یک بودجه خصوصی مرزی دیوار بود و در حال حاضر در خطر سقوط اگر ثابت نیست. طوفان هانا را بدتر می کند.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون های غیر انتفاعی و غیر حزبی محلی newsroom که اطلاع و درگیر با تگزاسی. ثبت نام به صورت مختصر هفتگی برای رسیدن به سرعت خود را ضروری پوشش تگزاس مسائل.

شدید باران بیش از آخر هفته از طوفان هانا سمت چپ سوراخ خمیازه و کمر-ترک های عمیق در بانک ها از ریو گراند که تهدیدی برای ثبات دراز مدت از بودجه خصوصی حصار مرزی است که در حال حاضر تمرکز پرونده های حقوقی بیش از نزدیکی آن به رودخانه در جنوب تگزاس است.

آسیب می آید در آغاز از آنچه که پیش بینی می شود یک فعال فصل طوفان است که اجرا می شود از طریق Nov. 30.

مهندسی کارشناسان که بررسی عکس های دندانه دار ترک های ناشی از تعطیلات آخر هفته گفت: طوفان خسارت تقویت آنچه بسیاری از بلند گفت: ایجاد و حفظ یک حصار مرزی نزدیک به رودخانه به شمار چالش های جدی.

ProPublica و تگزاس تریبون قبلا گزارش شده است که تنها چند ماه پس از اتمام خصوصی حصار ساخته شده توسط فیشر صنایع یک داکوتای شمالی-شرکت بر اساس نشان دادن نشانه هایی از فرسایش که تهدید ثبات آن و می تواند آن را به برگشتن به رودخانه اگر ثابت نیست.

“این رفتن به یک نبرد بی پایان. شما همیشه رفتن به مبارزه با فرسایش زمانی که شما در حال که نزدیک به رودخانه گفت:” آدریانا E. مارتینز استاد و geomorphologist در دانشگاه ایلینوی جنوبی ادواردزویل که به بررسی تاثیر این مرز موانع در جنوب تگزاس است.

3-کشش مایل بلردس در امتداد رودخانه در جنوب ماموریت تگزاس بود یک ویترین پروژه توسط فیشر صنایع’ مدیر عامل Tommy Fisher که قرار داده تا بیش از 40 میلیون دلار از پول خود را به اثبات به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که بخش خصوصی می تواند انجام آنچه که دولت تا به حال شده است قادر به: ساخت مرزی دیوار راست در امتداد رودخانه.

فیشر که پس از آن امن 1.7 میلیارد دلاری در قراردادهای فدرال برای ساخت بخش از حصار مرزی می گوید که نوع فرسایش است که انتظار می رود با توجه به میزان بارندگی و واقعیت این است که چمن آن اضافه شده است رشد در آن منطقه توسط حصار.

“شما می توانید ببینید ساده به عنوان روز جای پا مجروح شده است یک بیت جاده در شکل کامل حصار را در شکل کامل است” او گفت:.

ببینید با بودجه خصوصی دیوار پس از طوفان هانا از هواپیماهای بدون سرنشین

ProPublica و تگزاس تریبون استخدام یک هواپیمای بدون سرنشین اپراتور به بازدید از دیوار و سند این طوفان آسیب.

اما حتی قبل از اینکه هانا, عکس های نازل زیادی gashes در نقاط مختلف در طول ساختار که در آن آب باران و رواناب به حال scoured لوم شنی در زیر پایه و اساس است که کارشناسان گفت ProPublica و تگزاس تریبون نباید اتفاق می افتد.

کسانی که لکه های تنها بدتر شده پس از هانا زد ماموریت با حدود 15 اینچ از بارش باران. عکس های گرفته شده پس از طوفان نشان می دهد یک سری از خندق و rills همراه یک بخش از حصار که گسترش مثل رگهای عمیق به سمت رودخانه. در برخی از مناطق وجود دارد سوراخ بیش از 10 پا گسترده ای که در معرض جای پا.

“آسیب به خاک در زیر حصار پس از هانا به مراتب بدتر از آنچه که ما دیدم از عکس ها از باران حوادث از یک ماه پیش گفت:” الکس مایر یک مهندسی عمران استاد دانشگاه تگزاس در ال پاسو است که انجام تحقیقات در ریو گراند حوضه.

با دو یا سه بیشتر مانند طوفان هانا, وی افزود: این حفره می تواند گسترش به نقطه که در آن خاک زیر بدون پشتیبانی خواهد سقوط.

جاری شدن سیل و فرسایش نگرانی برخی از دلایل اصلی که چرا دولت ساخته شده است یک حصار مرزی به طور مستقیم در بانک ها از رودخانه است.

ریو گرانده که در اینجا به عنوان خط مرزی بین آمریکا و مکزیک, سیل به صورت دوره ای. در سال 2010 طوفان الکس باعث آسیب گسترده در امتداد سواحل رودخانه از جمله در کشور پروانه مرکز فقط upriver از فیشر حصار.

