قدرتمند پتروشیمی گروه لابی گری پیشرفته ضد اعتراض به قانون در میان همه گیر

یک روز پس از , West Virginia رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت را پناهگاه در محل سفارشات رفت به اثر فرماندار بی سر و صدا به قانون امضا Critical Infrastructure Protection عمل می کنند. در میان بیماری همه گیر کوروناویروس قانون جدید ایجاد شده جنایت و مجازات برای اعتراض به اقدامات با هدف قرار دادن نفت و گاز به عنوان دولت همچنان به مقابله با مخالفان به دو عظیم گاز طبیعی در خطوط لوله طراحی شده برای برش از طریق ظریف, جنگل, رودخانه ها و زمین های کشاورزی.

اگر ساخت و ساز به اتمام است, کوه و دره و سواحل اقیانوس اطلس در خطوط لوله حمل و نقل خواهد گاز استخراج شده از طریق fracking در غرب ویرجینیا به بازار در ویرجینیا و کارولینای شمالی, عبور از crumbly سنگ آهک مناظر شناخته شده به عنوان کارست که underly بسیار زیبا و کوهستانی منطقه است. چنین پروژه های کلیدی برای حفظ fracking شرکت های عامل در زمانی که قیمت گاز در پایین تاریخی و اجازه می دهد پررونق صنعت پتروشیمی برای ادامه و گسترش آن است. محلی مالکان و ساکنان در رابطه با مسائل زیست محیطی اقدام به جلوگیری از ساخت و ساز توسط قفل خود را به تجهیزات و کمپینگ در درختان در خطوط لوله و مسیرهای. همراه با معمولی بیشتر اقدامات مانند دعاوی اعتراض به تلاش و هزینه ای پروژه ها’ حامیان میلیاردها دلار به تاخیر می اندازد.

در حال حاضر کسی که گناهان در غرب ویرجینیا اموال شامل “زیرساخت های حیاتی” با هدف defacing یا مهار عملیات می تواند به صورت یک جنایت اتهام حمل تا سه سال زندان و یک $3,000 خوب است. قانون جدید دیگر ایجاد جرم و جریمه تا 20.000 دلار برای هر فرد یا سازمانی که توطئه با کسی که به محو کردن و یا خرابگری جمله خواص. “زیرساخت های حیاتی” تعریف شده است به عنوان آرایه ای از نفت و گاز امکانات از جمله پالایشگاه های نفت کمپرسور ایستگاه گاز طبیعی مایع پایانه ها و خطوط لوله.

غرب ویرجینیا زیرساخت های حیاتی قانون شبیه یک مدل سیاست ترویج شده توسط آمریکا قانونی شورای بورس شناخته شده به عنوان الک یک سایه گروه را تشویق می کند که قانونگذاران ایالتی به تصویب صنعت پسند قانون. سوابق ارائه شده به رهگیری توسط انرژی و موسسه سیاست آشکار صنعت گاز طبیعی دست در پیشبرد این لایحه است. یک شبکه محلی لابی برای Dominion انرژی که دارای ساحل اقیانوس اطلس خط لوله; غرب ویرجینیا نفت و گاز, انجمن; و آمریکا سوخت و پتروشیمی, تولید کنندگان, صنعت گروه به نمایندگی از پالایشگاه ها و نیروگاه های پردازش است که مقصد نهایی برای خطوط لوله گاز طبیعی صرف ماه کار در پشت صحنه برای اطمینان از تصویب این لایحه.

غرب ویرجینیا نیست تنها دولت برای پیشبرد چنین anti-اعتراض به اقدامات در میان همه گیر. اندی Beshear کنتاکی را فرماندار دموکرات است که به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای پاسخ به Covid-19 امضا مشابه زیرساخت های حیاتی قانون در مارس 16 و داکوتای جنوبی با فرماندار امضا دیگر در مارس 30. آلاباما تصویب مجلس سنا دولت در مارس 12 است و در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط مجلس; می سی سی پی را به تصویب مجلس در مارس 4 و در انتظار اقدام از مجلس سنا. به خصوص قابل توجه است اصلاحیه جدید به لوئیزیانا موجود در زیرساخت های حیاتی قانون در حال حاضر در انتظار امضای فرماندار که تجویز به 15 سال حبس برای ورود به زیرساخت های حیاتی املاک بدون مجوز در طول یک حالت اضطراری است.

کانر گیبسون یک محقق برای صلح سبز که مورد مطالعه صنعت نفوذ پشت زیرساخت های حیاتی صورتحساب در سراسر کشور گفت: سیاستمداران باید بهره گرفته از این بیماری همه گیر به سهولت ساخت و ساز از پروژه های بحث برانگیز. “این Covid-19 pandemic به پوشش ویژه sleazy سیاستمداران به تصویب anti-اعتراض اسکناس در حالی که اجزای تشکیل دهنده آنها در حال فشرده با بیکاری و مسئولیت برای محافظت از بهداشت عمومی” او گفت:. “این لوایح به منظور جلوگیری از تظاهرات فقط به اندازه کافی بلند برای شرکت های نفتی را به پایان برساند خطرناک و منفور پروژه های پتروشیمی.”

