یک زوج قدرت با یک صندوق سرمایه گذاری 50 M دلاری برای ناهمتای

چرا بايد اهميت بدي

چون صندوق آنها در نوع خود اول است.

  • Candice Matthews Brackeen و Brian Brackeen یک صندوق سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری برای موسسین کم نمایندگی در غرب میانه راه اندازی کرده اند.
  • آنها می خواهند به تصرف ناکارآمدی بازار برای پیدا کردن بازگشت در بخشی ناهمتا از کشور، در میان جمعیت شناسی ناتمام از موسسان.
  • شکل افراطی خود را از کوشش های ناشی از زندگی با موسسان به مدت یک هفته.

هنگامی که کندیس متیوز و برایان براکین در هفته فناوری سیاه در میامی ۲۰۱۸ به یکدیگر دویدند، هر دو در یک لحظه محوری در زندگی خود بودند. دو هفته قبل، کندیچ طلاق خود را نهایی کرده بود و یک سال به کار خود را به عنوان مدیر عامل شتاب دهنده هیلمن مستقر در سینسیناتی بود. برایان در میانه خروج از استارتاپ 120 میلیون دلاری خود با ارزش گذاری هوش مصنوعی کایروس بر سر اختلاف نظر ها در مورد اینکه آیا تکنولوژی آن باید در اختيار اجرای قانون قرار گیرد یا نه، قرار داشت.

آن دو قبلاً همدیگر را ملاقات کرده بود، اما این بار متفاوت بود – یک مکالمه ٔ طولانی را به راه می اندازیم و برای شام بیرون می رفتیم. شش هفته بعد، در ژانویه ۲۰۱۹، آنها نامزد شدند. برایان می گوید، خنده، درباره عاشقانه های گردباد شان که منجر به ترک میامی و نقل حرکت به اوهایو شد، می گوید: «ما در انتخاب استعداد خوب یم.

داستان آنها تا حدودی در مورد دو کارآفرین سیاه پوست است که عشق را پیدا کرده اند، اما همچنین در مورد اثر قدرتمند داشتن فضاهایی است که به جوامع رنگ غذا می دهد. در ماه ژوئیه، کندیس و برایان، هر دو، 42، اعلام کردند که سرمایه گذاری ریسک پذیر شرکت خود را Lightship Capital با SecondMuse همکاری می کند تا یک صندوق 50 میلیون دلاری برای سرمایه گذاری در موسسان کم نمایندگی در غرب میانه، از اقلیت های نژادی گرفته تا جوامع دگرباش و معلول ایجاد کند. فورا ً تنها صندوقی شد که به اقلیت های غرب میانه اختصاص داده شده بود، و همچنین بزرگترین صندوق راه اندازی شده توسط یک زن سیاه پوست تا به امروز.

ما آن را روشن این است که صندوق تاثیر اجتماعی نیست…. ما سرمايه داريم

Candice Matthews Brackeen

“بازار سرمایه گذاری ریسک گذار شکست خورده است BIPOC و در نهایت، خود،” کندیس می گوید، با اشاره به آمار که نشان می دهد تنها 1 درصد از سرمایه گذاری سرمایه گذاری با پشتبان آمریکا، بنیانگذاران سیاه پوست و تنها 11 درصد از بودجه رفت به استارتاپ به رهبری زنان. هدفش؟ برای اثبات این که با سرمایه گذاری در مکان ها، و مردم، که به طور معمول کمتر توجه، سرمایه گذاران در واقع می تواند بازگشت قوی تر است. ما داريم روشن ميکنيم که اين يه صندوق تاثير اجتماعي نيست ما سرمايه داريم ما اینجا برای احترام به پول و دریافت نرخ بازگشت بازار، او می گوید. وقتي مردم تيم هاي ما رو ببينن برنده ميشن، اونوقت تو مدلي رو ميبيني که کار ميکنه

