یک پرستار بیمارستان نمی خواهد اجازه دهید او را می پوشند یک N95 ماسک. او شده است به کار در هفته.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در مارس 31, فلوریدا, اورژانس, پرستار, نائومی ملا در زمان خطر بزرگ. هر چند او به بیمارستان نمی اجازه می دهد تا کارکنان به پوشیدن N95 ماسک در هنگام درمان بیماران که مبتلا به این coronavirus ملا آورده یکی از خانه و قرار دادن آن در برای محافظت از خودش.

سرپرست متوجه N95 حق دور و دستور داد او را به آن را حذف کنید.

“من خود را عرضه” ملا به یاد آورد و گفت. “این حفاظت برای من و شما و همکاران و جامعه و خانواده من وقتی که من به خانه.”

بنبست بود و مودب اما هر دو طرف شرکت برگزار شد. در ارتفاع یک بیماری همه گیر که وجود دارد کمبود پرستاران ملا پا به دور. او و بیمارستان موافقت کرد که او را در مرخصی بدون حقوق.

پزشکان در سراسر کشور با وزن مشابه انتخاب زمانی که بیمارستان فاقد دنده محافظ آنها باور دارند که آنها نیاز به مراقبت از بیماران. نیوجرسی دکتر گفت او مراقبت فوری موقعیت به دلیل نگرانی های ایمنی. “این یک وضعیت بی ثبات با یک رمان coronavirus با یک شرکت است که می تواند محافظ است اما نه به اندازه کافی محافظ,” او گفت:.

در کارولینای شمالی آنجلا آلن گفت: او را تماشا احتیاط به عنوان coronavirus گسترش در انتظار بیمارستان او را به انجام کاری برای حفاظت از کارکنان. مدیران در نظر گرفته روانپزشکی واحد که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار “کم خطر” آلن گفت. توسط اواسط ماه مارس او گفت که او خواسته برای کارکنان به آزمایش می شود برای coronavirus به طوری که آنها می تواند همچنین مطمئن شوید برای اجتناب از آلوده کردن بیماران و مدیر او گفت که لازم نیست. “اگر ما نمی توانیم رد که ما حامل پس ما باید فرض کنیم که ما” آلن گفت. “و اگر شما به ما تجهیزات مناسب به حداقل محافظت از بیماران ما, پس از آن من می توانم کار من است.”

آلن گفت که او را ترک نمی کند اما در زمان مرخصی و نه عقب بوده است و از مارس 19.

ProPublica صحبت به 15 پزشکان و پرستاران از نیوجرسی به کالیفرنیا شمالی و کارولینای جنوبی که به گفته خود مدیران باید نرمال فقیر کنترل عفونت شیوه قرار دادن آنها در معرض خطر و احتمال گسترش ویروس. یک مطالعه منتشر شده Tuesdayby مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت می شود که کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال آلوده شدن در نرخ بالا که همچنین باعث می شود آنها را یک منبع انتقال است.

ProPublica و دیگران گزارش کرده اند در کارکنان که به حالت تعلیق و یا اخراج برای آوردن خود لباس و ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی و یا صحبت کردن در مورد آن. اما پزشکان می گویند وجود دارد حتی یک مشکل عمیق تر. شرایط بسیار نا امن, آنها را مجبور به انتخاب بین معیشت خود و به خطر انداختن زندگی خود را — و این بدان معناست که برخی از آنها در حال راه رفتن دور.

ملا با این نسخهها کار در AdventHealth قلب فلوریدا یک 193-تخت تسهیلات در دونپورت در نزدیکی اورلاندو.

AdventHealth پاسخ نمی دهند به Marketplace سوالات در مورد ملا. اما در بیانیه ای گفت که آن را یک کمبود N95 ماسک و یا چرخ دنده های دیگر. بیانیه خود گفت: کارکنان مجاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها صادر شده توسط بیمارستان برای اطمینان از آنها پزشکی-درجه و به درستی نصب شده است. N95 ماسک ارائه شده به کارکنان که برای مراقبت مشکوک یا شناخته شده COVID-19 بيمار بیانیه ای گفت:.

کاهش استانداردهای کنترل عفونت

در وارونه جهان از آمریکا مراقبت های بهداشتی در دوران coronavirus یک پرستار در یک N95 است که اغلب در نظر گرفته شده هر دو امن و مبارز.

N95 ماسک ها نسبت به فولاد ماسک برای coronavirus حفاظت, اما مانند بسیاری از بیمارستان AdventHealth قلب فلوریدا محدود خود استفاده کنید.

