یک North Carolina شهرستان ممنوعیت تظاهرات حفاظت از Confederate Monument

یک North Carolina شهرستان است که با استفاده از محدود کننده فرمان به یاغی اعتراض و تهدید به دستگیری هر کسی که حتی تلاش برای مسالمت آمیز تظاهرات بدون مجوز به عنوان بخشی از تلاش برای محافظت از یک Confederate monument است که نشسته است در خارج از آن دادگاه است.

این Alamance شهرستان کلانتر دفتر گفت: در Facebook ارسال در روز جمعه که مجوز برای تظاهرات در شهر گراهام را اعطا نمی شود برای آینده قابل پیش بینی و اضافه کرد که هر کسی که تلاش برای تظاهرات بدون مجوز خواهد بود در نقض نظم و دستگیر شد. شده است وجود دارد سنگین حضور پلیس در اطراف این بنای تاریخی که ویژگی های یک مجسمه از یک مؤتلفه سرباز با تفنگ واقع در مرکز شهر گراهام برای چند روز در حال حاضر. گراهام که جمعیت در حدود 15,000 همچنین اعلام وضعیت اضطراری و تعیین 9 بعد از ظهر حکومت نظامی بیش از آخر هفته بود که پس از آن لغو شد و سه شنبه شب ،

(در پیگیری پست, کلانتر, روشن است که آن را در فرایند اجازه خود را که تا به گراهام اداره پلیس اما در حال گسترش است کلمه گراهام فرمان. گراهام اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

همانطور که از ژوئن 27, گراهام اداره پلیس دستگیر شده بود یک نفر برای “مقاومت در برابر تاخیر انداختن و یا مانع” یک افسر و “عدم پراکنده است.” گراهام پلیس گفت: یک گروه از معترضان در حال برنامه ریزی یک رویداد در دادگاه در این روز اما به پایان رسید تا پس از لغو آنها محروم بودند مجوز. آنها پس از دریافت “اینتل” در مورد یک گروه جداگانه بود که برنامه ریزی برای برگزاری یک تظاهرات با توجه به بیانیه ای که منجر به دستگیری.

در روز پنج شنبه نزدیک به 200 نفر با تجمع در مرکز شهر گراهام برای یک تظاهرات سکوت اما چپ در انطباق با مقررات منع رفت و آمد. آنها مراقب باشید برای جلوگیری از هر گونه جمله بندی است که می تواند به عنوان یک اعتراض یا تظاهرات در بروشور برای این رویداد سه گانه شهر ضرب و شتم گزارش شده است. محلی معترضان می گویند که پلیس شده اند به شدت سوال مردم که آنها فکر می کنم ممکن است اعتراض و گفتن آنها را که آنها مجاز نیست به حمل علائم در حالی که اجازه مسلح, neo-Confederate حامیان جمع در اعداد بزرگ در اطراف این بنای تاریخی است.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از کارولینای شمالی گفت: این خلاف قانون اساسی است به عنوان ترکیبی از اورژانس منظور محدود فرمان و امتناع از اعطای مجوز به مقدار یک “ممنوعیت کامل اعتراض و قانونی حفاظت گفتار.”

آیتالله سیستانی خواستار شهرستان به عقب نظم و “علنا تاکید مجدد بر” حق معترضان برای نشان دادن بدون مجوز. در نامه ای خطاب به Alamance County Sheriff تری جانسون, ACLU همراه با گروه مانند وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون و Emancipate NC نوشت که این شهر امتناع از صدور مجوز است “به شدت overreaching تلاش به طور گسترده و به طور نامحدود به سرکوب تمام گفتار و مونتاژ در گریم.”

“خود را تهدید به دستگیری مردم برای اعتراض بدون مجوز و همچنین نامعلوم پتو امتناع از صدور مجوز نقض اساسی ترین حقوق اساسی به مجمع گفتار و عاری از تشنج غیر قانونی و استفاده از نیروی بیش از حد و بدون تشریفات قانون” در این نامه گفت. “ما خواهان آن است که شما بلافاصله پس از صدور جمع شدن و روشن است که ساکنان قادر به اعمال حقوق قانونی خود به رایگان از دستگیری و آزار و اذیت.”

Irena Como کارکنان ارشد وکیل با آیتالله سیستانی در کارولینای شمالی گفت: وضعیت فعلی برگ “بیش از حد تشخیص برای اجرای قانون به تصمیم می گیرید چه گفتار و مجاز است و چه چیزی نیست.” فرمان تعریف می کند اعتراض به گردهمایی از دو یا چند نفر Como اشاره کرد و گفت که در عمل به این معنی است که دو نفر با پوشیدن لباس سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن در مقابل بنای یادبود برای مثال نقض — مگر اینکه خود اجازه تایید شد 24 ساعت در پیشبرد.

در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس برانگیخته و با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس منجر به حذف چند مؤتلفه مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر کشور است. معترضان را تخریب و با موفقیت سرنگون مجسمه در مکان هایی مانند ریچموند, ویرجینیا و سنت پل در حالی که مقامات منتخب در تعدادی از شهرستانها نیز در حال ساخت برنامه ای برای حذف نمادهای نژادپرستانه.

ده ها تن از Alamance مقامات شهرستان از جمله شهرداران و اعضای هیئت مدیره مدرسه نامیده اند Confederate monument به حذف به عنوان رسانه های محلی گزارش. اما Alamance هیئت مدیره شهرستان کمیسیون گفت: آن را ندارد اختیارات قانونی برای حرکت مجسمه که می ایستد در کارولینای شمالی وزارت حمل و نقل اموال.

مجسمه رونمایی شد در ماه مه سال 1914. در یادبود, مراسم, the News & Observer, اشاره, مؤتلفه جانباز Jacob A. طولانی که همچنین تاسیس شهرستان Ku Klux Klan شعبه به حضار گفت که آنها “باید منافع مشترک: به خاطر دستاوردهای بزرگ و خوب خود ما را از نژاد و خون.” این بنای تاریخی نیز ایستاده در محل KKK مجازات وایات یاغی در سال 1870 گراهام سیاه شهر کمیسر.

“بدون یک نظم قانونی برای حذف مؤتلفه یادبود و یا سایر اموال متعلق به شهرستان Alamance, من متهم با وظیفه حفاظت از آن اموال” جانسون در بیانیه ای گفت.

“این Alamance شهرستان کلانتر دفتر نیز به اتهام حمایت از حقوق اساسی همه کسانی که در موافقت یا مخالفت با این مسئله عاطفی. این Alamance شهرستان کلانتر, بیشتر شارژ با مسئولیت حفاظت از ایمنی از همه مهم نیست که کدام طرف آنها ممکن است.”

آیتالله سیستانی از کارولینای شمالی دریافت شکایت در مورد کلانتر, برای سال. در سال 2012 وزارت دادگستری در زمینه حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر جانسون گفت که نمایندگان عمدا و disproportionated هدفمند Latinos. جانسون که در خدمت به عنوان کلانتر از سال 2002 متهم شد که با دعوت از معاونان او به “من را برخی از مکزیکی ها.” در پایان یک قاضی فدرال اذعان آژانس استفاده از نژادی, تهمت, اما رد دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>