عدالت, غرب ویرجینیا والی است که زغال سنگ میلیاردر که همچنین پرتاب وزن خود را پشت آپالاچی سازی و تجارت توپی که می تواند تبدیل به رودخانه اوهایو دره به یک مرکز صنعت پتروشیمی. فرماندار و مقننه باقی می ماند ديپلمات توسط دانشمندان اظهارات که تنها یک تغییر سریع و به دور از سوخت های فسیلی صرفه جویی خواهد شد دولت از تغییرات آب و هوایی احتمال زیاد به علت به طور فزاینده مکرر خشکسالی است که می تواند طلسم را از آن خود قوی قرمز درختان صنوبر و ماهی گیر-معشوق ماهی قزل آلا بروک. این قانون جدید حفاظت از سوخت های فسیلی صنعت تسلط با تهدید به اتهام جنایت برای کسانی که مخالفت.

“این یک خم عضلات” گفت: بکی Crabtree که گوسفندان مرتع تنظیم بر روی خط الراس زیر آپالاچی نوین در حال حاضر به دو نیم تقسیم توسط کوه دره خط لوله است. “این فقط یکی دیگر از راه های است که قانونگذاران ما در جیب از سوخت های فسیلی شرکت است.”

درخواست شده توسط صنعت

پس از West Virginia Critical Infrastructure Protection Act معرفی شد در پایان ماه ژانویه این لایحه را حمایت از نماینده جان کلی دریافت ده ها تن از ایمیل های از ترکیبات اصرار او را به توقف آن گذشت.

در یک اتفاق نادر و آشکار پاسخ به یکی از ایمیل های کلی ارائه شده قبلا گزارش نشده مورد جزئیات این لایحه را ریشه. “آنچه را که هدف از HB4615 و شما در حمایت یا علیه این قانون” تشکیل دهنده خواسته کلی در ایمیل ارسال شده در فوریه 3.

“ساده توضیح این لایحه تقویت حقوق مالکیت است. هنگامی که یک فرد می رود و مالکیت خصوصی و آیا عمدی آسیب” کلی پاسخ داد. “این لایحه درخواست توسط صنعت گاز طبیعی به دلیل معترضان وارد یک سایت حفاری و تخریب تجهیزات.”

کلی نیست در پاسخ به سوالات از رهگیری مورد که دقیقا درخواست این لایحه و یا چه آسیب او با اشاره به اما افشای پرونده از تابستان گذشته ارائه برخی از سرنخ.

در ژوئن 12, کلی و جمهوری خواه مجلس رهبر اکثریت امی تابستان صرف یک بعد از ظهر با Maribeth Anderson, دولت, مدیر امور برای انترو منابع یکی از بزرگترین گاز تولید در دولت است. آنها در مورد مسائل مربوط به گاز بیش از ناهار و سوار در اطراف اجاره ون بازدید از دکل حفاری و یک شور مرکز پردازش.

دو هفته بعد Dominion لابی باب Orndorff فرستاده رابرت Akers یک وکیل برای غرب ویرجینیا خانه کمیته انرژی. “نماینده امی تابستان رسیده به من و پرسید: اگر ما همیشه به عنوان یک لایحه به آدرس نافرمانی مدنی نسبت به خط لوله” Orndorff نوشت کپی اندرسون و همچنین لابی برای EQM بزرگترین سهامدار پشت کوه دره خط لوله جنوب غربی انرژی, گاز, اکتشاف و تولید شرکت. “شاید انرژی کمیته باید با در نظر گرفتن چنین یک قانون است.”

تابستان, یک عضو سابق الک گفت: رهگیری که او می خواهم رشد نگران پس از خواندن یک مقاله در مورد نافرمانی مدنی در خط لوله خواص. “من خواسته صنعت لابی اگر ما تا به حال قوانین برای جلوگیری از ناامن فعالیت” او گفت:.

Dominion سخنگوی ان Nallo انکار کرد که ملک منجر شده بود تلاش برای پیشبرد این لایحه است. “به نظر می رسد شده اند به رهبری یک صنعت گروه مشاوره” او گفت: بدون توضیح. Orndorff نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Nallo به نظر می رسد که اشاره شده است به Orion استراتژی های روابط عمومی شرکت های مستقر در غرب ویرجینیا و اوهایو و پنسیلوانیا که از دیرباز متحد از گاز طبیعی میباشد. در سال 2018 شرکت شده بود و یک سری از نرم افزار-fracking گزارش را توسط مصرف کننده انرژی داد خود-شناسایی سازمان های مردمی که توسط یک لابی شرکت با روابط شنهای روان میباشد.