اما این سیاست به حساب نمی برای گسترش بیماری توسط افرادی که هنوز آزمایش مثبت یا که نیست نشان دادن علائم ملا می دانستند.

“ما می دانیم که روند بیماری” ملا گفت. “من نمی دانم که ممکن است آلوده شود یا نه.”

ایالات متحده گرفتار شد تا آمادگی برای این بیماری همه گیر است که بیمارستان ها به اندازه کافی ندارد N95 ماسک و مهم دیگر دنده. بنابراین امکانات شده اند کاهش خود را کنترل عفونت استاندارد و خواستار پیروی از کارکنان.

ملا آماده شده بود. او خریداری شده خود N95 ماسک و در آن روز آخر ماه مارس او قرار داده و یکی در تحت فولاد ماسک AdventHealth به او داده بود.

زمانی که او به آن را حذف او به نام به دفتر اورژانس مدیر به او گفت که به او گفت اگر او عینک N95 کارکنان دیگر را نیز می خواهم. همچنین بیمارستان نمی خواهم بیماران احساس می ترسم با دیدن همه در یک, ماسک, ملا به یاد می آورد مدیر گفت.

ملا شناخته شده است او را آرام رفتار با توجه به یک پرستار که با این نسخهها کار با او. او صحبت می کند به زبان های انگلیسی و زبان اشاره آمریکایی است و nonplussed حتی تهاجمی ترین بیماران.

مشکل فقط کمبود منابع ملا و دیگر پزشکان که صحبت می کرد به Marketplace گفت. مدیران نیست اذعان خطرات باعث شکست اعتماد.

“آنها می دانند که این واقعی است و مردم در حال مرگ هستند” ملا گفت: از دولت. “آیا شما از ارسال یک آتش نشان به یک ساختمان در حال سوختن و بدون مناسب دنده؟”

کمیسیون مشترک که ایجاد کیفیت و استانداردهای ایمنی برای بیمارستان تأیید AdventHealth. آن را از یک بیانیه در مارس 31 — همان روز ملا رفت و در ترک — حمایت از پزشکان آوردن خود ماسک صورت از جمله N95s به کار می کنند. “بهتر آن است که اجازه می دهد تا کارکنان فرصت به منظور افزایش حفاظت از خود را حتی اگر میزان آن افزایش حفاظت نامشخص است” در این بیانیه گفت.

ملا گفت او رفت و در مرخصی بدون حقوق در هزینه های بزرگ نیاز به تسلیم او وام مسکن و خودرو پرداخت. او می خواهد به بازگشت به کار. AdventHealth یک سازمان بزرگ است که در عمل در نه متحده است. آن را باید آگاه باشند از کمیسیون مشترک توصیه های, او گفت:. آن را نیز یک سازمان مسیحی که داعش به “گسترش شفا وزارت مسیح,” او گفت:. پس از آن باید انجام دهید بهتر است در این دستور به “عشق همسایه تو,” او گفت: وقتی که می آید به حفاظت از کارکنان و بیماران است.

پزشکان شدن سکوت

بسیاری از پزشکان که صحبت می کرد به Marketplace نمی خواهد صحبت می کنند در رکورد زیرا آنها ترس از اقدامات تلافی جویانه. آنها گفته خود مدیران بوده است تغییر سیاست به تلاش و انطباق با این بیماری همه گیر. اما قوانین اغلب سازگار نیست با چه چیزی شناخته شده در مورد ویروس.

یک پرستار در شمال نیوجرسی گفت: بیمارستان مجدد کارکنان واحد برای آنها که ممکن است باید آموزش های کافی. یک استاد راهنما پیشنهاد کرد که امتناع انتساب می تواند منجر به یک شکایت علیه پرستاران مجوز پرستار گفت:. “مشکل من این است که آنها احساس می کنند خود ما و یا چیزی” پرستار گفت:.

کیت مک لافلین یک پرستار که اجرا می شود سازمان حمایت NJ امن نسبتهای گفت که او شنیده است از بیمارستان ها را تهدید به شکایت علیه پرستاران مجوز و اگر آنها را ترک و یا رد به تکالیف در نظر آنها ناامن است. ارعاب “را پرستاران تجدید نظر از اینکه آیا آنها باید دوباره به بالین” او گفت:.

