پزشکی کارگر توصیف وحشتناک ریه شکست از COVID-19 — حتی در بیماران جوان


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

از جمعه, لوئیزیانا, بود گزارش 479 تایید موارد COVID-19 یکی از بالاترین تعداد در کشور است. ده نفر فوت کرده است. اکثر موارد در نیواورلئان که در حال حاضر یک مورد تایید شده برای هر 1000 نفر. نیواورلئان برگزار شده بود مردی Gras جشن فقط دو هفته قبل از آن بیمار برای اولین بار با بیش از یک میلیون گرفتم و در خیابان های آن.

من صحبت می کرد به یک درمانگر تنفسی وجود دارد که کار این است که به اطمینان حاصل شود که بیماران در حال تنفس هست. او با این نسخهها کار در یک متوسط شهر بیمارستان بخش مراقبت های ويژه. (ما خودداری نام او و کارفرما به عنوان او را از ترس اقدامات تلافی جویانه.) قبل از این ویروس در آمد به New Orleans روز خود را خیلی آرام nebulizing بيماران مبتلا به آسم تنظیم اکسیژن لوله است که از طریق بینی یا در موارد شدید, راه اندازی و مدیریت هواکش. خود بيمار معمولا مسن تر با شرایط بهداشتی مزمن و بد ریه ها.

از هفته گذشته او شده است در حال اجرا هواکش برای sickest COVID-19 بيمار. بسیاری از آنها نسبتا جوان خود را در 40s و 50s و حداقل در صورت وجود شرایط موجود در نمودار. او غرق در حیرت زده کرد جلوه ای از عفونت هر دو خود را با سرعت و شدت. ICU جایی که او کار می کند که اساسا تبدیل به یک coronavirus واحد. او تخمین می زند که او در بیمارستان بستری ده ها تن از تایید و یا presumptive coronavirus بیماران. حدود یک سوم به پایان رسید تا در هواکش.

بیمارستان خود را به حال آماده برای این دوره قبل از این ویروس برای اولین بار ظاهر شد. یک پزشک سعی کرده بود به منظور بالا بردن آلارم درخواست در مورد فشار منفی در اتاق و هواکش. اکثر کارکنان به این نتیجه رسیدند که او زیاده. “آنها فکر می کردند رسانه ها شد overhyping آن” تنفسی درمانگر به من گفت. “نگاهی به گذشته او را نگران کرده است.”

او به من از طریق تلفن در روز پنج شنبه در مورد دقیقا به همین دلیل است كه پس از احساس خطر. خود را حساب شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

“خواندن در مورد آن در اخبار, من می دانستم که آن خواهد بود اما ما در مقابله با آنفولانزا هر سال بنابراین من فکر کردم: خوب این احتمالا نه که خیلی بدتر از آنفولانزا. اما دیدن بیماران با COVID-19 به طور کامل تغییر دیدگاه من و خیلی ترسناک است.”

این است که ضربه زدن از آنچه که باید کاملا مناسب با افراد سالم.

“من بیماران را در اوایل دهه 40s و آره من نوع شوکه کرد. من از دیدن افرادی که نگاه نسبتا سالم با حداقل سابقه سلامت و آنها به طور کامل از بین برود و مانند آنها بوده است در برخورد با یک کامیون. این است که ضربه زدن از آنچه که باید کاملا مناسب با افراد سالم. بیماران را در حداقل پشتیبانی کمی از اکسیژن و سپس همه ناگهانی آنها را به تکمیل ایست تنفسی تعطیل و تنفس می کند در تمام.”

آنها ناگهان تبدیل به بی توجه و یا رفتن به نارسایی تنفسی.

“ما باید یک نظارت واحد در بیمارستان و ما شده اند بستری بیماران است که تا به حال آزمایش مثبت یا presumptive مثبت — این بیماران بود که در تماس با افرادی که مثبت بودند. ما بروید و بررسی اعضای حیاتی و موثر بدن در بیماران مبتلا به هر چهار ساعت و برخی از آنها در یک قلب مانیتور بنابراین ما می بینیم که ضربان قلب خود را به افزایش ناگهانی و یا کاهش و یا کسی که می رود و می بیند که بیمار است و تلاش برای نفس کشیدن و یا بی توجه است. که به نظر می رسد چه اتفاقی می افتد به بسیاری از این بیماران: آنها ناگهان تبدیل به بی توجه و یا رفتن به نارسایی تنفسی.”

ریه است پر, با, بسیار, مایع, جابجایی که در آن هوا به طور معمول خواهد بود.

“آن را به نام سندرم زجر تنفسی حاد, ARDS. این بدان معناست که ریه ها پر شده با مایع. و آن را قابل توجه برای راه X-ray به نظر می رسد: کل ریه است که اساسا whited از مایع. بيماران مبتلا به ARDS بسیار دشوار به اکسیژن. این واقعا میزان مرگ و میر بالا در حدود 40 درصد است. راه را برای مدیریت آن است که برای قرار دادن بیمار در یک ونتیلاتور. فشار اضافی کمک می کند تا اکسیژن به خون است.

