یک مرز جدید برای Nollywood: بازسازی

چرا شما باید مراقبت از

چون آفریقا, سرگرمی, سرمایه تغییر چرخ دنده ها.

نگاهی به بالا-پرفروش فیلم های آمریکایی و شما فقط در مورد چیزی جز ریست کردن و دنباله. آن را در زمان سابق بهداشت اقتصاددان برای دیدن این فرصت را برای نیجریه. و به عنوان کسانی که می دانند چارلز Okpaleke می توانند گواهی دهند که او می افتد پس از یک ایده او به دنبال آن به نتیجه گیری منطقی آن بدون در نظر گرفتن موانع در راه خود را.

آخرین سال زندگی در اسارت: شکستن رایگانکه مشخص شده Okpaleke را برای اولین بار به عنوان یک تهیه کننده فیلم به پایان رسید آن جعبه دفتر اجرا به عنوان نه تنها بالا-پرفروش نیجریه فیلم 2019 بلکه یکی از موفق ترین از همه زمان درآمد 163 میلیون naira ($454,000). Okpaleke بیشتر راهاندازی مجدد در خط لوله, محیط, مرحله برای سودآور مرتب سازی مجدد از نیجریه فیلم میباشد.

Okpaleke, 37, یک جت تنظیم تاجر و پدر دو دختر است که شناخته شده برای خود ترشح شیوه زندگی, مستند در صفحات رسانه های اجتماعی و نوآوری در شهری زندگی شبانه. با برادران خود الویس و جفری چارلز دهکده بازی, شبکه یک, شبکه و مهمان نوازی شیوه زندگی زنجیره ای با مشتریان نخبگان است. بازی شبکه اجرا می شود شبانه مقصد ابوجا, لاگوس و کلبر و به تازگی گسترش یافته به نامیبیا و آفریقای جنوبی است.

یک فن عظیمی از Nollywood, نیجریه پرکار اما به شدت تحت ساختار صنعت فیلم Okpaleke تصمیم گرفت که به عنوان اولین تولید کننده وارد آبهای ناشناخته یک حرکت منطقی خواهد بود برای بازسازی زندگی در اسارتشاید تاثیر گذار ترین Nollywood فیلم.

برای ایجاد حداکثر تاثیر من نیاز به بازگشت به آغاز است.

چارلز Okpaleke

پسر دو افسر پلیس Okapleke صرف دوران کودکی خود را در روز بالا رفتن از درختان و دوچرخه سواری در جنوب شرقی شهر آبا جو که با تشویق خود بیان. مثل بقیه کشور یک 9 ساله Okapleke سقوط در عشق با تازگی از تماشای افرادی که شبیه او صحبت کرد و زبان خود را بر روی صفحه نمایش کوچک که اصلی زندگی در اسارت در سال 1992 منتشر شد. قبل از آن با هیچ سینما عامل در کشور نیجریه کردم و سرگرمی های خود را در درجه اول از هالیوود و بالیوود.

زندگی در اسارت بود و بعید و بسیار سودآور زاییده افکار تاجر Kenneth Nnebue بود که در تلاش برای خالی کردن سهام زیادی از خالی videocassettes وارداتی از تایوان. او نمیفهمد او را بیشتر به فروش نوار اگر آنها تا به حال مطالب و دوبله. Nnebue استخدام بازیگران و خدمه بیشتر تازه واردان و شات در حال حاضر فرقه کلاسیک, یک داستان عبرت انگیز مردی که فداکاری همسر خود را برای پول در جان پیشنهاد برای پولدار شدن. زندگی در اسارت بود یک لحظه ضربه با وجود آن متلاطم ارزش تولید و آن را اساسا birthed راست-به-تصویری فرهنگ است که تعمید Nollywood.

Okpaleke را دارای صدای چلپ چلوپ صفحه نمایش بزرگ عاقبت — سینما بازگشت به نیجریه در سال 2002 — تراکم بیش از 25 سال پس از حوادث اصلی. “این اولین پروژه فیلم, و من احساس می کردم که برای ایجاد حداکثر تاثیر من نیاز به بازگشت به ابتدا به این فیلم آغاز شده است که از آن همه” Okpaleke می گوید.

