یک هدیه راهنمای برای تجمع اعتراضی در زندگی خود

چرا شما باید مراقبت از

چرا که کلمات خود را نمی به اندازه کافی برای محافظت از شما را از آنچه در خط مقدم.

تظاهرات در جریان بوده است برای چند هفته در پی جورج فلوید را کشتن. تظاهرات چیز جدیدی نیست و مدت طولانی است که مورد استفاده به عنوان ابزار برای تغییر اما با توجه به ترکیب منحصر به فرد از تنش 2020 به ما پرتاب واکنش های قوی تر هستند و باید به سطح بین المللی مانند قبل از هرگز.

با توجه به اینکه استرالیا گزارشگر آملیا بند بود از کار اخراج و ضرب و شتم توسط پلیس در نزدیکی کاخ سفید در حالی که او و او فیلمبرداری شد و پوشش یک زندگی موضوع اعتراض در ژوئن 1, آن را به ارزش به خاطر سپردن است که مهم نیست که چگونه صلح آمیز نیت خود را بهتر آماده می شود. همین دلیل است که ما قرار داده ایم با هم یک راهنمای هدیه از محصولات مناسب برای اعتراض با خیال راحت.

دستی شیک پوش و کلاه

پلیس گرفته اند به استفاده از گلوله های لاستیکی در جمعیت به خاطر آنها کمتر کشنده تر از دیگر, اما آنها هنوز هم بسیار خطرناک است. حتی اگر شما یک هدف و یا تحریک به خشونت شما می خواهم به جای محافظت می شود با پوشیدن کلاه ایمنی از خطر عواقب آن — و شما می توانید با شما در اینجا در برخی از سرگرم کننده رنگ.

helmet

عینک ایمنی

این نیست برای شنا دور. آنها برای حفاظت از چشمان خود را از پرواز باقی مانده و از خورشید است. و پس از معترضان می توانید هرگز نمی دانید چه خواهد شد و یا سطح شیب دار تا آن را بهترین خود را به نگه داشتن لوازم جانبی پاک و حفاظت شده.

Screenshot 2020-07-06 at 10.29.07 PM

گسترده ماسک های صورت

COVID-19 هنوز در حال گسترش مانند آتش سوزی با آخرین موج نشان می دهد که این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از. بنابراین زمانی که شما از اعتراض به پوشش برای سالم ماندن. علاوه بر این اگر شما به خودتان پیدا کنید خزیدن به دور از پلیس شما ممکن است ترجیح می دهم به نگه داشتن بیشتر از صورت خود را تحت پوشش به احمق تشخیص چهره سیستم های. این ماسک در آمده marbled رنگ.

Screenshot 2020-07-06 at 10.28.28 PM

اکریلیک اشعه ماوراء Protecters

مبارزه برای عدالت است که یک کل خیلی آسان تر و بدون آفتاب سوختگی و هیچ کس می خواهد برای قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به سرطان پوست است. بنابراین مطمئن شوید که به دنده تا با این فوق العاده تنفس اشعه ماوراء بنفش دونده بازو حفظ بنابراین شما می توانید اعتراض با صلح از ذهن است.

sleeve

آب کوله پشتی

آخرین چیزی که شما می خواهید به در وسط صدها نفر از مردم در زیر آفتاب داغ, تلاش برای مبارزه با مبارزه خوب با خشک گلو. که باعث می شود یک هیدراتاسیون کوله پشتی باید مطلق برای هر کسی که ایستاده در خط مقدم این تابستان. این کوله پشتی را حفظ خواهد کرد شما را هیدراته در حالی که شعار در خیابان ها — و یا پیاده روی و یا در حال اجرا است.

Screenshot 2020-07-06 at 9.32.53 PM

چتر

شما هرگز واقعا می دانم که چقدر شما نیاز به چیزی است تا زمانی که شما به آن نیاز دارید. یک چتر نه تنها از شما محافظت از مادر طبیعت آن را نیز می تواند کمک به شما در دفع کردن هر چیزی به پلیس پرتاب راه خود را. آیا آن ها اسپری فلفل یا گاز اشک آور را در مفید آمده است.

_0002_2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de