یک مدرسه نظامی مانع شکن گانینگ برای کنگره

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او رفته است در برابر دانه برای فروش — و در حال حاضر این است که خود را بهترین امید برای انتخاب کنید تا یک کلید صندلی.

نانسی مک وارد مسابقه برای تبدیل شدن به چارلستون نماینده در کنگره در ماه ژوئن گذشته با یک انفجار. اولین تبلیغ یک سطح پهن هرچیزی در برابر “همان قدیمی همان قدیمی” نامزد ارسال به واشنگتن با شوم سیاه-و-سفید فیلم مردان تجارت موارد در کنگره. “سالها من مورد ضرب و شتم انتظارات تعیین شده توسط دیگران است. ‘شما می توانید این کار را انجام نمی, شما نمی توانید انجام دهید که. شما می دانید آنچه که من می گویند ؟ به جهنم با آن.”

اولین زن دانشکده افسری فارغ التحصیل از ارگ, کالج نظامی کارولینای جنوبی نیست گوشت چرخ کرده ، یک صفت ارزشمند با یک رای دهندگان که به نظر می رسد به درک بلانت صحت بیش ادب این روز است. “شما نمی توانید به رفتن را از طریق یک تجربه بود که بدون داشتن شجاعت برای صحبت کردن درباره خود می گوید:” مک که دریافت تهدید به مرگ به عنوان یک تاریخ ساخت ، 42 سال از به اجرا استفاده می شود روابط عمومی شرکت و در حال حاضر یک عامل املاک و مستغلات در حالی که بالا بردن کودکان به عنوان یک مادر تنها. و سال گذشته او صادقانه به او گفت داستان بودن تجاوز جنسی به عنوان یک نوجوان به همکار کارولینای جنوبی قانونگذاران دفاع را استثنا برای تجاوز به عنف و زنای با محارم در یک ضربان قلب جنين سقط لایحه که در نهایت نمی تبدیل شدن به قانون است.

در نگاه اول به نظر می رسد او مانند aspirational کاندیداهای زن که صفحه 2018 دموکراتیک موج انتخابات. اما در واقع مک است unapologetic محافظه کار طرفدار زندگی با وجود موضع خود در موارد استثنا و می خواهد به “ساخت دیوار” و به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “یک متحد در کنگره” پس از کار به عنوان یک میدان مدیر برای رئیس جمهور در سال 2016. “این جایی که من آموخته است که چگونه به کمپین چه مردمی به معنی” مک می گوید. دولت جمهوری نماینده ورزشی شدید آزادیخواه خط او بوده است تایید شده توسط هر کس از خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به کنتاکی ایالت زد پل به باشگاه برای رشد در میان دیگر گروه های محافظه کار.

من امیدوار هستم هنگامی که ما از طریق [گیر] که پوشش نقره ای خواهد بود که ما می توانیم همه اذعان دولت بیش از حد بزرگ است.

نانسی مک

او “منحصر به فرد قابل توجه نامزد گفت:” مک کارتی در یک راهپیمایی بیانیه شعار “عمیق او محلی ریشه و قابل توجه داستان زندگی” در حالی که امیدوار کننده برای کمک به او را جمع آوری پول. که به نظر می رسد یک وعده نگه داشته و با توجه به گرز مطرح شده 1.2 میلیون دلار به مراتب سبقت گرفتن سه دیگر جمهوری خواهان رقابت در ژوئن 9 اولیه.

اگر او غالب او را دموکراتیک Rep. جو کانینگهام تکان دهنده برنده دیرین ایران صندلی در سال 2018 — و کسی که در حال حاضر مطرح $2.6 میلیون دلار برای چرخه. و مک هنوز هم ممکن است نیاز به تسکین نگرانی از اعضای خود حزب: او از دست رفته در سال 2014 چالش اصلی در برابر وزیر بهداشت ، لیندزی گراهام و برخی از جمهوری خواهان هستند و میلی به او را ببخشد کسب و کار مشارکت با FITSNews وبلاگ موسس خواهد شد مردمی که ادعا شده در سال 2010 که نیکی هیلی حال زناکارانه امور با او است. هیلی رفت و تبدیل به کارولینای جنوبی, فرماندار, سفیر ایران در سازمان ملل و در حال حاضر است بارها شایعه ریاست جمهوری آینده امیدوار.

