یک بیمارستان شد متهم از لحاظ نژادی پروفایل بومی زنان آمریکایی است. گفت: کارکنان مدیران مانع تحقیق و تفحص است.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ALBUQUERQUE, N. M. — تنظیم کننده فدرال هستند ramping تا موشکافی برجسته بیمارستان زنان در اینجا پس از پزشکان اتهامات که آمریکایی های بومی شده با نژاد برفلد برای اضافی COVID-19 غربالگری که منجر به جدایی موقت از برخی از مادران از نوزادان ،

مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات مراجعه یافته از دولت محققان در مورد نقض حقوق بیمار در لاولیس زنان بیمارستان به وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ دفتر حقوق مدنی, دولت, مقامات گفت. دولت وزارت بهداشت کاهش یافته است برای مشخص کردن جزئیات نقض آن را پیدا کرده بود.

این HHS دفتر حقوق شهروندی, اجرای قوانین فدرال منع تبعیض در ارائه مراقبت های پزشکی و بررسی نقض حریم خصوصی بیمار, حقوق است.

“اتهامات علیه لاولیس بیمارستان زنان بسیار جدی است” گفت: New Mexico, وزارت بهداشت, وزیر Kathyleen jord (pixie™). گروه “همچنان نگران آن است که افراد نمی خواهد دسترسی به مراقبت های پزشکی نیاز دارند و حق دارند به دلیل ترس و یا بی اعتمادی است.”

دولت فدرال و اقدامات اعلام شد و پس از یک بررسی جدید مکزیک در عمق و ProPublica یافت که لاولیس تا به حال یک راز سیاست تعیین بومی آمریکایی که تحت بررسی برای coronavirus بر اساس ظاهر خود را و یک لیست از کدهای پستی بدون در نظر گرفتن علائم خود را. کد پستی فهرست غیررسمی شناخته شده به عنوان “Pueblos لیست” اشاره به نیومکزیکو 19 پوبلو قبایل موجود در کدهای پستی که مکاتبه با قبایل رزرو که برخی از آنها رنج می برد و نرخ بالای COVID-19 شیوع است. قبایل دیگر در لیست, اما, تا به حال چند مورد. Ethicists توصیف کرده اند این عمل به عنوان یک مورد از دهها.

تصمیم به بالا بردن این تحقیقات می آید به عنوان کارگران بیمارستان گفت: New Mexico در عمق و ProPublica که در بیمارستان به نظر می رسد برای مخفی کردن اسناد و دلسرد همکاری با دولت محققان.

بیمارستان کارکنان گفت: اسناد حذف شده از ایستگاه پرستاری از جمله COVID-19 غربالگری و درمان پروتکل های. در یک ارتباط داخلی مشاهده شده توسط سازمان های خبری, یک بیمارستان رسمی یادآوری کارگران که آنها نمی نیاز به صحبت کردن با محققان و ارائه یک اسکریپت کوتاه به عنوان یک نمونه پاسخ.

“آنها به ما گفت که DOH ممکن است تماس از ما بخواهید سوال در مورد سیاست و آنها به ما گفت که ما نمی باید به صحبت کردن با آنها” یک پزشک گفت. “آنها پیشنهاد ما فقط می تواند نه جواب تلفن.”

Jord (pixie™) دولت بالاترین-رتبه بندی بهداشت عمومی گفت: چنین آموزش می تواند یک پتانسیل نقض بیمارستان را عامل توافق با سیستم مدیریت محتوا به عنوان از بین بردن اسناد و مدارک با اطلاعات مربوطه از بازرسان’ نقد و بررسی. او وعده داده شده به وزارت بهداشت کمک بازرسان فدرال در هر حال بررسی است.

هنوز روشن نیست که در روز دوشنبه که آیا بازرسان دولتی به دست آمده دسترسی به هر گونه اسناد و مدارک کارکنان گفت: تا به حال منتقل شده است. دولت گزارش به CMS بود بلافاصله منتشر شد و یک دولت رسمی را بلافاصله تایید می کنند که بیمارستان داده بود محققان تمام اسناد و مدارک آنها به دنبال. هنگامی که در بیمارستان است و اطلاع از یافته های آن را باید 14 روز برای پاسخ.

یک عکس از کد پستی, لیست غیررسمی شناخته شده به عنوان “Pueblos لیست.” (به دست آمده توسط ProPublica و جدید مکزیک در عمق. Redactions اضافه شده توسط ProPublica و جدید مکزیک در عمق.)

یک سخنگوی بیمارستان گفت: این بیمارستان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت اطلاع از نتایج بازرسی. او کاهش یافته است به پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر در مورد اتهامات که مدیران بیمارستان تلاش کرده بودند مانع بررسی است.

“ما همچنان به تغییر غربالگری و تست پروتکل های مبتنی بر” دستورالعمل از وزارت بهداشت و درمان و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری “به این همه گیری همچنان ادامه دارد و این کشور همچنان به یادگیری بیشتر در مورد این بیماری” سخنگوی بیمارستان ویتنی مارکز در بیانیه ای گفت.

ادعاهای پروفایل دوستى جدید مکزیکی رهبران سیاسی و آمریکایی های بومی در ایران ، رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام خواستار رسیدگی به این بیمارستان پس از مقاله های جدید مکزیک در عمق و ProPublica.

بیمارستان شیوه های “قابل توجه افتضاح اتهامات و اگر درست نفرت انگیز و نابخشودنی نقض حقوق بیمار” Lujan گریشام در توییتر نوشت در ژوئن 13.

