یک عشق جدید! بانوی دل شکسته رمز و راز انسان شناسایی شده به عنوان مدیر عامل Michael Polansky

دل شکسته ooh la la! بانوی دل شکسته کشف شد گرفتن دنج با یک رمز و راز در شنبه, فوریه 1, و ما هفتگی می توانید به طور انحصاری تایید می کنند که انسان مایکل Polansky.

در تصاویر به دست آمده توسط ایمیل روزانه به “Bad Romance” خواننده 33 بود دیده بوسیدن پارکر مدیر عامل گروه در حالی که با پوشیدن یک شورت لا کونی و حوله تن پوش در بالکن هتل در میامی که در آن او در شهر انجام یک کنسرت جلوتر از سوپر باول.

دل شکسته بود که قبلا کشف بوسیدن و دست در دست با Polansky که دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل در دسامبر 2019 در حالی که جشن شب سال نو در لاس وگاس.

قبل از رابطه او با Polansky, دل شکسته, مورخ, او را مهندس صدا دن هورتونبرای نزدیک به سه ماه. ما اخبار شکست خود را تقسیم شده در اکتبر 2019.

یک منبع گفت:” ما در آن زمان “دل شکسته آیا می خواهید به تاریخ دوباره. دن نمی شد به اندازه کافی برای او.”

این برنده جایزه گرمی بود که قبلا مشغول به سابق او استعداد عامل مسیحی Carinoکه او مورخ از فوریه 2017 تا خود را تقسیم شده در فوریه 2019. یک منبع گفت:” ما در ماه آوریل 2019 که این جفت ارز به پایان رسید در شرایط بد و دل شکسته “گفت: [مسیحی] به او تماس بگیرید.” با این حال یک منبع دوم نشان داد در دسامبر 2019 که اواز یا موسیقی دو نفری بودند در این شرایط صحبت کردن.

“بانوی دل شکسته مشغول صحبت است مسیحی, دوباره, اما به عنوان دوستان” خودی گفت: در آن زمان. “هیچ چیز وجود دارد در رفتن وجود دارد.”

این ستاره متولد شده است بازیگر نقش مکمل زن نیز مشغول به Chicago Fire star, Taylor Kinney از 2015 فوریه تا جولای 2016.

در دسامبر 2019, دل شکسته, باز کردن یوتیوب ستاره NikkieTutorials بر روی کانال مورد برنامه های خود را برای دهه های آینده است که شامل داشتن فرزند.

“بیشتر موسیقی نمی گذاشت هر زمان به زودی… انواع مختلف موسیقی” دل شکسته گفت. “من می خواهم به انجام بیشتر, فیلم, من می خوام که بچه ها و من می خواهم برای ادامه به ساخت کرگدن است که Haus Laboratories به آرایش شرکت از رویاهای من است.”

او افزود: “من زندگی من الهام در حال حاضر و در این لحظه است. وقتی که من به الهام من انجام کارهای حق دور. وجود خواهد داشت تن از دیوانه چیزهایی که من در ده سال آینده. من فقط نمی دانم دقیقا چه آنها هستند و به همین دلیل است که آنها خواهید بود فوق العاده دیوانه است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>