A Pandemic Tourism Pivot From Cool to Wellness

چرا بايد اهميت بدي

چون اون دليل اينه که “تفيليس” ممکنه “برلين جديد” باشه

  • هتل کارآفرین والری Chekheria کمک کرد تا ملت گرجستان را به یک گوهر توریستی پس از شوروی با شهرت سرد.
  • در حالي که کشور در بين بيماري هاي همه گیر کوروناويروس به روي گردشگران بازمي گردد، او با بزرگترين چالش خود مواجه است: استقبال از بازديد کنندگان با تصويري از سلامت و تندرستي.

اگر شما در یکی از هتل ها والری Chekheria اجرا می شود در کوهستانی، خیره کننده کشور زیبا از گرجستان اقامت، شما موظف به زمان خوبی داشته باشد. با توجه به فلسفه اش، چطور تونستي؟ او می گوید: «ما با همه مهمانانمان مثل هدیه ای از طرف خدا رفتار می کنیم» و به یک باور گرجی کهن سال استناد می کند.

حالا با شروع دوباره کسب و کار توریستی پس از توقف همه گیر ویرانگر، هر مهمان در یک هواپیمای حتی بالاتر وجود دارد.

هر که در خیابان های دلربای تفلیس پایتخت پرسه می زد – یا راه خود را تا کوه مجسّم کازبگی زخمی می کرد، سپس مانند خانواده سلطنتی در آب دهان آب نان های شزی جشن می گرفت و در شراب قفسه بالا غرق می شد — می تواند به شما بگوید که گرجستان همیشه در استقبال بازدید کنندگان بسیار عالی بوده است. آن را به بافت اجتماعی کشور بافته شده است، آن را به عنوان طولانی بود فرار با ارزش دریای سیاه برای نخبگان روسیه و شوروی. اما چخاریا کمک کرده است تا آن را به یک کسب و کار پر رونق و رو به جلو تبدیل کند، با گردشگری که 7.6 درصد از اقتصاد کشور را در سال 2018.

به عنوان مدیر عامل شرکت مهمان نوازی گروه Adjara، نمونه کارها شیک 39 ساله شامل نیم دوجین هیپ هتل ها که کمک به تبدیل ملت پس از شوروی از 3.7 میلیون به نقطه باید برای مسافران کنجکاو فرهنگی.

در ماه اوت، گرجستان – که گزارش شده است تنها در حدود 1250 مورد کوروناویروس و 17 مرگ و میر – انتظار می رود که شروع به خزیدن از انزوای بین المللی پس از بازگشایی به پروازهای تجاری است. • مرور جهان پس از همه گیر خواهد شد Adjara بزرگترین چالش هنوز, یکی که خواهد شد چکریا کسب و کار و رهبری سازمانی تست, و همچنین پایداری خود را در میان ناامیدی.

ما می خواهیم گرجستان را مخفی نگه داریم، اما یک راز که می خواهیم با دوستان در آن شریک بشود.

والری چخاریا

تا کنون، هر چند، او خود را قادر به اثبات کرده است. Chekheria بخشی از نسل تغییر گرسنگی است که به گرجستان کمک کرد تا از بندهای کمونیستی خود تکان بخورد، و به دنبال غرب برای اشاره گر های فرهنگی و سیاسی و اعمال آن درس ها در خانه است. حالا، او می گوید، وقت آن است که پیشرفت را نشان دهد. “ما می خواهیم گرجستان را مخفی نگه داریم، اما یک راز که می خواهیم با دوستان در آن شریک بشود.”

چشم انداز جهانی چخاریا ریشه فروتنانه او را به دروغ می داند. آپارتمان خانواده اش در اوایل دهه ۱۹۹۰ در جنگ داخلی که ملت را فرا گرفته بود، تخریب شد. که منجر به پیچ و تاب سرنوشت که طعنه آمیز خواهد شد تنها بعد آشکار می شود: در کنار پناهندگان دیگر، Chekheria و خانواده اش صرف بخش بهتر از یک دهه زندگی در یک هتل دوباره هدفمند.

آن زمان های سخت گرسنگی او را برای چیزی بهتر شکل می داد، هم برای خودش و هم برای کشور زخمی اش. Chekheria graduated college in Tbilisi with a law degree just a year before another revolt, the Rose Revolution of late 2003. به جز اين يکي پايان شادتري داشت تیراندازی از طریق دیوان سالاری دولت ، او فرود ارسال کلیدی در وزارتخانه های توسعه اقتصادی و دارایی ، جایی که ، به عنوان رئیس ستاد ، او کمک کرد نظارت بر برنامه های خصوصی سازی و رهبری اصلاحات مالیاتی.

مطمئنا، او و همسالان همفکرش ممکن است تجربه عمیقی نداشته اند. اما ما نسلی بودیم که هیچ وقت طعم پول و فساد را نخوردیم، چخاریا می گوید، “و ما ایده ای داشتیم که چگونه یک کشور را بسازیم.” گرجستان به خاطر اصلاحاتش در ستایش گسترده ای به دست می ارد و این روزها در رتبه هفتم سهولت انجام لیست کسب و کار بانک جهانی قرار دارد.

Chekheria پس از پرداخت تخصص خود در مدیریت دولتی با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه کلمبیا، به گرجستان بازگشت. به گفته دوست دوران کودکی و انسان شناس فرهنگی نوتسه باتیاشویل، بازگشت به کشور کوچک و تنگ دست «به شما فرصت ی برای هر کاری که می کنید می دهد تا فقط کمی بیشتر معنا داشته باشد.» Chekheria charge of the Adjara-run Holiday Inn Tbilisi as general manager before rising to the top job at Adjara, which was founded by influened Georgian philanthropist and entrepreneur Temur Ugulava.

گروه شش هتل را اداره می کند که برجسته ترین آنها اتاق ها است. با سه مکان در سراسر کشور، از جمله یکی در یک منطقه کوهستانی شمالی با نمایش خیره کننده از Kazbegi، نام تجاری در میان مسافران زرنگ برای فوق مدرن شناخته شده است، طراحی هوشمند آن را “شیک صنعتی” می نامد. به طور منظم لیست های سفر جهانی را در بر می دارد.

stamba-loby-1-1024x683

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im