یک راهنمای هدیه برای دوستداران گربه

چرا شما باید مراقبت از

چون گربه های مورد علاقه خود را سزاوار فوق العاده ویژه چیزی.

آیا شما آن کسی است که وثیقه در این گروه به صرف شنبه شب با گربه خود را ؟ یا کسی است که بیشتر عکس ها از بچه گربه ها از انسان ها خود را Instagram صفحه ؟ اگر چنین ادامه خواندن چرا که این هدیه راهنمای است برای شما. ما می دانیم که شما را پدر و مادر خود را به طور جدی و احتمالا صرف پول بیشتر در غذای گربه از خود مواد غذایی. و از آنجا که شما همیشه در lookout برای محصولات خود را به زندگی کودک purrrfect در اینجا برخی از راه های بیشتر برای از بین بردن ارزش خود را حیوان خانگی.

حد ناز: خرس عروسکی راه رفتن لباس گربه

ما می دانیم برجسته خود را در خانه کاری است که یک خزدار سرقت نور افکن در طول یک تیم زوم نشست. تصور کنید پاسخ به گربه خود را در این شایان ستایش تدی خرس لباس. اگر گربه شما حاضر به یک مد لباس ؟ نگران نباشید. این لباس همچنین باعث می شود یک نوازش دوستان.

Shut-Eye: زمان چرت زدن گربه, تخت

آن اعتراف گربه خود را اول عشق است, زمان چرت زدن. این پنجره بستر راه مناسب برای حیوان خانگی خود را به لذت بردن از یک کمی از آن فعالیت های مورد علاقه — lounging خیساندن تا برخی از آفتاب و تماشای رهگذران را از طریق پنجره. قابل حمل و آسان به فروشگاه این است که در زمان چرت زدن تجربه خود را حیوان خانگی است که منتظر است.

آمپر تا “بازی” در زمان پخش: گربه ای سرگرم کننده چوب

این اسباب بازی را به نوبه خود هر گونه تنبل زن سبک و جلف خود را به یک شکارچی. انتظار flips یک جهش از شهر منی پاش و انواع آکروبات. سبک گرز با پر متصل طول می کشد تلاش از زمان پخش بنابراین شما می توانید لباس lounging در حالی که بر روی نیمکت و تماشای تلویزیون مورد علاقه خود را نشان می دهد در حالی که گربه خود را رها سیمبا در. نشانه “دایره زندگی” است.

گرفتن آن را اگر شما می توانید: خنده دار تعاملی لیزر

در نهایت یک اشاره گر لیزری که نمی کند نیاز به باطری! رفته اند روز از دوچرخه سواری از طریق لیزر شکسته و یا جستجو برای تعویض باتری. این نرم افزار اشاره گر خود را بسیار خود را یکپارچه پورت USB. تنها با اتصال آن به لپ تاپ خود را در حالی که شما در حال کار و voila شما طراحی شده تا برای پخش با بشقاب پرنده ها و پروانه ها نه فقط نقطه های قرمز.

تونل از طریق آن: رنگین کمان تونل بازی گربه

می خواهید به نگه داشتن گربه خود را, دوست, سرگرم, اما خسته از اسباب بازی به هم ریختن خانه خود را ؟ به گربه خود را 3 فوت از رنگین کمان با این بزرگ تونل, که چین به, تاشو, آماده-برای-سازی دولت در هنگام پخش است. معلوم شما می توانید نگه دارید خود را اهل تفریح و بازی حیوان خانگی راضی و اتاق نشیمن خود را بدون درهم و برهمی.

کمی ماهی: گربه سوشی مجموعه اسباب بازی

این سه قطعه مجموعه ای از سوشی plushies بیش از یک اسباب بازی شایان ستایش. در, دست, دو لایه بیرونی می آید با یک ساخته شده است در قابل تعویض کیسه USDA آلی سلنیوم. که یکی از راه های صرفه جویی در مواد غذایی و بازی. و این دستگاه-قابل شستشو و خشک کن-دوستانه مواد را به شما صرفه جویی از برخی ناخوشایند برخورد با گربه یاوه سرایی کردن.

زمانیکه حیوان خانگی: حیوان مورد مراقبت از قلم مو برای حیوان خانگی شاهزاده خانم

آیا چیزی هست که گربه ها را دوست دارم بیش از مالش خوب? این نظافت برس مطمئن شوید که برای دریافت برخی از خرخر می کند از باردار شدن همراه است. با پوست پسند نظافت راهنمایی که قلم مو از بین بردن خاک و سست موهای گربه خود را برای یک ماساژ آرامش بخش و برخی از خز رفع.

گربه محل سکونت: نهایی گربه در درخت

خاراندن پست, دار زدن توپ دنج گوشه نردبان — همه چیز در گربه شما نیاز دارد. این 5 فوت قد بلند گربه های خانگی مناسب برای همه نوع از felines: کمی شیر همیشه درونگرا به دنبال بعدی مخفیگاه گوشه و خراشنده که ساینده فعالیت خواهد بود هیچ بازی برای دوام خاراندن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im