بیمارستان مخفی Coronavirus سیاست جدا بومی آمریکایی مادران از نوزادان


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ALBUQUERQUE, N. M. — برجسته بیمارستان زنان در اینجا از هم جدا کرده است برخی از بومیان آمریکایی از نوزادان تازه متولد شده خود را در نتیجه یک عمل طراحی شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 که پزشکان و مراقبت های بهداشتی ethicists به عنوان نژادی پروفایل.

لاولیس بیمارستان زنان در آلبوکرک اجرا مرموز سیاست در ماه های اخیر به ویژه انجام coronavirus نمایش برای زنان باردار بر اساس اینکه آیا آنها به نظر می رسد بومی آمریکا حتی اگر آنها تا به حال هیچ نشانه و یا در غیر این صورت در پایین خطر ابتلا به این بیماری با توجه به پزشکان.

بیمارستان صفحه نمایش تمام ورود بیماران برای COVID-19 با درجه حرارت کنترل و از آنها می پرسد که آیا آنها بوده ام در تماس با افرادی که بیماری داشته باشد. اما به زودی به مادرم که در ظاهر به بومیان آمریکا وجود دارد یک مرحله اضافی به گفته پزشکان مصاحبه در وضعیت آنها نمی توان نام برد.

کارکنان بیمارستان به منظور مقايسه و مادر باردار را با کد پستی و در برابر یک لیست از هند رزرو کد پستی نگهداری توسط بیمارستان غیررسمی شناخته شده به عنوان “Pueblos لیست” اشاره به نیومکزیکو سرخپوست پوئبلو. اگر زن باردار کد پستی همسان یکی در لیست او تعیین شده به عنوان یک “فرد تحت بررسی” برای COVID-19 پزشکان گفت.

لاولیس استفاده نمی کند و سریع COVID-19 آزمون و نوزادان متولد شد و گاهی قبل از بدون علامت بومی مادران آمریکایی’ نتایج آزمون آمد از آزمایشگاه یک فرایند است که می تواند تا سه روز. به عنوان یک نتیجه از بیمارستان جدا بومی آمریکا نوزادان از آنها بدون علامت مادران در حداقل نیم دوجین موارد یک پزشک گفت.

چنین جداسازی نوزادان محروم از نزدیک فوری تماس با مادران خود که پزشکان توصیه می کنند.

“من معتقدم که این سیاست پروفایل نژادی” یک پزشک گفت. “ما به نظر می رسد استفاده از یک استاندارد به آمریکایی های بومی است که اعمال نمی شود به هر کس دیگری. ما به نظر می رسد به طور خاص چیدن بیماران از جوامع بومی به عنوان در معرض خطر یا نه وجود دارد شیوع بیماری های خاص خود را در پوبلو و یا رزرو.”

ملت ناواهو و چند پوبلو قبایل در نیومکزیکو ثبت شده اند برخی از بالاترین سرانه نرخ COVID-19 عفونت در کشور است. در پاسخ به همه گیری دولت تعیین شده و چند استان ها به عنوان نقاط داغ از جمله برخی هستند که خانه به قبایل با تعداد زیادی از موارد است. اما 10 از کدهای پستی در لاولیس Pueblos فهرست بررسی های جدید مکزیک در عمق و ProPublica نمی افتد در آن نقطه داغ شهرستانهای نه همه قبایل در آن کدهای پستی باید میزان بالایی از عفونت است.

یک لاولیس سخنگوی اذعان غربالگری بیماران توسط, جغرافیا, اما او را نه تایید و یا انکار وجود یک سیاست بر اساس کد پستی به عنوان شرح داده شده توسط کارکنان. لاولیس که صاحب نشویل, تنسی-بر اساس سرسخت خدمات بهداشتی و درمانی است آلبوکرک بزرگترین خصوصي سیستم بیمارستان.

“ما بخشی از فرآیند غربالگری شامل شناسایی و آزمایش بیماران ساکن در مناطق با خطر بالا مانند خانه های پرستاری و منطقه ای در نقاط داغ از COVID-19 موارد به عنوان توصیه می شود” توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری لاولیس سخنگوی ویتنی مارکز نوشت: در مارس 21 ایمیل.

اما CDC دستورالعمل برای ارزیابی COVID-19 خطر در میان حامله بیماران اشاره نمی کند جغرافیا و یا کد پستی محل اقامت. دستورالعمل دولت به جای آن که تنها بيمار مبتلا به COVID-19 علائم یا اخیر در معرض خطر تماس با COVID-19 بیماران باید درمان شود به عنوان موارد مشکوک.

