دروغگو را به شهادت اعتقاد هیات داوران به محکوم کردن یک مرد از قتل است. خواهد فلوریدا او را اجرا کند به هر حال ؟

دو ماه پس از Marketplace و مجله نیویورک تایمز منتشر شده مشترک بررسی است که شک و تردید در شهادت کلید در فلوریدا مجازات اعدام در مورد سرنوشت جیمز Dailey نامشخص باقی مانده است. Dailey برنامه ریزی شده بود به اجرا در Nov. 7, 2019, اما او اعطا شد به اعدام در پاییز گذشته. که ماندن تمام شده در Dec. 30. از آنجایی که Dailey وکلای باید به دنبال ادعای بی گناهی بررسی در دادگاه های فدرال و ایالتی یک سوال بود بیش از او مورد: چه خواهد شد فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis انجام دهید ؟

Dailey همچنان تحت یک فعال حکم مرگ — یک جهت است که اجازه اعدام باید فرماندار تعیین یک تاریخ جدید در یک سلول است که فقط 30 فوت از فلوریدا اعدام مجلسی.

Dailey و شرکت خود متهم جک Pearcy بودند به اعدام محکوم شده و از سال 1985 قتل 14 ساله صدفی Boggio. Pearcy دریافت یک جمله زندگی است. Dailey که اعتقاد استراحت تا حد زیادی در شهادت مرد باهم-تبدیل-jailhouse خبرچین پل Skalnik بود به مرگ محکوم شد.

این Marketplace-بار در مجله تحقیقات نشان داده است که Skalnik یکی از پرکار ترین و موثر ترین زندان خبرچینان در تاریخ آمریکا است. در سال 1980 او شهادت دادند و یا عرضه اطلاعات در حداقل 37 مورد در پاینلاس ایالت فلوریدا به تنهایی. فلوریدا دادستان قرار داده Skalnik در ایستادن دوباره و دوباره حتی اگر او به شدت غیر قابل اعتماد و در ازای خود را محکم شهادت آنها اعطا او باش.” فقط پنج روز پس از Dailey به مرگ محکوم شد در سال 1987 Skalnik از زندان آزاد شد. Skalnik همواره حفظ شده است که شهادت او در Dailey را محاکمه صادق بود و از این که او دریافت هر گونه منافع در بازگشت.

DeSantis می توانید مجموعه ای جدید اعدام تاریخ تا 23 مارس زمانی که Dailey را حکم مرگ منقضی می شود. پس از آن فرماندار را مجبور به امضای حکم جدید قبل از اینکه او می تواند مجموعه ای از یک اعدام تاریخ.

در سراسر فلوریدا, روزنامه, سرمقاله تخته و مشاوره باید با ذکر گزارش ProPublica و بار در مجله Skalnik در ابراز نگرانی خود را در مورد Dailey ممکن است اعدام است. Tampa Bay Times نویس دانیل اموزش نوشت که وجود دارد خواهد بود “خون در DeSantis ” دست به دست” اگر او اجازه Dailey به مرگ قرار داده. اورلاندو سنتینل هشدار داد: “رژیم صهیونیستی. DeSantis نباید کاران به اجرای جیمز Dailey.” میامی هرالد نظر مقاله نویس کارل Hiaasen هشدار داد که “ارسال به قبر او در بی ارزش کلمه از پل Skalnik نمی شود عدالت است. این امر می تواند شرم آور و مضحکه می خواند.”

“به نظر می رسد روشن است که دولت تا به حال هرگز به اندازه کافی شواهد و مدارک واقعی به محکوم Dailey, بنابراین آن را تبدیل به دروغ — دروغ هایی که آمده اند باز گرداند” را نوشت دیتونا بیچ اخبار-مجله هیئت تحریریه.

