کمی شناخته شده دموکراتیک و فرماندار در حال شکستن در کنتاکی

در شرایطی فدرال رهبری فرمانداران باید تبدیل به چهره عمومی از تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. برخی از آنها مانند نیویورک اندرو کومو و کالیفرنیا گاوین Newsom افزایش یافته است به رسانه ها وضعیت قهرمان ملی قطعا در مقایسه با کشنده, روزانه, دلقک ها در یک نمایش بر روی صفحه نمایش در کاخ سفید است. دیگران را در معرض خود را به عنوان نا مناسب برای اتاق — مانند گرجستان برایان کمپ که در این هفته با بیان شوک پس از یادگیری یک واقعیت اساسی در مورد این بیماری یعنی که حامل بدون علامت می تواند گسترش آن است.

بین سواحل در ضمن داستان قابل توجهی از کنتاکی را اندی Beshear که دست زدن به coronavirus بحران به نظر می رسد به خصوص قوی در کنار همسایه تنسی است. دو کشور مانند زندگی و مرگ با آزمایش, نشان دادن تفاوت بین حاکم و حاکم در صورت یک بیماری همه گیر.

42-ساله پسر سابق رژیم صهیونیستی. استیو Beshear او برنده یک رقابت دموکراتیک اولیه در برابر پیشرفته تر از حریف و سپس به صورت فوق العاده محبوب مت Bevin در انتخابات عمومی در پاییز. حزب آزادیخواه که Bevin بود tussled با تصمیم به میدان یک نامزد به سادگی به تضعیف او. آزادیخواه کشیده 28,000 به اندازه کافی به چرخش انتخابات; Beshear ضرب و شتم Bevin تنها با 5,000 رای.

جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی بلافاصله شروع به تماس با نتیجه نامشروع با جمهوری خواه کنتاکی مجلس سنا رئیس جمهور رابرت Stivers گفت: آن را “مناسب” از Bevin به تن است و ایران با کنترل قوه مقننه ممکن است در نهایت انتخاب ویکتور. او به طور خاص ذکر شده آزادیخواه رای این ادعا نتایج نبودند واقعی بازتابی از حمایت جمهوریخواهان وقت. این احساس مانند یک اجرای خشک 2020 انتخابات ریاست جمهوری که منتقدان هشدار داده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بپذیریم حتی اگر او از دست می دهد.

اما به جای آن از لرزش پاسخ عمومی آمده است انتظار می رود از دموکرات ها — تهدید به طرح دعوی و شکایت در مورد هنجارها به رسانه ها — Beshear کشت و زرع به جلو صحبت کردن و بازیگری مانند حق برنده انتخابات است. او شروع به نامگذاری اعضای کابینه و راه اندازی خود را در دولت و در چهره خود را نشان می دهد از نیروی رسانه ها به رسمیت شناخته شده او را به عنوان برنده انتخابات دلاری مچاله.

Beshear گرفت به عنوان فرماندار در 10 دسامبر 2019 و بلافاصله شروع به اعمال قدرت. آن روز او امضا منظور بازگرداندن حق رأی به بیش از 100 ، 000 felons. در دسامبر 16, او کشته Bevin مدیکید تعمیرات اساسی که تا به حال طراحی شده برای پرتاب کردن مردم از رول. یکی دیگر از موضوع کلیدی در انتخابات شده بود و خشم از معلمان در Bevin بیش از یک کشت از ضرب و جرح و رئیس در میان آنها تلاش خود را برای تضعیف حقوق بازنشستگی خود را. Bevin شده بود کتمان 65-صفحه رسمی تجزیه و تحلیل است که طرح آن هزینه به کارگران و ناکارآمدی آن در دراز مدت است. Beshear مشخصی را طرح و در تاریخ 20 دسامبر عموم منتشر ارزیابی در تمام آن جزئیات اسفبار.

در ماه فوریه Beshear یک شماس در کلیسای محلی شد اولین فرماندار به نظر می رسد در این انصاف تظاهرات ضد تبعیض رویداد سازمان یافته در هر سال توسط LGBTQ رهبران.