“صرف نظر از در انتظار نتایج آزمون باردار و افرادی که بدون علامت در زمان پذیرش و هیچ سابقه ای در معرض خطر تماس باید در نظر گرفته شود به موارد مشکوک” CDC دستورالعمل توجه داشته باشید.

در یک ایمیل پیگیری مارکز گفت: Lovelace مسکونی جغرافیا غربالگری اعمال می شود به تمام بیماران: “هر بیمار بستری در بیمارستان به هر دلیل از تعیین نقطه داغ منطقه آزمایش شده است برای COVID-19 به عنوان یک PUI (فرد تحت بررسی) هر CDC ارشاد.”

مارکز ادعای اختلاف شد توسط تعدادی از پزشکان که کار در بیمارستان. فقط کد پستی با جمعیت قابل توجهی از آمریکایی های بومی به نظر می رسد در لیست. بیمارانی که به نظر نمی رسد به توان بومی آمریکا بودند نه موضوع بیشتر به غربالگری بر اساس کد پستی, لیست آنها گفت.

دو بيمارستان بزرگ در آلبوکرک گفت: آنها در سیاست مانند یک شرح داده شده توسط پزشکان در Lovelace. مادران هستند که مشخص نیست به مشکوک COVID-19 موارد بر اساس تنها در خانه خود و یا کد پستی خود را ظاهر مقامات در پروتستان بیمارستان و دانشگاه نیومکزیکو بیمارستان گفت. و نه همراه مادران نوزادان جدا برای جداسازی در انتظار نتایج آزمایش در بیمارستان های دیگر.

در لاولیس تنها زنان که به نظر می رسد آمریکایی های بومی خاص بودند برای معاینه اضافی حتی اگر آنها نشان داد هیچ نشانه ای ندارند و به حال شده است در تماس با یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای بیماری پزشکان گفت.

“این نیست که در مورد که در آن شما زندگی می کنند و یا اگر شما زندگی می کنند در یک نقطه داغ — آن را در مورد اینکه آیا کسی فکر می کند شما نگاه بومی” یک پزشک توضیح داده شده است. “مردم تنها برای کسی که به ما گفته شده است به بررسی کدهای پستی در حال بیمارانی که به نظر می رسد بومی است.”

مراقبت های بهداشتی ethicists گفت: عمل شرح داده شده توسط پزشکان افزایش نگران کننده سوال در مورد تعصب اعتماد و آگاهانه بیمار رضایت.

Saskia Popescu ارشد پیشگیری از عفونت اپیدمیولوژی در دانشگاه جرج میسون در Fairfax, ویرجینیا گفت: این سیاست تصمیم گیری نمی حس را از یک کنترل عفونت و یا اپیدمیولوژی چشم انداز و آنها می تواند در ایجاد یا تشدید مسائل اعتماد نسبت به مراقبت های بهداشتی در میان بومیان آمریکا بيماران است.

“وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای خطا و بسیاری از مفروضات” او اشاره کرد. “شما فرض کنید آدرس پستی خود را است که در آن زندگی می کنند و آنها بوده ام در معرض یا در معرض بر اساس جایی که آنها زندگی می کنند. آن مطابقت ندارد بهداشت عمومی ارشاد.”

Popescu گفت او درک کرد که چرا بیمارستان ممکن است کسی که تحت بررسی است و اگر آنها را از در معرض خطر تنظیمات مثل خانه های سالمندان, اما او سوال چگونه یک مورد می تواند ساخته شده برای انجام این کار بر اساس صفحه اصلی کد پستی است.

“من واقعا نمی دانم که چگونه به خوبی شما می توانید این مورد که اگر یک مادر است بدون علامت اگر او گزارش شناخته شده مواجهه با افراد بیمار چگونه می تواند شما را در مورد نگه داشتن که نوزاد در NICU از هم جدا” Popescu گفت.

این “Pueblos” لیست

یک کپی از لاولیس فهرست بررسی های جدید مکزیک در عمق و ProPublica شامل نام قبایل در کنار هر یک از 22 همراه کد پستی. بومی آمریکایی ها باید بسیار بالاتر COVID-19 رای به طور کلی نسبت به سایر جمعیتها در نیومکزیکو اما بسیاری از قبایل در لیست کم شیوع این بیماری است. به عنوان مثال کد پستی برای Cochiti پوبلو ثبت شده بود صفر موارد از شنبه; کد پستی برای Picuris پوبلو تا به حال فقط یکی. هشت کدهای پستی تا به حال 7 یا کمتر از موارد.