DeSantis نشان داده است که او در حال انتظار برای مورد بازی کردن در دادگاه. اما طی چند ماه دادگاه نه نگاه مطلوب در Dailey تلاش به خود را مورد بازنگری شود. Dailey را مورد برجسته یک واقعیت عجیب و غریب از سیستم عدالت کیفری: به دلیل استاندارد برای اثبات بی گناهی واقعی است فوق العاده بالا قضات اغلب تمایلی به سرنگونی اعتقادات حتی زمانی که شواهد پدیدار می شود که بازیگران اصلی حقایق مورد به شک و یا نشان می دهد یک بار متهم شهادت به مراتب مبهم تر.

در ماه دسامبر ایالات متحده در منطقه قاضی William F. یونگ رد یک درخواست از Dailey فدرال وکلای نامحدود برای اعدام به طوری که آنها می تواند به دنبال بی گناهی خود را ادعا می کند. “یک بررسی دقیق نشان می دهد دولت به دادگاه پرونده جیمز Dailey قوی نیست اما آن را کافی” یونگ نوشت.

پس از یونگ تصمیم Dailey فدرال وکلای درخواست اجازه از آمریکا به دادگاه تجدید نظر برای 11th مدار به فایل های اضافی فدرال حکم تجدید نظر دادخواست است که در آن از آنها خواسته است که خود ادعای بی گناهی در نظر گرفته شود. اما آنها رد در حکم Jan. 30.

در قابل توجه پاورقی به حکم قاضی اد Carnes اذعان کرد که Skalnik را شهادت در Dailey را محاکمه شد و به احتمال زیاد نادرست است. “طرح از زندان که در آن Dailey شد قرار دارد و این روش در محل برای زندانیان در بازداشت محافظ مانند Skalnik ایجاد که Dailey نمی توانست اعتراف به Skalnik در راه Skalnik گفت: او” Carnes نوشت. “و شواهد دیگر نشان می دهد Skalnik دروغ در مورد مسائل دیگر در دادگاه.”

اما نه Skalnik را نهفته است و نه شواهد دیگر Dailey وکلا ارائه شده به 11th مدار در نهایت اهمیت. “Dailey جدید شواهد در اکثر بازیگران درجاتی از شک و تردید در برخی از شهادت به دولت ارائه شده در دادگاه” Carnes نوشت. “اما ما نمی منصفه تصمیم گیری در وهله اول آیا دولت آن ثابت شده است مورد beyond a reasonable doubt. ما یک دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری بیش از 30 سال پس از قتل این که آیا زندانی که محکوم به از آن که محکومیت تایید شده است در هر نوبت به مدت سه دهه نشان داده است معقول احتمال ملاقات با ‘فوق العاده بالا’ بار ساخت یک ‘واقعا قانع کننده تظاهرات’ که او در واقع بی گناه است. Dailey انجام داده است و نه آن.”

Carnes سابق آلاباما دستیار دادستان کل شده است به عنوان هزینههای overzealous در تعقیب او از مجازات مرگ — حتی در موارد آمیخته با تبعیض نژادی بودند که تصمیم گرفت با تمام سفید داوران است. آلاباما حقوقی مجله به او لقب “آقای مجازات اعدام.”

Dailey سرب فدرال وکیل کارول رایت محکوم حکم. “دادگاه امروز می گوید که اثبات بی گناهی کافی نیست,” او نوشت: در بیانیه ای به Tampa Bay Times. “دادگاه امروز می گوید: حتی اگر دولت نظریه این اعتقاد است که در عوض اگر دادگاه می توانید تصور کنید هر سناریو از گناه با این حال محتمل یک مرد بی گناه اعدام شود می تواند. سیستم خراب است.”

هر چند Dailey را تجدید نظر ساخته شده است پیشرفت در دادگاه های فدرال در مورد او نیز در حال حاضر قبل از 6 قضایی دادگاه مدار در تمپا, فلوریدا, و آن را به عنوان وجود دارد امکان اعدام او نمایاند که تیم حقوقی خود را در حال مبارزه به دادگاه بررسی ادعای بی گناهی.