به راه خود را در صنعت محافل Okpaleke رسیده به رفیق رمزی Nouah یکی از Nollywood بزرگترین ستاره فیلم. یک بار Nouah توافق کردند که به طور مستقیم با این پرواز به Nnebue کشور خانه برای امضای یک قرارداد. “همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و اگر شما می دانید چارلز شما می دانید که هنگامی که او ذهن خود را تنظیم او بسیار تهاجمی” Nouah می گوید. “من کاملا تحت الشعاع خود روند.”

Living-In-Bondage-header

پس از موفقیت اولین تلاش Okpaleke به دست آورده شهرت به عنوان رفتن به اجرایی برای بازسازی. او امن 10 سال حقوق به حداقل سه نفر دیگر Nollywood مورد علاقه تمام می شود منتشر شده در ماه دسامبر سال 2021: Rattle Snakeیک اکشن, درام که در ریف تم خیانت و انتقام; Nneka زیبا ماریک فوقالعاده هیجان انگیز و زرق و برق, دختران, در مورد نظر جنسی آزاد زنان جوان در شهرستان های بزرگ.

“من فکر می کنم , زرق و برق, دختران برانگیخته من بیشتر از نظر آنچه که ما می توانید انجام دهید با داستان” Okpaleke اذعان می کند به سرعت قبل از ارج خود را در پروژه های دیگر. تاثیر او در حال حاضر احساس در جای دیگر در صنعت به عنوان تولید کنندگان دیگر برای شکار امیدوار کننده مالکیت معنوی به بازسازی.

اما نه هر کس تحت تاثیر قرار Okpaleke را Nollywood راهکار و داستان های موفقیت خود را ممکن است بیش از حد است. با توجه به آمار و ارقام در دسترس ساخته شده توسط بازی شبکه زندگی در اسارت هزینه ای در حدود 200 میلیون naira ($560,000) را تولید و به بازار ساخت آن را یکی از گران ترین فیلم به تولید در نیجریه و پول از دست دادن پروژه تا کنون. Adesegun Adetoro اجرا می شود که در این وبلاگ فیلم دانلود فیلم با مداد می گوید: فیلم “نشان داد که دولت می تواند در سوق دادن ژانرهای دیگر است که نمی کمدی قابل توجهی جعبه دفتر درآمد.” اما دفتر جعبه به نظر می رسد حتی بدتر Adetoro می افزاید: هنگامی که شما در نظر بگیرید که تولید کنندگان تمایل به دریافت تنها یک سوم از این می گرداند.

Okpaleke که مورد مطالعه پزشکی و علوم آزمایشگاهی در دانشگاه نیجریه و دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه بیرمنگام در انگلستان می گوید هنوز هم وجود دارد یک راه برای سودآوری برای زندگی در اسارت را از طریق خصوصی نمایش فیلم و پخش آنلاين/video-on-demand سیستم عامل است. در ضمن این فیلم را بازگشت به تئاتر در این ماه به صورت محدود اکران.

اما Okpaleke اصرار دارد که در کوتاه مدت سود نمی درایو کار خود را در فیلم. “من شرط بندی در آینده,” او می گوید. “نه در حال حاضر.”

OZYs 5 پرسش و پاسخ با چارلز Okpaleke

  • آنچه در آخرین کتاب شما به عنوان خوانده شده ؟ استراتژی خوب بد استراتژیتوسط ریچارد Rumelt.
  • چه چیزی شما را نگران? من هرگز نمی خواهم از خواب بیدار و پیدا کردن من نمی توانیم زندگی من می خواهم پس از من به طور مداوم در انگشتان پا, کار و هل دادن. قادر به مراقبت از خانواده و تحمل آنچه من می خواهم پرداخت کسی صورتحساب سفر زمانی که من می خواهم این پایه چیزهایی که برای من مهم است.
  • چه یکی از چیزهایی که شما نمی توانید بدون زندگی می کنند ؟ من نمی توانم فکر می کنم از چیزی که نیست غیر ضروری.
  • شما چه کسی قهرمان است ؟ پدر مرحوم من.
  • چه یک آیتم در لیست سطل? من نمی باید یک سطل لیست. من یک فرد خود به خودی بنابراین هر زمان که من تلو تلو خوردن بر چیزی است که من احساس می کنم مثل من باید انجام دهید من جلو بروید و آن را بلافاصله و پاک کردن آن را خاموش لیست من پس از آن همیشه خالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de