یک پایان خوش! مادر, OG را Maci و تیلور رابطه گاهشمار

یکی از MTV بزرگترین داستان عشق! Maci Bookout و تیلور مککیننی شده اند خوش شانس در عشق پس از سال 2012 است.

قبل از اینکه تیلور, Maci مستند زندگی 16 & باردار و فصول 1 تا 4 از نوجوانان و مادر. سری به دنبال او یو پی اس و فراز زندگی به عنوان یک نوجوان ، پس از آشنایی برای سه سال به تلویزیون واقعیت شخصیت و مسابقه موتور سیکلت خود را روی اولین زمانی که نوجوانان و مادر بازگشت, به عنوان مادر, OG پس از سه سال وقفه در سال 2015.

“من هر روز از خواب بیدار و می خواهید بهترین ها را برای او و او برای من” Maci گفت: ما هفتگی در مورد تیلور در مارس 2015.

از پایین باید پس از مستند روابط خود را بر روی این سری استقبال خود را, Jayde در مقابل دوربین های دیجیتال در سال 2015. یک سال بعد آنها گسترش خانواده خود را دوباره و استقبال پسر ماوریک.

“من فکر نمی کنم که ما قادر خواهد بود به انجام همه چیز ما در جریان اگر ما هر یک از دیگر” Maci بوده به ما در دسامبر 2015 یک ماه قبل از رو به پایین بر روی یک زانو.

زن و شوهر بعدی نقطه عطف مهمی در آمد اکتبر 2016 به عنوان آنها رد و بدل شخصی پاکستان در عروسی رمانتیک.

“تیلور صحبت در مورد خانواده خود را, اما او را در پرتاب جوک در مورد فوتبال” همکار , مادر OG ستاره Catelynn لوولکه با حضور nuptials گفت: ما در زمان. “Maci توضیح داد که داستان خود را و چگونه آنها را ملاقات کرد. او پر از اشک!”

Maci و تیلور رابطه مورد آزمایش قرار گرفت و هنگامی که با او ex مبارزات در سال 2018 است. با وجود این درام, اما, Maci و تیلور در ادامه به قرار دادن فرزندان خود — از جمله بنتلی — برای اولین بار. که طراح حتی مربیان پیش نوجوانان کوچک لیگ بیس بال تیم.

حرکت را از طریق به دوباره Maci و تیلور عاشقانه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>