کلید FBI عکس تجزیه و تحلیل روش دارای معایب جدی مطالعه می گوید:

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

یک مطالعه منتشر شده در این هفته کست شک در قابلیت اطمینان از روش FBI آزمایشگاهی استفاده شده است برای چندین دهه برای شناسایی مجرمان با مسئله به مطابقت خود را bluejeans با کسانی که عکس در نظارت تصاویر بالقوه تضعیف شواهد مورد استفاده قرار گیرد به پیروزی های متعدد در محکومیت.

FBI روش استفاده می شود اصولا در سرقت از بانک, موارد, مسابقات جین شلوار نور و تکه های تیره همراه خود درزها به نام فصل مارکس. FBI معاینات مجله علمی مقاله در bluejeans شناسایی در سال 1999 استدلال کرد که پوشیدن, علامت, ایجاد, موثر, یک بارکد منحصر به فرد است که در هر جفت. که مقاله ارائه یک حقوقی بنیاد برای اف بی آی به استفاده از آرایه ای از تکنیک های مشابه به دفاع از مسابقات برای لباس ها و وسایل نقلیه و چهره انسان پوست و ویژگی های.

پس از Marketplace بررسی سوالات مطرح شده درباره روش Hany فرید, دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی, علوم کامپیوتر استاد و پیشرو تصویر قانونی تحلیلگر و سوفی بلبل یک پژوهشگر فوق دکترا در علوم تصویر تست شده این اداره در روش و پیدا کردم چندین معایب جدی است. خود را مطالعه منتشر شده در این هفته در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم اول شناخته شده تحقیقات مستقل در این روش قابلیت اطمینان حتی اگر دادگاه اجازه داده اند bluejeans شناسایی به عنوان دادگاه مدارک و شواهد برای سال.

این مطالعه جدید مشخص شد که درزهای مختلف جفت bluejeans اغلب بسیار مشابه است. به طور جداگانه چند عکس از همان نفس نفس زدن درز گرفته شده تحت شرایط مختلف می تواند به نظر می رسد کاملا متفاوت از یکدیگر است.

با هم گرفته نویسندگان به نوشتن این کمبود را نشان می دهد “شناسایی بر اساس جین استفاده می شود باید با احتیاط شدید اگر در همه.”

FBI کاهش یافته است به نظر مطالعه است.

در مقالات آن در سال گذشته ProPublica نشان داد که FBI بازرسان باید شکنجه متهمان به جنایات در هزاران نفر از موارد بیش از نیم قرن با استفاده از جرم-تصاویر صحنه در راه های اثبات نشده و در زمان داده اند منصفه بی اساس آمار به این میگن خطر از خطا در تجزیه و تحلیل آنها بسیار کم است. در چندین موارد FBI برجسته ترین تصویر آزما تضاد اصلی نتیجه گیری و نتایج در گزارش های آزمایشگاه هنگام ارائه شواهد به دادگاه جنایی اف بی آی پرونده های حقوقی و براده نشان می دهد.

اف بی آی مسائل را با تجزیه و تحلیل تصویر اکو زودتر مجادلات بیش از دیگر تکنیک های قانونی. اداره آزمایشگاه و تکنسین های دانشمندان مدتها شهادت در دادگاه است که آنها می تواند تعیین کند چه انگشت به سمت چپ چاپ و که پوست سر رشد مو “را به محرومیت از همه دیگران است.” تحقیقات و exonerations توسط تجزیه و تحلیل DNA بارها و بارها رد آن ادعا و وزارت دادگستری ایالات متحده و دیگر هیچ مجوز قانونی آن دانشمندان به چنین اظهارات صریح.

ProPublica یافت که محققین در پزشکی قانونی صوتی و تصویری و تجزیه و تحلیل تصویر واحد مستقر در FBI آزمایشگاه در Quantico, ویرجینیا همچنان به استفاده از به طور مشابه ناقص روش و به شهادت به دقت این روش با توجه به بررسی سوابق دادگاه و بازرسان’ نوشته گزارش و مقالات منتشر شده. در Marketplace درخواست چند آمار و ارقام و علم پزشکی قانونی کارشناسان بررسی واحد روش. کارشناسان شناسایی نمونه های متعددی از محققین واقع تکنیک های خود را’ دقت و گفت: برخی از اظهارات خود را به مبارزه طلبیده منطق است.

در پاسخ به Marketplace را گزارش بلبل و فرید گفت: آنها تصمیم به تست FBI عکس مقایسه تکنیک های شروع با bluejeans شناسایی.

