یک پرستار خریداری تجهیزات حفاظتی برای او و همکارانش با استفاده از GoFundMe. بیمارستان معلق ،


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

اولگا Matievskaya و همکار پرستاران بخشهای مراقبت ويژه در نیوآرک مرکز پزشکی بث اسرائیل در نیوجرسی بودند پس از جان گذشته برای لباس و ماسک برای محافظت از خود از کروناویروس که آنها تبدیل به آنلاین جمع آوری کمک سایت GoFundMe به جمع آوری پول.

کمک های مالی جریان در بیش از 12000 دلار — و Matievskaya استفاده از برخی از آنها برای خرید حدود 500 ماسک 4,000 کفش را پوشش می دهد و 150 jumpsuits. او و همکارانش در بیمارستان جشن حفاظت از خود و بیماران خود را از گسترش ویروس.

اما به جای تشکر از کارکنان و مدیران بیمارستان ها در روز شنبه به حالت تعلیق Matievskaya برای توزیع “غیر مجاز” دنده محافظ.

در سراسر کشور خط مقدم ارائه دهندگان خدمات پزشکی و مدیران بیمارستان در حال سرحد سران در مورد اقدامات احتیاطی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس. پزشکان حال گفت: برای استفاده مجدد و یا بدون تجهیزات لازم و حتی زمانی که درمان بیماران مبتلا به COVID-19. که می رود در برابر راه آنها آموزش داده شده است. برخی از پزشکان و پرستاران در حال حاضر می گویند که آنها در حال دستور به صحبت به روزنامه نگاران و منظم برای انجام این کار و یا اقدام برای محافظت از خود.

Matievskaya صحبت ProPublica هفته گذشته در مورد کمپین جمع آوری کمک مالی. او گفت که او تا به حال شده است قادر به خرید بیشتر از آنچه که پرستاران مورد نیاز در eBay. او انتقاد خود مدیران و پس از تعلیق او کاهش یافته است به نظر. اما چهار نفر دیگر نیوآرک بث اسرائیل پرستاران صحبت به Marketplace در خواست نامش فاش نشود در مورد وخیم کمبود دنده.

تمام چهار گفت: دولت خود شکست خورده است به ارائه منابع آنها نیاز به حفاظت از خود و بیماران است. دو نفر از آنها کار در واحد مراقبت های ویژه که در خانه های بیماران بدحال. دو نفر دیگر در مناطق دیگر از بیمارستان. گفتند Matievskaya نشان داد رهبری به نگه داشتن مردم امن که در آن خود را اداره بیمارستان نیست. “وجود دارد هیچ اطلاعاتی توزیع شده” در مورد عدم اجازه به خرید تجهیزات برای دیگران در کارکنان یکی از پرستاران گفت: ProPublica.

این بیمارستان گفت: Marketplace در بیانیه ای که Matievskaya تعلیق شنبه به پایان رسید. “هیچ کارمند مجاز به توزیع غیر مجاز تجهیزات پزشکی در بیمارستان” بیانیه ای گفت:. “پرستار در سوال به طور موقت به حالت تعلیق نامناسب توزیع غیر مجاز تجهیزات پزشکی در برابر این سیاست است.”

این بیمارستان گفت: این تضمین می کند پزشکان باید منابع آنها نیاز به راهنمایی زیر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای استفاده مجدد از دنده. “ما در حال کار 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به اطمینان حاصل شود که مناسب PPE به حق کارکنان در زمان مناسب” بیمارستان گفت: در آن بیانیه است.

آن را پاسخ به سوالات در مورد آنچه که تبدیل به وسایل خریداری شده را از طریق مبارزات انتخاباتی و یا اینکه دیگر پرستاران شرکت کننده در جمع آوری کمک های مالی ممکن است موضوع به نظم و انضباط.

یک تصویر از یک GoFundMe پست توسط پرستار اولگا Matievskaya که معلق توسط نیوآرک بث اسرائیل برای توزیع “غیر مجاز تجهیزات پزشکی.” (به دست آمده توسط Marketplace)

رویارویی در نیوآرک بث اسرائیل ممکن است پیش بینی آنچه در آینده در دیگر شهرستانها. شمال نیوجرسی فقط در خارج از شهر نیویورک در یکی از نقاط کشور با بیش از 41,000 تایید COVID-19 مورد از دوشنبه. همانطور که از پنجشنبه 665-تخت بیمارستان قرار دارد تا به حال 196 COVID-19 بيمار با توجه به ارتباطات داخلی به کارکنان بیمارستان. بیمارستان در سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظتی با توجه به گزارش منتشر شده روز دوشنبه توسط دفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

Aline هولمز یک دانشیار بالینی در راتگرز مدرسه پرستاری گفت: او نمی دانم جزئیات این مورد بود اما “بسیار شگفت زده” به شنیدن از Matievskaya تعلیق. مدیران بیمارستان در حال گفتن پزشکان به استفاده مجدد از لوازم او گفت که نقض معمولی کنترل عفونت استاندارد. تعلیق یک پرستار برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی “معنا ندارد,” هولمز گفت.

