یک پیشگیری از فاجعه کشته شدن شش تفنگداران دریایی. پس از داستان ما, کنگره, سوالات برای رهبران نظامی.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس اعلام کرد که آنها خواهد بود برگزاری یک جلسه در ماه آینده که در آن نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی رهبران خواهد شد سوال در مورد چگونه آماده نیروهای آمریکایی در اقیانوس آرام هستند برای مبارزه با.

اعلام می آید یک ماه پس از Marketplace تحقیقات به هوا تصادف بین دو سپاه تفنگداران دریایی هواپیما در طی یک تمرین آموزشی در سواحل ژاپن که به کشته شدن شش تفنگداران دریایی.

دریایی سپاه تحقیقات مربوط به دسامبر 2018 فاجعه ای است که برای عموم منتشر شد تا حد زیادی مقصر اسکادران خود نقاشی تفنگداران دریایی به عنوان بی پروا هوانورد که مسخره پروتکل های ایمنی.

اما ProPublica نشان داد از طریق اسناد داخلی نکردن از مکان های که اسکادران های درگیر در تصادف مرگبار تا به حال برای ماه هشدار داد رهبران ارشد آن بود خطرناکی undertrained, undermanned و کوتاه از عملکرد هواپیما.

جنگنده حمله اسکادران 242 سوابق خود را نشان داد خلبانان بودند و نه قادر به انجام بسیاری از ماموریت های اساسی اگر جنگ آغاز شد. آنها آگاهانه داده معیوب تجهیزات توسط سپاه تفنگداران دریایی که احتمالا منجر به مرگ و میر و آنها فرستاده شدند در این ماموریت خطرناک بیش از دریا مناسب و بدون اعلان شده ساخته شده برای جستجو و عملیات امداد و نجات در آماده در صورت تصادف.

دوم, راز بررسی قرار داده و تقصیر را به گردن رهبران ارشد — ساخته شده و نگران کننده ارزیابی در مورد نحوه آمادگی سپاه تفنگداران دریایی نیروهای در اقیانوس آرام شد.

خانواده ها از مرده دریایی, پنج, که در مرگ یک سوخت گیری تانکر و دیگری که پس از شناور صدمه دیده و کشف نشده برای بیش از نه ساعت در اقیانوس آرام بودند هرگز با توجه به نتیجه گیری از تحقیقات مخفی.

مشکلات در سپاه تفنگداران دریایی حمل و نقل هوایی نیروهای آینه کسانی که Marketplace موجود در نیروی دریایی ناوگان سطح. در سال 2017, دو ناوشکن نیروی دریایی بودند درگیر در تصادفات منجر به مرگ ماه از هم جدا و نیروی دریایی بود و سریع برای به تصویر کشیدن آنها را به عنوان تا حد زیادی ناشی از سهل انگاری توسط ملوانان در دو کشتی. ProPublica را بازسازی حوادث, اما نشان داد که نظامی و غیر نظامی و رهبران نیروی دریایی در بالاترین سطح هشدار داده شده بود برای سال های سال است که ملوانان و کشتی 7th Fleet بودند در بحران: undertrained, overtaxed و گرسنگی و قطعات مورد نیاز برای کار در این کشور متنوع ترین کشتی های جنگی.

کمیته نیروهای مسلح مجلس جلسه برنامه ریزی شده برای فوریه. 5 شامل میلر ، ریچارد براون فرمانده نیروی دریایی سطح نیروهای سرهنگ ژنرال استیون سکان معاون فرمانده برای سپاه تفنگداران دریایی حمل و نقل هوایی.

در ماه گذشته نیروی دریایی اعلام کرده است قصد دارد برای بهبود نیروهای خود را در اقیانوس آرام.

ژنرال دیوید H. برگر فرمانده دریایی سپاه, توزیع یک یادداشت خود را تشویق فرماندهان به شناسایی “بالاترین کیفیت” تفنگداران دریایی “برای انجام وظیفه در اقیانوس آرام.”

“در سال آینده” ایران برگر نوشت: “من نیاز به هر یک از شما را به این نقطه تاکید.”

دریایی سپاه همچنین اعلام کرد که این امر می تواند تجهیز اسکادران در این سال با آب فعال چراغ بارق کمک خواهد کرد که به جستجو و نجات نیروهای کردهاید هوانورد که بیرون راندن بیش از دریا. ProPublica یافت که چراغ محل صادر شده به هوانوردان که در سال 2018 سقوط malfunctioned در آب, تاخیر در عملیات نجات. اسناد و مدارک نشان داد که دریایی سپاه می دانستند چراغ بودند معیوب اما موفق به جایگزین کردن آنها.

سپاه تفنگداران دریایی سخنگو گفت که توزیع تجهیزات جدید است و کار می کند برای سال ها.

داخلی دریایی سپاه یادداشت در مورد Marketplace را رسیدگی به تصادف و به نظر می رسید نشان می دهد که مشکلات در این مقاله بودند و گسترده تر.

“بسیاری از نگرانی های بیان شده در این مقاله آینه کسانی که ابراز داخلی دیگر دریایی حمل و نقل هوایی واحد” این یادداشت اعلام کرد.

سپاه تفنگداران دریایی سخنگو گفت ProPublica که ارزیابی “بود و نه بر اساس هر داخلی مصاحبه یا رسمی فرماندهی ارزیابی” بلکه “یک ارزیابی از منبع باز رسانه های اجتماعی نظرات پس از انتشار این ProPublica مقاله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>