عملکرد حجاب برای بازی های المپیک

زمانی که ملیسا اسکات رفت و در یک سفر کسب و کار به آسیای مرکزی و خاورمیانه در 2015, او پیش بینی نیست طراحی موقت حجاب.

52 ساله میشیگان بومی نیست مسلمان یا واضح ترین فرد برای راه اندازی یک activewear نام تجاری. اما وقتی که می آید به ورزش او می داند مسائل خود را. او در خدمت این کمیته المپیک در سال 1992 داوری برای ایالات متحده آمریکا, دوچرخه سواری و ایالات متحده آمریکا قایقرانی مربی قایقرانی المپیک در اوایل 2000s و بعد مشغول به کار در بازاریابی و حمایت های مالی بین المللی.

هنگامی که او آغاز کرده است در این سفر خاص به لوکیشن برای اسکیت سرعت, حوادث, او در زمان یک مسلمان با فرهنگی مورد توجه است. اسکات ناشنوا به دنیا آمده و می پوشد سمعک. او همچنین می پوشد ، حجاب او به ارمغان آورد می خواهم تحت فشار قرار دادند و در برابر هر دو از آن و فشار ناشی از میگرن.

بنابراین یک شب در یک اتاق هتل در قزاقستان او خلاق است. او در زمان او موجود, حجاب, قطع کردن گوش سوراخ و دوخته در جیب اساسی هتل sewing kit. این ترفند و او آن را برای بقیه سفر خود را. این ثابت موثر در حالی که اسکات در حال اجرا بود یا بازی فوتبال. در حالی که او مشغول به کار بود چندین ورزشکاران زن متوجه شد و به درخواست اگر او می خواهم یک حجاب فقط مانند او برای آموزش خود را.

2020-03-06 15.12.21 copy

نتیجه چیزی بود که او خواستار “اولین حجاب برای عصر دیجیتال” یک عملکرد ورزشی حجاب که شامل یک جیب داخلی گوش و سوراخ برای تلفن همراه و یا بلوتوث از earbuds یا ابزار مانند بلندگو earpieces, عینک یا سمعک است. آن را در زمان خاموش. سپس درخواست برای بیشتر از متوسط activewear نگه داشته به آینده. تا سال 2016 اسکات فروش به عنوان برچسب های خصوصی و او رسما MODEFYwear در سال 2017. با نام تجاری اهداف زنان که می خواهند برای سرپوش گذاشتن به هر دلیلی اما به طور خاص “متوسط زنان” — به طور معمول مسلمان ارتدکس یهودی و مسیحی پنطیکاستی.

من از جان گذشته از درجه اعتبار ساقط است که نیاز به پر شود.

ملیسا اسکات

حمایت از سرمایه گذاران از جمله تلویزیون آشپز گربه کورا واقعی دین بنیانگذار Kym طلا و برنده جایزه تولید کننده نیکول Ehrlich, نام تجاری در حال حاضر به فروش می رساند شنا, لباس surfwear شنا دامن ورزشی, دامن, arm, آستین مانتو و تازی و به زودی از آن خواهد شد اولین ورزشی snood. پس از آن این شرکت شروع به طراحی تازی و ساری.

MODEFYwear به فروش می رساند برای ورزشکاران حرفه ای و روزمره زنان در سراسر ایالات متحده و همچنین زنان در ایران, گشت و گذار, تیم عمان را دو و میدانی ورزشکاران و اسرائیل زنان تیم بسکتبال. اسکات انتظار موضوعات نشان داده می شود توسط تعدادی از ورزشکاران در بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو و او را در کار معاملات با کل تیم است. در حالی که این شرکت است که هنوز هم کوچک, اسکات برآورد آن تولید حدود 1 میلیون قطعه در سال و در حال رشد است. او انتظار دارد که به دو شرکت $3.9 میلیون دلار درآمد به طور متوسط در این سال است. MODEFYwear هشت کارکنان طراحی و تولید همه محصولات در لس آنجلس.

این شرکت مخاطبان در طول تاریخ تجربه ساختاری و موانع لجستیکی برای ورود به جهان ورزشی. اسکات می گوید که وجود دارد بسیاری از پارچه ها و طرح های متوسط سایش ورزشی است که به سادگی نیست “منجر به عملکرد است.” یک پنبه یا پلی استر حجاب در گرمای تابستان است که نه تنها رفتن به دردناک و احساس می کنم مثل یک دستمال مرطوب اما “آن شما را پایین آهسته می گوید:” اسکات. در حرفه ای که در آن در هر میلی ثانیه شمارش اشتباه یکنواخت می تواند تفاوت بین برنده و از دست دادن. نه به ذکر است عدم آموزش مناسب دنده نگه داشته و بسیاری از زنان به دور از ورزش است.