عکس او با یک گروه از drag queens راه اندازی محلی رسوایی و یک جمهوریخواه مجلس به شدت انتقاد کرد او برای defiling دولت کاپیتول. Beshear دوباره مبارزه در تماس تلفنی با این نماینده مجلس حمله “ضد همجنس” و خواستار او عذر خواهی شخصا به همه در عکس. Beshear مشاوران و دولت به نام در به استعفا تبدیل رسوایی به یک مورد جمهوری خواهان و خود را عقب انداز در مسائل اجتماعی.

روز بعد در تاریخ 6 مارس Beshear شد یکی از اولین فرمانداران در کشور برای درمان بیماری همه گیر کوروناویروس با جدیت آن را سزاوار اعلام وضعیت اضطراری زمانی که او اعلام کرد دولت اولین مورد تایید شده — یک روز قبل از ایالت نیویورک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز خنده همه گیر کردن به عنوان بدتر از شایع آنفولانزا. که همان روز 6 مارس تهمت تور مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد خود را یک متخصص. “کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” تهمت و دروغ از CDC. “من می خواهم این مسائل است. من واقعا آن را دریافت کنید. مردم تعجب می کنند که من آن را درک کنند. هر یک از این پزشکان گفت: “چگونه شما می دانم که خیلی در مورد این کار؟’ شاید من یک توانایی طبیعی. شاید من باید انجام داده اند که به جای در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تخصص منجر شده بود او را به نتیجه گیری در مارس 2, همه گیر خواهد بود کمتر از یک مشکل از آنفولانزا. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک مقدار کوچکتر در محدوده” از مرگ, او گفت:. دو روز بعد او گفت: فاکس نیوز را, Sean Hannity, “این بسیار خفیف. روز بعد از Beshear تا به حال اعلام وضعیت اضطراری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شام با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و همراهان او (که همه به خانه رفت با ویروس) در مارا لاگو “من نگران نیست در همه.” در مارس 10, او هنوز هم پر از سعادت است. “آن را دور خواهد رفت. فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت” او گفت:.

تنسی کالیفرنیا ، بیل لی به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن منجر گفتن دولت خود را ساکنان هیچ اضطراری اعلام شد و لازم است حتی اگر تنسی بیشتر مراکز بزرگ شهری از همسایه کنتاکی. او در نهایت تغییر دوره تقریبا یک هفته بعد از اعلام شرایط اضطراری با استناد به اطلاعات جدید است.

که نقطه Beshear در حال حاضر ratcheted تا هشدارهای خود اصرار Kentuckians به بحران به طور جدی و برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ. در مارس 11, او اعلام کرد به آینده بسته شدن مدارس. Beshear آغاز شد 5 p. m. روزانه جلسات مطبوعاتی تبدیل شده اند که انتصاب تلویزیون برای عصبی عمومی حتی به عنوان کنتاکی یکی از پایین ترین اسپرد از ویروس تولید بی پایان memes جشن فرماندار همدلی و معتبر ،

کمتر از دو هفته بعد Beshear شروع به هشدار Kentuckians به سفر به تنسی که در آن موارد انفجار. “در اینجا در کنتاکی ما گرفته اند بسیار تهاجمی مراحل سعی کنید برای جلوگیری و یا محدود کردن گسترش coronavirus سعی کنید برای محافظت از مردم ما,” او گفت:. “ما قربانی مانند خاموش کردن کافه ها و رستوران ها, ناخن سالن همه اینها رو به جلو-رو به کسب و کار. اما همسایگان ما از جنوب در بسیاری از موارد نیست.” روز یکشنبه ارتش ایالات متحده محدود شده سفر به نشویل از نزدیکی فورت کمپبل در کنتاکی ،

تنسی اشتباهات نمی تواند اجازه داده می شود به آسیب Kentuckians او هشدار داد. “من نمی توانم کنترل است که تنسی گرفته است مراحل است که ما” Beshear گفت. “من شما نیاز به قوی در غرور و افتخار خود را در این دولت و من به شما نیاز به مطمئن شوید که شما لازم نیست شخص دیگری را عدم اقدام و در نهایت آن را به کنتاکی به ما آسیب برساند.”

Beshear با انتخاب به حکومت به تدریج افزایش یافته است به قهرمان خود را وضعیت و مانند Cuomo, تبدیل بعید است نماد رابطه جنسی. یک ق موضوع با عنوان “حکومت من پدر” شد یک سالن تیتر و یک تی شرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>