یک ارتباط داخلی بررسی جدید مکزیک در عمق و ProPublica نشان می دهد قصد شد که شامل تمام هند رزرو در کد پستی لیست. اما اگر لیست ناقص و بدون توضیح.

همه 19 مکزیک جدید هندی Pueblos و Mescalero قبیله آپاچی به نام کنار یک کد پستی در لیست و ملت ناواهو است به نام بعد به پنج کد پستی. (چند سرخپوست پوئبلو به اشتراک گذاری برخی از کدهای ZIP.) اما از دست رفته از لیست هستند Jicarilla آپاچی قبیله و سه دور افتاده نوجو جوامع: “breaking bad” to’hajiilee, رامه و آلامو. همچنین از دست رفته متعدد کدهای پستی در بخش شمال غربی این کشور با قابل توجه جمعیت بومی و COVID-19 شیوع است.

مارکز را ارائه نمی دهد یک لیست از “تعیین نقطه داغ” مناطق و یا کد پستی و با وجود درخواست های مکرر دیگر حاکی از این است که مکزیک جدید hot spot مناطق “تعیین شده توسط New Mexico وزارت بهداشت است.”

اما دولت تعریف COVID-19 جغرافیایی نقاط داغ شهرستان نیست و کد پستی سخنگوی دیوید مورگان نوشت: در یک ایمیل.

“بیمارستان ها باید عرض جغرافیایی به تصمیم می گیرید که برای تست اما هیچ تست گیری باید به صورت خودسرانه صرفا بر اساس نژاد و یا قومیت” دولت اپیدمیولوژی مایکل لاندان نوشت: در یک ایمیل پنج شنبه.

با اشاره به نقشه بر روی دولت در بخش بهداشت و درمان را آنلاین COVID-19 داشبورد خدمات انسانی سخنگوی وزارت Jodi McGinnis, پورتر ذکر شده در این شهرستان از سان خوان, مک کینلی Sandoval, برنالیلو و Doña Ana به عنوان دولت-تعیین نقاط داغ.

دوازده از 22 کد پستی که در خانه به 14 قبایل در این لیست بسیار کمی مثبت COVID-19 موارد با توجه به در دسترس عموم وزارت بهداشت داده است. کسانی که پستی کدهای سایه, سبز, یا بدون, رنگ, روی, دولت, داده, پورتال معنابخش آنها کمترین تعداد از موارد در مقایسه با مناطق دیگر.

به عبارت دیگر Pueblos لیست شامل کم خطر, کد پستی مناطق که شامل خاص قبایل اما دیگر شامل کد پستی و سقوط در شهرستانهای تلقی می شود COVID-19 نقاط داغ توسط دولت — حتی کسانی که شامل بزرگ عصری به شدت ضربه ملت ناواهو.

جدا کردن نوزادان

معمولا لاولیس مقامات اعلام سیاست های جدید توسط ایمیل لینک کلیک کنید برای کارکنان. اما آن انجام شد و نه در این مورد. به جای سرپرستان به عنوان خوانده شده سیاست با صدای بلند در آغاز هر شیفت پزشکان گفت.

کلامی خوانش اشاره نمی کند که آمریکایی های بومی مادران تا به حال به ارائه رضایت آگاهانه به آزمایش می شود و یا جدا از نوزاد یک پزشک گفت. این ابهام به نظر می رسد که ناشی از سردرگمی در میان کارکنان.

یک پزشک گفت که آمریکایی های بومی مادران داده شد یک فرصت برای کاهش جدایی از نوزادان.

اما یکی دیگر از پزشک گفت: برخی از کارکنان نمی دانند بیماران گزینه ای برای انجام این کار برای چند هفته در آوریل و مه. “من اعتقاد ندارم که بیماران داده شد یک فرصت برای کاهش تست و یا جدایی از نوزادان خود را” که پزشک گفت. “این یک نقض رضایت آگاهانه است که یک پایه از مراقبت های بهداشتی مدرن.”

مارکز بیمارستان سخنگوی بحث برانگیز این ادعا است. او گفت که لاولیس فراهم می کند تمام بیماران مشکوک یا تایید داشتن COVID-19 با اطلاعات در مورد خطرات ناشی از باقی مانده با نوزادان ، “برخی از بیمار[s] انتخاب کردن برای نگه داشتن نوزاد خود را با آنها,” او گفت:.

