دروغگو قرار داده و او را در انتظار اعدام هستند. شرکت خود متهم می تواند کمک به او را آزاد. چرا نه ؟

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

برای بیش از سه دهه فلوریدا محکوم به اعدام اهل بیت جیمز Dailey را حفظ کرده است و بی گناهی خود را با این ادعا که او هیچ نقشی در 1985 قتل 14 ساله صدفی Boggio. روز پنجشنبه یک نفر که کلمه می تواند یدکی زندگی خود را با همکاری متهم جک Pearcy — در زمان ایستادن در یک ویکی دادگاه. اما هنگامی که زمان آمد برای Pearcy به صحبت او نشست و شاهد جعبه سنگ رو و سکوت.

موضوع در دست یک استشهاد Pearcy امضا شده در ماه دسامبر که در آن او پاک Dailey از هر گونه دخالت در این قتل است. “جیمز Dailey هیچ ربطی به قتل صدفی Boggio” آن را اعلام کرد. “من مرتکب جرم و جنایت به تنهایی. جیمز Dailey بود که پشت در خانه هنگامی که من سوار صدفی Boggio به جایی که من در نهایت او را کشته است.”

هیچ جسمی یا شواهد پزشکی قانونی روابط Dailey به مخوف قتل و نه تا به حال معتبر انگیزه. در سال 1987 محاکمه دادستان امن اعتقاد خود را با تکیه بر مشکوک شهادت سه jailhouse خبرچینان. یکی از آنها — یک پرکار باهم-مرد-تبدیل-زندان-خبرچین به نام پل Skalnik — موضوع مشترک Marketplace-نیویورک تایمز مجله بررسی است. او از زندان آزاد شد و پنج روز پس از Dailey به مرگ محکوم شد. (Skalnik همواره حفظ شده است که شهادت او در Dailey را محاکمه صادق بود و از این که او دریافت هر گونه منافع در بازگشت.)

استشهاد از Pearcy کرده و متقاعد کردن 6 قضایی مدار قاضی پت سیراکوزا به اعطای پنجشنبه مدارک شنوایی. Dailey که تا به حال بوده است, حمل و نقل نزدیک به 200 مایل از زندان ایالتی فلوریدا در Raiford برای رسیدگی به تماشای Pearcy بدقت مطالعه شرکت خود متهم از پشت سر خود را ضخیم-قاب زندان صادر شده است.

مخاطرات برای Dailey که تحت یک فعال حکم مرگ نمی تواند هر گونه بالاتر است. 73 ساله برنامه ریزی شده بود به اجرا در Nov. 7, 2019, اما او اعطا شد به اعدام در پاییز گذشته. که ماندن تمام شده در Dec. 30. هر چند رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نشان داده است که او را خاموش نگه دارید در راه اعدام تاریخ تا مورد بازی های برگزار شده است در دادگاه Dailey در حال اجرا است از گزینه های. برای Pearcy ریسک به مراتب پایین تر; هر چند دادستان استدلال در سال 1986 صدور حکم یادداشت که او سزاوار مرگ به خاطر او بود “بازیگر اصلی” در Boggio قتل او موفق به دریافت یک جمله زندگی است.

تا Pearcy در زمان ایستادن این هفته یک سوال داشتم ماند شنوایی: آیا او در واقع می گویند در دادگاه باز است که او مرتکب جرم و جنایت به تنهایی ؟ Pearcy قبلا نشان داده شده خود را به هیچ چیز به جز یک شاهد قابل اعتماد. با وجود اعلام Dailey بی گناهی چندین و چند بار در طول سال — به ویژه در یک قسم استشهاد او امضا در سال 2017 — Pearcy هرگز موفق به چنین اعلامیه قبل از یک قاضی; هنگامی که او به نام شهادت در مورد 2017 استشهاد سال بعد او استناد پنجم خود را اصلاح مناسب در برابر خود مقصر شماری.

در نزدیکی پخش آن جلسه Pearcy باقی مانده قطع در روز پنج شنبه به جاش Dubin عضو Dailey دفاع تیم از او خواسته یک سری سوال ساده. هر یک از ملاقات با سکوت.

“این déjà vu همه را دوباره و دوباره” groused دستیار دادستان سارا Macks.

قبل از Pearcy نامیده می شد به پایه آن روز سیراکوزا بود, بینی ایده از دادستان دفاع تیم و حتی Pearcy را در مورد چگونه به اطمینان حاصل شود که Pearcy در واقع شهادت دادند. در یک هرزگرد ارز قرار گرفت که در دادگاه قبل از یک بند از, تلویزیون, دوربین, Siracusa brainstormed از روی نیمکت. “وجود دارد 7 ثانیه به رفتن و این تگرگ مری و ما نیاز به قرار دادن او در منطقه پایان,” او گفت:. اذعان کمی اهرم حتی یک قاضی با یک مرد که می داند که او را به صرف بقیه عمر خود را در زندان سیراکوزا افزود: “من متاسفم براي مخلوط استعاره اما تعویض از فوتبال پوکر: من یک جفت از twos و او می داند که او راست.”