200302_MScott_004

“سال پیش شما تا به حال با هر سازش تمایل خود را به ورزشی و یا تمایل خود را به مذهبی هوشیار است. امروز شما نمی می گوید:” Krystal, رایلی, پنطیکاستی دونده و میزبان پادکست در دامنآن جشن چه او با اشاره به عنوان “غیر متعارف” ورزشکاران است. رایلی رشد نمی کند تا بازی های ورزشی است چرا که او نمی باید هر چیزی مناسب برای آموزش. در واقع آن را تا سال 2016 — زمانی که او 33 ساله — که او امضا کرده تا برای اولین بار در مسابقه. او هنوز هم عصبی; او فکر نمی کنم او مثل یک “دونده.”

اما متوسط activewear مانند MODEFYwear قطعات هستند “مردم با دادن قدرت به خارج وجود دارد و می شود که آنها بدون در نظر گرفتن چگونه آنها نگاه کنید و یا آنچه آنها می پوشند و یا آنچه را که آنها احساس متفاوت در مورد آنها می گوید:” رایلی که می پوشد MODEFYwear ورزشی دامن برای در حال اجرا است.

اسکات نیز گرفته است انتقاد برای ایجاد یک “سونامی سیاسی” توسط بازاریابی برای مسلمانان و یهودیان که به او می گوید: “آن را در مورد سیاست آن در مورد توانمند سازی هر یک از دیگر به بهترین خود را در ورزش است.” او را بدست پوش بک در صحت بیش از حد: او را متواضع زن مانند مشتریان خود را. سابقه و هدف خود را ممکن است متفاوت باشد اما او می گوید: “من ناامید از درجه اعتبار ساقط است که نیاز به پر شود.”

modefywearHIJAB_INFOGRAPHIC

شرکت هایی مانند Capsters, هومل, آسیه و ResportOn شده بود ساخت های ورزشی مانتو برای دهه اما 2017 دیدم MODEFYwear را راه اندازی و اولین ورزشی حجاب از نایک. اسکات مشتریان چوب با او یا به دلیل مناسب و یا عفت اعتقادات: این ایده آل نیست به یک غول صدای خش خش کردن مذهبی در لباس.

نایک بودجه و ظرفیت برای فروش در یک مقدار بزرگتر در مقیاس جهانی از MODEFYwear اما اسکات, است, اعتماد به نفس, شرکت او در زمان و تلاش برای طراحی یک حجاب با ویژگی های است که ورزشکاران زن نیاز است. و آن را گسترده تر برنامه های کاربردی از جمله برای کمشنوا و پزشکان که نیاز به سوراخ برای گوشی های پزشکی.

Untitled-1

آن است که آیا MODEFYwear یا نایک, محصولات و زنانی که آنها را می پوشند می تواند “احساسی و تاثیر روانی” در زنان جوان می گوید: نویسنده و ورزشی فعال Shireen احمد. “شما حذف دختران برای یک نسل است. وجود دارد هزاران نفر از دختران که هرگز خود را در آن فاصله است.”

اسکات و تیم او در حال هل دادن به عقب بر این تصور است که حجاب snoods و دامن بلند امن نیست در دو و میدانی. آنها برنامه ریزی برای زمین خود را در مورد کارگاه های آموزشی در مربیان ملی’ همایش ها و پیش نویس جدید کد مدل و دستورالعمل ها اجازه می دهد به صورت متوسط می پوشند. اسکات تماس فدراسیون فوتبال قوانین است که ممنوعیت مذهبی خاص لباس “مسخره است.”

در چند ساعت شما می توانید پیدا کردن اسکات, دوچرخه سواری, قایقرانی و یا قایقرانی — و صرف وقت با او 12 ساله دختر Akerke. اما تمرکز برای اسکات ادامه خواهد داد تا در دادن زنان از این فرصت برای رشد در عرق شرایطی که آیا آن را از یک گشت و گذار در تعطیلات و یا در ویترین جهانی از بازی های المپیک است.

200302_MScott_012

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im