“به طور معمول ARDS چیزی است که اتفاق می افتد در طول زمان به عنوان ریه ها بیشتر و بیشتر ملتهب است. اما با این ویروس به نظر می رسد مانند آن اتفاق می افتد یک شبه. هنگامی که شما سالم و ریه خود را ساخته شده است تا از بالن. مانند یک درخت ساخته شده است یک دسته کوچک برگ ریه ساخته شده است کمی هوا کیسه که به نام آلوئول است. هنگامی که شما تنفس در همه کسانی که کمی هوا کیسه باد و آنها را به مویرگ ها در دیواره عروق خونی کمی. اکسیژن از هوا در ریه به خون پس از آن انجام می شود در سراسر بدن است.

“به طور معمول با ARDS به ریه ها ملتهب است. آن را مانند التهاب در هر نقطه: اگر شما یک رایت بر روی بازوی خود را, پوست اطراف آن را تبدیل به رنگ قرمز از اضافی در جریان خون است. بدن است که ارسال آن مواد مغذی اضافی به زخم التیام یابد. مشکل این است که وقتی اتفاق می افتد که در ریه های شما و مایع اضافی خون شروع به رفتن به ریه ها. ویروس می تواند آسیب سلول ها در دیواره آلوئول پس از نشت مایع به داخل آلوئول است. یک نشانه بارز از ARDS در یک X-ray است که آنچه را به نام ” زمین شیشه ای کدورت مثل قدیمی از مد افتاده زمین حریم خصوصی شیشه ای پنجره در حمام. و ریه ها نگاه کنید که راه به دلیل مایع سفید X-ray بنابراین ریه به نظر می رسد مانند زمین سفید شیشه ای و یا گاهی سفید خالص چون ریه است پر, با, بسیار, مایع, جابجایی که در آن هوا به طور معمول خواهد بود.”

یک عکس رادیوگرافی از قفسه سینه یک مرد مشکوک به COVID-19. (به دست آمده توسط ProPublica از طریق جامعه رادیولوژی آمریکای شمالی ذکر شده در مقاله “شدید بیماری حاد تنفسی در یک Huanan غذاهای دریایی بازار کارگر: تصاویری از تلفات اولیه” توسط Lijuan کیان Jie یو و Heshui شیعه.)

این شدت … معمولا بیشتر از معمول از کسی که نزدیک به غرق شدن تجربه … یا افرادی که استنشاق مواد سوزاننده گاز.

“با ما coronavirus بیماران هنگامی که آنها در هواکش ترین نیاز در مورد بالاترین تنظیمات که ما می توانید انجام دهید. حدود 90 درصد اکسیژن و 16 از جوانه زدن, مثبت, پایان بازدم فشار نگه می دارد که ریه متورم است. این تقریبا به عنوان بالا که من تا کنون دیده ام. سطح ما در این معنی است که ما در حال اجرا از گزینه های.

“در تجربه من این شدت ARDS است که معمولا بیشتر از معمول از کسی که نزدیک به غرق شدن تجربه آنها یک دسته از آب در ریه های خود را — و یا افرادی که استنشاق مواد سوزاننده گاز. به خصوص برای آن که چنین شروع حاد مانند آن. من دیده ام هرگز یک میکروارگانیسم یا عفونی روند باعث چنین حاد آسیب به ریه ها به سرعت در حال. این چیزی بود که واقعا مرا شوکه کرد.”

شما سعی کنید به پاره کردن لوله تنفس از آنجا که شما آن را احساس خفگی می …

“این اولین برخورد من چگونه از آن متفاوت بود که من دیدم من اول coronavirus بیمار بد است. من بود گه مقدس این است که آنفولانزا. تماشای این نسبتا جوان پسر نفس نفس زدن برای هوا و صورتی پر از کف ترشحات بیرون آمدن از خود و از دهان او. ونتیلاتور انجام شده است باید کار تنفس بود اما او هنوز هم نفس نفس زدن برای هوا حرکت دهان خود را در حال حرکت بدن خود را مبارزه. ما تا به حال به او را مهار. با تمام coronavirus بیماران ما تا به حال آنها را مهار کند. آنها واقعا hyperventilate واقعا تلاش برای نفس کشیدن. هنگامی که شما در آن mindstate از تلاش برای نفس کشیدن و delirious با تب شما نمی دانید که هنگامی که کسی در تلاش است برای کمک به شما به طوری که شما سعی کنید به پاره کردن لوله تنفس کردن دلیل این که شما آن را احساس خفگی است اما شما در حال غرق شدن است.

