کمی سایه ؟ هری و مگان پاسخ به “ساسکس سلطنتی’ علامت تجاری بلوک

خوشحال نیست? شاهزاده هری و Meghan Markle در واکنش به خبری که آنها دیگر قادر خواهد بود به استفاده از “ساسکس سلطنتی” علامت تجاری پس از کناره گیری از موقعیت خود به عنوان ارشد خانواده سلطنتی.

“در حالی که دوک و دوشس تمرکز خود را بر روی برنامه ای برای ایجاد یک جدید سازمان غیر انتفاعی با توجه خاص دولت بریتانیا قوانین در اطراف استفاده از کلمه ‘رویال,’ شده است در نتیجه توافق کردند که خود سازمان غیر انتفاعی نمی خواهد استفاده از نام “ساسکس سلطنتی” و یا هر گونه دیگر تکرار ‘رویال,'” بیانیه ای در چند وب سایت به عنوان خوانده شده. “برای بالا دلیل علامت تجاری برنامه های کاربردی که تا به حال واصل شده به عنوان اقدامات حفاظتی و که منعکس همان استاندارد trademarking درخواست به انجام سلطنتی بنیاد دوک و دوشس کمبریج حذف شده اند.”

Prince Harry and Meghan Markle Sussex Royal Trademark Block
شاهزاده هری و مگان, مگان Duchess of Sussex حرکت در طول سفر خود به کانادا خانه در ژانویه 7, 2020 در لندن, انگلستان. دانیل Leal-Olivas/AP/شاتر

این بیانیه ادامه داد: “در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “سلطنتی’ در خارج از کشور, دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “سلطنتی” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.”

کاخ باکینگهام روز جمعه تایید کرد, مارس 21 که هری, 35, و Meghan, 38, دیگر مجاز به استفاده از “ساسکس سلطنتی” نام. “غیر انتفاعی, سازمان, زمانی که آن را اعلام کرد این بهار را نمی شود به نام ساسکس سلطنتی بنیاد” بیانیه ای گفت:. “دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی’ در هر قلمرو پست بهار سال 2020 است. بنابراین علامت تجاری برنامه های کاربردی که واصل شد به عنوان اقدامات حفاظتی اقدام در مشاوره و از زیر همان مدل سلطنتی پایه حذف شده است.”

این جفت ارز — که به اشتراک گذاری 9-ماه-پیر پسر مورچه — اعلام برنامه های خود به “گام” از خانواده سلطنتی و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در ژانویه. آنها قبلا از تقسیم مشترک خود را به خیریه با پرنس ویلیام و دوشس کیت در ماه ژوئن 2019 با قصد راه اندازی خود نهاد.

مگان و هری را به مرحله دور از سلطنتی خود را نقش بر مارس 31, یک منبع تایید به ما هفتگی در اوایل این هفته. آنها چندین رویداد در برنامه های خود را قبل از آن از جمله مارس 28 جلسه ضبط با جان بون جووی و یک مارس 9 مشترک المنافع روز خدمات با خانواده سلطنتی.

این دو هیجان زده در مورد آینده خود با وجود یورش تغییرات. “هری و مگان فرار از هرج و مرج بازگشت به خانه و واقعا خوشحال” خودی نشان داد. “آنها واقعا لذت بردن از کانادا; آن را به یک جهان کاملا متفاوت از آنچه که آنها استفاده می شود به در لندن است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>