانند UT Austin LGBTQ مطالعات شورای مشورتی و جامعه برای مطالعات کلاسیک’ عجیب و غریب-حمایت Lambda, کلاسیک, انجمن, تبدیل دور.

واکنش در برابر هوبارد شدید است به دلیل ترور “آزار جنسی کودکان” — یک اصطلاح است که شامل تمایل برای افراد زیر سن قانونی رضایت — شدید است. ما طبیعی ما نفرت در برابر چنین میل. اما به عنوان هوبارد کار را نشان می دهد و رسوم جنسی در حال شکل با تاریخ و فرهنگ. مثلا همان سال 1885 قانون است که مطرح شده بریتانیا در سن رضایت تنها برای دختران از 13 تا 16 نیز به جرم “ناخالص اعمال زشت” یا همجنسگرا عمل در بین مردان بالغ است.

موسسات آموزشی بازتاب این تغییر moralities. “غیر هنجاری جنسی یا جنسیتی یا شیوه های مطالعات طولانی شده و هدفمند توسط دانشگاهها” نه به ذکر است قانون کیفری گفت: سرنوشت چاوز صندلی وزارت مکزیکی آمریکایی و لاتین مطالعات در UT Austin و یک عضو از آن تجاوز مطالعات شورای مشورتی است. “وجود دارد با این فرض بیان شده در جناح راست انجیلی ترس در اطراف [گی] ‘استخدام’ که بسیار گفتار و عمل عجیب و غریب توسط یک فرد است که به خودی خود مضر است.”

است که عمل سیاسی یک صفحه نمایش شخصی در زخم و یا یک بسیج جمعی قدرت ؟

دیوید Halperin, یک استاد دانشگاه میشیگان از تاریخ و نظریه ی تمایلات جنسی و یک بنیانگذار Lambda کلاسیک حزبی خاطر خود LCC همکاران که چنین فرضیات نه چندان دور در گذشته است. در نامه ای به انجمن اصرار آن را به طور علنی حمایت هوبارد تحصیلی آزادی Halperin به یاد می آورد 1980s و ’90s, زمانی که او به اتهام آسیب رساندن به دانشجویان و “استخدام[ing] teenage دانش آموزان … به در معرض خطر زندگی همجنسگرا رفتار” به سادگی آموزش های عجیب و غریب در مطالعات. چون هوبارد کار شده و تایید شده توسط آمریکای شمالی Man-Boy عشق انجمن یا NAMBLA یک ماه نوامبر مطبوعاتی از دانشگاه تهران دانش آموزان برای ایمنی را متهم کرد که او “استفاده کرده و موقعیت خود را بیشتر به یک جامعه از افراد امیدوار به طعمه در زیر سن قانونی پسران است.”

در LCC listserv پیشنهادات برای حمایت از هوبارد بودند ملاقات با او را فسخ; شعله جنگ در گرفت. این انجمن صندلی حکومت که از نظرات متفاوت وجود خواهد داشت هیچ بیانیه عمومی و بدون بحث بیشتر. پیروزی رفت و به طور پیش فرض موقعیت: تبعید را منحرف. UT را LGBTQ مطالعات شورای اسلامی نیز رد چاوز پیشنهاد موضوع به یک نامه سوال این ایده از گفتار به عنوان آسیب و بیان کرد که هوبارد است “مضر نیست و همه ما دخیل هستند به طور بالقوه در همان نوع از انتقادات.” شورای بررسی شد توسط “همجنسگرا هراس است که ما می تواند هدف قرار داده گفت:” چاوز با اشاره به طنز.

تاریخی رزونانس از این اجرا سکوت فرار نیست هالپرین و دیگران از نسل او. “من به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که [بندگی] آن غیرقابل توصیف میل” گفت:” UCLA کلاسیک استاد امی Richlin با استفاده از ویکتوریا تعبیری برای مرد همجنسگرایی. امروز “آزار جنسی کودکان نهایی غیرقابل توصیف میل.” اجتماعی obloquy و مجازات کیفری این تمایل خطرناک را به انجام برسانند — به عنوان آن را باید. در عین حال حتی به آن صحبت می کنند با شفقت و یا کنجکاوی — چیزی جز نفرت — خوانده به عنوان وکالت. هوبارد منکر هر گونه میل جنسی در افراد زیر سن قانونی; او مخالف فعالیت های غیر قانونی. کافی است که او یک مرد همجنسگرا درخواست از مردم برای تجدید نظر در آنچه که در حال حاضر در نظر گرفته ترین outré — در واقع شر — عمل جنسی.