“هنگامی که کسی به یک عفونت, من استفاده می شود برای دیدن رنگ های طبیعی شما می خواهم با آن مرتبط: سبز و زرد. Coronavirus بيماران مبتلا به ARDS شده اند با داشتن مقدار زیادی از ترشحات هستند که در واقع صورتی از آنجا که آنها پر از خون است که در حال نشت به راه های هوایی خود را. آنها اساسا غرق در خون و مایعات به ریه ها آنقدر کامل است. بنابراین ما به طور مداوم نیاز به ساکشن کردن ترشحات هر زمان ما را به اتاق خود.”

من نمی خواهم به گرفتن این.

“قبل از این همه ما شوخی کرده است. این طنز تلخ. اگر شما در معرض ویروس و تست مثبت و در قرنطینه به شما پرداخت شود. ما همه شوخی: من می خواهم برای دریافت coronavirus چون من یک مرخصی از محل کار. و هنگامی که من تو را دیدم این بیماران با آن بودم مقدس گه من نمی خواهم برای گرفتن این و من نمی خواهم هر کسی که من می دانم برای گرفتن این.

“من کشش طولانی از روز هفته گذشته و من به تماشای آن بروید از این تازگی به یک مسئله جدی است. ما تا به حال یک یا دو بيمار در بيمارستان و پس از پنج به 10 بيمار و پس از آن 20 نفر. هر روز شدت نگه داشته و تشدید. بیشتر بیماران و بیماران خود را در حال شروع به گرفتن مریض تر و مریض تر. هنگامی که آن را برای اولین بار آغاز شده است, همه ما تا به حال تن از تجهیزات تن از لوازم و همانطور که ما شروع به گرفتن بیشتر بیماران ما شروع به اجرا. آنها مجبور به جیره بندی لوازم. در ابتدا ما در تلاش بودند به استفاده از یک ماسک در هر بیمار است. سپس آن را فقط: شما دریافت می کنید یک ماسک برای مثبت بیماران یکی دیگر از ماسک برای هر کس دیگری. و در حال حاضر آن را فقط: شما دریافت می کنید یک ماسک.

“من کار تا 12 ساعت شیفت. در حال حاضر ما در حال اجرا در حدود چهار برابر تعداد هواکش از ما به طور معمول رفتن. ما چنین حجم زیادی از بیماران, اما این واقعا سخت است برای پیدا کردن مردم به اندازه کافی برای پر کردن تمام تغییرات. پرستار به بیمار نسبت پایین رفته و شما نمی توانید به صرف زمان زیادی را با هر بیمار شما نمی توانید تنظیم دریچه تنظیمات را به شدت از آنجا که شما در حال رفتن به اتاق به عنوان اغلب. و ما نیز در تلاش برای جلوگیری از رفتن به اتاق به عنوان آنجا که ممکن است به کاهش خطر ابتلا به عفونت از کارکنان و حفظ تجهیزات حفاظت فردی.”

حتی اگر شما برای زنده ماندن … آن را نیز می تواند انجام طولانی مدت آسیب.

“اما ما در حال تلاش برای جداسازی پایین تنظیمات ونتیلاتور به عنوان آنجا که ممکن است دلیل این که شما نمی خواهید کسی به روی یک دیگر از آنها نیاز به. خود را از خطر مرگ و میر را افزایش می دهد هر روز که شما صرف در یک ونتیلاتور. بالا و فشار از بالا بیرون ریختن تنظیمات است فشار هوا به ریه و می overinflate کسانی که کمی بالن. می توانید آنها را پاپ. آن را می تواند نابود آلوئول است. حتی اگر شما برای زنده ماندن ARDS اگر چه برخی از آسیب می تواند درمان آن را نیز می تواند انجام طولانی مدت آسیب به ریه ها. آنها می توانند با بافت اسکار. ARDS می تواند منجر به زوال شناختی. برخی از مردم عضلات زباله های دور و طول می کشد آنها را به یک زمان طولانی برای بازیابی هنگامی که آنها می آیند ونتیلاتور.

“وجود دارد یک امکان بسیار واقعی است که ما ممکن است اجرا از تخت ICU و در آن نقطه من نمی دانم چه اتفاقی می افتد اگر بیماران مریض می شود و نیاز به انتوبه و قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی. این است که فرد به مرگ چون ما نمی باید این تجهیزات را به نگه داشتن آنها زنده است ؟ چه اگر آن را می رود در ماه و ده ها تن از مردم می میرند چون ما اصلا هواکش?

“امیدوارم ما نمی کنید وجود دارد اما اگر شما فقط یک ونتیلاتور و شما دو نفر شما در حال رفتن به رفتن با کسی که بالاتر است احتمال زنده ماندن. و من می ترسم ما به آن نقطه. من شنیده ام که اتفاق می افتد در ایتالیا.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im