“که فقط به نظر می رسد عقل و واقعا خوب نیست پیام برای ارسال به کارکنان خود را” هولمز گفت. “کارکنان حق دارند برای محافظت از خود. اگر بیمارستان نمی تواند ارائه تجهیزات لازم آنها را به انجام آنچه آنها نیاز به انجام است. آنها مراقبت از بیماران بدحال در بیمارستان در حال حاضر.”

این وضعیت در حال تغییر است و روز به روز به عنوان نیوآرک بث اسرائیل بدست می آورد و اجرا می شود از طریق منابع خود را. اما چهار نفر از پرستاران گفت: Marketplace که آنها اغلب داده نشده N95 ماسک ماسک CDC توصیه می شود برای محافظت از خود از ویروس. یکی از پرستاران ICU گفت: برای حداقل یک شیفت او دریافت منظم ماسک جراحی که در نظر او “مانند قرار دادن یک حوله کاغذی بیش از صورت خود را.”

برخی از پرستاران در خارج از بخش مراقبت ويژه داده شده است یک واحد فولاد ماسک در یک قهوه ای کیسه کاغذی که آنها در حال انتظار برای استفاده از کل یک هفته یک پرستار گفت:. پرستاران در بیمارستان های دیگر در سراسر کشور ساخته شده اند اظهارات مشابه.

کمبود لباسهای نیز یک مشکل بزرگ پرستاران گفت. وجود دارد باید به اندازه کافی به دور یک شب بعد از هر تعامل با آلوده بیمار است. اما کمبود لباسهای مورد نیاز کارکنان به ترک همان شب آویز درب آلوده بیمار اتاق و استفاده مجدد از آن در طول یک شیفت. حداقل در یک مورد بدون لباس در دسترس بود یک پرستار گفت: بنابراین کارمند مجبور به استفاده از یک ترکیبی از یک بیمار لباس شب و bedsheet برای درمان عفونت به بیمار.

برخی از پرستاران در بخش مراقبت ويژه شده است مراقبت از COVID-19 و غیر COVID-19 بيمار در همان شیفت پرستاران گفت. بنابراین اگر آنها به درستی محافظت نمی پرستاران گفت: آنها می توانند انتخاب عفونت در ماسک خود را و یا گاهی در یک اتاق و حمل آن به دیگر. پرستاران گفت: آنها شنیده کارکنان بیمارستان آزمایش مثبت برای COVID-19 اما آنها نمی دانند که در آن آنها آن را برداشت و تسهیلات را دولت ندارد مجموع اعداد شناخته شده است. “ما در حال گسترش است و ما در حال گرفتن آن را” یکی از پرستاران گفت: از coronavirus.

پرستاران گفت: این وضعیت به خصوص از جان گذشته به دلیل بیمارستان انجام پیوند عضو عملیات و آن دسته از بیماران باید سیستم ایمنی بدن. یک ProPublica گزارش در مورد مشکلات کیفیت در پیوند قلب برنامه در سال گذشته منجر به اقدام توسط تنظیم کننده. بیمارستان ساخته شده و اصلاحات مورد نیاز توسط دولت فدرال و دولت تنظیم کننده آن در بیانیه ای گفت. اف بی آی نیز مورد بررسی بیمارستان به عنوان یک نتیجه از داستان اما این سازمان کاهش یافته است به نظر دوشنبه ،

پرستاران گفت: برخی از غیر COVID-19 بیماران قلب و پیوند ریه دریافت کنندگان.

“ما درک می کنیم این است که آنچه ما برای امضا” یک پرستار ICU گفت ProPublica. “فقط ما کافی (تجهیزات حفاظتی) بنابراین ما می تواند به این بیماران مراقبت مطلوب است که آنها نیاز دارند و بنابراین ما نیست آلوده دیگران و یا خودمان.”