قاضی در نهایت تصمیم به تهدید Pearcy با تحقیر از دادگاه نتیجه رسید که انجام این کار خواهد بود بی فایده. در عوض, او سعی کرد به همین دلیل با Pearcy. “امروز روزی است به مجموعه ای از رکورد مستقیم” قاضی اطلاع اب و هوای به شدت زن 64 ساله. “شما ساخته شده است بسیاری از سوگند اظهارات در طول سال که بسیاری از آنها در تضاد با یکدیگر.”

“شهادت رفتن است به تغییر وضعیت من, به هیچ وجه,” او گفت: قاضی است.

Pearcy امتناع به شهادت بود نه یک حادثه Dailey وکلای استدلال نشان می دهد که او تا به حال buckled تحت فشار خانواده خود را مسئول این قتل است. آنها با اشاره به یک سری از تماس های تلفنی که Pearcy را سالی سیمون ساخته شده به او در زندان و پس از او آموخته استشهاد او امضا شده در ماه دسامبر. “من ناراحت بود و من کاملا پذیرفت که” سیمون گفت: قاضی یکی از این تماس و اضافه کرد که او تا به حال همیشه از او خواست به حقیقت را بگویید. در ماه فوریه پس از Pearcy دریافت کرده بود کشت تماس از خانواده اش با توجه به سیاهههای مربوط به تلفن — او به رسوب که در آن او recanted خود استشهاد.

اما سیراکوزا دوباره و دوباره تلاش کرد او را متقاعد به شهادت. “شما گفته ام دو داستان” قاضی گفت: با اشاره به Pearcy را به حساب های متعدد در قتل بیش از سال است. (یک روایت دخیل Dailey, Siracusa مشاهده شده در حالی که دیگر تبرئه او.) “شما را در درک که در آینده ما در حال رفتن به انجام این کار است که دیگر” قاضی گفت. او افزود که Pearcy هیچ فرصت های بیشتر برای شهادت: “امروز آخرین روز خود را.”

Pearcy راننده سرشونو تکون دادن بی حرکت.

“هیچ چیز من می توانید انجام دهید و یا می گویند به تغییر ذهن خود را؟” سیراکوزا پرسید.

Pearcy سرش را تکان داد.

در نهایت قاضی کوتاه آمد. “خوب آقای Pearcy می توانید بروید,” او گفت:. دادگاه سقوط کرد سکوت به عنوان Pearcy بود همراهی کردن در دستبند; با او به نظر می رسید برای رفتن به هر گونه امید برای تقویت Dailey ادعای بی گناهی.

اما Dailey وکلای تا به حال یکی از آخرین استدلال را. با اشاره به اظهارات Pearcy ساخته شده در طی رسوب که در آن او با اذعان به اینکه تنها با Boggio در طول یک انتقادی پنجره در صبح زود ساعت 6 مه سال 1985 Dubin شناسایی “شواهد جدید که مکان Pearcy به تنهایی با قربانی در زمان دولت گفت: جرم و جنایت رخ داده است.” تا به حال منصفه شنیده ام این شواهد Dubin استدلال آنها به احتمال زیاد رسیده اند متفاوت حکم.

سیراکوزا خواسته دادستان و دفاع به حال نوشته شده و استدلال در این نقطه و او گفت که صدور حکم در مارس 1. اگر او طرف با دفاع و سپس او را به اعطای طولانی شنوایی است که می تواند در طول یک هفته و یا بیشتر در آن Dailey وکلای مدافع می تواند در حال حاضر همه ادعای بی گناهی — از جمله شهادت در مورد چگونه سوال jailhouse خبرچین شهادت کمک امن اعتقاد خود را.

به دادرسی جلب کرد به Kalli Boggio یک خواهر قربانی با نزدیک شدن قاضی. او و دیگر اعضای خانواده نشسته بودند و با هم در سراسر شنوا و بی سر و صدا رعایت رسیدگی است. “خانواده ما شده است از طریق کافی,” او گفت: صدای شکستن. “این خواهد بود که 35 سال است. به آن نیاز دارد به پایان رسیده است. ما خسته از صدمه زدن به. ما در حال انجام است.

لطفا” او التماس او را. “این به پایان برسد.”

نشسته در نزدیکی خود خسته شده اید توسط scrum از تلویزیون فیلمبرداران شد فلوریدا اعدام exoneree کلمنت آگور-Jarquin. او تا به حال شده است Dailey همسایه اعدام برای نزدیک به دو سال است. آنها برای اولین بار ملاقات در سال 2009 او گفت:, و در طول زمان خود را پشت میله های زندان, آنها اغلب صحبت در مورد موارد — اصولا چگونه آنها کرد به اشتباه محکوم به جرمی که مرتکب نشده. آگور-Jarquin تا به حال فکر Dailey بسیاری از اوقات از آنجا که رهایی از اعدام. او آمده بود به شنیدن نشان می دهد Dailey که به اعتقاد او در بی گناهی خود را.

“من از او حمایت 100%,” آگور-Jarquin گفت. “داستان خود را هرگز تغییر کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>