حداقل بخشی از این مسئله نهفته است در این نوع از آزمایشات انجام شده به تشخیص COVID-19. چند آلبوکرک بیمارستان ها از جمله پروتستان و دانشگاه نیومکزیکو با استفاده از جدید سریع COVID-19 آزمایش است که نتایج عملکرد به عنوان به سرعت به عنوان دو ساعت.

لاولیس اما با استفاده از کندتر شد. مارکز نمی خواهد توضیح دهد که چرا لاولیس نمی استقرار سریع تر انجام شد.

Nicolle L. گونزالس یک نوجو ماما پرستار که مشغول به کار در لاولیس برای دو سال اول شنیده در مورد کد پستی از سیاست یک همکار در بیمارستان در ماه گذشته.

گونزالس که تاسیس و هدایت تغییر کاری ابتکار یک بومی آمریکایی-چراغ های بهداشتی مشارکتی در سانتافه نیومکزیکو گفت: رضایت آگاهانه توسط یک نگرانی مهم برای آمریکایی های بومی بیماران

“شما می دانید اگر شما یک فرد بومی در همه سفید تنظیم, چگونه می توانم شما صحبت برای خودتان؟” “وجود دارد هیچ راهی برای اندازه گیری این که آیا شما در حال نواخته برفلد یا نژادی محروم از یک هنجار [درمان] که اتفاق می افتد یا اتفاق می افتد نه با دیگران.”

چند لاولیس پزشکان ابراز نگرانی در مورد نوزاد جداسازی و تاخیر تغذیه با شیر مادر است که می تواند به کاهش شانس موفقیت تغذیه با شیر مادر بعد از, انکار مزایای بهداشت و درمان به مادران و نوزادان خود را. برای نوزادان, تغذیه با شیر مادر می تواند به نفع سیستم ایمنی بدن و مغز توسعه است. مادرانی که شیر کاهش خطرات ناشی از سرطان پستان است.

“مگر در مواردی وجود دارد یک مسئله تهدید کننده زندگی ما را بچه ها از مادران خود” یک پزشک توضیح داده شده است. “این استاندارد عمل و سیاست برای نوزادان بلافاصله قرار داده و بر مادر قبل و در طول برش از بند ناف و به ترک آنها وجود دارد و برای حداقل یک ساعت.”

برای برخی از مراقبت های بهداشتی ethicists سیاست شرح داده شده توسط لاولیس پزشکان به یاد می آورد که دولت فدرال طولانی نگران تاریخچه جدا بومی آمریکا نوزادان از مادران. برای دیگران آن را به نظر می رسد خونتان شبیه به متفاوت درمان اقلیت های قبلی بوده است ،

“این افزایش شبح همه گیر HIV/AIDS در سال 1980 گفت:” باربارا Gurr, دانشیار زنان و جنسیت و تمایلات جنسی مطالعات انجام شده در دانشگاه کارولینای شمالی و نویسنده “باروری عدالت: سیاست های بهداشت و درمان برای آمریکایی های بومی زنان است.” Gurr به یاد می آورد ترس رانده تعصب در برابر مهاجران هائیتی و مردان همجنسگرا به HIV/AIDS ، “بعضی از مردم درک کرده بودند به حامل این بیماری در این نوع از آلوده راه راست است ؟ من فکر می کنم ما و دوباره در حال اجرا خطر از انجام دوباره آن را در COVID بیماری همه گیر.”

Ethicists همچنین نگرانی در مورد اثرات طولانی از سیاست بر اساس کد پستی. این می تواند جلوگیری از بومی آمریکایی ها از جستجوی بیمارستان زنان مراقبت گفت: ان Mongoven دانشیار مدیر بهداشت اخلاق در Markkula کاربردی مرکز اخلاق در دانشگاه سانتا کلارا در کالیفرنیا است.

“وجود دارد یک نگرانی واقعی است که این سیاست می تواند به دلسرد کردن مردم که کاملا باید در بیمارستان, تولد,” او گفت:.

برایانت Furlow یک خبرنگار جدید مکزیک در عمق.

ما گزارش تولد و مراقبت از نوزاد در لاولیس بیمارستان زنان. ما می خواهم برای شنیدن از شما برای کمک به ما در درک تجارب خود را. ما قدر شما به اشتراک گذاشتن داستان خود را و ما را از حریم خصوصی شما به طور جدی. ProPublica است که جمع آوری این اطلاعات برای ما گزارش نشده فوری برای انتشار.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>