یکی از قانع کننده ترین مسائل قبل از دادگاه های فوق العاده جدید پذیرش از Pearcy. در ماه دسامبر در یک جلسه با یکی از Dailey وکلای Pearcy امضا استشهاد که اظهار داشت: “جیمز Dailey هیچ ربطی به قتل صدفی Boggio. من مرتکب جرم و جنایت به تنهایی. جیمز Dailey بود که پشت در خانه هنگامی که من سوار صدفی Boggio به جایی که من در نهایت او را کشته است.”

Pearcy در حال حاضر بارها و بارها اعتراف به اینکه تنها مسئول این جنایت است که برای او در زندان ابد و برای آن Dailey به مرگ محکوم شد.

جیمز Dailey در زندان ایالتی فلوریدا در ماه نوامبر. (الی Durst ویژه برای مجله نیویورک تایمز)

در سال 2017, او امضا سوگند استشهاد است که در آن او اظهار داشت که Dailey نمی شد در حال حاضر زمانی که Boggio کشته شد. اما زمانی که او به نام به ایستادن سال بعد به این گواهی تحت سوگند او استناد پنجم خود را اصلاح مناسب در برابر خود مقصر شماری. در طول سال Pearcy داده های مختلف و متعدد حساب جرم — در برابر سرزنش Dailey و بار دیگر inculpating خود را.

در فوریه. 20 مدار قاضی پت سیراکوزا را در نظر بگیرید که آیا به اعطای دفاع درخواست مدارک دادگاه که در آن Pearcy می تواند به نام شهادت. موضوع دیگری قبل از قاضی نگرانی چه دادستان دانست و در مورد Skalnik جنایی تاریخ زمانی که آنها نام او را به شهادت در Dailey را محاکمه.

به عنوان Marketplace-بار در مجله تحقیقات نشان داد Skalnik دستگیر شد در سال 1982 و شارژ — اما هرگز تحت پیگرد قانونی قرار — با “هرزه و سر انجام در یک کودک زیر 14” پس از 12 سال گفت: او حمله و او را. دادستانی در نهایت کاهش هزینه در برابر او و ادامه داد: برای استفاده از او به عنوان یک پلیس خبرچین. هنگامی که شارژ شد کاهش یافته است Skalnik قادر به تصویر کشیدن خود را به هیئت منصفه به مراتب بیشتر بی ضرر رقم نسبت به او واقع بود.

این بود که درست در Dailey دادگاه به عنوان به خوبی. زمانی که Skalnik شد و مقطع مورد بررسی در این دادگاه یکی از Dailey وکلای فشرده او درباره سابقه کیفری, درخواست, “چقدر بد شد اتهامات خود را?”

Skalnik بود سریع به پاسخ: “آنها grand theft مشاور و نه قتل و نه تجاوز به عنف بدون خشونت فیزیکی در زندگی من است.” او هرگز ذکر دستگیری او برای منحرف شارژ.

دادستان نمی شی به این خصوصیات. در واقع آنها دو برابر کردن بر روی این ایده است که Skalnik بود از نظر اخلاقی نسبت به مردی که نشسته در دفاع از جدول. “وجود دارد یک سلسله مراتب بیش از در که زندان درست مثل در زندگی” دادستان بورلی اندروز گفت: در اختتامیه استدلال نقشه کشی تمایز بین Skalnik را به اتهام سرقت و قتل اتهام که Dailey مواجه شده است. “برخی از جرایم” او افزود: “بدتر از دیگران هستند.”

آیا دادستان که سعی Dailey — اندروز و رابرت Heyman — در مورد Skalnik را منحرف شارژ, اما فاش نمی کند آن را به هیئت منصفه? هر دو باید قاطعانه هرگونه تخلف است.