مالیا Luarkie تولد و تغذیه با شیر مادر برای حمایت از تولید مثل عدالت سازمان زنان بومی افزایش گفت: سیاست مضر به سلامت از بومیان آمریکایی است.

“اولین دقیقه و روز تولد مهم برای توسعه نوزاد و پیوند با پدر و مادر خود را(بازدید کنندگان)” Luarkie گفت: در آزادی مطبوعات. “این یک بی رحم و نژادپرستانه حرکت توسط لاولیس بیمارستان زنان.”

هفت پزشکان شاغل در لاولیس توصیف کن-رها سیاست تنها از باردار آمریکایی های بومی به عنوان “افراد تحت بررسی” برای COVID-19 تست. زنان باردار که به هنگام تولد قبل از بازگشت از نتایج آزمون از هم جدا شدند و از نوزادان خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی دو پزشکان گفت: اخبار سازمان.

یک سخنگوی اذعان کرد که این بیمارستان استفاده می شود مناطق جغرافیایی به عنوان یک معیار برای اضافی COVID-19 تست اما در پاسخ به سوال در مورد استفاده از یک لیست پستی کدهای مربوط به قبایل بومی آمریکا. بیمارستان سیاست مستلزم آن است که مادران باردار در حال بررسی برای COVID-19 عفونت بود جدا از نوزادان ، اما سخنگوی گفت: مادران تحصیل کرده بودند در مورد جوانب مثبت و منفی برای کودک و با توجه به انتخاب به صورت جداگانه. برخی از بیماران تصمیم به نگه داشتن نوزادان خود را با آنها, او گفت:.

معلوم نیست چگونه این بیمارستان کد پستی لیست شد. ملت ناواهو و چند پوبلو قبایل در نیومکزیکو ثبت شده اند برخی از بالاترین سرانه نرخ COVID-19 عفونت در کشور است. اما اکثر کدهای پستی و مربوط به قبایل در این لیست تا به حال تعداد نسبتا کمی مثبت COVID-19 موارد و چندین کاهش یافت و در خارج از دولت-تعیین نقاط داغ.

در مارس بیمارستان سیاست به نام برای غربالگری هر کسی از مکزیک جدید هندی Pueblos و رزرو با توجه به ارتباطات داخلی و اسناد و مدارک تازه به دست آمده توسط سازمان های خبری.

“ما در حال حاضر غربالگری تمام بیمارانی که از هند رزرو” اظهار داشت: یک ارتباط داخلی از اواخر ماه مارس بررسی جدید مکزیک در عمق و ProPublica. پزشکان باید در بيماران آدرس منزل به جای درخواست آنها را اگر آنها زنده در هند رزرو به منظور “جلوگیری از آنها را احساس خاص” که ارتباطات اعلام کرد.

یک مارس 22 ارتباطات کارکنان به لاولیس بیمارستان زنان ارائه دهندگان خدمات به طور مشابه شناسایی “رزرو بومیان آمریکایی/پوبلو/ملت ناواهو” به عنوان یکی از مجموعه ای از سه “در معرض خطر طبقه بندی” است که باعث COVID-19 تست بر پذیرش. دیگر در معرض خطر طبقه بندی اشاره کرد که در این ارتباط شامل بيماران تحت دياليز و کسانی که اقامت در جمع امکانات زندگی مثل خانه های سالمندان. مردم به عنوان طبقه بندی شده تحت بررسی قرار گرفتند اختصاص داده می شود به “مناسب COVID-19 انزوا” ارتباطات گفت.

یک عکس از لاولیس بیمارستان زنان COVID-19 پروتکل. (به دست آمده توسط ProPublica و جدید مکزیک در عمق)

بیمارستان عمومی توضیح داد که چرا آن را به سادگی تست همه بیماران برای COVID-19. دو بیمارستان بزرگ در آلبوکرک دانشگاه نیومکزیکو و پروتستان گفت: آنها را به انجام هر گونه غربالگری بر اساس کد پستی.

در داخلی یادداشتی به کارکنان در ژوئن 16, لاولیس مدیر عامل Sheri Milone دفاع از این بیمارستان ، او اذعان کرد که این بیمارستان تا به حال به نمایش در آمد مردم بر اساس اینکه آیا آنها در زندگی “مکانی نقاط داغ” در میان دیگر در معرض خطر قرار میگیرند. او گفت: این غربالگری مورد نیاز بود به تریاژ بیمارستان محدود عرضه COVID-19 آزمون به جمعیت بیشتر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

او گفت: غربالگری سیاست های منجر به COVID-19 آزمایش برای 15 مادران باردار “از انواع پس زمینه های قومی.” دو از هم جدا شدند از نوزادان در بدو تولد به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از نتایج به حال هنوز رتبهدهی نشده است آمده است. یکی از این زنان بود که بومیان آمریکا Milone نوشت. بیمارستان سخنگوی کاهش در بعد از ظهر دوشنبه به می گویند که چگونه بسیاری از از 15 مادران آنها بومی آمریکایی و یا برای پاسخ به سوالات دیگر.

یک پزشک که در ابتدا گفت: سازمان های خبری که شش بومی آمریکایی شده بود جدا از نوزادان به عنوان یک نتیجه از سیاست است که در حال حاضر دیگر مایل به تعیین دقیق تعداد جداسازی اما می گوید که این عمل هم رخ می دهد.

“ما ساخته شده از بیمار, خانواده, عضو, عضو هیات, و یا پزشک با اعتراض به غربالگری و تست” Milone نامه گفت.

برایانت Furlow یک خبرنگار جدید مکزیک در عمق.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>