یک هدیه راهنمای برای پول دوستداران و مالی مردمی زرنگ و دانا

چرا شما باید مراقبت از

چون حتی پول دوستداران و پول-هاورز سزاوار هدیه بیش از حد.

این یک باستان معضل است که تبدیل شدن به حتی بیشتر لایه لایه در این سن از قرنطینه و اجتماعی فاصله. چه چیزی شما کسی است که به اندازه کافی از همه چیز به خصوص و یا به اندازه کافی از نظر مالی زرنگ و دانا را به خرید هر چیزی می خواهند ؟

سعی کنید این درخشان اما معمولا نادیده گرفته و گزینه های.

Dice Brass Cufflinks

تاس دکمه سر دست, برنج,

همه گیر نگه داشته است هر کس بیشتر در داخل خانه و بدون دلیل به پرتاب در بهترین لباس و آمار فرش قرمز یا شام شرکت. و است که می تواند گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک buzzkill. هنوز این هیچ بهانه ای برای نمایش در زوم جلسات به دنبال گلم. ادویه تا خود را رئیس قرنطینه مد به طوری که آنها می توانید رول به جلسات با این پیچیده برنج تاس دکمه سر دست.

سفارشی موم مهر و موم مهر

هیچ چیز می گوید پیچیده و قدرتمند مانند یک قرار دادی دعوت بزرگداشت یا تسلی کارت و این صنایع موم مهر و موم مهر بیشتر می افزاید: لمس از کلاس. خیره به یک دوست با این هدیه و توانایی تبدیل چیزی به عنوان دنیوی به عنوان حروف به شکوه هنر است.

مجری بی سیم با لیزر قرمز

فقط آن را از ما آن را به عنوان رشته badass به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. این هم هدیه ای مناسب برای C-suite اجرایی برای کمک به آنها کار برخی از سحر و جادو از صندلی های مورد علاقه خود را در یک خانه در فرد ارائه شده است.

لئو فلزی دکوراسیون دیوار

اگر شما به عنوان خسته که ما از پس زمینه یکنواخت و خسته کننده است که زوم جلسات احساس می کنم مثل یک کار سخت و طاقت فرسا و سپس در صورت تمایل به خرید این الهام بخش فلزی دکوراسیون دیوار برای مطالعه و یا از یک همکار همسر یا جمع آوری هنر دوست. سپس به نظاره نشست و به تماشای تحول خود را در پس زمینه و نگرش کار به عنوان آنها در مورد سلطه بر جهان.

چوبی Piggybank

کل این دوره بیماری همه گیر شده است که یکی طولانی مدت روز بارانی بسیار کمی از مردم انتظار می رود و تقریبا در هر جنبه از زندگی نهفته شده است. چه بهتر از زمان شروع به آموزش فرزندان خود را و فرزندان شما عزیزان در مورد آماده شدن برای آینده روز بارانی در سبک ؟ این براق چوبی piggybank می تواند تنها چیزی که برای الهام بخش آنها را به شروع به صرفه جویی از سن جوان است.

مد دارنده کارت اعتباری

امور مالی تجارت می گویند این یک ایده عالی به خط خود را از دید آموزش دیده در خط اعتباری خود. توصیه می کنیم که این نکته نیز در نظر گرفته شود به معنای واقعی کلمه — و fancifully بیش از حد. هدیه این کلاچ به دوست خود را که سزاوار به نگاه کلاچ در سفر خود به پایداری مالی.

کار پدر Hoodie

می دانم که چه شایستگی کار از خانه روند ؟ کودکان نوپا و نوزادان سرحد به کنفرانس تلفنی و مصاحبه های تلویزیون به طور منظم. می دانید چه چیز دیگری شایان ستایش است? این کار پدر hoodie که عادی روند. یک هدیه به کسی که تا به حال به تعویض کلاس کسب و کار سطل برای خانه خود را مطالعه و دوست داشتنی حواس او را پرت از unsuspecting در کودکان است.

سیاه و سفید کربن فیبر سیگار سازی Tube

هدیه ای از یک سیگار برگ کوبا سازی لوله دستکمگرفتهشده برای جیب شادی را به ارمغان می آورد و آن حس exoticness. و که باعث می شود آن را یک هدیه بزرگ برای هر دو زیبایی شناسی و قابلیت حفاظت از سیگار برگ کوبا از عناصر و هوا و آب و آتش در حالی که در حال استفاده نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>