یک شکارچی استراتژی های لابی یکی از تنها سه نفر از 26 نفر که شهادت در حمایت از زیرساخت های حیاتی لایحه در جلسه عمومی در فوریه 10. دیگران شامل سر از غرب ویرجینیا نفت و گاز, انجمن و نماینده اتاق بازرگانی محلی.

پس از تصویب این شرکت به سرعت در زمان اعتبار. “جبار استراتژی مفتخر است به دست گرفته اند و نقطه در سازماندهی پایگاه گسترده ای در حمایت از قانون است که به محافظت از زیرساخت های حیاتی,” جبار لابی Chris Hall نوشت: در یک جشن ایمیل در تاریخ 1 آوریل.

سالن گفت: رهگیری که Orion کار می کرد برای پیشبرد ضد, اعتراض, لایحه از طرف آمریکا سوخت و پتروشیمی تولید کنندگان. یک AFPM سخنگو تایید کرد که این انجمن تجارت شده بود و درخواست اصلی. “منتقدان این لایحه بی اعتنایی به خطرات ذاتی در این تداخل و به نظر می رسد نشان می دهد که تجاوز و تخریب اموال مورد نیاز برای اعتراض” او اظهار داشت: اما کاهش یافته است به ارائه نمونه از حوادث که در آن معترضان را نابود کرده بود و زیرساخت های حیاتی تجهیزات.

این AFPM تلاش برای عبور از زیرساخت های حیاتی قانون بیشتر از غرب ویرجینیا ، در واقع این انجمن کمک نویسنده الک مدل قانون است که در خدمت به عنوان یک الگو برای ضد اعتراض به اقدامات در سراسر کشور است.

یک نیروی پشت صحنه

اولین زیرساخت های حیاتی قانون با هدف خط لوله معترضان گذشت که بلافاصله پس از بومی رهبری قیام علیه داکوتای دسترسی به خط لوله در نزدیکی ایستاده راک سو رزرو در داکوتای شمالی. صنعت سوخت فسیلی در همکاری با اجرای قانون متقاعد قانونگذاران در ایالات متعدد است که آنها در معرض خطر خود را در محلی ایستاده سنگ همراه با امنیت هزینه های. اوکلاهما منتقل ضد داعش در ماه مه سال 2017 و پایان سال, ALEC حال توسعه قانون به مدل قانون.

یک AFPM لابی بخشی از الک نیروی کار است که ایجاد مدل. “AFPM حمایت برای مدل قانون به دلیل اهمیت آن برای پالایشگاه ها و خط لوله زیرساخت ارائه می شود که محصولات خود را به و از امکانات ما” ارتباط سخنگوی گفت: رهگیری.

از آن پس AFPM ادامه داد: برای اعزام نمایندگان خود به تبلیغ به نفع ضد اعتراض به قانون. مستقیم لابی AFPM کمک به پیشبرد نسخه از مدل لایحه در حداقل چهار متحده با توجه به تجزیه و تحلیل اخبار و گزارش و افشای سوابق توسط گیبسون صلح سبز محقق. دوازده متحده از جمله اوکلاهما در حال حاضر تصویب قوانین با هدف افزایش مجازات برای خط لوله معترضان تداخل با “زیرساخت های حیاتی.”

Lauren Bowman, 24, of Montgomery County, sits in a tree stand along the Mountain Valley Pipeline right of way in Montgomery County, near Elliston, Va., on Wednesday, Sept. 5, 2018. Some protesters have taken to trees to block work on the Mountain Valley Pipeline. The Roanoke Times reports the tree-sits were erected early Wednesday. (Heather Rousseau/The Roanoke Times via AP)

لورن بومن نشسته در یک درخت در امتداد کوه دره خط لوله از راه حق در مونتگومری در نزدیکی Elliston ویرجینیا در سپتامبر 5, 2018.

عکس: هدر روسو/به رونوک بار/AP

شرکت پردازش نفت و گاز طبیعی به سوخت و یا مواد شیمیایی برای محصولاتی مانند پلاستیک ایفا کرده اند به ویژه نقش مهمی در سوق دادن زیرساخت های حیاتی قانون با توجه به داده های جمع آوری شده توسط صلح سبز. ماراتن نفتی اکسون موبیل و کخ صنایع که خود هر دو خطوط لوله و پالایشگاه های رتبه بندی به عنوان تاثیر گذار ترین شرکت های پشتیبان گیری زیرساخت های حیاتی قوانین در سراسر کشور, با توجه به سازمان و تجزیه و تحلیل. “این نه فقط لزوما بزرگ بحرانزده شرکت خط لوله که در حال هل دادن این ضد-اعتراض به قوانین” گیبسون گفت.