در برخی موارد پرستاران و مدیران باید با اختلاف در مورد آنچه که مورد نیاز است به آنها را امن نگه دارید. بخش مراقبت های پرستاران گفت: از آنها خواسته اند برای jumpsuits, لباس که پوشش تمام ساز و برگ. اما مدیران باید به آنها گفت چنین تجهیزات مورد نیاز نمی باشد ،

بخش مراقبت های پرستاران گفت: آنها را به تماس با یک “مرکز فرماندهی” زمانی که آنها نیاز به تجهیزات بیشتری. اما زمانی که آنها رسیدن “شما دریافت فریاد زد و گاهی” یکی از پرستاران گفت.

بیمارستان پاسخ نمی دهند که ProPublica خواست برای توضیح شرایط مختلف شرح داده شده توسط پرستاران.

اما دکتر متی شرایبر بیمارستان افسر ارشد عامل گفت: در یک مکالمه تلفنی کوتاه که این بیمارستان از تجهیزات حفاظت فردی “است که کارکنان نیاز است که در زمان همان (تجهیزات حفاظتی) است که مردم می خواهید به. وجود دارد بسیاری از موارد ممکن است مردم را از جای دیگری است.”

فرانسیس Giantomasi یک وکیل است که در خدمت به عنوان رئیس بیمارستان هیئت امنا گفت: مشکل این نیست فقدان پول است. نیوآرک بث اسرائیل $186 میلیون دلار در دارایی های خالص با توجه به آن سال 2017 فرم های مالیاتی. آن پرداخت آن اجرایی دارل تری بیش از 1.4 میلیون دلار در حقوق و دستمزد و جبران اسناد و مدارک نشان می دهد.

لباس و ماسک و دیگر انتقادی دنده “در تامین کوتاه مدت هستند در همه جا و توسط همه مورد نیاز,” Giantomasi گفت. “که جدی نگران کننده و غیر قابل انکار واقعیت است.”

یکی از پرستاران گفت که اگر این بیمارستان می تواند استطاعت به پرداخت آن مدیر را به خوبی سپس آن را باید قادر به رفتن در بی خود و خرید لوازم برای کارکنان.

در آن بیانیه بیمارستان مقصر مشکل در راه منابع توزیع شده است. “هیچ فرد و نهاد و یا بیمارستان می تواند به طور مستقل درست این جهانی کمبود عرضه” آن گفت:.

کریس Neuwirth, دستیار کمیسر نیوجرسی وزارت بهداشت گفت: او احساس می کند که نیوجرسی است که به عنوان آماده به عنوان آن می شده اند. 9/11 حملات تروریستی Superstorm شنی و رویدادهای دیگر به اورژانس زیرساخت شروع به سر, او گفت:. جلسات با بیمارستان رهبران آغاز شد و در اوایل فوریه. اما دامنه و قدر از coronavirus همه گیر است فراتر از آنچه اضطراری مدیران و مقامات بهداشت عمومی می تواند پیش بینی کرده اند, او گفت:. زمانی که بحران فروکش او پیش بینی وجود خواهد داشت یک ارزیابی مجدد از ذخایر و چه در بیمارستان ها و ادارات بهداشت نیاز به انجام به منظور آماده شود.

هولمز راتگرز استاد گفت: مدیران بیمارستان نیاز به گام تا و منجر به ارائه دهندگان خدمات در خط مقدم برقراری ارتباط و ایجاد اعتماد است. اگر اعضای هیات اعتماد ندارند دولت آنها ممکن است حاضر به خطر زندگی خود و سلامت خانواده خود را, او گفت:. آنها ممکن است در خانه بمانند, او گفت:.

ارائه دهندگان خدمات پزشکی خواهد نکنید که چگونه مدیران درمان آنها را زمانی که COVID-19 همه گیر شده است گفت: دکتر زوبین Damania یک استنفورد-پزشک آموزش دیده است که در حال حاضر رسانه های اجتماعی محبوب شخصیت شناخته شده به عنوان ZDoggMD. Damania بیش از 1.6 میلیون Facebook پیروان و هل دادن برای پزشکان به اصلاحات آمریکایی مراقبت های بهداشتی. او گفت که او در گرفتن بیش از 250 پیام خصوصی یک هفته از پزشکان و پرستاران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تاسف از عدم وجود تجهیزات حفاظتی و نامشخص ارتباطات و ارعاب آنها در حال گرفتن از مدیران خود را. در می سی سی پی دو پزشک بودند بنا به گزارش اخراج برای صحبت کردن در مورد کوروناویروس ایمنی. یک مورد مشابه گزارش شده در واشنگتن است.

“وجود دارد بسیار بی اعتمادی و این همه منتقله از هماهنگی ضعیف از رهبری که باید بدانید بهتر” Damania گفت.

کارولین چن کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>