صحبت کردن با تلفن در اواخر ماه مارس مک نیست فکر کردن در مورد کسانی که همه چیز. به جای سه روز یک مطالعه موردی در چگونه coronavirus به طور کامل تغییر کرده اند. وب سایت خود را در حال حاضر خدمات عمومی مشاوره; او در لیست ایمیل های دیگر کمک مالی خط لوله اما اطلاعات بزرگراه. دو بار در مصاحبه ما با او قطع می شود و او پیام کوتاه به طور مداوم در حالی که تلاش برای بدست آوردن یک محافظ شخصی توزیع کننده تجهیزات در ممفیس به ارسال برخی از آن 40 میلیون مورد عرضه به اهالی کارولینای جنوبی.

47229728522_519d4b80d2_k

“این چیزی است که من برای امضا … من فقط سعی می شود یک منبع می گوید:” مک که در نهایت هرگز در ارتش خدمت کرده است با توجه به ADHD تشخیص اما بعدها متوجه سریع-پاسخ مهارت های ارتباطی به عنوان یک دانشجوی کارشناسی در دانشگاه گرجستان است.

مک باقی مانده است سازگار حتی به کاخ سفید فرستاده است گیج کننده پیام های مخلوط. “اگر ما سر خم کردن در حال حاضر ما در حال رفتن به بهترین نتیجه در دراز مدت” او می گوید:, شده است, اجتماعی, فاصله پس از شروع ماه مارس (کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر منتظر ماند تا مارس قبل از صدور اقامت اجباری-صفحه اصلی سفارش). در ضمن کانینگهام آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه مارس پس از آمدن به تماس با یک بیمار همکار در کنگره است. “افکار من با او و خانواده اش” مک می گوید: “اما من همچنین امیدوار است که مردم این را به عنوان یک هشدار به این بیماری را اجتماعی فاصله جدی است.”

در حالی که برخی از دموکرات ها استدلال کرده اند برای بیشتر دولت حمایت برای مبارزه با فروپاشی اقتصادی به عنوان متحده حرکت می کند به ماندن در خانه و سفارشات مک معتقد است مقررات کمک کرد علت این ظروف سرباز یا مسافر. خم او را آزادیخواه مواضع او مخالف غیر ضروری الزامات صدور مجوز برای صاحبان کسب و کار کوچک و پیمانکاران که نیاز به کمک بیشتر از همیشه به عنوان نرخ بیکاری افزایش می یابد. او می گوید: از جمله صدور مجوز نگه می دارد به عقب ارائه دهندگان خدمات پزشکی که باید ثابت کند به دولت وجود دارد که محلی باید قبل از راه اندازی فروشگاه به طور بالقوه ترک شکاف در یک بیماری همه گیر است که بازار آزاد می تواند کمک به پر کردن.

“شما باید یک مجوز برای قطع تصویر زمینه در کارولینای جنوبی است. آن را مرتب کردن بر اساس مانند, WTF?” گرز می گوید. “من امیدوار هستم هنگامی که ما از طریق این که پوشش نقره ای خواهد بود که ما می توانیم همه اذعان دولت بیش از حد بزرگ است و هزینه های بیش از حد و آن را به ضرر ما است.” در حال حاضر هر چند مک است که حاضر به قبول 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند حتی اگر آن را شامل برخی باعث می شود او احساس می کند نباید بخشی از coronavirus بسته محرک مانند $75 میلیون دلار بودجه برای سازمان های هنری. “اگر 80 تا 90 درصد از آن چیزی است که رفتن به محل کار و … کسانی هستند بسیار مناسب و معقول [شماره],” او می گوید.

40326321263_66a3e68489_c

او آمده است یک راه طولانی است. پس از دوران کودکی او تجاوز جنسی مک می گوید: او “ترک زندگی” ترک تحصیل از دبیرستان به صبر جداول در یک وفل خانه بین ایالتی. اما او جنگیدند فارغ التحصیل از ارگ به ساخت حرفه ای برای خودش و در حال حاضر یک ضربه بزرگ برای برنده شدن در یک منطقه که ملی handicappers رای به عنوان tossup. “کانینگهام بسیار آسیب پذیر است می گوید:” باب Oldendick یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کارولینای جنوبی است. “نانسی مک توانمند نامزد.”

و این صندلی نشان داده توانایی نعناع محافظه کار ستاره راه اندازی مشاغل سابق رژیم صهیونیستی. مارک سانفورد و کنونی بهداشت ، Tim Scott. گرز می گوید او را پاره کردن تا مقررات و یک صدای مستقل اگر با توجه به یک شات در سی مسیر خود را تا کنون است مطمئن باشید یک چیز است: او نمی تواند ترس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>