طبیعت گسترده اقدامات تلافی جویانه در برابر کارکنان مراقبت های بهداشتی که شکایت در مورد عدم استفاده از تجهیزات حفاظت فردی منجر به ایجاد Beacon, غیر انتفاعی, سازمان حمایت در ماساچوست است. دکتر Sejal Hathi از بنیانگذاران این گروه و مقیم در بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: Beacon با ارسال نامه ای روز شنبه به بیمارستان بود که به حالت تعلیق و یا اخراج کارگران خواستار رفتار عادلانه و تهدید به اقدام قانونی در صورت نبود آنها احترام به حقوق کارکنان خود را. مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند که مجبور به انتخاب “بین وظیفه حرفه ای و ایمنی شخصی” Hathi گفت. “کسانی که در حال رقابت اخلاقی و وجودی تعهدات.”

Allen, کارولینای شمالی, پرستار, با این نسخهها کار در یک واحد است که بخشی از اتاق اورژانس در ماموریت بیمارستان در اشویل است. او راه اندازی یک وب سایت Unmasked RN به صدا را به پرستاران سراسر کشور که به اعتقاد آنها در حال محدود. “ما مدیران ساخت علمی و پزشکی تصمیم گیری بدون مشورت با افرادی که به مدرسه رفت برای این” او گفت:.

مارس قهوه های سلامت رفتاری تکنسین که با این نسخهها کار با آلن گفت که او نیز به فکر کردن در مورد ترک ماموریت بهداشت به دلیل شرایط. او شده است گفت: این بیمارستان دارای N95 ماسک اما مدیریت نمی کند و فکر می کنم آنها لازم در واحد روانی, او گفت:. “در حالی که آنها نمی شد ما با ارائه هر گونه حمایت” قهوه گفت. “آنها با نادیده گرفتن این واقعیت است که COVID یک چیز واقعی است.”

ماموریت سلامت سخنگوی نانسی Lindell در بیانیه ای گفت که “همه ما بخش مناسب مجهز به بهداشت منابع برای هر دو کارکنان و بیماران است.” او نه آدرس خاص نگرانی های مطرح شده توسط آلن و قهوه.

بسیاری از مدیران بیمارستان می گویند علنا آنها را به دنده برای حفظ کارکنان خود را امن است. اما پس از آن خود را به کارگران می گویند که آنها در حال گرفتن آنچه آنها نیاز دارند.

علامت O’Halla, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Prisma سلامت در کارولینای جنوبی به یک پیام اطمینان بخش در مارس 8 تصویری. “ما مقدار زیادی از تجهیزات حفاظت شخصی برای پوشش تمام کارکنان و اعضای تیم در سراسر سیستم,” او گفت:.

اما دو Prisma سلامت پرستاران که به صحبت کرد ProPublica گفت که مورد نشده است. هر دو به پرستاران گفت: آنها داده نشده است N95 ماسک برای استفاده در طول تغییرات خود را و است که کارکنان باید اجازه داده نشده است تا آنها را از صفحه اصلی. آنها گفت: پرستاران باید استعفا به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظتی. دیگران به خانه فرستاده شدند و با تهدید که آنها را اخراج می شود. هنوز هم دیگران به دنبال مشاغل دیگر پرستاران گفت.

Prisma بهداشت گفت: Marketplace در بیانیه ای که آن را “قادر به ارائه مناسب تجهیزات حفاظت فردی برای درمان مشکوک یا تایید COVID-19 بيمار.” Prisma است “کافی سهام فولاد ماسک” که “تلقی مناسب برای COVID-19 بیمار تماس به استثنای تولید آئروسل روش” بیانیه ای گفت:.

ریک Boothman که بازنشسته شد به عنوان رئیس خطر افسر برای دانشگاه میشیگان نظام سلامت در سال 2018 گفت: coronavirus بحران ترک خوردگی باز کردن شکاف که گاهی اوقات وجود داشته باشد بین مدیران بیمارستان ها و پزشکان. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر, او گفت:, و این اجازه به مدیران بیش از حد معتاد به اسب دوانی با آنها. “این غیر اخلاقی و غیر اخلاقی به پرتاب کسی به راه آسیب است که این چیزی است که آنها امضا برای” Boothman گفت.

مدیران باید جلو با پزشکان و به آنها بگویید که آنها در حال ببخشید اما منابع محدود هستند و این چالش در آستان Boothman گفت. رهبران باید به کارکنان که آنها را ببینید که ایمنی وضعیت مطلوب نیست گفت: اما هیچ کس نمی خواهد تحت فشار قرار دادند به یک avoidably وضعیت خطرناک است. چنین رویکردی ایجاد اعتماد می شود و به خوبی دریافت شده توسط پزشکان و پرستاران, او گفت:.

“من فکر می کنم شما می خواهم به پیدا کردن یک تعداد از افرادی که می گام و شکایت نیست” Boothman گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de