ماه گذشته Dailey وکلای ثبت حرکت با 6 قضایی مدار دادگاه ادعا که Heyman “آگاه بود از اتهامات تجاوز جنسی که قبلا با آن مواجه هستند Skalnik و اخراج توسط دفتر او.” آنها با اشاره به دست نوشته های دادستانی تحویل در یک جداگانه سرمایه مورد که در آن Skalnik شهادت دادند. این یادداشت به نظر می رسد از Dailey را محاکمه و اشاره به شهادت یک Pinellas County کلانتر کارآگاه جان Halliday, در مورد Skalnik. در کنار Skalnik نام واژه “جنسیت حمله کرده و عبور کردن.

تولید مثل از یادداشت جیمز Dailey وکلا ارائه شده به عنوان بخشی از یک ژانویه دادگاه پرونده.

Dailey وکلای بود مشکوک است که در این یادداشت متعلق به Heyman که مورد سوال کارآگاه در طول Dailey را محاکمه. با توجه به حرکت آنها را ثبت Heyman گفت: یادداشت شده خود را در ماه ژانویه در مصاحبه با شبکه خبری ABC که هنوز پخش شد.

“آقای Heyman ظاهرا آماده به درخواست Halliday مورد Skalnik جنسی قبل از حمله به شارژ اما پس از Skalnik را شهادت دروغ در مورد سابقه کیفری آقای Heyman نه” Dailey وکلای ادعا در حرکت است. “دولت مجاز Skalnik را شهادت دروغ در مورد سابقه کیفری وی را به ایستادگی داشت.” (دولت نمی ظ پاسخ تا کنون.)

Dailey وکلای قبلا استدلال کرد که هیئت منصفه نمی تواند نسبتا ارزیابی Skalnik اعتبار به عنوان شاهد و بدون شناخت کامل خود سابقه کیفری. Heyman را اجازه ورود آنها را به یک قدرتمند بحث جدید: که دادستان نه تنها می دانستم که Skalnik تا به حال تحریف تاریخ خود را, اما پس از آن اجازه دهید که mischaracterization ایستاده و تقویت شهادت او با نمایندگی که او صرفا یک دزد. در انجام این کار Dailey وکلای allege, Heyman “عاملان تقلب در دادگاه است.” در نور است که آنها استدلال می کنند 6 قضایی دادگاه مدار باید تخلیه Dailey اعتقاد و حکم اعدام.

اگر سیراکوزا کمک های مالی دفاع را درخواست مدارک شنوایی Heyman می تواند به نام شهادت.

Dailey وکلای نیز ثبت دادخواست برای حکم certiorari با دادگاه عالی ایالات متحده درخواست خود را از قضات برای بررسی دادگاه عالی فلوریدا امتناع به نظر Pearcy را تا سال 2017 قسم خورده استشهاد. بعید است ائتلاف گروه ثبت شده است amicus curiae دادخواستها. این “دوست از دادگاه” براده — ارسال شده توسط ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک هشت سابق و فعلی دادستان ها و محافظه کاران در مورد مجازات اعدام — درخواست ملت بالاترین دادگاه به بررسی Dailey است.

“به طور کلی ضعیف تر دادستان را مورد قوی تر احتمال که دادستان خواهد متوسل به استفاده از jailhouse خبرچین شهادت” دادستان نوشت. “از آنجا که خبرچین شهادت ذاتا غیر قابل اعتماد دادستان باید یک تعهد به ارائه دقیق و تصویر کامل از مزایای دریافت شده به طوری که هیئت منصفه می توانید نظر در زمینه اعتبار به آن شهادت حق است. شواهد پرده برداری پس از آقای Dailey دادگاه در مورد jailhouse خبرچینان و انگیزه های خود را به شهادت می ایستد در تضاد کامل ارائه شده است که در طول محاکمه در نتیجه تضعیف هر گونه اعتماد به نفس در هیئت داوران حکم.”

به عنوان دادگاه مرتب کردن بعد چه اتفاقی خواهد افتاد Dailey باقی مانده در “مرگ تماشای” قدم دور از اعدام مجلسی.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>