محققان خریداری 100 جفت شلوار جین از محلی دست دوم فروشگاه ها و تصاویر جمع آوری شده از بیش از 100 اضافی جفت شلوار جین طریق مکانیکی Turk آمازون سرویس فراهم می کند که کارگران برای تکمیل وظایف. محققان با استفاده از چهار وضوح بالا تصاویر درز در هر نفس نفس زدن پا.

آنها مستند پوشیدن مارکس در همان شیوه ای FBI بازرسان انجام دهد. اما محققان با استفاده از آنچه شناخته شده به عنوان تجزیه و تحلیل سیگنال دیجیتالی تبدیل الگوهای به مقادیر عددی و محاسبه چقدر شبیه شلوار جین در تصاویر مختلف به یکدیگر است.

تصاویر bluejeans درز نشان می پوشند جمع آوری شده توسط محققان. (حسن نیت ارائه میدهد از سوفی J. بلبل و هانی فرید)

نویسندگان شد به طور مداوم قادر به علامت ویژگی های مشابه نشان می دهد اولین گام در اداره روند با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده.

اما پس از آن تجزیه و تحلیل اندازه گیری سایش علامت الگوها و FBI آزمایشگاه روش تلاش برای مطابقت با تصاویر همان نفس نفس زدن درز که اغلب بیشتر شبیه به یک دیگر نسبت به درز از جفت های مختلف.

بلبل و فرید فرضیه را مطرح کرد که جین در حال بیش از حد انعطاف پذیر به عنوان مواد به راحتی امتداد و انقباض تغییر چگونه پوشیدن علائم ظاهر می شود حتی برای لحظه ای.

این روش شکست خورده است به درستی مطابقت با تصاویر همان bluejeans در اکثر موارد مگر اینکه آنها اجازه یک رای مثبت کاذب. زمانی که نادرست مسابقات بودند محدود به یک 10,000 آن شناسایی شده کمتر از 30 ٪ از واقعی منطبق است.

در نهایت مقایسه bluejeans درز نسبتا بی فایده فرید گفت. “اگر شما مایل به تحمل است که تنها در چهار بار این خواهد بود مفید, باشه, خوب, استفاده از تجزیه و تحلیل.”

براندون گرت یک دانشگاه استاد حقوق که در مطالعات قابلیت اطمینان از علم پزشکی قانونی, توافق در این مطالعه نتایج بازیگران شک و تردید جدی در صحت شلوار جین شناسایی شبیه به این مشکلات زودتر تحقیقات نشان داده در فیبر مو و ابزار علامت شواهد.

“این یکی از بسیاری از مطالعات کشف غیر بدیهی نرخ خطا برای پزشکی قانونی تکنیک های” گرت گفت. “هر وکیل یا هر قاضی در یک پرونده مربوط به این رشته باید در حداقل شنیدن در مورد نرخ خطا. بسیاری از مردم فرض کنیم که این تکنیک ها کامل هستند.”

خطا در نرخ های موجود در این مطالعه احتمالا بهترین سناریو محققان گفتند. هر تصویر مورد استفاده در این مطالعه در نظر گرفته شد در یک کنترل تنظیمات زیر نور خوب و با نفس نفس زدن درز پهن در برابر یک سطح سخت.

FBI محققین اغلب تجزیه و تحلیل کیفیت پایین تصاویر را از دوربین های امنیتی و “منطقی است که انتظار می رود که قابلیت اطمینان از این تکنیک ممکن است به تنزل تحت دنیای واقعی تصویربرداری شرایط” نویسندگان نوشت.

آنها استدلال می کنند که تمام تصویر الگوی تجزیه و تحلیل باید تحت اعتبار سنجی آزمون انجام شده توسط محققان مستقل از اف بی آی و دیگر آزمایشگاه پزشکی قانونی. “اشتباهات در این شناسایی پر هزینه هستند و در نتیجه یک فرد بی گناه بودن متهم و یا محکوم و گناه فرد پیاده روی رایگان.”

در حالی که تحقیقات بیشتر مهم است گرت استدلال کرد که به تنهایی کافی نیست. او گفت که این مطالعه و نمرات از دیگران را روشن دولت فدرال باید تنظیم کار قانونی دانشمندان در همان شیوه آنها در آزمایشگاه های بالینی تنظیم قوانین و به طور مداوم تست دقت خود را.

“ما شناخته شده مورد نیاز برای ملی قوانین و مقررات برای بیش از یک دهه در حال حاضر” گرت گفت: “و ما دیده نشده است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>