به اتهام آزار جنسی کودکان چسبیده مانند یونان باستان دمه, اخلاقی سرایت آنقدر قوی است که می توان آن را ریشه کن تنها از طریق مرگ قربانی گناه فرد است. هوبارد تبعید-توسط-انجمن تنهایی Richlin پیشنهاد شده است که دلیلی برای تمدید او دست از همبستگی.

دانشگاه هایی که در رشته علمی برای ایده های منفور “اغلب استناد [دانشجو] نگرانی های ایمنی به عنوان توجیه” گفت: خواهد Creeley یک معاون ارشد رئيس جمهور از بنیاد حقوق فردی در آموزش و پرورش است. این اجازه می دهد تا آنها را به دفاع از آزادی علمی در همان زمان به عنوان آنها — متاسفانه ما معمولا گفت: — آن را نقض کند. در یک ایمیل به اخبار صبح دالاس, UT رشته این سوزن. “دانشگاه محکوم ایده و یا جهان که دیدگاه بهره برداری و یا ضرر افراد ، “مطالعه بحث برانگیز و حتی توهین آمیز ایده های محافظت شده توسط آزادی علمی و متمم اول قانون اساسی — به عنوان حق دیگران به شدت با مخالفت و جلب توجه به آن ایده.” به عبارت دیگر اساتید می توانید مطالعه و “دیگران” می تواند بیان. آنچه که ممکن است هوبارد اکسپرس? و مهم تر چگونه ممکن است عقاید خود را “بهره برداری و یا آسیب” هر کسی ؟

دانش آموزانی که شی به هوبارد انداز می تواند تصمیم گیری را به کلاس های خود. در عین حال این فرض است که او به شمار عظیمی اگر همتي خطر — و که پردیس زندگی بی نهایت نا امن. این اضطراب جاسازی شده در یک نوع از فمینیسم است که ادعا می کند آسیب پذیری هر دو به عنوان هویت و آسیب فضیلت و شکایت. برای دریافت پاسخ از سوی دولت “بسیاری از تروما تا به حال به کالایی برای مصرف خود گفت:” در این فروم. “من می خواهم به می دانم که چرا آن زمان خیلی از ما برای شما در نهایت به حفاظت از ما بنابراین ما می تواند بازوی خودمان را با اطلاعات گفت:” یک دانش آموز در فروم. است که عمل سیاسی یک صفحه نمایش شخصی در زخم و یا یک بسیج جمعی قدرت ؟

UT Austin معترضان تا به حال برخی از برنده. دولت منتشر شد فهرستی از جنس سیاست متخلفان. این نهاد دانشجویی-دانشکده سوء رفتار گروه کاری برای بررسی سیاست ها و روش و نشان داد که بسیاری از آنها در جدول. دولت جدید قانون SB 212, جرم شکست توسط یک UT دانشکده و یا کارکنان به گزارش همه شناخته شده و یا مشکوک به سوء رفتار جنسی به عنوان نهم حتی اگر فاش محرمانه.

برخی از کسانی که “برنده” بود وحشتناک. در سال 2018 و فارماکولوژی و استاد ریچارد Morrisett آمد زیر آتش پس از Austin American-Statesman گزارش داد که او تا به حال التماس کرد گناه را به داخلی سوء استفاده از دوست دختر خود را دو سال پیش از آن. دنده با تظاهرات و افزایش تهدیدات خشونت از انقلاب دانشجو مقابل Morrisett خودش را کشته بود. اظهار نظر RSF: “جهان بهتر است اگر تنها حاشیه, برای, داشتن, یک, کمتر, سوء استفاده مرد خطرناک تنفس در آن است.” اگر تنها حاشیه. ایمنی است دست نیافتنی?

چاوز به من گفت که او صحبت کردن با دانش آموزان در مورد بیشتر ترمیمی پاسخ به جنسی آسیب برساند. اما SB 212 محدودیت آنچه او می تواند انجام دهد. “اگر شما در حال کشف نشده اند, فاش,” او گفت: “شما به صورت خلاصه فسخ است.”

در همین حال توماس هوبارد در ترک, در مکانی نامعلوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>