فیشر که ادعا کرده است او در ساختمان “لامبورگینی” از دیوار گفت: حصار به طور خاص طراحی شده برای آب برای ضربه زدن به جاده آسفالت از طریق فضاهای بین بلردس, آبیاری چمن و زیر قطره به رودخانه.

او با اشاره به بخش دیگری از حصار که در آن بیشتر وجود دارد چمن و او می گوید: کمتر فرسایش به عنوان اثبات این که طراحی خود کار می کند. “هنگامی که چمن ایجاد شده است را همه باران شما می خواهید را بر روی 50 اینچ” او گفت:.

اما جاده در پشت حصار بخشی از مشکل مارتینز گفت. این عمل مانند یک پارکینگ جایی که پیاده رو تسریع جریان آب به سمت پایین در این مورد به سمت رودخانه فرسایش شن و ماسه و گل و لای بانک ها در طول زمان است.

فیشر گفت: او قصد دارد برای انجام سه ماهه بازرسی و همچنین به عنوان فوق العاده معاینات پس از طوفان بزرگ. خدمه خود را نیز دوباره پر کردن مناطقی که فرسایش بیشتر خاک و reseed طاس نقاط. اگر که نیست به اندازه کافی آن را به اضافه کردن یک پارچه که متصل خاک یا سنگ.

این ماه آمریکا در منطقه قاضی سفت جرثقیل دستور وکلای مدافع به کار کرد جزئیات بازرسی از فیشر حصار و برای رسیدن به یک توافق در مورد راه حل برای یک بخش که نقض یک معاهده با مکزیک با منحرف کردن آب بیش از حد در طول سیل. بازرسی است که مجموعه را به جای دوشنبه ،

جرثقیل نظارت بر طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط دولت فدرال و همسایه ملی پروانه مرکز بیش از ساخت و ساز از حصار و تهدید بالقوه آن برای ریو گراند.

این Marketplace/تگزاس تریبون داستان باعث شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ادعای این پروژه انجام شده بود به او نگاه بد. “من مخالف با انجام این کار بسیار کوچک (کوچک) بخش از دیوار در یک روی حیله و تزویر منطقه توسط یک گروه خصوصی است که پول مطرح شده توسط تبلیغات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در جولای 12.

که همان روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن, نظرات, U. s. دادستان رایان پاتریک از منطقه جنوب تگزاس به نام خصوصی دیوار یک “غرور پروژه” و “کلاهبرداری است.” دفتر او شکایت کرد فیشر شن و ماسه و شرکت های تابعه آن از طرف های بین المللی مرز و آب کمیسیون binational بدن است که به تنظیم توسعه در دشت سیلابی میان دو کشور را به اطمینان حاصل شود معاهدات مرزی نیست نقض شده است.

“ما گفت: آن را بیش از حد نزدیک به آب فرسایش خواهد بود یک مسئله محل ساخته شده هیچ حس” پاتریک گفت. “در حال حاضر ما در معرض خطر چیزی که در حال سقوط در یک طوفان بزرگ/سیل.”

ما در ساخت دیوار بنیانگذار برایان Kolfage در زمان به توییتر در روز یکشنبه برای دفاع از این پروژه پس از هانا زده و ادعا شده است هیچ اضافی فرسایش و گفت این همه خبر جعلی و دیوار “است که هیچ جا مکنده.” یک پس-افشا و خنثی ویروسی ویدئو ادعا کرد که نشان می دهد بخشی از مرز دیوار در حال سقوط بیش از طول طوفان بود اما در واقع از یک سایت ساخت و ساز در نزدیکی دمینگ, New Mexico.

محافظه کار غیر انتفاعی که در فقره سابق تهمت سیاسی استراتژیست استیو Bannon به عنوان یک عضو هیئت مدیره مطرح شده است و بیش از 25 میلیون دلار برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت دیوار در مرز جنوبی اسرائیل و کمک 1.5 میلیون دلار به سمت فیشر جنوب تگزاس پروژه.

برای خاویر پنا یک وکیل به نمایندگی از ملی پروانه مرکز مقدار رسوب که شسته بیش از آخر هفته “ذهن ترا درهم میشکنند.”

“این بانک ها گرفته اند که صدها اگر نه هزاران سال به شکل و فیشر می رود و در آنجا با دانه سحر و جادو و shaves دور بسیاری از بانک ادعا آن را جلوگیری از فرسایش و حقیقت و ببین فرسایش است فقط به طور چشمگیری تشدید,” او گفت:.

Lexi چرچیل کمک گزارش.

اطلاعات در مورد مرز دیوار قرارداد?

آیا شما برای یک شرکت که دریافت کرده مرزی دیوار قرارداد و یا یک سازمان دولتی است که مسئول نظارت بر این قرارداد و یا درگیر در دامنه برجسته تلاش? ما می خواهم برای شنیدن از شما. ما خوشحال به بحث در پس زمینه ، لطفا نام خود و اطلاعات تماس زیر و یا با ما ارسال یک پیام بر روی سیگنال در 512-574-4823.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>