ماراتن سخنگو گفت: رهگیری که این شرکت پشتیبانی از زیرساخت های حیاتی سیاست “با ایمنی در ذهن” و اضافه کرد که “شده اند وجود دارد بسیاری از قانونگذاران که معتقدند که این نوع از قوانین لازم برای مقابله با تهدیدات از خرابکاری است که می تواند مختل خدمات اورژانس و زندگی مردم است.” اکسون موبیل و Koch Industries پاسخ نمی دهند به رهگیری درخواست برای نظر.

“این شرکت ها که خود را هر دو پالایشگاه و خطوط لوله که بیشتر تهاجمی در مقابله به مثل در برابر معترضان از سوخت های فسیلی زیرساخت های” گیبسون. “هدف نهایی این است برای جلوگیری از مردم را از اعتراض با جریمه و مجازات است. آنها همچنین می خواهم به مطمئن شوید که آنها تصویب انتقام از مردم که در اعتراض به هر حال با استفاده از قانون گذاران برای ارائه این سرویس برای آنها است.”

بالاتر از همه قوانین و مقررات

Crabtree, است که در دهه 60 است که بخشی از گسترده مقاومت به پروژه خط لوله در آپالاچیا و در میان کسانی که به دنبال مانع عملیات خط لوله اموال. او نگران آن است که کوه دره خط لوله را مختل حساس سیستم های آب که خوراک خانواده اش نوشیدن آب چاه. ساخت و ساز در حال حاضر تغییر چشم انداز در ملک او می گوید:. یک هفته پس از این شرکت لعنتی باز زمین در نزدیکی خانه اش یک منجلاب باز 60 پا از پشت نفر قبلی درب اخلال در جریان استفاده می شود که به تصویب بیش از زمین است. کوه دره رد مسئولیت و سوراخ است پس از پر آب شدن تالاب بیش از 9 فوت عمق.

در 2018, Crabtree و خانواده اش به حالت تعلیق او 1971 فورد پینتو در درجه بالاتر از خط لوله سایت ساخت و ساز در زمین های کشاورزی. آنها مهر و موم درب بسته با Crabtree داخل و موفق به متوقف کردن کار برای نیمی از یک روز قبل از او دستگیر شد. دادستان بعد از آن کاهش یافته است انسداد شارژ.

IMG_3326

بکی Crabtree در سال 1971 فورد پینتو معلق بالاتر از یک سایت ساخت و ساز خط لوله در سال 2018 است.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از راجر Crabtree

اصلاحات به غرب ویرجینیا در اعتراض به قانون می گویند که آن را نمی باید تقاضای خود را به “حق آزادی بیان یا مونتاژ, از جمله, اما نه محدود به اعتراض و اینجا.” اصلاحات شدند یک پیروزی برای بیل مخالفان اما از آن خواهد شد تا دادستان به تصمیم می گیرید که آیا زبان محافظت از مردم مانند Crabtree.

کوه دره است پس از اتمام کار بر روی Crabtree املاک و ساخت و ساز در جای دیگر در حال حاضر به حالت تعلیق در حالی که تنظیم کننده فدرال بررسی پروژه انطباق با گونه های در معرض خطر عمل می کنند. در عین حال خط لوله کارگران شده اند مجاز به ادامه کار بر روی فرسایش و رسوب کنترل در طول بیماری همه گیر. عدالت را به اقامت در خانه سفارش و دولت “امن تر در خانه” باید شمارش کار بر روی خط لوله به عنوان “ضروری زیرساخت ها است.” حامیان هنوز هم می گویند که این پروژه تکمیل خواهد شد این سال است که می تواند به معنای هجوم از خارج از دولت و کارگران در جوامع با کم Covid-19 نرخ. ساکنان این شهرستان که در آن Crabtree زندگی باید التماس فرماندار برای توقف خط لوله کار می کنند در حالی که این همه گیری همچنان ادامه دارد.

کوه دره نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر اما در نامه ای به کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال این شرکت را به وکیل اعلام کرد که آن را “اجرا کرده است افزایش سلامت و اقدامات ایمنی از جمله آموزش کارکنان و پیمانکاران اجتماعی فاصله و بهداشت” و همچنین کاهش خدمه اندازه به کمتر از 10 نفر است.

با این وجود Crabtree می گوید: کارگران او خال خال در مجاور ملک به نظر نمی رسد به پیروی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را Covid-19 دستورالعمل. “در وسط گیر ما کارگران ایستاده به مراتب کمتر از 6 فوت از یکدیگر بدون ماسک. آنها نمی دور ماندن از هر یک از دیگر آنها نمی دور ماندن از اتومبیل های,” او گفت:. “آنها بالاتر از همه قوانین و مقررات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>