صندوق قصد دارد در حدود 35 کسب و کار برای شروع سرمایه گذاری، اعم از AI و تجارت الکترونیکی به پایداری، مراقبت های بهداشتی و مصرف کنندگان بسته بندی شده شرکت های کالاهای. این جلب توجه زیادی، به خصوص از آنجایی که کمدین هانیبال بورس سرمایه گذار اولیه و قاضی مهمان در Brackeens ”’Twitch پیچ سری (فکر می کنم مخزن کوسه برای جریان پلت فرم Twitch) شد. Shark Tank آنها قصد دارند تا به شیکاگو، ایندیاناپولیس و تولسا، اکلاهما گسترش یابد تا ناکارآمدی بازار را به تصرف خود درآورد.

Businesswoman leading informal meeting in modern open plan office

بخش بيشتر بودجه به سواحل مي رود، برخلاف مرکز کشور. این یک فرصت نادیدنی است، که در سرمایه گذاری- صحبت تمایل به ترجمه به فرصت، می گوید: تاد خوزین، یکی از مدیران عامل شرکت SecondMuse. او به خصوص دوست داشت که کندیس و برایان زمان برد تا شخصا ً شرکت هایی را که در آن سرمایه گذاری می کنند ، با اجاره خانه و گذراندن یک هفته با موسسان برای دریافت حس چگونگی فکر کردن و عمل کردن در خارج از تنظیمات تخته خانه، دامپزشکی کنند. خوزین می گوید: «آنها حس فوق العاده ای از کندن در جزئیات و علف های هرز و درک یک کسب و کار به عنوان مخالف سرمایه گذاری از برج عاج، خوزین می گوید.

برایان می گوید به طور موقت در حال حرکت با شرکای بالقوه — تاکتیک است که ممکن است برخی به عنوان یک ضربه کمی مزاحم — یک راه برای انجام “نهایی” به دلیل کوشش است. “چیزی که در مورد زندگی با کسی برای یک هفته این است که آن را آسان برای یک بنیانگذار واقعا برای یک جلسه یک ساعت زمین جلا، اما برای آنها سخت است که خود واقعی خود را نشان نمی دهد زندگی با شما.” صندوق در حال حاضر در آثار قبل از اعتراضات زندگی سیاه و سفید ماده که در پی مرگ جورج فلوید و برونا تیلور به وجود آمد، اما در آن لحظه کمک کرد تا تبدیل شاید به بله از شرکت های سرمایه گذاری. “چیزی که من از آن دل گیرم این است که مردم برای انجام کاری که می توانند برای این جوامع انجام می دهد، گام های فعالی برمی دارد، و ما کشتی برای آن یم.” برایان می گوید.

صندوق فشار به عنوان سرمایه گذاران خواهد شد از نزدیک در حال مشاهده خواهد شد تا ببینید که اگر هسته خود را پنهان — هدف قرار دادن بنیانگذاران متنوع غرب میانه مبتنی بر — به دستاوردهای کوچک منجر شود. و برخی از سمت چپ ممکن است رویکرد سرمایه داری و تمایل خود را به کار در داخل یک سیستم سوال بسیاری از پیشرفت BIPOC استدلال می کنند فراتر از تعمیر است و باید با یک مدل اقتصادی مناسب تر جایگزین شود.

وقتی می بینید که این کار به شما یا دوستانتان، مادرتان یا پسر عموی تان نمی انجامد، شما شروع به تعجب می کنید که آیا واقعاً برای شماست یا نه.” اما او معتقد است راه حل این است که Hidden Figuresدرگیر، نظریه ای که او را با چهره های پنهان مقایسه می کند، داستان چگونگی شکست ریاضیدان کاترین جانسون از طریق سد رنگی در ناسا. افرادی که دنبالش می کردن از برنامه فضایی جید نمی شن آنها مثال او را ديدند و تصميم گرفتند که به برنامه فضايي برويم.” هدفش؟ “ما برای همه سرمایه داری می کنیم، با انجام آن و همچنین هر کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im